Перейти к содержанию

Вывод маток


rut21

Рекомендуемые сообщения

Только что, охотник пчел сказал:

Вы сделали перепрививку через 10 дней то там нет открытого расплода,э это не хорошо.

Почему ? Все было залито молочком от и до  . Матки вышли нормальные . То что я описывал было прошлым летом , в этом году ещё не приступал . Думаю начинать где то в 5 числах мая . 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

17 минут назад, vovchik v сказал:

Почему ? Все было залито молочком от и до  . Матки вышли нормальные . То что я описывал было прошлым летом , в этом году ещё не приступал . Думаю начинать где то в 5 числах мая . 

потому что так книжка пишет,а на практике все бывает подругому:) зря вы ждете 5х чисел,в этом году первые матки будут хорошего качества,молочка в маточниках очень много, трутня вообще валом,такого количества трута на эти числа- даже не припомню когда было:dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, охотник пчел сказал:

зря вы ждете 5х чисел,в этом году первые матки будут хорошего качества,молочка в маточниках очень много

Я , просто , подстраиваю часть отводков на период цветения акации , раздавать планирую маточники , поэтому и не спешу . Сейчас только репу чухаю как правильно стартер и воспиталку в одно целое соединить , что бы меньше напрягаться .:)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

20 часов назад, Стрельчук Олег Анатольович сказал:

Первые прививки в походных условиях.

IMG_20170429_173034.jpg

IMG_20170429_173244.jpg

IMG_20170429_173359.jpg

IMG_20170429_175731.jpg

Кого прививаем?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, Давидюк сказал:

Кого прививаем?

Похоже на карнику .:)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 години тому, vovchik v сказав:

Сейчас только репу чухаю как правильно стартер и воспиталку в одно целое соединить , что бы меньше напрягаться .:)

На период дачи личинок убрать открытый расплод,а после приема вернуть и стартер превратится в воспиталку.Вот и все напряги.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, Захар58 сказал:

На период дачи личинок убрать открытый расплод,а после приема вернуть и стартер превратится в воспиталку.Вот и все напряги.

Так оно и будет . В отводок загремит весь открытый расплод , потом часть верну .

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Давидюк сказал:

Кого прививаем?

Прививка Укр .ст. На рамке матка 2016г. В тоже год Были выведены от нее дочки .В группе показали очень хорошо .Минус в том что бывает пчела с желтезной .(чутка)Прививался для не плодок на И.О.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, Стрельчук Олег Анатольович сказал:

Минус в том что бывает пчела с желтезной

Оця жовтизна мене з пантелику збила . Бо чомусь мені здавалося що степова темніша .

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Семьи от этой группы показывают себя хорошо. И по промерам подходят а вот в экстерьере нет .Поэтому от них маток не продаем .Только маток на И.О. на тест группу .Попробую поколдовать.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я сьогодні стартонув, тепер фініш буде аж в кінці літа, взатра буду дивитись як приняті личинки, і робитиму нові прививки. Трутня маю у вуликах багато, сьогодні на обльоті гули як реактивні літаки

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

На продажу можно как говорится "не продавец плох а покупатель лох":) а вот для себя думаю еще рановато выводить.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Лето коротко,заложенные личинки должны превратится в маток,оплодотвориться создать новую семью которая должна принести товарный мед с подсолнуха,который уже посеян,каждый день дорого стоит.Если повезет с погодой матки будут хорошие.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

У всех разные условия.У нас подсолнух еще не сеют.Слива только начинает зацветать.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, ved сказал:

На продажу можно как говорится "не продавец плох а покупатель лох":) а вот для себя думаю еще рановато выводить.

Цвіте ріпак під боком, йде гарний взяток, трутня повно, у вуликах бджоли повно. Тепер обоснуй мені чого вони мають бути поганими, і що я буду давать у хвости після реалізації пакетів? Завжди так роблю, і ще ні разу не було щоб були неякісні матки. У тебе ще слива не цвіте, а в мене вже оцвілась, і розвиток у мене я так розумію випереджає твій

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, ved сказав:

У всех разные условия.У нас подсолнух еще не сеют.Слива только начинает зацветать.

Дехто писав, що ще днів з 20 тому вже десь його висівали...:dntknw:

Але на виведення маток цей факт ніяк не впливає. :IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

54 хвилини тому, Укроп сказав:

Цвіте ріпак під боком, йде гарний взяток, трутня повно, у вуликах бджоли повно. Тепер обоснуй мені чого вони мають бути поганими, і що я буду давать у хвости після реалізації пакетів? Завжди так роблю, і ще ні разу не було щоб були неякісні матки. У тебе ще слива не цвіте, а в мене вже оцвілась, і розвиток у мене я так розумію випереджає твій

Цікаво уточнити ваш район, де пасіка . А то я під Києвом, а слива ще в зеніті цвітіння. Дійсно, розвиток рослин і особливо погода дуже відчутно впливають на якість маток. Це факт. :IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, ДобровоЛ сказал:

Цікаво уточнити ваш район, де пасіка . А то я під Києвом, а слива ще в зеніті цвітіння. Розвиток рослин і особливо погода дуже відчутно впливають на якість маток.:IMHO:

Я живу під Черкасами, від Черкас 15 кілометрів, слива ще потроху цвіте але пік свій пройшла. Зараз розцвіли яблуні, і груші ще цвітуть. Але під боком ріпак, то бджола йде на ріпак

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Для мене на якість маток впливає те що трутень готовий, і є в достатній кількості. Ну і звичайно взяток як є, то вважаю що можна стартувать

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 хвилини тому, Укроп сказав:

Для мене на якість маток впливає те що трутень готовий, і є в достатній кількості. Ну і звичайно взяток як є, то вважаю що можна стартувать

Згоден. Але й на прогноз поглядати треба. Згадайте минулорічний травень...:ah:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 години тому, Укроп сказав:

Я сьогодні стартонув, тепер фініш буде аж в кінці літа, взатра буду дивитись як приняті личинки, і робитиму нові прививки. Трутня маю у вуликах багато, сьогодні на обльоті гули як реактивні літаки

Я теж пару днів тому від В-45 два Джентера заклав. Раніше не хотів ризикувати. А ще дві баківські материнки вже сьогодні виїхали з Альмери. Десь у завтра-післязавтра чекатиму прибуття.:umora::wave:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

25 минут назад, ДобровоЛ сказал:

Я теж пару днів тому від В-45 два Джентера заклав. Раніше не хотів ризикувати. А ще дві баківські материнки вже сьогодні виїхали з Альмери. Десь у завтра-післязавтра чекатиму прибуття.:umora::wave:

Ви їх спокійно могли брати з собою коли від'їжали недавно з Нідерландів. Я з Америки приводжу маток, і проблем ніколи не виникало. Але з другої сторони зараз буде ліпший прийом, так як вже є багато молодої бджоли. Так що ждем Ваших маточок і тримаєм за Вас кулаки. Ну і звичайно бажаю успішної підсадки

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Розпочав і я сезон. Вчора сформував безрозплідного стартера. Сьогодні зранку прививався. Щойно вже роздав по виховательках. Стартер взяв 131 личинку з 144. 91% прийом. В виховательки по 12 личинок роздав. Вирішив добу у стартері не тримати.

20170501_194406.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, ДобровоЛ сказал:

Дехто писав, що ще днів з 20 тому вже десь його висівали...:dntknw:

У мене посіяли ще до Пасхи

3 минуты назад, konoval_am сказал:

Розпочав і я сезон. Вчора сформував безрозплідного стартера. Сьогодні зранку прививався. Щойно вже роздав по виховательках. Стартер взяв 131 личинку з 144. 91% прийом. В виховательки по 12 личинок роздав. Вирішив добу у стартері не тримати.

20170501_194406.jpg

Як правильно зформувати стартер?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

55 хвилин тому, Укроп сказав:

Ви їх спокійно могли брати з собою коли від'їжали недавно з Нідерландів. Я з Америки приводжу маток, і проблем ніколи не виникало. Але з другої сторони зараз буде ліпший прийом, так як вже є багато молодої бджоли. Так що ждем Ваших маточок і тримаєм за Вас кулаки. Ну і звичайно бажаю успішної підсадки

Дякую, Укроп ,чемно! :hi:

Дійсно, спокійно можна перевозити і без проблем. Але, як діти сказали, так і зробив, знаючи, що то треба було зробити, щоб вибити ту п"ятирічну візу. А її як дали, так і закрити можуть навіть через одну бджолину матку...:dntknw:. А до внучки ж кортить з"їздити...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...