Перейти к содержанию

Вывод маток


rut21

Рекомендуемые сообщения

1 час назад, Богдан1 сказал:

маленька порада після18:00краще

Тому що сонце повертаеться i гарно свiтить у вiкно ,на робочiй стiл У мене саме так :umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Вадим Василюк сказал:

Паланочка порекомендував прививаться прям на вулику, і без фонарика. Пробував теж гуд, тільки треба рано зранку, бо вдень лечинка сохне.

Тож при удачном освещении.

При стечении обстоятельств,тоже на улье работаю,уменьшая время нахождения личинки вне улья.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

35 минут назад, Богдан1 сказал:

Або в день літає)))

Где то читал что воспитанием занимаются не льетные пчелы

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

21 минуту назад, Deka777 сказал:

 

вот такой фонарь подойдет, Я работаю с ручным но тоже с фокусом сменным, народ вы попробуете, тогда повыкидываете все ваши приблуды)))) он реально крут :ay:

Но многим уже надо и увеличительные стёкла ,не только подсветка Поэтому пока обхожусь такими  m03RrrDTVXI.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

39 минут назад, konoval_am сказал:

Я своєму малому якісь подібні страшилки розповідаю коли він не слухає :umora:

В радянські часи завозилась жовта кубанська бджола. В нас наслідки тієї метизації відчуваються подеколи і по сьогоднішній день.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 13.03.2016 в 22:26, военрук сказал:
2 часа назад, Богдан1 сказал:

А давай прикинем з точки логіки і біології візьмем личинку перенесем о 9:00і о 18:00 через 6 годин провірим кількість молочка буде більша після 18 а все тому що робоча бджола у вулику процес переробки та зневоднення у вулику бджоли тоді краще приймають особисто тільки так роблю це я собі спрактикував і працюю а подобається зранку прошу прививайся.

Комиссар А.Д. в одном из своих выступлений на bulatov100 тоже подчёркивал этот момент и приводил в пример китайцев, которые работают на маточное молочко и прививку делают в вечернее время.  

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

18 минут назад, Серж 82 сказал:

В радянські часи завозилась жовта кубанська бджола. В нас наслідки тієї метизації відчуваються подеколи і по сьогоднішній день.

Відкрийте будь-який підручник і знайдіть "кубанську породу" це те саме, що "канадська місцева". 

В Україну завозили 2 породи з жовтизною, це жовта кавказька і італійка.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

19 минут назад, Wladimir_K сказал:

Відкрийте будь-який підручник і знайдіть "кубанську породу" це те саме, що "канадська місцева". 

В Україну завозили 2 породи з жовтизною, це жовта кавказька і італійка.

Наскільки я знаю у Тернопільській області були розплідники кавказьких бджіл. Не так вже й далеко від нас. Перші матки карпатки які привозились з Вучково приймались місцевою бджолою дуже-дуже важко.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 часов назад, Серж 82 сказал:

Розказував мені знайомий, що раніше були в нього на пасіці жовті бджоли(страшно роїлись і були злі. Ніяк не міг їх позбутись, бо молоді матки від цих сімей розлітались по чужих вуликах і вбивали старих маток. Ледве позбувся, але що то були за бджоли він не знає. Казав що може з колишньої колгоспної пасіки.

)) Та ні, в мене карпатка)) Просто Нук зробив в "кармані" відділення корпуса відгороджене. А отвір пропилив з боку внизу передньої стінки 2 корпуса...от вона і "прилетіла" ))) Тепер буду ставити обрізок від пластикової пляшки (горловина) аби таких нюансів не було)))

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

44 минуты назад, Серж 82 сказал:

Наскільки я знаю у Тернопільській області були розплідники кавказьких бджіл. Не так вже й далеко від нас. Перші матки карпатки які привозились з Вучково приймались місцевою бджолою дуже-дуже важко.

Важко приймали маток іншої породи і жовті матки-убивці, що як командос розлітались по інших вуликах і убували старих маток це різні речі, погодьтесь ;). Промахнулась якась матка при облеті, а людина вже страшилку придумала.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

13 минуты назад, konoval_am сказал:

Важко приймали маток іншої породи і жовті матки-убивці, що як командос розлітались по інших вуликах і убували старих маток це різні речі, погодьтесь ;). Промахнулась якась матка при облеті, а людина вже страшилку придумала.

Бачу що мої слова сприймаються як якийсь бойовик.та насправді то не було так страшно і плачевно як Ви думаєте, але чоловік відмічав не поодинокі випадки про які я писав вище.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 часов назад, кузмич сказал:

Тож при удачном освещении.

При стечении обстоятельств,тоже на улье работаю,уменьшая время нахождения личинки вне улья.

А как же влияние погоды?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 часов назад, Мико сказал:

Но многим уже надо и увеличительные стёкла ,не только подсветка Поэтому пока обхожусь такими  m03RrrDTVXI.jpg

А класне фото вийшло! Це , Романовичу, знову "помічниця" ? Тоді у фотосправі вона вас вже переплюнула! :ah::umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 часов назад, Deka777 сказал:

Та це вже щось черезщур ! Звичайна лупа часовика теж підійде. І вона значно дешевше. :IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, ДобровоЛ сказал:

А класне фото вийшло! Це , Романовичу, знову "помічниця" ? Тоді у фотосправі вона вас вже переплюнула! :ah::umora:

Та то селфі)))

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 часов назад, dacha сказал:

А как же влияние погоды?

В дождь не прививаюсь.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 часов назад, dacha сказал:

А как же влияние погоды?

Прочитайте, книжку Руттнера "Матководство". Багато питань відпадуть самі-собою.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 минут назад, Вадим Василюк сказал:

Прочитайте, книжку Руттнера "Матководство". Багато питань відпадуть самі-собою.

А Вы вот так соты обрываете перед прививкой  ? или нет необходимости  Bienenwabe_mit_Eiern_und_Brut_5.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, крымлы сказал:

А Вы вот так соты обрываете перед прививкой  ? или нет необходимости  Bienenwabe_mit_Eiern_und_Brut_5.jpg

Тут всі личинки застарі. Підрізати можна і вище, щоб не припекти личинки

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

41 минуту назад, крымлы сказал:

А Вы вот так соты обрываете перед прививкой  ? или нет необходимости  Bienenwabe_mit_Eiern_und_Brut_5.jpg

Та ні, нічого не обриваю. Доречі на фото підходящих лечинок нема. Чи я незрозумів питання?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 часа назад, ДобровоЛ сказал:

А класне фото вийшло! Це , Романовичу, знову "помічниця" ? Тоді у фотосправі вона вас вже переплюнула! :ah::umora:

Та нi , там лiва рука селфi робить  

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, кузмич сказал:

В дождь не прививаюсь.

А от iзолювати , вiдбирати приходилось i по дощу 

с понтом под зонтом 002.JPG

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Вадим Василюк сказал:

Та ні, нічого не обриваю. Доречі на фото підходящих лечинок нема. Чи я незрозумів питання?

Вопрос не про возраст . а про обривания . спасибо 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Мико сказал:

Та нi , там лiва рука селфi робить  

Так то ж - прекрасна передача динаміки!:ay::umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...