Перейти к содержанию

Вывод маток


rut21

Рекомендуемые сообщения

3 минуты назад, Олександр Кривченко сказал:

Способом часткового осиротіння.
А краще придбайте книгу Ф. Руттнера "Матководство" - знайдете відповіді на свої запитання.

Спасибо!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 1 month later...
В 17.09.2018 в 04:49, STASOVA PASIKA сказал:

 

 

 

 

 

Богдан деякі позиції з якими я з тобою не погоджуюся.

1.Печатний розплід біля маточників.Моя думка що біля маточників має бути постійно молодий відкритий розплід .

2.У виховательці переставляєш маточники,по любому температурний режим порушується ,а це все рівно відображається на якості матки.Я рахую що після запечатовання маточника і до відбору вулик не відкривати.Для цього нормально підходить сім я інкубатор.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

19 хвилин тому, дочинец сказав:

2.У виховательці переставляєш маточники,по любому температурний режим порушується ,а це все рівно відображається на якості матки.Я рахую що після запечатовання маточника і до відбору вулик не відкривати.Для цього нормально підходить сім я інкубатор.

Як на вашу думку, чи впливає на якість матки закриття маточника в бігуді відразу після запечатування? 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

21 минуту назад, Sanich сказал:

Як на вашу думку, чи впливає на якість матки закриття маточника в бігуді відразу після запечатування? 

Я собі голову різними бігудями не заморочую.Треба створити такі умови щоб бджоли маточники не розгризали.

В сильних сім ях думаю бджоли в змозі створити належні умови для маточника і в бігудях.

Якщо матки виходять своєчасно і всі тоді все було добре,якщо є відхилення по срокам виходу і частина маток не виходить значить щось було не так не залежно від того маточник в бігуді або ні.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

29 хвилин тому, дочинец сказав:

Я собі голову різними бігудями не заморочую.Треба створити такі умови щоб бджоли маточники не розгризали

Маточники закривають в бігуді не від бджіл, а як захист від першої вийшовшої матки, бо інакше та, перша, може знищити всю закладку. Тому які б ми умови не створювали, а ізолювати маточники все ж доведеться, особливо, якщо потрібні неплодки. В інших випадках я стараюся підсаджувати маточники на виході.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 хвилину тому, davolodya сказав:

Маточники закривають в бігуді не від бджіл, а як захист від першої вийшовшої матки, бо інакше та, перша, може знищити всю закладку. Тому які б ми умови не створювали, а ізолювати маточники все ж доведеться

Щоб перша вийшовша матка не розгризла маточники, можна ізолювати маточники на 14 день. А Саніч запитував трохи про інше

1 година тому, Sanich сказав:

Як на вашу думку, чи впливає на якість матки закриття маточника в бігуді відразу після запечатування

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 хвилин тому, SASHA.OK сказав:

Щоб перша вийшовша матка не розгризла маточники, можна ізолювати маточники на 14 день. А Саніч запитував трохи про інше

 

Саме так і ізолюю, перед виходом, і про що Саніч питав, також добре зрозумів, моя відповідь стосуваласяцієї фрази:

 

49 хвилин тому, дочинец сказав:

Я собі голову різними бігудями не заморочую.Треба створити такі умови щоб бджоли маточники не розгризали

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, davolodya сказал:

Маточники закривають в бігуді не від бджіл, а як захист від першої вийшовшої матки, бо інакше та, перша, може знищити всю закладку. Тому які б ми умови не створювали, а ізолювати маточники все ж доведеться, особливо, якщо потрібні неплодки. В інших випадках я стараюся підсаджувати маточники на виході.

Я відбираю маточники на 11 день після прививки ,якщо сильна жара то на 10 день вечером.Прививки роблю з ранку.

Якщо потрібні неплідки користуюся кліточками Тітова.

З 2003 року я вивожу маток досить багато і ні разу не користувався бігудями,знайомі матководи в яких багато маткомість теж не користуються.

Доведеться або не доведеться ізолювати маточники покаже час.поки що такої потреби нема.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 хвилин тому, дочинец сказав:

Якщо потрібні неплідки користуюся кліточками Тітова.

З 2003 року я вивожу маток досить багато і ні разу не користувався бігудями,знайомі матководи в яких багато маткомість теж не користуються.

Доведеться або не доведеться ізолювати маточники покаже час.поки що такої потреби нема.

Це та ж сама ізоляція, що в кліточках, що в бігудях. Ви привикли до кліточок, мені бігуді подобаються, і один і другий спосіб має право на існування

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, davolodya сказал:

Це та ж сама ізоляція, що в кліточках, що в бігудях. Ви привикли до кліточок, мені бігуді подобаються, і один і другий спосіб має право на існування

Це зовсім різні речі.

Одне ізолювати маточники коли потрібні неплідки,а зовсім інше коли ізолюють маточники постійно щоб їх не розгризли бджоли різними бігудями ,ковпачками,спіральками,фольгою і чим тільки не придумають коли є багато вільного часу.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Тільки що, дочинец сказав:

Це зовсім різні речі.

Одне ізолювати маточники коли потрібні неплідки,а зовсім інше коли ізолюють маточники постійно щоб їх не розгризли бджоли різними бігудями ,ковпачками,спіральками,фольгою і чим тільки не придумають коли є багато вільного часу.

Тут з Вами згідний повністю. 

У мене ж поки що виходить навпаки, нуклеусний парк поки що малий, маточники підсаджую при потребі, кожен раз різну кількість, тому мушу ізолювати, бо з одної закладки інколи беру і маточники, і неплодки

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, davolodya сказал:

 тому мушу ізолювати, бо з одної закладки інколи беру і маточники, і неплодки

Нема проблеми одночасно частину маточників ізолювати і остальні роздати по сім ях або нуках без ізоляції

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Панове,яке відношеня має написане до даної теми?:blink:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 минут назад, Ворон сказал:

Панове,яке відношеня має написане до даної теми?:blink:

До цієї теми може мати відношення все що обговорювалося і планувало обговоритися на зустрічі:IMHO:

На зустрічі фізично не все можна обговорити і не всі мають змогу приїхати.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 months later...

Прошу матководів розкрити деталі, по виведені маток напротязі цілого сезону. Сім'я вихователька з маткою, через скільки днів підставляти нову партію личинок,через скільки днів підставляти розплід на виході і.т.д. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 часов назад, FES сказал:

Прошу матководів розкрити деталі, по виведені маток напротязі цілого сезону. Сім'я вихователька з маткою, через скільки днів підставляти нову партію личинок,через скільки днів підставляти розплід на виході і.т.д. 

Та вроде это всё уже сто раз описано.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, новичок сказал:

Та вроде это всё уже сто раз описано.

Ок,ткніть носом,якщо не важко...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

28 хвилин тому, FES сказав:

Ок,ткніть носом,якщо не важко...

Трохи погортайте цю тему, а ще краще придбайте Матководство Руттнера, знайдете відповіді на всі запитання. Недумаю, що хтось конкретно підкаже, у кожного своя технологія, свій тип вуликів і свій підхід. Багато залежить, будете користуватися інкубатором, чи вирощувати маток до кінця в виховалці. Поки зима, вивчайте тему і підганяйте під свої умови.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В Saturday, December 15, 2018 в 09:53, новичок сказал:

Та вроде это всё уже сто раз описано.

101раз попробую с двумя инкубаторами)))

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 4 weeks later...

 Как считаете? Влияет ли размер и форма мисочки на качество матки и принятия личинок на воспитания?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, крымлы сказал:

 Как считаете? Влияет ли размер и форма мисочки на качество матки и принятия личинок на воспитания?

Не влияет , как и шрифт вопроса:umora:

В несколько большее влияние оказывает количество молочка в мисочке и температура вывода маток :IMHO1:

  • Подобається 3
  • Дякую 1
  • Ха-Ха 2
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 часа назад, AVA сказал:

Не влияет

Размер имеет значение.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 часов назад, AVA сказал:

Не влияет , как и шрифт вопроса:umora:

В несколько большее влияние оказывает количество молочка в мисочке и температура вывода маток :IMHO1:

Вы противоречите не только мировой литературе, но и сами себе:hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, Гурович сказал:

Размер имеет значение.

 

Только что, Пчеломучитель_ua сказал:

Вы противоречите не только мировой литературе, но и сами себе:hi:

Есть стандарт , брать его и голову себе размером не забывать 

О температуре и молочке нужно думать . а не о размере:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

28 минут назад, Пчеломучитель_ua сказал:

Вы противоречите не только мировой литературе, но и сами себе:hi:

Речь ведь только про мисочку. Если всё ОК, то маточник пчёлы оттянут даже на вырезаном донышке ячейки.  Другое дело когда личинка "зажата" между расплодом как в свищах.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...