Перейти к содержанию

Вывод маток


rut21

Рекомендуемые сообщения

11 час назад, Стрельчук Олег Анатольович сказал:

Вопрос понял .Это не только у тебя такая проблема .На моих точках тоже было очень много потерь .От конструкции нука конечно тоже зависит и от растоновки на точке.Но в лесу на просеке свобода стоят через 2метра и покрашены во все цвета и летками в какую сторону хочеш .А облет маток плохой (возврат ).Пока одного ответа на эту проблему нет .

Яка у Вас порода? Заміив що саме краще орієнтуються при обльоті матки карніка, а бакфаст лізе у всі вулики.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 часов назад, Кагарлик сказал:

Яка у Вас порода? Заміив що саме краще орієнтуються при обльоті матки карніка, а бакфаст лізе у всі вулики.

Порода УПС .Только ей занимаюсь .Облет маток по ориентировке средний.Но в этом году много потерь при облете .Карнику не пробывал не чего сказать не могу :hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

19 часов назад, Стрельчук Олег Анатольович сказал:

А облет маток плохой (возврат ).Пока одного ответа на эту проблему нет .

Мо пташки? Я саме на них грішу.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Seos сказал:

Мо пташки? Я саме на них грішу.

Ні Сергій не пташки. У мене була українська степова і карпатка то обліт був 50% і я був радий думав що так і треба. Якщо було гірше 50% то грішив на пташок. А коли попробував карніку то не повірив що бувають такі обльоти. Я вже десь писав що з 8 місного нука спарилось 8 маток. Бакфаст набагато гірше карніки але краще УС бува залітають в сусідні вулики.:IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, Кагарлик сказал:

Ні Сергій не пташки. У мене була українська степова і карпатка то обліт був 50% і я був радий думав що так і треба. Якщо було гірше 50% то грішив на пташок. А коли попробував карніку то не повірив що бувають такі обльоти. Я вже десь писав що з 8 місного нука спарилось 8 маток. Бакфаст набагато гірше карніки але краще УС бува залітають в сусідні вулики.:IMHO:

Тут ще все залежить  від погодніх умов і від розміщення облітника. В цьому році обльотувались досить добре з початку червня, а торік були серйозні проблеми у червні вводжу поправку для моєї місцевості. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 минут назад, Wladimir_K сказал:

Тут ще все залежить  від погодніх умов і від розміщення облітника. В цьому році обльотувались досить добре з початку червня, а торік були серйозні проблеми у червні вводжу поправку для моєї місцевості. 

Володя, буває по всякому. У мене стаж матковода всього  близько 25 років от і сказав свої спостереження.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Маток каждый год метят разным цветом . Какой цвет наиболее заметный при поиске маток ? Извините что может не по теме !!! Хотелось знать ваше мнение!!!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Наиболее заметный белый цвет.:IMHO1:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

23 часа назад, kontroler сказал:

Наиболее заметный белый цвет.:IMHO1:

Як на мене, то зелений найбільш в очі кидається. Ну це мабуть ще кожний по своєму оцінює. Ще велику роль грає, чи це маркер чи мітка наклеєна.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 11.12.2016 в 18:09, матка сказал:

Маток каждый год метят разным цветом . Какой цвет наиболее заметный при поиске маток ? Извините что может не по теме !!! Хотелось знать ваше мнение!!!

Як на мене, червоний найбільш помітний.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 11 декабря 2016 г. в 18:09, матка сказал:

Маток каждый год метят разным цветом . Какой цвет наиболее заметный при поиске маток ? Извините что может не по теме !!! Хотелось знать ваше мнение!!!

Как по мне, белый, жёлтый.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 weeks later...

Интересная приспособить для прививки личинок.

 

FB_IMG_1483135618569.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 19.12.2016 в 07:41, beloval сказал:

Как по мне, белый, жёлтый.

Ці кольори, більш подібні до пилку, тому око бува відволікається, але якщо добре мітить матку (по всій площі спинки), то добре видно всі кольори.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 минут назад, Вадим Василюк сказал:

Ці кольори, більш подібні до пилку, тому око бува відволікається, але якщо добре мітить матку (по всій площі спинки), то добре видно всі кольори.

Всё же белый более заметно на тёмных пчелах:IMHO1:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

33 минуты назад, Вадим Василюк сказал:

 (по всій площі спинки), то добре видно всі кольори.

После темы " охотничья" я тебя сейчас обвиню в жестоком обращении с животными и исчезновении и массовой гибели пчел в США.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

45 минут назад, кузмич сказал:

После темы " охотничья" я тебя сейчас обвиню в жестоком обращении с животными и исчезновении и массовой гибели пчел в США.

Зайшов в "охотнічу", юмора не зрозумів, зіба що Саніча лайкнув.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, Вадим Василюк сказал:

юмора не зрозумів, 

Метка на всю спинку ,по мнению некоторых пасечников ,является издевательством над насекомым.

Некоторые сравнивают метку ,с вылитым ведром краски на спину человека.;)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Вадим Василюк сказал:

Ці кольори, більш подібні до пилку, тому око бува відволікається, але якщо добре мітить матку (по всій площі спинки), то добре видно всі кольори.

Така мітка досить часто призводить до заміни матки.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

51 минуту назад, кузмич сказал:

Метка на всю спинку ,по мнению некоторых пасечников ,является издевательством над насекомым.

Некоторые сравнивают метку ,с вылитым ведром краски на спину человека.;)

Ну незнаю, мітка повинна буть розміром, як опалітка. Навіщо тоді мітить, якщо мітка мала, як цятка.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

59 минут назад, Wladimir_K сказал:

Така мітка досить часто призводить до заміни матки.

Ні незгоден з Вами, ну хіба-що крила позаливать, тоді міняють. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

19 минут назад, Вадим Василюк сказал:

Ну незнаю, Навіщо тоді мітить, якщо мітка мала, як цятка.

Мабуть тiльки для того щоб, знати рiк народження матки 

Дуже рiдко,але бувають такi ,   що  просять поставити мiтку i на крилах ,щоб матку можна було знайти при кожному вiдкриваннi вулика 

На запитання, а навiщо матку кожен раз шукати. Вiдповiдь -так це  ж основне при оглядi сiмьi .Так що любу забаганку клiента маемо виконувати 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

18 минут назад, Мико сказал:

Дуже рiдко,але бувають такi ,   що  просять поставити мiтку i на крилах ,щоб матку можна було знайти при кожному вiдкриваннi вулика 

 

Перший раз чую, щоб просили крила мітить. От з "брудними" крилами, дуже часто міняють.

Розумію, що клієнт завжди правий, але треба ж і дотримуватись якихось правил. Думаю клієнт може вибрать мітить, чи ні матку, а от якість мітки залежить від матковода.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

24 минуты назад, Мико сказал:

Мабуть тiльки для того щоб, знати рiк народження матки 

Дуже рiдко,але бувають такi ,   що  просять поставити мiтку i на крилах ,щоб матку можна було знайти при кожному вiдкриваннi вулика 

На запитання, а навiщо матку кожен раз шукати. Вiдповiдь -так це  ж основне при оглядi сiмьi .Так що любу забаганку клiента маемо виконувати 

Та й ще пора матководам привчитися використовувати на мітки опаліток. 

А те, що писав, що невдале "мазюкання", що називається міткою є однією з причин тихої заміни.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 часов назад, кузмич сказал:

Интересная приспособить для прививки личинок.

 

FB_IMG_1483135618569.jpg

Ігор, невже твоя приспособа :ah:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 часов назад, кузмич сказал:

Интересная приспособить для прививки личинок.

 

FB_IMG_1483135618569.jpg

Ігор цікавить де таку ти побачив? Не знаю чи буду нею користуватись, але треба щоб у мене така була

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...