Перейти к содержанию

Кто как выходит в Интернет


Petrovych61

Рекомендуемые сообщения

25 хвилин тому, Скептикъ сказав:

Всем привет, друзья! Хочу рассказать о длинной и сложной эпопее мобильного интернета у нас на пасеке. В месте, где стоит пасека сложнейшие ландшафтные условия, препятствующие распространению сигнала. Но нам удалось это побороть, как и справиться с залипами интернета, и потерей интернет- пакетов (пренеприятнейшая штука). В общем, мы пришли к общему знаменателю, и нам есть, что показать и рассказать. Если не тяжело, поддержите канал подпиской и лайком, спасибо! Канал некоммерческий, без рекламы.  Приятнейшего просмотра!!!

працював тривалий час в галузі бездротового інтернету, а також з тими самими мікротіками 2 і 5 ГГц - там можна налаштувати перезавантаження роутера при втраті пакетів,  паралельно оптику тягнули з перемінним успіхом

на рахунок УПС на низьку напругу - подивіться в сторону Mean Well https://meanwell.in.ua/acdc/ad-55a

при необхідності можна підібрати перетворювач =12В -> =5В на тому ж сайті

в умовах сільської місцевості бажано мати ще контур заземлення :hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, Скептикъ сказав:

Всем привет, друзья! Хочу рассказать о длинной и сложной эпопее мобильного интернета у нас на пасеке. В месте, где стоит пасека сложнейшие ландшафтные условия, препятствующие распространению сигнала. Но нам удалось это побороть, как и справиться с залипами интернета, и потерей интернет- пакетов (пренеприятнейшая штука). В общем, мы пришли к общему знаменателю, и нам есть, что показать и рассказать. Если не тяжело, поддержите канал подпиской и лайком, спасибо! Канал некоммерческий, без рекламы.  Приятнейшего просмотра!!!

Користуюся модем-роутером HUAWEI - 8372,  це і модем, і роутер одночасно, радіус роздачі   метрів 10-15, працює з будь-яким мобільним оператором в мережах 3g та 4g.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

16 минут назад, davolodya сказал:

Користуюся модем-роутером HUAWEI - 8372

Хто ж порадив...:af:

;)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 хвилин тому, ромео сказав:

Хто ж порадив...:af:

;)

За пораду - дякую!  Модем дійсно вартий своїх грошей, тим більше, що кабельне до мене на пасіку провеести нереально...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 минуты назад, davolodya сказал:

, що кабельне до мене на пасіку провеести нереально

А нам обіцяють... :)

Вже третій місяць ...:(

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 хвилину тому, ромео сказав:

А нам обіцяють... :)

Вже третій місяць ...:(

У Вас може хоч село велике, а у нас маленькиий хутір, з усіх сторін ліси - тому тільки мобільний інтернет...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, Олександр Коваль сказал:

працював тривалий час в галузі бездротового інтернету, а також з тими самими мікротіками 2 і 5 ГГц - там можна налаштувати перезавантаження роутера при втраті пакетів,  паралельно оптику тягнули з перемінним успіхом

на рахунок УПС на низьку напругу - подивіться в сторону Mean Well https://meanwell.in.ua/acdc/ad-55a

при необхідності можна підібрати перетворювач =12В -> =5В на тому ж сайті

в умовах сільської місцевості бажано мати ще контур заземлення :hi:

Дякую, але прикол в тому, що пінг йде, а сайти не відкриваються, це особливість оператору Київстар. І в моделі Мікротік 751 немає функції перезапуску модема, тільки перезавантаження всього роутера, а це дві хвилини. Починаючи з моделі 951 така можливість з'явилася, але так як пінги йдуть, то і вона працювати не буде. Вийшли з положення, налаштувавши у веб-морді модема перезавантаження раз на годину (huawei e3372 з турбо- прошивкою)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 годин тому, Скептикъ сказав:

Дякую, але прикол в тому, що пінг йде, а сайти не відкриваються, це особливість оператору Київстар. І в моделі Мікротік 751 немає функції перезапуску модема, тільки перезавантаження всього роутера, а це дві хвилини. Починаючи з моделі 951 така можливість з'явилася, але так як пінги йдуть, то і вона працювати не буде. Вийшли з положення, налаштувавши у веб-морді модема перезавантаження раз на годину (huawei e3372 з турбо- прошивкою)

Може в прошивці глюк був? в Мікротіка залізо потужне, але страждають глючними прошивками, ці прошивки обновляються десь раз на два місяці.Також щоб стати спецом на Мікротік - треба вчитися окремо на цю тему і їхні фірменні заходи відвідувати. В нас на всю фірму тільки 1 людина була, що вміла скріпти писати, а всі інші тільки через winbox працювали

Є там, до речі, розділ Watchdog, є також можливість прописати скріпт, що дозволяв би відключати і включати внутрішній девайс без перезавантаження, колись я щось подібне робив, коли в клієнта пропадав зв'язок - проблема була в вбудованому Wi-Max-модулі, вилікували - просто замінивши стару модель 7хх на нову 9хх

Колись давно Мікротік розгорнув виробництво моделей 7хх в Китаї і наштампували багато бракованого лайна

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 14.08.2020 в 09:45, Олександр Коваль сказал:

Може в прошивці глюк був? в Мікротіка залізо потужне, але страждають глючними прошивками, ці прошивки обновляються десь раз на два місяці.Також щоб стати спецом на Мікротік - треба вчитися окремо на цю тему і їхні фірменні заходи відвідувати. В нас на всю фірму тільки 1 людина була, що вміла скріпти писати, а всі інші тільки через winbox працювали

Є там, до речі, розділ Watchdog, є також можливість прописати скріпт, що дозволяв би відключати і включати внутрішній девайс без перезавантаження, колись я щось подібне робив, коли в клієнта пропадав зв'язок - проблема була в вбудованому Wi-Max-модулі, вилікували - просто замінивши стару модель 7хх на нову 9хх

Колись давно Мікротік розгорнув виробництво моделей 7хх в Китаї і наштампували багато бракованого лайна

Ні, прошивку кілька разів міняли. Діло не в ній. Просто Мікротік ще й модем живить погано, бо ток на юсб в нього 0.5 mA. А треба 0.7-1 mA. Скрипти писати це вже занадто я вважаю для роутера. Краще купити інший з більш дружнім інтерфейсом. Keenetic ultra класний, бо в ньому є цілий розділ 4g зв'язку в меню, і два порти usb.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 1 month later...

А нам 4G підключили на БС...

1551441957_4.JPG.9d80868dbf464032593913c271b81c99.JPG

Швидкість на модемі через зовнішню антену значно виросла... в межах 20 - 45Мбіт\с.

143735896_4.JPG.7de37c71ca1d7bbf6e868b624f1ced29.JPG

Але радості від того не добавилось. Після 3Гб спожитого трафіка на добу ріжуть швидкість до 0,8 Мбіт. І нафік мені таке 4джі? Якщо я не можу собі дозволити подивитись кіно у високій якості... І "абідно", що технічно то можу... А вони в КиївСтар ще й знущаються: "Підключіть київстарТБ, канал Футбол і тд." Нафік його підключати? якщо дивитись не зможеш...

На відкритому просторі для смартфона інтернет так і не змінився (за 12км до БС). Навіть стало гірше - мобільний зв'язок став взагалі паскудний. Якщо раніше в будинку зв'язок ловив, то тепер треба бігати по подвір'ю з телефоном. 

Хоча обіцяють на кінець вересня кабельний тягнути. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 4 weeks later...
В 17.09.2020 в 21:44, ромео сказал:

Але радості від того не добавилось. Після 3Гб спожитого трафіка на добу ріжуть швидкість до 0,8 Мбіт. І нафік мені таке 4джі? Якщо я не можу собі дозволити подивитись кіно у високій якості... І "абідно", що технічно то можу... А вони в КиївСтар ще й знущаються: "Підключіть київстарТБ, канал Футбол і тд." Нафік його підключати? якщо дивитись не зможеш...

Сьогодні дізнався про чергове "покращення" від цих долбодятлів...

"З 5 жовтня 2020 року Київстар покращує умови «Політики справедливого користування мережевими ресурсами» та більше не буде обмежувати швидкість інтернету після використання абонентами  3000 Мб протягом дня. Натомість абоненти зможуть використовувати на максимальній швидкості  до 40 000 Мб мобільного інтернету протягом періоду дії пакета послуг. Інші умови Політики залишаються без змін.

Таким чином кількість інтернет-користувачів, які підпадають під дію Політики стане значно меншою. Наприклад, якщо абонент витрачає у середньому 20 000 Мб трафіку за місяць, але у конкретний день його треба використати 5000 Мб, то мобільний інтернет у нього буде на максимально доступній швидкості. "

Тобто, якщо раніше мені на місяць давали 90 гіг, то тепер лише 40. Я їх з'їм за 4 дні - і до кінця місяця їхатиму волами...

Дайте мені гранату і пустіть в офіс Київ Сукастару... Ідіоти... млять...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Сьогодні дізнався про чергове "покращення" від цих долбодятлів...

"З 5 жовтня 2020 року Київстар покращує умови «Політики справедливого користування мережевими ресурсами» та більше не буде обмежувати швидкість інтернету після використання абонентами  3000 Мб протягом дня. Натомість абоненти зможуть використовувати на максимальній швидкості  до 40 000 Мб мобільного інтернету протягом періоду дії пакета послуг. Інші умови Політики залишаються без змін.

Таким чином кількість інтернет-користувачів, які підпадають під дію Політики стане значно меншою. Наприклад, якщо абонент витрачає у середньому 20 000 Мб трафіку за місяць, але у конкретний день його треба використати 5000 Мб, то мобільний інтернет у нього буде на максимально доступній швидкості. "

Тобто, якщо раніше мені на місяць давали 90 гіг, то тепер лише 40. Я їх з'їм за 4 дні - і до кінця місяця їхатиму волами...
Дайте мені гранату і пустіть в офіс Київ Сукастару... Ідіоти... млять...
Не знаєте, для контактних абонентів теж діють такі правила?

Надіслано від мого M2004J19C, використовуючи Tapatalk

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 минут назад, Вадим Попов сказал:

Не знаєте, для контактних абонентів теж діють такі правила?

Для ВСІХ без виключення діє "ліміт на безліміт"...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, ромео сказав:

Дайте мені гранату і пустіть в офіс Київ Сукастару... Ідіоти... млять...

У нас по селах ведуть кабелі. Причому так трапилося, що в наше село зайшло відразу два провайдери. Жоден не схотів поступитися. Внаслідок цього ми отримали джекпот. Якщо в сусідніх селах 100 грн за 11 Мбіт/с то в нас 120 за 50Мбіт/с. І відповідно в них 200-250грн за 60 а у нас 180 за сотку:). Звичайно в порівняння з містами в нас дорожче, але кабель це супер.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

14 минут назад, Шульц сказал:

два провайдери.

Як звуться?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Один місцевий Звенигиродський OCTO.net? а інший аж з Ужгорода FLIPNET

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 годин тому, Шульц сказав:

Один місцевий Звенигиродський OCTO.net? а інший аж з Ужгорода FLIPNET

 

В нас провайер Бестлінк протягнув оптику,155 гр/міс ,шидкість до 55 мбіт,безлім.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Для ВСІХ без виключення діє "ліміт на безліміт"...
Одним словом "Україна"

Надіслано від мого M2004J19C, використовуючи Tapatalk

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В нас провайер Бестлінк протягнув оптику,155 гр/міс ,шидкість до 55 мбіт,безлім.
А тепер я Вам відкрию великий (а мо й не дуже) секрет. Всі ці провайдери, що тягнуть лінію оптоволокна по селах - то все дочірні фірми одного холдингу - RadioNet.

Надіслано від мого M2004J19C, використовуючи Tapatalk

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 години тому, Вадим Попов сказав:

А тепер я Вам відкрию великий (а мо й не дуже) секрет. Всі ці провайдери, що тягнуть лінію оптоволокна по селах - то все дочірні фірми одного холдингу - RadioNet.

Маю великий сумнів. В нас три провайдери ведуть по селах. Всі приватні.  Після того, як я написав ось такі віршики про них :

Скінчився місяць ще один 
нема в нас інтернету
вже можна кабелем було
всю обійти планету.
Ось з Гусаково нам ведуть
то з Княжі прям на Луки,
але ніяк до Вільховця
в майстрів не дійдуть руки.
То на заваді їм асфальт,
що в Гусаково ложать,
то клятий Укртелеком
свинюку їм підложить.
То трактор зломиться отой,
що кабель в землю кладе,
а то не видно ніц навкруг
туман на землю впаде.
А тут ударив ще й мороз
не встромиш в ґрунт лопату
і повтікали всі майстри
додому в теплу хату.
Зима прийшла, а це сніги,
морози й завірюха
і не затягнеш вже на стовп
нікого і за вуха.
Вже дочекаємось весни
повинна крига скрести,
але весна це щоб кохать,
а не щоб кабель вести!
Та й скільки тої там весни
за нею літо буде
піде народ сапать город
про інтернет забуде.
А літо то краса навкруг
і скрізь чудові квіти,
скінчиться все оце за мить,
підуть до школи діти.
І пожовтіє листя все
діждемось осінь нову,
а як же той .. ну-у-у інтернет?
Читай спочатку знову!
Обіцяв Іван Руснак,
а з ним Саша Веклинець --
проведемо ми вам швидко
інтернет у Вільховець.
Тяжко так вони працюють
цілих вже пів-року
прокопали нам траншеї
так уже нівроку.
Прокопали цілий метр
мо’ й не прокопали,
але скільки вже вони
нам наобіцяли!
Обіцяли в понеділок,
у вівторок і в четвер,
геть нічого не зробили
обіцяють і тепер.
Вже казали в серпні буде,
в жовтні теж казали нам,
вже закінчується грудень,
а ми вірим ще панам!
Вірим в долар ми по вісім,
дехто вірить ще по п’ять,
а ці хлопці знову просять
ну хоч трохи почекать!
Може хлопці просто друзі,
чи куми, або свати?
Обіцяють уже вкотре
вони кабель провести.
Уже майже тридцять років
депутатам вірим ми,
то повірим Вані й Сані
будем добрими людьми?
Будь-який збіг прізвищ, імен, та назв населених пунктів є випадковим! (Іван Шульц 17.12.2019)
Після цього Іван Руснак був у мене вдома. Так ось, єдине що в них спільне це те що вони підключаються до кабелів Атраком.
 
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 1 month later...

Після довгих пошуків нарешті вдалося знайти варіант вирішення проблеми із шейпом (обмеження швидкості) від Київстар. Є тарифний план "Домашній 4G". В ньому шейп не діє (принаймні так декларується). Вартість пакета 100 гривень, абонплата - 155. 

Вже купив, поставив, працює...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 11.11.2020 в 17:49, ромео сказал:

Після довгих пошуків нарешті вдалося знайти варіант вирішення проблеми із шейпом (обмеження швидкості) від Київстар. Є тарифний план "Домашній 4G". В ньому шейп не діє (принаймні так декларується). Вартість пакета 100 гривень, абонплата - 155. 

Вже купив, поставив, працює...

Не знаєте, для контактних абонентів працює? Бо я свій трафік ще 3 дні тому використав... А тепер зовсім не весело...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Вадим Попов сказал:

Не знаєте, для контактних абонентів працює? Бо я свій трафік ще 3 дні тому використав... А тепер зовсім не весело...

Тут не важливо який поточний тариф. Цю сімку треба викинути і купити новий стартовий пакет, який називається "Домашній 4G". Вставити її в модем і отримувати інтернет. До речі, вона лише! для модемів, тут тільки інтернет, дзвінків нема...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 1 month later...

Ну, і , здається до нас докотилася цивілізація: по селу тягнуть оптику. В мою хату вже запустили кабель! :ole_ole:

По стандарту відміряють 6м всередині приміщення. Я (як справжній українець) взяв 12... - хай там буде, на всяк случай...:ah:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 1 month later...
13.06.2019 в 23:38, ромео сказав:

 

Як настроїти? Є якісь там програми. Я пішов іншим шляхом. Знаючи, де стоїть вишка Київстару, зайшов у карти гугла і провів лінію від вишки до місця моєї антени. 

Підкажіть програму для перегляду карти розміщення вишок мобільних операторів, бо знаходжу лише карту покриття

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...