Перейти к содержанию

Кто как выходит в Интернет


Petrovych61

Рекомендуемые сообщения

8 минут назад, Серж 82 сказал:

Щось не в‘іжджаю. У мене оптоволоконного протягли по електро стовпах  3200 грн заплатили за все з річним абонементом

Да  цена :hmm:. Заплатил одну гривну за подключение , 12 метров докупил , 150 метров  бесплатно . В общем сразу заплатил 50 гривен за провод и + подключение . Потом 150 гривен первый взнос и потом три месяца бесплатно пользуюсь . а потом какой выберу тариф 50/100/200/300Мбит/с

 

15 минут назад, Серж 82 сказал:

Щось не в‘іжджаю

столбы идут с одной стороны .А тернет тянут с другой , а между этими линиями есть пропуск (не кто не живёт, столбов нет  )

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

За менші гроші ніхто навіть до села не хотів тягнути той кабель.  У селі десь 30 з копійками користувачів, а кабель тягнули десь із 7 км.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

29 хвилин тому, Серж 82 сказав:

Щось не в‘іжджаю. У мене оптоволоконного протягли по електро стовпах  3200 грн заплатили за все з річним абонементом

Щось дуже дорого. У нас кіцманська фірма(здається "Гольфстрім"). Оптоволоконний модем треба мати свій, підєднання - 1700гр, абонпдата - якщо безліміт то 150гр. в місяць.  Але то ніби майже одинаково. Я поки маю Інтертелеком і антену на горищі, максимальна швидкість доходила до 1,2Мбіт.абонплата 50гр. Взяв плату вайфаю, може вдасться перехопити сусідський трафік. Треба ще зліпити антену і побачу чи вдасться красти...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

21 хвилину тому, Серж 82 сказав:

За менші гроші ніхто навіть до села не хотів тягнути той кабель. 

Ходять розмови про якусь державну програму, але я не вникав, вчора тільки побачив.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Интернет ЛАЙФ 4,5G  лайфхак ,175 гр в месяць ,на мобилке включаю роздачу интернет, на ПК прынимаю на МТ7601 ,ЦЕНА 100 грывень, до вышки 8 км, нам хватает 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 минут назад, Alazon сказал:

Щось дуже дорого.

Щодо "дорого".

Як пам'ятаєте я давав посилання на модем Huawei 8372 за ціною 950 грн. Точно такий самий на іншому сайті :

https://rozetka.com.ua/53257098/p53257098/?utm_medium=cpc&utm_source=Hotline_main&utm_campaign=mobile_internet&utm_term=53257098&utm_content=53257098

3645 грн!!!:blink: Чому? Той самий китай...:dntknw:

В нас в селі люди рознюхали про непоганий інтернет від KS і стали масово установлювати. Чоловічок, що робить підключення бере 5800грн за роботу. Сюди входить модем, зовнішня антена, кабель, сімка + робота. Тоді як мої витрати наступні: 950 грн - модем, 150 - сімкартка, 650 - антена, 100 грн - доставка+ переказ. Кабель і адаптер  свої від старого модема. Але навіть, якби я їх купував, то всі мої витрати склали б 2000 грн.   Отож за роботу бере 3800 грн!!! Причепити кабель і встромити модем! Непогана зарплата...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

20 минут назад, Alazon сказал:

Щось дуже дорого. У нас кіцманська фірма(здається "Гольфстрім"). Оптоволоконний модем треба мати свій, підєднання - 1700гр, абонпдата - якщо безліміт то 150гр. в місяць.  Але то ніби майже одинаково. Я поки маю Інтертелеком і антену на горищі, максимальна швидкість доходила до 1,2Мбіт.абонплата 50гр. Взяв плату вайфаю, може вдасться перехопити сусідський трафік. Треба ще зліпити антену і побачу чи вдасться красти...

Я рік після підключення неплачу взагалі. В цю вартість навіть роутер входить. Фірма вроді ІНТЕЛЕКТ

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, ромео сказал:

Щодо "дорого".

Як пам'ятаєте я давав посилання на модем Huawei 8372 за ціною 950 грн. Точно такий самий на іншому сайті :

https://rozetka.com.ua/53257098/p53257098/?utm_medium=cpc&utm_source=Hotline_main&utm_campaign=mobile_internet&utm_term=53257098&utm_content=53257098

3645 грн!!!:blink: Чому? Той самий китай...:dntknw:

В нас в селі люди рознюхали про непоганий інтернет від KS і стали масово установлювати. Чоловічок, що робить підключення бере 5800грн за роботу. Сюди входить модем, зовнішня антена, кабель, сімка + робота. Тоді як мої витрати наступні: 950 грн - модем, 150 - сімкартка, 650 - антена, 100 грн - доставка+ переказ. Кабель і адаптер  свої від старого модема. Але навіть, якби я їх купував, то всі мої витрати склали б 2000 грн.   Отож за роботу бере 3800 грн!!! Причепити кабель і встромити модем! Непогана зарплата...

На любой вкус и цену https://ru.aliexpress.com/wholesale?SearchText=4G+LTE+WiFi+Модем+Huawei+E8372h&ltype=wholesale&d=y&tc=af&initiative_id=SB_20190115104230&origin=y&catId=0&isViewCP=y&jump=afs

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

50 минут назад, blek-269 сказал:

На любой вкус и цену

Ну, от і в Китаї його ціна до 40$. Чому деякі просять за нього в 3,5 рази дорожче, не розумію...:dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ну то в мене найдешевше. Модем USB  з розбитим розємом, замість штатного розбитого розєма - короткий кабель і розєм на ньму обійшовся з прошивкою на Інтертелеком гривень 75. Внутрішню антену викинув. Припаяв на вхід кабель з розємом типу F. Антену купив, ніби 21Дб, ціна десь в районі 270гр, товстий  ще совєцький кабель 50 Ом мав, До сього ще доставка Новою поштою по 35гр. Скрутив все докупи і работат. Правда пакет найдешевший по 50 гр з трафіком 4Гб, все що більше то швидкість падає до 128 кБіт. Для пошти і форумів достатньо.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Саме оптимальне у мене  поки  що  укртелеком. В  центрі міста  та в багатоповерхівках  є  оптика та  WDS.  Всі обіцяють   проведем проведем і не  ведуть вже пару років. Умене чуть  далі   тільки  ADSL    24мб профіль   а реальних  є 18мб.  На компютери, ноутбук, телефони  та  ІР-телебачення  хватає, але  глюки  та збої деколи  бувають.  У   батька  в селі  там  долинка  то там  можна  навіть  шифруватися. Там  телефон деколи не працює - покриття  через  раз. Маємо те що маємо. :hmm::hmm:   

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Укртелеком з 2005.  Альтернативи тоді не було, та й зараз толком немає. На даний момент з усіма обдираннями, десь біля 220 гривень на місяць. Швидкості вистачає на фільми онлайн, але не на всіх сайтах. Також більш-менш ідуть онлайн екшенігри.  На телефонах 3ж від Київстар.  До вишки ...Хм, я її бачу в  сусідньом містечку, кілометрів три. І те "три ж" більше немає, ніж є. В місті вільно йде на телефоні відео з ютуба практично найвищої якості...   В нас тут якась чорна діра. Звичайне телебачення також ледве дихало... До війни крутили антени на Херсон, чи Крим... Зате кацапська фігня  зараз, що по радіо, що на звичайну антену ловиться краще, ніж наші канали... 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 годин тому, gardener сказав:

В мене селом оптоволокно тягнуть:blink:.

Правда на моїй вулиці свята мабудь не буде, бо стовпів немає.

А якось електрика до Вас йде? Вони по електричних стовпах теж тягнуть.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 години тому, Solo сказав:

А якось електрика до Вас йде? Вони по електричних стовпах теж тягнуть.

 

11 година тому, blek-269 сказав:

столбы идут с одной стороны .А тернет тянут с другой , а между этими линиями есть пропуск (не кто не живёт, столбов нет  )

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

19 часов назад, Володимир Джос сказал:

Укртелеком з 2005.  Альтернативи тоді не було, та й зараз толком немає. На даний момент з усіма обдираннями, десь біля 220 гривень на місяць. Швидкості вистачає на фільми онлайн, але не на всіх сайтах. Також більш-менш ідуть онлайн екшенігри.  На телефонах 3ж від Київстар.  До вишки ...Хм, я її бачу в  сусідньом містечку, кілометрів три. І те "три ж" більше немає, ніж є. В місті вільно йде на телефоні відео з ютуба практично найвищої якості...   В нас тут якась чорна діра. Звичайне телебачення також ледве дихало... До війни крутили антени на Херсон, чи Крим... Зате кацапська фігня  зараз, що по радіо, що на звичайну антену ловиться краще, ніж наші канали... 

Если у Вас видно вышку то это хорошо , даже больше что лучше . Есть такой тернет Дорис , у нас практиковалось . Сейчас меньше . Ну на работе есть и я Вам скажу там нормальная скорость . Вот не скажу сколько что стоит по трафику , но комплект антенна , кабель модем полторы тысячи гривасов . У нас стоило console.gif

 Вот https://www.doris.ua/  почитайте может что и получится . это без рекламы

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

58 хвилин тому, blek-269 сказав:

почитайте может что и получится . это без рекламы

 

В нас тут є приватна фірма. Дехто навіть спочатку відмовився від  Укртелекома, та перебіг" туди...  Потім повернулись  назад.  В нас взагалі цікаво. Задрипане курортне містечко, в "апендициті", з цінами на все як у Лас-Вегасі. Хоча колись для цікавості дивився, скільки в тому Вегасі зняти номер в дешевому готелі і у нас.   Лас Вегас - глухе село  :umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 3 weeks later...

Я користувався супутниковим інтернетом від Датагруп, так як альтернативи небуло а для роботи потрібно, допоки вони з 01.01.2018 непідняли ціну до 1500 в місяць, після чого задовбував київстар про зміну апаратури на три джі, і всих провайдерів київської та черкаської області, багато разів мене відправляли туди звідки я прийшов, але я назбирав на список 50 осіб , і запропонував всим протянути інет, в кінці кінців домовився з хлопцями з київської області, ті прокопали траншею між київською та черкаською областю, вкинули кабель і у нас на границі двох областей вже в черкаській області оптоволокно в забутому богом селі, 1500 підключка і 250 грн 100 мб , а черкащани хотіли 2200 підключку і 300 грн 100 мб, тому якщо є час та натхнення можна вирішити все. 

  

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 15.01.2019 в 18:20, gardener сказав:

В мене селом оптоволокно тягнуть:blink:.

Правда на моїй вулиці свята мабудь не буде, бо стовпів немає.

Не пройшло і двох тижнів... Сьогодні поставили стовпи:ole_ole:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 months later...
В 01.02.2019 в 20:31, gardener сказав:

Сьогодні поставили стовпи:ole_ole:

і на тім закінчилося:hmm:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 3 weeks later...

Трохи більше як місяць тому в моєму рідному місті Київстар запустив 4G,  до пасіки це 25-30 км по прямій, тож цивілізація дотяглася і до моєї пасіки, тільки ненадовго, нажаль... Кілька днів дали потішитися швидкісним 4G інтернетом, а далі все, нема:(. Незнаю, що у них сталося, до того мав повільний, але стабільний 2G, а зараз маю всякий різний, від 2G до 4G, але дуже нестабільний, буває так, що навіть 2G нетягне:at:. Подзвонив до оператора, обіцяли розібратися, то ж чекаю наразі. 

Про всяк випадок знайшов у товариша модемчик, типу того, що  @ромео собі придбав, візьму спробувати, якщо буде добре , тоді і собі  такого куплю

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Трохи більше як місяць тому в моєму рідному місті Київстар запустив 4G,  до пасіки це 25-30 км по прямій, тож цивілізація дотяглася і до моєї пасіки, тільки ненадовго, нажаль... Кілька днів дали потішитися швидкісним 4G інтернетом, а далі все, нема[emoji20]. Незнаю, що у них сталося, до того мав повільний, але стабільний 2G, а зараз маю всякий різний, від 2G до 4G, але дуже нестабільний, буває так, що навіть 2G нетягне:at:. Подзвонив до оператора, обіцяли розібратися, то ж чекаю наразі. 
Про всяк випадок знайшов у товариша модемчик, типу того, що  [mention=3166]ромео[/mention] собі придбав, візьму спробувати, якщо буде добре , тоді і собі  такого куплю
Verizon MiFi 4620 L/LE - ставлю в цю залізяку сімку Київстар, вибираю режим WCDMA only , чіпляю антену СДМА і вперед з піснею - 10Мб/с і всі вони мої.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

33 хвилини тому, Вадим Попов сказав:
5 годин тому, davolodya сказав:
Трохи більше як місяць тому в моєму рідному місті Київстар запустив 4G,  до пасіки це 25-30 км по прямій, тож цивілізація дотяглася і до моєї пасіки, тільки ненадовго, нажаль... Кілька днів дали потішитися швидкісним 4G інтернетом, а далі все, нема[emoji20]. Незнаю, що у них сталося, до того мав повільний, але стабільний 2G, а зараз маю всякий різний, від 2G до 4G, але дуже нестабільний, буває так, що навіть 2G нетягне:at:. Подзвонив до оператора, обіцяли розібратися, то ж чекаю наразі. 
Про всяк випадок знайшов у товариша модемчик, типу того, що  [mention=3166]ромео[/mention] собі придбав, візьму спробувати, якщо буде добре , тоді і собі  такого куплю

Verizon MiFi 4620 L/LE - ставлю в цю залізяку сімку Київстар, вибираю режим WCDMA only , чіпляю антену СДМА і вперед з піснею - 10Мб/с і всі вони мої.

А що показує  мережа? У мене зараз дуже нестабільно, є і 2g, і 3g, і навіть 4g висвічується, а прицьому інтернет то є, то нема, як йому хочеться. Можна загрузити відео на величезній швидкості, а можна довго чекати, доки форум відкриється...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

ADSL модем від Укртелекому. В запасі лежить СДМА модем від Інтертелекому. Із Укртелекомом вийшла суперечка. Підняли абонплату до 290 грн в місяць. Подав заявку на відключення. Був категоричним і сказав що переходжу  в Інтертелеком на 150 грн в місяць. Після чого мені запропонували відмовитися від послуг телефонії і надали знижку в Укртелекомі до 150 грн в місяць. Тепер абонплата Укртелекому 150 грн в місяць і не підвищують. Але швидкісний інтернет через ADSL модем залишився. Швидкість зкачування 10 мегабайт в секунду ( не мегабіт) . Для мене вистачає щоб повноцінно працювати.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 14.05.2019 в 16:13, Крук сказал:

Швидкість зкачування 10 мегабайт в секунду ( не мегабіт)

це круто, конєшно... Нам таких скоростєй не відать...:ah:

Але і з 10 мегаБІТАМИ\с за 5 місяців вижерли 800 ГБ трафіку... Тобто по 160ГБ в місяць, і 5, 33 в день... 

І це в економ режимі...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 годин тому, ромео сказав:

це круто, конєшно... Нам таких скоростєй не відать...:ah:

Але і з 10 мегаБІТАМИ\с за 5 місяців вижерли 800 ГБ трафіку... Тобто по 160ГБ в місяць, і 5, 33 в день... 

І це в економ режимі...

В мене радіо інет нетворк,125 грв/міс,безлім,швидкість 3/6 мегабіт.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...