Перейти к содержанию

Кто как выходит в Интернет


Petrovych61

Рекомендуемые сообщения

4G Vodafone , до пасики  от города (дома) 3км. На велике в прошлом году намотал больше 500 км .

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 4 weeks later...

Дякуючи @ромео, зараз теж маю нормальний інтернет. Придбав такий же  4g модем + антена 21 децибел, і о, чудо, маю досить стабільний 4g інтернет. 2 дні тестував без антени, вдень стабільно 3g, але не скрізь, вночі в кімнаті 4g видає швидкість 12-14 мегабіт. Сьогодні встановив  антену, навіть ще неналаштовував, виставив приблизно, вдень стабільно 4g з швидкістю 2-4 мегабіт, вночі ще незаміряв, але швидкості вистачає дивитися ютуб  в онлайн. До того в хаті мав лише максимум дуже повільний 2g, і то незавжди.

Ще трохи побавлюся з настройкою антени, швидкість мала б ще вирости, але навіть так як є мене вже цілком влаштовує

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 минуты назад, davolodya сказал:

Ще трохи побавлюся з настройкою антени, швидкість мала б ще вирости,

Точна настройка антени на вишку має велике значення. В мене спочатку також швидкість була 2-3 мегабіта вдень і 5-8 вночі. Коли точно виставив антену, то вдень швидкість 6-8 стабільно, ввечері 10-16мегабіти стабільно, вночі буває до 22 Мбіт...

Як настроїти? Є якісь там програми. Я пішов іншим шляхом. Знаючи, де стоїть вишка Київстару, зайшов у карти гугла і провів лінію від вишки до місця моєї антени. Подивився через які видимі орієнтири проходить пряма. В мене це приблизно середина сусідського будинку. Точно виставив антену і закріпив. Швидкість одразу виросла і стабілізувалась...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

22 хвилини тому, ромео сказав:

Точна настройка антени на вишку має велике значення. В мене спочатку також швидкість була 2-3 мегабіта вдень і 5-8 вночі. Коли точно виставив антену, то вдень швидкість 6-8 стабільно, ввечері 10-16мегабіти стабільно, вночі буває до 22 Мбіт.

В тому, що швидкість вдасться ще підняти, я несумніваюся, бо навіть без антени модем видав вночі швидкість 10-14 Мбіт. Але навіть таким інтернетом, як є зараз, я вже задоволений, а як буде ще швидшим, то вже буде приємним бонусом, інші варіанти інтернету, крім мобільного, мені несвітять, до мене через ліс кабель точно непротягнуть

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 weeks later...

Наконец то и я решил вопрос выхода в интернет с пасеки 

Лайфхак за 175 гривен  решил проблему просмотра Ютуба 

Модем Мегафон  приобретённый вчера на радиорынке в Харькове ,

даёт возможность даже закачать видео на свой канал 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 3 months later...

Тут недавно виявилось, що Київстар протягує кабель через село. Куди? Який саме? Звідки? Ніхто конкретно не знає. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

44 минуты назад, ромео сказал:

Тут недавно виявилось, що Київстар протягує кабель через село. Куди? Який саме? Звідки? Ніхто конкретно не знає. 

Такие вещи делаются согласно проекта, поэтому те кто тянет, не могут не знать о его назначении. Или коммерческая тайна, тогда вам ничего не перепадет. Если планируют расширение, рекламу для потенциальных клиентов делают заранее. У нас так было. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

36 минут назад, shersand сказал:

Такие вещи делаются согласно проекта, поэтому те кто тянет, не могут не знать о его назначении.

я тільки сьогодні випадково натрапив. Слід тягнеться до села, обходить його по дузі по окраїні і йде в напрямку сусіднього, туди, де стоїть мобільна вишка... З прокладчиками поспілкуватись не вдалось, так як роботи проводились пару днів тому...

5d9e3a0ea8dbe_.thumb.JPG.8de90dc7dfcc93cfb864d5c54f199664.JPG5d9e3a0fc2175_.thumb.JPG.20e9bbf8333c074834bd8928d4399e4b.JPG

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Інтернет по етеру в нашому селі міняють на оптично волоконний. До цього був "Аватор" по 190 грн за 5 Мбіт через вишку та антену. Тепер розкидають кабель по селу і обіцяють від 20  до 100 Мбіт. Зайшов у село зі своім волокном і конкурент "Файберлінк". У нього від 10 (за 150 грн) до 100 Мбіт (200 грн). Радіємо.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 09.10.2019 в 21:23, ромео сказал:

Тут недавно виявилось, що Київстар протягує кабель через село. Куди? Який саме? Звідки? Ніхто конкретно не знає. 

Конкретики ніхто не знає. Але зі слухів: Київстар об'єднує в єдину сітку свої мобільні вишки. Але підземним кабелем? :dntknw:Оптика? :dntknw:   Кажуть, що розширюють покриття для 4G. Навіть на знаю чи вірити... Як воно працює? :hmm:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

20 часов назад, ромео сказал:

Конкретики ніхто не знає. Але зі слухів: Київстар об'єднує в єдину сітку свої мобільні вишки. Але підземним кабелем? :dntknw:Оптика? :dntknw:   Кажуть, що розширюють покриття для 4G. Навіть на знаю чи вірити... Як воно працює? :hmm:

Таки ДА!

Київстар розширює 4g мережу. І в мене через якийсь час інтернет буде як у білих людей...:af:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 минут назад, ромео сказал:

Таки ДА!

Київстар розширює 4g мережу. І в мене через якийсь час інтернет буде як у білих людей...:af:

Интересно скоко денех захотят, и за какой обьем/скорость? Я вот от вышки 3 км и со связью дикие проблемы, часто-густо даже сеть пропадала. Не один месяц жалоб в итоге принесли свои плоды - поставили на элеватор дополнительные антенны, но они видать где-то из списаных, потому что стабильного покрытия все равно нет. Карочь, интернет у нас за пределами 2 км нормально так и не заработал, старое оборудование не может прожевать возросший в разы трафик. А денег им дай!

Кругом обман. :af:    

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

21 година тому, ромео сказав:

Таки ДА!

Київстар розширює 4g мережу. І в мене через якийсь час інтернет буде як у білих людей...:af:

Недуже надійтеся, щоб потім нерозчаровуватися... У мене теж запустили 4g,  але покриття стало дуже проблемним - 4g ловить лиш інколи і то лиш в деяких місцях, це на пасіці, на подвір'ї  нема, перестав працювати навіть 2g інтернет, телефонні розмови теж з перебоями:at:,  а гроші деруть щораз більше... Виручає лиш модем з антеною, зараз користуюся Водафоном, вдень швидкість 8-10 мегабіт, вночі досягає до 18 мегабіт, і це за 125 грн в місяцьScreenshot_2019-10-13-16-39-10-624_com.android.chrome.thumb.png.4ef8b592080dd10a11eb564c519660dd.png

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

14 минут назад, davolodya сказал:

Недуже надійтеся, щоб потім нерозчаровуватися... У мене теж запустили 4g,  але покриття стало дуже проблемним - 4g ловить лиш інколи і то лиш в деяких місцях, це на пасіці, на подвір'ї  нема, перестав працювати навіть 2g інтернет, телефонні розмови теж з перебоями:at:,  а гроші деруть щораз більше... Виручає лиш модем з антеною, зараз користуюся Водафоном, вдень швидкість 8-10 мегабіт, вночі досягає до 18 мегабіт, і це за 125 грн в місяцьScreenshot_2019-10-13-16-39-10-624_com.android.chrome.thumb.png.4ef8b592080dd10a11eb564c519660dd.png

Я конечно дико извиняюсь . это на смартфоне или на модеме ?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 11.10.2019 в 05:36, Немолодий сказал:

Інтернет по етеру в нашому селі міняють на оптично волоконний. До цього був "Аватор" по 190 грн за 5 Мбіт через вишку та антену. Тепер розкидають кабель по селу і обіцяють від 20  до 100 Мбіт. Зайшов у село зі своім волокном і конкурент "Файберлінк". У нього від 10 (за 150 грн) до 100 Мбіт (200 грн). Радіємо.

Да :hmm:дороговато , у нас я плачу за опто волокно и скорость в 100Мбит в месяц 140 гривасов . За 250 гривасов можно включить 300 Мбитов

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 хвилини тому, blek-269 сказав:

Я конечно дико извиняюсь . это на смартфоне или на модеме ?

Сім-карта в модемі, а вже  модем  роздає і на смартфон, і на комп

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, davolodya сказал:

Сім-карта в модемі, а вже  модем  роздає і на смартфон, і на комп

А он поддерживает 4 дж . Я вот сижу на работе модемом служит смартфон и он подключен к нет буку . Смартфон больше 3дж не поддерживает .  Я подозреваю что Ваш модем не поддерживает или там ещё надо сим карту менять . карту надо обезательнно менять на 4 дж

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 хвилин тому, blek-269 сказав:

А он поддерживает 4 дж . Я вот сижу на работе модемом служит смартфон и он подключен к нет буку . Смартфон больше 3дж не поддерживает .  Я подозреваю что Ваш модем не поддерживает или там ещё надо сим карту менять . карту надо обезательнно менять на 4 дж

І смартфон підтримує 4g,  і сім-карта 4g,  але покриття  погане, смартфон напряму 4g  ловить лиш в деяких місцях і то незавжди. Сигнал беру з допомогою модема і антени з мобільної вишки, за 3 км від мене.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, davolodya сказал:

зараз користуюся Водафоном

А Київстар вже всьо?:blink:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

28 хвилин тому, ромео сказав:

А Київстар вже всьо?:blink:

Київстар за ті ж самі кошти дає лише 9 гіг на 28 днів, і швидкість 1-2 мегабіт вдень, вночі  трошки більша, в Водафоні - інтернет повністю безліміт, термін дії - місяць, одне зле, в них неможна зробити сім-пару, тому для модема навмисно купував сім-карту

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, davolodya сказав:

в Водафоні - інтернет повністю безліміт, термін дії - місяць,

Що за тариф і що за модем?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 хвилин тому, Mihail-ves сказав:

Що за тариф і що за модем?

Модем Huawei 8372,  + антена 21 децибел,  тариф "водафон супер нет турбо" : безлім інтернет + в мережі, 300 хв на чужі оператори, вартість 75 грн/місяць, якщо будете роздавати модемом, ще +50 грн/місяць за послугу роздачі.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, davolodya сказал:

Київстар за ті ж самі кошти дає лише 9 гіг на 28 днів, і швидкість 1-2 мегабіт вдень

Який тариф?

У мене ось так буває

Screenshot_2019-07-24-06-58-42-001_com.android.chrome.thumb.png.b134086b77a1986f3a1562b4e37fb94d.png

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В нас не буде

Цитата

Vodafone SuperNet Turbo действуют специальные условия на территории Винницкой, Черкасской, Житомирской, Хмельницкой, Тернопольской, Львовской, Ровенской, Волынской областей и г. Кривой Рог

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...