Перейти к содержанию
Андрей31

Грыжи межпозвонковых дисков лечение с помощь Апитерапии

В теме 58 сообщений

В 21.03.2018 в 11:16, СЄРЖ сказал:

ну щорічно це трохи не те.

значить потрібно взяти за звичку щоденну зарядку , як чищення зубів. я коли робив вправи то з всього вибраного теж для себе вибрав різні вправи і це займало не багато часу, десь хвилин 10, +/-. але реально допомогло, відчуття здорової спини, тобто перестав відчувати спинні болі та дискомфорт.  розповідали що в Хмільнику в санаторії ставлять на ноги раз і все за 2-3 тижня. ну як кажуть все в наших руках аби не лінитися, буду робити вправи.

В липні минулого року побував перший раз в даному санаторії, так як давно маю проблеми зі спиною(грижі та протрузії і не одна).Так як їздив з метою профілактики то не можу сказати що побачив якийсь прям відчутний ефект( це якби було саме воспалєніє і витяжки в родоні допомогли то тоді можна булоб казати про якийсь позитивний ефект). У мене з роботи колега 2 роки назад їздив, але у нього були страшні болі він уже ні ходити ні лежати не міг, то за 3 тижні в санаторії поставили його на ноги. Але одне скажу точно родон дуже впливає на серце. Я після першого тижня процедур відчув що щось не так з серцем (до цього ніколи не мав проблем з серцем). Вобщим не буду багато описувать, вдома потім проходив кучу різних перевірок (кардіограми, аналізиі т.д.), вроді як нічого страшного не знайшли але я всеодно тепер час від часу відчуваю що  щось не так, всетаки радіяція якимось чином повпливала не в кращу сторону на мою серцево судинну систему.

Поделиться сообщением

9 годин тому, Бджоляка сказав:

радіяція якимось чином повпливала не в кращу сторону на мою серцево судинну систему.

Не тільки на серцево- судинну систему, а й на весь організм. І, зокрема, дуже негативно на передміхурову залозу

Поделиться сообщением

9 годин тому, Бджоляка сказав:

В липні минулого року побував перший раз в даному санаторії, так як давно маю проблеми зі спиною(грижі та протрузії і не одна).Так як їздив з метою профілактики то не можу сказати що побачив якийсь прям відчутний ефект( це якби було саме воспалєніє і витяжки в родоні допомогли то тоді можна булоб казати про якийсь позитивний ефект). У мене з роботи колега 2 роки назад їздив, але у нього були страшні болі він уже ні ходити ні лежати не міг, то за 3 тижні в санаторії поставили його на ноги. Але одне скажу точно родон дуже впливає на серце. Я після першого тижня процедур відчув що щось не так з серцем (до цього ніколи не мав проблем з серцем). Вобщим не буду багато описувать, вдома потім проходив кучу різних перевірок (кардіограми, аналізиі т.д.), вроді як нічого страшного не знайшли але я всеодно тепер час від часу відчуваю що  щось не так, всетаки радіяція якимось чином повпливала не в кращу сторону на мою серцево судинну систему.

все вірно, мені так і казали, якщо немає проблем з сердцем то можна там лікуватися, але і казали , що і на чоловічу силу родон сильно впливає.

Поделиться сообщением

8 минут назад, СЄРЖ сказал:

витяжки в родоні

ніякий родон і витяжки недопоможуть. хіба нашкодять.  це все фуфломіцин. тільки відповідна зарядка і басейн. мінімум нагрузки на хребет. за 2-3роки буде результат. там в хмільнику є лікар бувший сантехнік із новояворівска вроді. який тепер лікує грижі. купив диплом якогось там цілителя і тепер мучит людей. 

Поделиться сообщением

повезло мені що потрапив з першого разу до толкового лікара. який зразу відмовив від усіх тих дурацких витяжок  родонів євмінових блокад і решти барахла. він і про сантехніка розказав. тільки зарядка відповідна і басейн. добре плавати і лежати на воді на спині. ще робив метамерні інєкції  їх можна раз в рік то якщо вже болить.  

Поделиться сообщением

1 година тому, roman-1 сказав:

мінімум нагрузки на хребет. за 2-3роки буде результат. 

а як же жити? дурити ніяк не навчуся...:(

шуткую звісно.

Поделиться сообщением

17 годин тому, СЄРЖ сказав:

а як же жити? дурити ніяк не навчуся...:(

шуткую звісно.

Та нормально жити з гантельками і дошкою Євмінова. Позитивний ефект відчувається за два- три тижні. А за пару місяців вже й жартувати хочеться, бо поліпшується стан всього організму:ay:

Поделиться сообщением

В 19.03.2018 в 18:55, senber сказал:

Сталкивался с подобной проблемой. Могу рассказать кратко свой опыт.
1. Обязательное МРТ или то, что назначит врач. Лечить надо знать что лечить.

2. Найдите хорошего мануала. Это тот мужик, который насправляет руками диски и мышцы. (знаю одного в Днепре, могу подсказать).

3. Обязательная гимнастика каждое утро и вечером. Например, такая мне подошла. Работа долгая и нудная. На характер. Иначе - операция.

4. Работа только с поясом штангиста.

5. Прокачка уже вылеченной спины. Длинные мышцы качаются одним упражнением: подъём по лестнице на носках. Пару раз подъм на 9-й этаж  на носках, а не на полную ступню будет достаточно за неделю.

Чудовий комплекс вправ. А найбільше сподобалось те, що виконуються вони лежачи.

Поделиться сообщением

Для публикации сообщений создайте учётную запись или авторизуйтесь

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать учетную запись

Зарегистрируйте новую учётную запись в нашем сообществе. Это очень просто!

Регистрация нового пользователя

Войти

Уже есть аккаунт? Войти в систему.

Войти