Перейти к содержанию

Грыжи межпозвонковых дисков лечение с помощь Апитерапии


Андрей31

Рекомендуемые сообщения

Всех с прошедшими праздниками,а мне вот помогла игло-рефлексотерапия пока все :ay:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Вам би наш гуцульський,

Черес.post-218-1295730734_thumb.jpg Костя Лецин ДіДу подарував. :ay:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 months later...
Почитайте тут http://www.medhouse.ru/. А ще радив би Вам курс п"явок в ділянки гриж, а потім бджілки по хребту замість голок і традиційної хімії.
Пиявки про них мне уже говорили буду пробовать,а про водную вытяжку кто что скажет.И про мазь на прополюсе может кто знает рецепт :wave:
Про пиявок не вздумай.
А чому так категорично відносно пявок :dntknw: , просвітіть.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 6 years later...

підкажіть будь ласка, можливо комусь приходилось лікуватися в м. Хмільник в санаторії Поділля. чи реально там вилікувати міжхребцеву грижу. буду дуже вдячний за любу інформацію.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

22 минуты назад, СЄРЖ сказал:

підкажіть будь ласка, можливо комусь приходилось лікуватися в м. Хмільник в санаторії Поділля. чи реально там вилікувати міжхребцеву грижу. буду дуже вдячний за любу інформацію.

 

Лікувався  там  років з 20тому після того як спобував підняти бідон з сиропом і перелити його  в відро. Стан був важкий. Лікувався  в Хмельнику 24 дні. Стан  на кінець лікування покращився на 50%. .Через місяць стало ще краще,але я зразу ж по приїзді з Хмельника купив дошку Євмінова і кожного дня 3 рази робив 15 хв вправи. На мою думку дошка допомогла остаточно  зняти болі в спині. Зараз важкі речі стараюсь піднімати з поясом.  Іноді забуваю це робити і грижа нагадує про себе.Тоді ввечері  15 хв вправ на дошці Євмінова і ранком  ніби і нічого  і не було.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

дякую :hi:, одна людина каже, що знайомому допомогли там, а інший як і ви, каже ніби краще але після профілакторія береже себе. я і в роздумах. ще раз дякую.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 минут назад, СЄРЖ сказал:

дякую :hi:, одна людина каже, що знайомому допомогли там, а інший як і ви, каже ніби краще але після профілакторія береже себе. я і в роздумах. ще раз дякую.

Для початку купіть дошку Євмінова.Центри Євмінова є в кожному обласному місті вони  допомагають з методикою лікування грижі  на  дошці.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Назву теми потрібно змінити ,бо з допомогою АПІТЕРАПІЇ подібні грижі не лікують.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

58 минут назад, СЄРЖ сказал:

підкажіть будь ласка, можливо комусь приходилось лікуватися в м. Хмільник в санаторії Поділля. чи реально там вилікувати міжхребцеву грижу. буду дуже вдячний за любу інформацію.

Радити нічого не буду, але скажу з власного досвіду: основне це правильний діагноз. Обов'язково МРТ і консультація - грижа грижі різниця. Консультація декількох лікарів. Коли лікувався в інст. ім. Ситенко в Харкові то такого наслухався про різні методи, що жах! Та і сам затягнув, бо хотілося чуда. А чудес не буває. А лікарі хороші є! Спасибі їм 12 років, як живу без тих мук!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

24 хвилини тому, СЄРЖ сказав:

дякую :hi:, одна людина каже, що знайомому допомогли там, а інший як і ви, каже ніби краще але після профілакторія береже себе. я і в роздумах. ще раз дякую.

Сам страждаю на подібне , через що й пішов з роботи. А тому й поділюся: найперші ліки для спини - плавання, плавання і ще раз плавання! Жаль , що подібні "екзекуції"можу наповну проходити лише влітку - не виношу запаху хлорки в басейнах. І більше 5 кг - не піднімати!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Сталкивался с подобной проблемой. Могу рассказать кратко свой опыт.
1. Обязательное МРТ или то, что назначит врач. Лечить надо знать что лечить.

2. Найдите хорошего мануала. Это тот мужик, который насправляет руками диски и мышцы. (знаю одного в Днепре, могу подсказать).

3. Обязательная гимнастика каждое утро и вечером. Например, такая мне подошла. Работа долгая и нудная. На характер. Иначе - операция.

4. Работа только с поясом штангиста.

5. Прокачка уже вылеченной спины. Длинные мышцы качаются одним упражнением: подъём по лестнице на носках. Пару раз подъм на 9-й этаж  на носках, а не на полную ступню будет достаточно за неделю.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, Stol сказав:

Назву теми потрібно змінити ,бо з допомогою АПІТЕРАПІЇ подібні грижі не лікують.

Грижі в принципі не виліковуються терапевтично, а лише консервуються на певному рівні. Хірургічне втручання несе певні ризики, і жодних гарантій на появу нових гриж. Найкраще підтримує стабільний стан і профілактує від виникнення нових гриж дошка Євмінова щодня без перерв і довічно. У випадках протрузій дуже бажане харчування для покращення стану міжхребцевих дисків

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я знав що це проблема багатьох але що стільки відгукнеться неочікував. Всім дякую.

Хотілося щоб вилікуватися і неповертатися знову до цієї проблеми знову. Але як бачу тільки щоденні вправи можуть гарантувати здорову спину. Доречі десь рік назад знайшов в неті ролік де чолов'яга показав пару вправ з йоги, називається вправа крокодил. На скручування. Там не повний комплекс а частина його. Тиждень думав що це все не те але пізніше полегшало і пройшла біль. Як завжди закинув після полегшення. Про доску Євмінова чув, потрібно спробувати. Ще раз дякую всім.

2 години тому, senber сказав:

 

 

Ніби вправи цього лікаря теж допомогли при острохондрозі хребта грудного відділу. 

Ніби знайшов це відео, є розширенне з йогами крокодил.

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=796118667193043&id=100003847514032

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 19.03.2018 в 17:35, СЄРЖ сказав:

дякую :hi:, одна людина каже, що знайомому допомогли там, а інший як і ви, каже ніби краще але після профілакторія береже себе. я і в роздумах. ще раз дякую.

А я їхав на Львів на зупинці чоловік один зупиняє, почали говорити ,а зясувалось це мій новий сусід через хату, недавно купили біля нас стареньку хатинку і розпочали будівництво, по ходу він мені розказав, як він був приречений на інвалідність, тобто внього після дтп був ушкоджений хребет і ходити він не міг, так от його витягнули до повноцінного життя за методом тібетської медецини люди які жили і вчились там у Тібеті, тепер він сам ремонтує хребти, готовить ліки на основі бджолопродуктів і тд., до речі він мені стільки порозказував про воскову міль і інші бджолині лікарства, що я сам в здивуванні, що я менше нього знаю, не знаю звідки дружина все знає, но казала, що цей чоловік робить лікувальні масажі і, що кажуть дуже вміло, телефон його маю, а де він є незнаю, бо на новім місці лише будівництво.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

37 хвилин тому, miro сказав:

чоловік робить лікувальні масажі і, що кажуть дуже вміло,

Жоден масаж не замінить ранкову гімнастику, бажано з гантельками. Жодні ліки не замінять здорове харчування. Жодні лікувальні заклади не замінять щоденні вправи на дошці Євмінова

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 19.03.2018 в 17:50, Stol сказал:

Назву теми потрібно змінити ,бо з допомогою АПІТЕРАПІЇ подібні грижі не лікують.

Будьте здоровы!

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Может у  кого то есть больше информации по этому поводу прошу поделится многим будет интересно!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

35 минут назад, язичник сказал:

Жоден масаж не замінить ранкову гімнастику, бажано з гантельками. Жодні ліки не замінять здорове харчування. Жодні лікувальні заклади не замінять щоденні вправи на дошці Євмінова

100 відстоків підтримую. Ніяких масажів бабок і шарлатанів, правильно поставлений діагноз 50 відсотків успіху в лікуванні, якийсь великий дядядько сказав.

Років 15 тому сталася така проблема в мого батька .

Знімки прийом невропатолога і дальше він сказав два варіанти.

1. Операція в києві з результатом 50/50 .

2.Лікувальна гімнастика з ранку і в вечері яку можна дома виконувати.

Батько обрав другий варіант по сьогоднішній день працює  

От так коротко можливо  на сьогоднішній день щось нове придумали а і ще лікар тоді сказав що операція дуже небезпечна можна і гірше зробити.

 :IMHO:

 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 хвилин тому, uam_63 сказав:

... Ніяких масажів бабок ...

 

А вони теж різні бувають.

Якось років з десять тому у Дівичках П-Хмельницького р-ну мені одна така, будучи сліпою, провела два масажі по півтори години. І сама розказала про всі мої болячки в т.ч. й про запалення легенів, які я переніс тоді два роки назад. А масаж з її пальців був ніби голками... Після того я майже три роки не знав, що то за болі спини. Поки, - як вона й казала, що не лічить дур - не підняв один незручний камінчик...:dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

26 хвилин тому, uam_63 сказав:

Років 15 тому сталася така проблема в мого батька .

1. Операція в києві з результатом 50/50 .

 і ще лікар тоді сказав що операція дуже небезпечна можна і гірше зробити.

В нас в обласні лікарні щодня "пачками" роблять такі операції, хочете традиційно, хочете лапароскопічно. Слава Богу не чув про якісь погані випадки.

У самого у грудні 2016 року, після перенесення вуликів, стався надрив грижі, кілька днів лежав тільки на животі, ні сидіти, ні стояти, ні лежати в іншому положенні не міг, так як біль була невиносима, таке враження що з лівої ноги хтось витягував нерви. Відвезли мене в лікарню, зробили МРТ і сказали що в зв'язку з надривом грижі про ніяке лікування не може бути і речі, тільки операція. Це було в середу, в четверг зробили операцію, в п'ятницю хірург нас уже підняв і сказав ходити, а в понеділок уже поїхав додому. Весною, через 4 місяці, уже тягав 50ти кілограмові мішки. Пройшло 1,5 року, політ нормальний, живу звичайним, повноцінним життям, самопочуття значно краще ніж роки до операції.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

P.S. Я не агітую за операції, але якщо є показання то не варто боятись :IMHO:

На рахунок масажистів то теж маю друга який не бачить, але професійно робить масажі, то ще давно рекомендував зробити МРТ, так як підозрював у мене грижу і казав що ніякий масажист не "вправить" грижу, а це тільки викачування грошей. І коли мені робили операцію, то також робили одному чоловікові який до операції ходив кілька місяців на масажі, а потім з грижею і ще з ускладненнями після тих масажів попав на операцію.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В нас в обласні лікарні щодня "пачками" роблять такі операції, хочете традиційно, хочете лапароскопічно. Слава Богу не чув про якісь погані випадки.
У самого у грудні 2016 року, після перенесення вуликів, стався надрив грижі, кілька днів лежав тільки на животі, ні сидіти, ні стояти, ні лежати в іншому положенні не міг, так як біль була невиносима, таке враження що з лівої ноги хтось витягував нерви. Відвезли мене в лікарню, зробили МРТ і сказали що в зв'язку з надривом грижі про ніяке лікування не може бути і речі, тільки операція. Це було в середу, в четверг зробили операцію, в п'ятницю хірург нас уже підняв і сказав ходити, а в понеділок уже поїхав додому. Весною, через 4 місяці, уже тягав 50ти кілограмові мішки. Пройшло 1,5 року, політ нормальний, живу звичайним, повноцінним життям, самопочуття значно краще ніж роки до операції.
Я за вас щиро радий і бажаю здоровя.
А це що я описав було 15 років тому, медецина іде в перед.

Надіслано від мого SM-T355, використовуючи Tapatalk

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 19.03.2018 в 16:47, СЄРЖ сказал:

підкажіть будь ласка, можливо комусь приходилось лікуватися в м. Хмільник в санаторії Поділля. чи реально там вилікувати міжхребцеву грижу. буду дуже вдячний за любу інформацію.

 

Знакомый с работы каждый год ездит. Говорит помогает.

Второй ежегодно ложится в Запорожье, в клинику спортивной травмы (могу уточнить точное название) . Там курс восстановления проходит 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 година тому, uam_63 сказав:


А це що я описав було 15 років тому, медецина іде в перед.


 

На жаль, не настільки вперед, щоб лікувалася людська лінь і дурість. Це я з власного досвіду

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 години тому, Ильич (альп) сказав:

Знакомый с работы каждый год ездит. Говорит помогает.

ну щорічно це трохи не те.

значить потрібно взяти за звичку щоденну зарядку , як чищення зубів. я коли робив вправи то з всього вибраного теж для себе вибрав різні вправи і це займало не багато часу, десь хвилин 10, +/-. але реально допомогло, відчуття здорової спини, тобто перестав відчувати спинні болі та дискомфорт.  розповідали що в Хмільнику в санаторії ставлять на ноги раз і все за 2-3 тижня. ну як кажуть все в наших руках аби не лінитися, буду робити вправи.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...