Перейти к содержанию

Грыжи межпозвонковых дисков лечение с помощь Апитерапии


Андрей31

Рекомендуемые сообщения

В 21.03.2018 в 11:16, СЄРЖ сказал:

ну щорічно це трохи не те.

значить потрібно взяти за звичку щоденну зарядку , як чищення зубів. я коли робив вправи то з всього вибраного теж для себе вибрав різні вправи і це займало не багато часу, десь хвилин 10, +/-. але реально допомогло, відчуття здорової спини, тобто перестав відчувати спинні болі та дискомфорт.  розповідали що в Хмільнику в санаторії ставлять на ноги раз і все за 2-3 тижня. ну як кажуть все в наших руках аби не лінитися, буду робити вправи.

В липні минулого року побував перший раз в даному санаторії, так як давно маю проблеми зі спиною(грижі та протрузії і не одна).Так як їздив з метою профілактики то не можу сказати що побачив якийсь прям відчутний ефект( це якби було саме воспалєніє і витяжки в родоні допомогли то тоді можна булоб казати про якийсь позитивний ефект). У мене з роботи колега 2 роки назад їздив, але у нього були страшні болі він уже ні ходити ні лежати не міг, то за 3 тижні в санаторії поставили його на ноги. Але одне скажу точно родон дуже впливає на серце. Я після першого тижня процедур відчув що щось не так з серцем (до цього ніколи не мав проблем з серцем). Вобщим не буду багато описувать, вдома потім проходив кучу різних перевірок (кардіограми, аналізиі т.д.), вроді як нічого страшного не знайшли але я всеодно тепер час від часу відчуваю що  щось не так, всетаки радіяція якимось чином повпливала не в кращу сторону на мою серцево судинну систему.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 годин тому, Бджоляка сказав:

радіяція якимось чином повпливала не в кращу сторону на мою серцево судинну систему.

Не тільки на серцево- судинну систему, а й на весь організм. І, зокрема, дуже негативно на передміхурову залозу

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 годин тому, Бджоляка сказав:

В липні минулого року побував перший раз в даному санаторії, так як давно маю проблеми зі спиною(грижі та протрузії і не одна).Так як їздив з метою профілактики то не можу сказати що побачив якийсь прям відчутний ефект( це якби було саме воспалєніє і витяжки в родоні допомогли то тоді можна булоб казати про якийсь позитивний ефект). У мене з роботи колега 2 роки назад їздив, але у нього були страшні болі він уже ні ходити ні лежати не міг, то за 3 тижні в санаторії поставили його на ноги. Але одне скажу точно родон дуже впливає на серце. Я після першого тижня процедур відчув що щось не так з серцем (до цього ніколи не мав проблем з серцем). Вобщим не буду багато описувать, вдома потім проходив кучу різних перевірок (кардіограми, аналізиі т.д.), вроді як нічого страшного не знайшли але я всеодно тепер час від часу відчуваю що  щось не так, всетаки радіяція якимось чином повпливала не в кращу сторону на мою серцево судинну систему.

все вірно, мені так і казали, якщо немає проблем з сердцем то можна там лікуватися, але і казали , що і на чоловічу силу родон сильно впливає.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 минут назад, СЄРЖ сказал:

витяжки в родоні

ніякий родон і витяжки недопоможуть. хіба нашкодять.  це все фуфломіцин. тільки відповідна зарядка і басейн. мінімум нагрузки на хребет. за 2-3роки буде результат. там в хмільнику є лікар бувший сантехнік із новояворівска вроді. який тепер лікує грижі. купив диплом якогось там цілителя і тепер мучит людей. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

повезло мені що потрапив з першого разу до толкового лікара. який зразу відмовив від усіх тих дурацких витяжок  родонів євмінових блокад і решти барахла. він і про сантехніка розказав. тільки зарядка відповідна і басейн. добре плавати і лежати на воді на спині. ще робив метамерні інєкції  їх можна раз в рік то якщо вже болить.  

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, roman-1 сказав:

 мінімум нагрузки на хребет. за 2-3роки буде результат. 

а як же жити? дурити ніяк не навчуся...:(

шуткую звісно.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

17 годин тому, СЄРЖ сказав:

а як же жити? дурити ніяк не навчуся...:(

шуткую звісно.

Та нормально жити з гантельками і дошкою Євмінова. Позитивний ефект відчувається за два- три тижні. А за пару місяців вже й жартувати хочеться, бо поліпшується стан всього організму:ay:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 19.03.2018 в 18:55, senber сказал:

Сталкивался с подобной проблемой. Могу рассказать кратко свой опыт.
1. Обязательное МРТ или то, что назначит врач. Лечить надо знать что лечить.

2. Найдите хорошего мануала. Это тот мужик, который насправляет руками диски и мышцы. (знаю одного в Днепре, могу подсказать).

3. Обязательная гимнастика каждое утро и вечером. Например, такая мне подошла. Работа долгая и нудная. На характер. Иначе - операция.

4. Работа только с поясом штангиста.

5. Прокачка уже вылеченной спины. Длинные мышцы качаются одним упражнением: подъём по лестнице на носках. Пару раз подъм на 9-й этаж  на носках, а не на полную ступню будет достаточно за неделю.

 

Чудовий комплекс вправ. А найбільше сподобалось те, що виконуються вони лежачи.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Спробуйте олфен,мідокалм,дексалгін під наглядом толкового медика-допомагає.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 15.04.2018 в 22:01, roman-1 сказав:

повезло мені що потрапив з першого разу до толкового лікара. який зразу відмовив від усіх тих дурацких витяжок  родонів євмінових блокад і решти барахла. він і про сантехніка розказав. тільки зарядка відповідна і басейн. добре плавати і лежати на воді на спині. ще робив метамерні інєкції  їх можна раз в рік то якщо вже болить.  

 

В 18.04.2018 в 14:02, Петр Павлович сказав:

Чудовий комплекс вправ. А найбільше сподобалось те, що виконуються вони лежачи.

 

В 15.04.2018 в 23:52, СЄРЖ сказав:

а як же жити? дурити ніяк не навчуся...:(

шуткую звісно.

 Всё это так. Но самое главное беречься от подьема тяжелого и беречь спину в тепле.:IMHO1:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

54 хвилини тому, Віктор60 сказав:

Спробуйте олфен,мідокалм,дексалгін під наглядом толкового медика-допомагає.

Від такого лікування точно виграє фінансово лише ,,толковий медик''. Навіщо себе добивати до ручки, щоб вживати хімію з купою протипоказань. Гантелі ефективніші, дешевші і не мають жодних протипоказань. Краще вже за ті ж гроші пару раз на тиждень погризти хрящі з кісток пари скакунців- точно покращить стан суглобів і хребта

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Мідокалм знімає спазми,олфен знімає запалення,дексалгін озболює.Цей комплекс використовують невропатологи для лікування травм хребта,остеохондрозу,радикулітів(в тому числі і дискогенних).Не  лікується хребет холодцем та гантелями.Масаж допомагає частково(інколи знімає спазми).

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

35 хвилин тому, Віктор60 сказав:

Мідокалм знімає спазми,олфен знімає запалення,дексалгін озболює.Цей комплекс використовують невропатологи для лікування травм хребта,остеохондрозу,радикулітів(в тому числі і дискогенних).Не  лікується хребет холодцем та гантелями.Масаж допомагає частково(інколи знімає спазми).

Ці казки про аптечні панацеї при хронічних хворобах хребта я чув ще років тридцять- сорок тому. Від хронічного радикуліту і відновити порвані звязки плечових суглобів мені допомогли лише гантелі і перекладина кожного ранку протягом останніх років з двадцять. І не холодець покращує стан суглобів, а саме хрящі зі скакунців.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

22 минуты назад, язичник сказал:

Ці казки про аптечні панацеї при хронічних хворобах хребта я чув ще років тридцять- сорок тому. Від хронічного радикуліту і відновити порвані звязки плечових суглобів мені допомогли лише гантелі і перекладина кожного ранку протягом останніх років з двадцять. І не холодець покращує стан суглобів, а саме хрящі зі скакунців.

Поясніть що таке скакунці, будь-ласка. І що за хрящі, з якої частини.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 18.04.2018 в 14:02, Петр Павлович сказав:

который насправляет руками диски

Ну да! Я також ходив зі спиною по всяких масажистах,які "вправляли мені диски",аж мені очі на лоба вилазили, поки не попав до колишньої лікарки госпіталя,яка сказала: від тих "вправлячів" буде ще гірше.Дала якусь мазь,якою я натирався більше 2 місяців.Тепер маю чистий спокій зі спиною.:wave:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 годин тому, Руслан К. сказав:

Поясніть що таке скакунці, будь-ласка. І що за хрящі, з якої частини.

При рубці свинячої туші м'ясники послідовно відділяють ноги, потім скакунці, далі рульки і останнім залишається стегно. Скакунець це свинячий колінний суглоб з частиною кістки

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 годин тому, Віктор60 сказав:

Не  лікується хребет холодцем та гантелями.

Скільки років ви робили ранкову гімнастику з гантелями, щоб стверджувати про її неефективність?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 годин тому, Павло Михайлович сказав:

Дала якусь мазь,якою я натирався більше 2 місяців.

Саме інформативне пропустили - згадуйте....

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, Бджолопотам сказав:

Саме інформативне пропустили - згадуйте..

Не можу згадати-це було більше 20 років назад.:dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

16 годин тому, язичник сказав:

 Від хронічного радикуліту і відновити порвані звязки плечових суглобів мені допомогли лише гантелі і перекладина кожного ранку протягом останніх років з двадцять. 

пояси якісь вдіваєте? 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 годин тому, олександр сказав:

пояси якісь вдіваєте? 

Ні, не одягаю. А навіщо?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

холодець з гомілок без сумніву корисний. різні речовини в організм із ним корисні потрапляють. ще ним можна 100 грам закусити. але лежачи на дивані і думати що холодець і  всяка буйда з аптеки вам допоможе це маразм. в ваших і моїх хрящах суглобів нема капілярів. і за постачання туди хоть якоїсь рідини відповідальні рухи і мязи. рухайтесь присідайте хоть кільки годні 2-3-5 разів завтра присядете 50 без задишки і буде вам добре. те що ви кажете я там на пасіці на городі нарухався наприсідався скажу то ви були на каторзі після якої вам допоможе зарядка а не холодець. укріпляйте мязи мудро забудьте про блокади і аптеку. шануйтеся. холодець помагає тільки при закусці. і просто як страва. перевірено. смішно з деяких дописів. я тоже потрапив цю когорту хребтово-позвоночних. але даю тому раду дуже добре і без аптеки. холодець як страва десь колись при гостині. кому є потреба розкажу. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...