Перейти к содержанию

Органолептичні показники меду


Рекомендуемые сообщения

Смакові показники: 1. Різкий; 2. М"який (в смилі смаку); 3. Нейтральний; 4. Помірно солодкий; 5. Дуже солодкий; 6. Солодкий з гірчинкою; Фізичні показники: Після кристалізації: 1. Дрібнозернистий; 2. Крупнозернистий; 3. Салоподібний; 4. Твердий; 5. М"який; До кристалізації: 1. Рідкий; 2. Густий; 3. Світлий; 4. Темний; 5. Жовтий; 6. Коричневий; Аромат: 1.Приємний; 2. Нейтральний; 3. Приторний; Зацікавлених прошу додати вагомі показники на Вашу думку. Окрім того запропонуйте максимальний бал для кожного з перерахованих показників. Після цього складу таблицю. І будемо мати кількісний вимір якості меду органолептичним методом в домашніх умовах. В принципі думаю, що для доброї достовірності необхідно мати близько десяти "експертів".

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Не потрібно було мені придумувати велосипед. Скачав "Стандарт на мед" ДСТУ а там вже все є. Отож зробив екселівську таблицю. Прошу користуватись. Для зразка моя сім"я провела діагностику одного меду. Що получилось побачите : _____________.rar Прикріплений фай невірного формату. Прохання виправити. Адм.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 months later...

Есть вариант европейских заготовителей,требования для помещений где производится откачка меда.Помещения должны обложены плиткой(для периодической сан. обработки)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Есть вариант европейских заготовителей,требования для помещений где производится откачка меда.Помещения должны обложены плиткой(для периодической сан. обработки)

Шановний VLAVVS мені здається, що Ваше повідомлення необхідно перенести в іншу тему, бо ця трохи про інакше.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Цитата(VLAVVS @ 29.4.2010, 22:23) Есть вариант европейских заготовителей,требования для помещений где производится откачка меда.Помещения должны обложены плиткой(для периодической сан. обработки) Шановний VLAVVS мені здається, що Ваше повідомлення необхідно перенести в іншу тему, бо ця трохи про інакше.

Думаю имелось ввиду то, что современные лаборатории в состоянии определить в каком помещении производилась откачка меда (по характеру инородных примесей). Это хоть и не влияет на органолептические показатели, но в целом для потребителя имеет значение :hi:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Не потрібно було мені придумувати велосипед. Скачав "Стандарт на мед" ДСТУ а там вже все є. Отож зробив екселівську таблицю. Прошу користуватись. Для зразка моя сім"я провела діагностику одного меду. Що получилось побачите : _____________.rar Прикріплений фай невірного формату. Прохання виправити. Адм.
Зробив сумісність з версією 2003. Прошу дивитись новий файл: _____________._.rar
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 1 year later...

В бочках з медом першої відкачки перша декада травня - до акції, різні меди. В одних майже білий мягкий- напевно з ріпаком, а в інших жовтуватий з дуже крупними кристалами. Який медонос міг дати таку крупнозернисту кристалізацію? :dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

а в інших жовтуватий з дуже крупними кристалами. Який медонос міг дати таку крупнозернисту кристалізацію? opr06K94.gif

:smile: ... Сояшник ;):hi:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 months later...

Может кому то пригодится Таблица определения влажности по плотности мёда : 1370 = 27 % , 1375 = 26 %, 1380 = 25 % , 1390 = 24 %, 1395 = 23 % , 1400 = 22 % , 1410 = 21 % , 1415 = 20 % , 1420 = 19 % , 1430 = 18 % , 1435 = 17% , 1445 = 16 % , 1 5000 = 15 % . Добавляем : трёхлитровая банка мёда ( чуть сверх 3-х литров с влажностью 25 % весит = 4 200 гр , такая же банка со зрелым мёдом весит 4 500 гр.. Такм образом, если вес банки одинаков ( а он на практике разный ) — то чем тяжелее банка — тем качественнее мёд ( по влажности).

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Может кому то пригодится Таблица определения влажности по плотности мёда : 1370 = 27 % , 1375 = 26 %, 1380 = 25 % , 1390 = 24 %, 1395 = 23 % , 1400 = 22 %
Это суррогат.
, 1410 = 21 % , 1415 = 20 % , 1420 = 19 % , 1430 = 18 % , 1435 = 17% , 1445 = 16 % , 1 5000 = 15 % . Добавляем : трёхлитровая банка мёда ( чуть сверх 3-х литров с влажностью 25 % весит = 4 200 гр , такая же банка со зрелым мёдом весит 4 500 гр.. Такм образом, если вес банки одинаков ( а он на практике разный ) — то чем тяжелее банка — тем качественнее мёд ( по влажности).
Я думаю, что на форуме не только пчеловоды.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Добавляем : трёхлитровая банка мёда ( чуть сверх 3-х литров с влажностью 25 % весит = 4 200 гр , такая же банка со зрелым мёдом весит 4 500 гр.. Такм образом, если вес банки одинаков ( а он на практике разный ) — то чем тяжелее банка — тем качественнее мёд ( по влажности).

post-1784-1338551259_thumb.jpg :umora::wave:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Добавляем : трёхлитровая банка мёда ( чуть сверх 3-х литров с влажностью 25 % весит = 4 200 гр , такая же банка со зрелым мёдом весит 4 500 гр.. Такм образом, если вес банки одинаков ( а он на практике разный ) — то чем тяжелее банка — тем качественнее мёд ( по влажности).

post-1784-1338551259_thumb.jpg :umora::wave:
Полагая вес банки 960 гр и объем под завязку ГОСТу 3200+-50 мл имеем (5430-960)/3200=1,4
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

чуть сверх 3-х литров с влажностью 25 % весит = 4 200 гр , такая же банка со зрелым мёдом весит 4 500 гр.. Такм образом, если вес банки одинаков ( а он на практике разный ) — то чем тяжелее банка — тем качественнее мёд ( по влажности).
Це вже було виставлено в іншій темі post-3166-1338108499_thumb.jpg Таким чином віднімемо 900г від 4200, отримаємо 3300г - маса 3 л меду? Або 4500 - 900 = 3600. Отже 1л меду має масу від 1100г до 1200г? Щось не те!
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

post-1784-1338564223_thumb.jpg 5430-875=4555 4555/3=1518 ;) 4555/3,2=1423 ;) цікаво яка різниця по цьому показнику у меда який повністю пропечатаний і у меда яки 6 днів пробув у вулику і вважаеться зрілим (по словах Метролога)
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 3 weeks later...
4555/3,2=1423 wink.gif

Це ближче до істини. :) Я коли набираю мед у літрові відерка, часто важу - 1440-1450 завжди. Мед 6 днів у вулику без бджіл? ;) В нас, при середньому взятку, часто рамки бувають недопечатані не із-за незрілості меду, а із-за неповноти чарунок.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...