Перейти к содержанию

Перевозка пчёл


Иван Педан

Рекомендуемые сообщения

А что скажет честной народ,о 130 зиле,седельный тягач,с 7ми-9ти метровым прицепом за 2000$.Стоит взять.Кочую в пределах района.Ваши пожелания.
на мою думку варіант не поганий трохи низька прохідність. Краще 131 зіл.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Шурік,у нас дороги по полях,кращі ніж асфальтові.Тобто, ,,бездоріжжя,,як такого немае.Хочеться поставити вулики на платформу,і більше їх нетягати.А хочемо впихнути,якомога більше.От і дивлюся на це чудо техніки.Раз в рік,пройшов диагностику,-600гр.і катайся.Сьогодні подзвонив,сказали,якщо до кінця місяця заберу,то ціна буде- 1300$.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Спрашивал у "Палыча", на сколько будет дороже ТАКОЙ прицеп, если поставят Волговские ступицы и колёса, ответили вчера, что на 3000 грн.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

виталийЗ зіл нормальна машина і по прохідності теж. В мене теж була вже думка брать сидельного тягача, а на платформі стаціонарно вулики ставить. Але проаналізувавши місця кочівлі відмовився від цього варіанта. А для вас з вашими безкраїми полями, думаю буде в самий раз :IMHO1: P.S. Випадково не цей ЗіЛ вам запропонували? http://auto.ria.com/auto_zil_130_12714161.html

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

всім дякую за поради :hi:

Найкраще, як на мене, виготовити, або замовити причіп спецпризначення. Відомі фірми, які це можуть зробити. Якщо не знаєте, запитуйте-відповім.А для себе зібрав трохи матеріалу, можу поділитись.
теж гарне рішення але мені потрібно буде для перевезення не тільки вуликів, а з окремим кузовом мабуть буде дороговато.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 6 months later...

Вот такой должен быть транспрт для перевозки пчел - в жизни не растресешь, даже по нашим дорогам ;)

У меня подобный :ah:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 7 months later...

Я думаю такий агрегат плюс причеп норм буде. 

images.jpg

pricep-dlya-perevozki-ulev-s-povorotnoj-osyu-kupit-na-legkovoj-avtomobil.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Алёнка changed the title to Перевозка пчёл

Подзвонити з фірми. Доробити причеп. Кажуть можу забирати. Розмір 4.8?2.1 метри. По моїм підрахункам встане 36 вуликів моєї конфігурації. Масса навантаження2500, диски 15, ступиці  німецькі під мої диски від буса, всі борта відкривні. Категорія ВЕ.

IMG-20180111-WA0006.jpg

IMG-20180111-WA0004.jpg

IMG-20180111-WA0003.jpg

IMG-20180111-WA0002.jpg

IMG-20180111-WA0001.jpg

IMG-20180111-WA0000.jpg

IMG-20180111-WA0005.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

33 минуты назад, Два капитана сказал:

Подзвонити з фірми. Доробити причеп. Кажуть можу забирати. Розмір 4.8?2.1 метри. По моїм підрахункам встане 36 вуликів моєї конфігурації. Масса навантаження2500, диски 15, ступиці  німецькі під мої диски від буса, всі борта відкривні. Категорія ВЕ.

IMG-20180111-WA0006.jpg

IMG-20180111-WA0004.jpg

IMG-20180111-WA0003.jpg

IMG-20180111-WA0002.jpg

IMG-20180111-WA0001.jpg

IMG-20180111-WA0000.jpg

IMG-20180111-WA0005.jpg

Гарний причіп:ay:. А чим будете тягати?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 минут назад, Конструктор сказал:

Гарний причіп:ay:. А чим будете тягати?

Поки бусє Віто

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, Два капитана сказав:

Поки бусє Віто

Якщо не секрет, скільки такий обійшовся?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, Миха сказал:

Якщо не секрет, скільки такий обійшовся?

Не секрет 57400. З регістрацією і номерами. Фірма це на себе взяла. Колеса з дисками мої.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Два капитана сказал:

Поки бусє Віто

По херсонських степах можна Віто. В мене гружений бортовий УАЗ на пониженій себе ледве тягне, тому про такий причіп можна лише мріяти.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

22 минуты назад, Ivan Ivanovich сказал:

По херсонських степах можна Віто. В мене гружений бортовий УАЗ на пониженій себе ледве тягне, тому про такий причіп можна лише мріяти.

По прошлому року далеко не їздили, а так час покаже.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

23 часа назад, Два капитана сказал:

Подзвонити з фірми. Доробити причеп. Кажуть можу забирати. Розмір 4.8?2.1 метри. По моїм підрахункам встане 36 вуликів моєї конфігурації. Масса навантаження2500, диски 15, ступиці  німецькі під мої диски від буса, всі борта відкривні. Категорія ВЕ.

Доброго дня! Що за фірма, часом замовляли не на Кіндійському в Херсоні, чи роблять у Вас в Олешках. Причіп гарний прийміть вітання.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

19 часов назад, Ivan Ivanovich сказал:

По херсонських степах можна Віто. В мене гружений бортовий УАЗ на пониженій себе ледве тягне, тому про такий причіп можна лише мріяти.

У мого напарника Уаз бортовий тягне пичеп з 36 вуликами перероблений з ПТС-4. І Херсонські степи це не завжди рівна, як стіл дорога, а ще є і пісчані ділянки. Важкенько уазику, але тягне. Тому думаю, що такий, як у капітана потягне точно.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

На фото вроде киндийка.

Надіслано від мого Redmi 4, використовуючи Tapatalk

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, юрий черевичный сказал:

На фото вроде киндийка.

Ото і я про те подумав. Ну почитаємо, що людини відповість.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 минут назад, Херсонец сказал:

Доброго дня! Що за фірма, часом замовляли не на Кіндійському в Херсоні, чи роблять у Вас в Олешках. Причіп гарний прийміть вітання.

Доброго дня. Дійсно кіндійка. З Білою Церквою не домовились. В Олешках не знаю роблять чи ні. Але хлопець який варив на фірмі цей причіп сам з Олешок. Він казав ,що бере підроботку додому і сам теж робить причепи в Олешках.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Доречі причіп ще стоїть там на площадці. Так що в кого є бажання можете підїхати подитвитись. Днів 3-4 буде ще стояти.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

20 минут назад, Два капитана сказал:

Доброго дня. Дійсно кіндійка. З Білою Церквою не домовились. В Олешках не знаю роблять чи ні. Але хлопець який варив на фірмі цей причіп сам з Олешок. Він казав ,що бере підроботку додому і сам теж робить причепи в Олешках.

Так вони там і роблять. Чи варять в іншому місці. А на рахунок хлопця то цікаво. Тільки як потім той причеп узаконити.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 минут назад, Херсонец сказал:

Тільки як потім той причеп узаконити.

2 роки тому цікавився, на тій же фірмі можливо придбати усі необхідні документи для постановки в МРЕО. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

20 часов назад, Ivan Ivanovich сказал:

По херсонських степах можна Віто. В мене гружений бортовий УАЗ на пониженій себе ледве тягне, тому про такий причіп можна лише мріяти.

Ага, особенно в районе между лепетихой, Горностаевкой и Каховкой, где балки, или по Олешковским пескам :umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, Херсонец сказал:

Так вони там і роблять. Чи варять в іншому місці. А на рахунок хлопця то цікаво. Тільки як потім той причеп узаконити.

І там роблять і в іншому місці.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

13 минут назад, Два капитана сказал:

І там роблять і в іншому місці.

Я так зрозумів то фірма Лідер. Чи може я помиляюсь.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...