Перейти к содержанию

Кыно и немцы!


Bombus

Рекомендуемые сообщения

1 час назад, Посторонним В. сказал:

. Скучный фильм и прогнозируемый конец.


 

невже не зрозуміло що це  ж не спроста? потім знову скажете що проснулись і опа а ніхто не попереджав.

 в нас галя балувана.  хочете й щоб  прєдварітєльні ласки були не скучними.:rolleyes:

колись бачив реаліті шоу як в америці частні судові виконавці забирають автомобілі  тіки назву забув ... видовище досить прикольне тіки щоправда дещо однообразне.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 часов назад, олександр сказал:

раз пішов такий заміс тримайте ще одне http://www.kinobublik.net/kollektor-2016-2/

Посмотрела. Мне понравился, я такое люблю, можно бы поменьше драмы, а так нормально, спасибо :ay:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 13 січня 2017 р. в 12:02, Посторонним В. сказал:

Ну шо, Олександр, опозорился ваш сериал в 9-10 сериях.:(


 

:dntknw: мені сподобались. хоч продовження знімати смислу не бачу. чим Вам не пішло?
 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 часа назад, олександр сказал:

мені сподобались. хоч продовження знімати смислу не бачу. чим Вам не пішло?

Я же вроде написал, что финал, который явно занижает планку сериала всегда оставляет разочарованное послевкусие. Просто в многосезонном сериале пока дождёшься глупого и нелогичного завершения - успеваешь получить массу приятных эмоций, а тут - только начали и вот уже фсё, приехали.

Не знаю, были ли вы женаты когда-нибудь... попробую предложить вот такое: https://www.kinopoisk.ru/film/885344/

Попробуйте сказать, что это не смешно!

Но всё это фигня. Даже вчерашняя серия Шерлока.

А шо не фигня? А не фигня - это надежда и ожидание. Скоро, уже в мае... я не могу, у меня дрожат кончики пальцев:

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

15 годин тому, Посторонним В. сказав:


 

 попробую предложить вот такое: https://www.kinopoisk.ru/film/885344/

Попробуйте сказать, что это не смешно!.....

А шо не фигня? А не фигня - это надежда и ожидание. Скоро, уже в мае... я не могу, у меня дрожат кончики пальцев:
 

 

:az:смішно ... дякую !

з пальцями то єрунда. я знаю в чому справа. вони дрожать від того що Ви поночах перераховуєте гроші за ріпаковий мед і постійно збиваєтесь з рахунку. купіть собі машинку і все буде впорядку!

спробую і я вгодити Вашим смакам. фільм про зомбаків але погляд з іншого боку. розповідь ведеться від імені думаючого трупа а це як на мене смішніше ніж просто ходячого...

1377786711_f3e5359.jpg


 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

як можна Командор мене в такому підозрювати?

 я не обговорюю те в чому поняття не маю. хіба за весь час нашого знайомства я насав хоч одне повідомлення про матки ШО? :)

чужих дивився. крім другого номера не сильно вражений. такими ужасами мене не налякати. тільки не тому що безстрашний, скоріше- тугодум і просто не встигаю. щоб  боявся треба дати мені більше часу . а як бойовик хижаки кращі. ужас для мене щось типу серця ангела.

iphone360_7471.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Досить гарний фільм на реальних подях   http://kinogo-2016.net/4600-po-soobrazheniyam-sovesti-2016.html#

1478358722-1687910788-po-soobrazheniyam-sovesti.jpg З_міркувань_совісті.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, олександр сказал:

чужих дивився. крім другого номера не сильно вражений. такими ужасами мене не налякати.

Тогда немедленно включайте Прометей https://my-hit.org/film/19127/ 

Потом, в мае, смотрим его продолжение и в августе выходим на 5 часть Чужих. Последняя съёмка Рипли в саге... по её словам.:ak:Читал каменты на форуме, там чуваки рыдают от горя, говорят, что вся их сексуальная жизнь на её образе в 1 чужом построена. :) А вы говорите - вас не испугаешь. ;)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 weeks later...
В 18.01.2017 в 10:14, Посторонним В. сказал:

Так, Олександр, вы "Чужих" смотрели?

Я, Я смотрел. И "Прометея" тоже. Он особенно понравился.:ay:

Пока там в теме уже сутки гоняют по улику "Соседа директора Бартника" :), посмотрел "Прибытие"

Как Вам ?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 18 січня 2017 р. в 12:46, Посторонним В. сказав:

Тогда немедленно включайте Прометей

Потом, в мае, смотрим его продолжение и в августе выходим на 5 часть Чужих.

не подужав я Командор прометея .

2 частина чужих для мене поза конкуренцією. як і термінатор. тільки 2й вартий повторного перегляду. хоча можливо якщо дивитись в кінотеатрі в хорошій якості там і є якась недоступна мені на ноутбуку прєлєсть.:)

криза жанру зараз :dntknw: поки ще чекаєте тих майбутніх шедеврів може подивимось класику? щоправда раніше за Вами особливої любові до історії не помічав але тема цікава. Ви знаєте що в америці в 30х також був голод ?

хтось скаже що книжка краща та мені здається що фільм також достойний. спецефектів правда малувато, чорнобілий але вже зі звуком...

Гроздья гнева (1940)

https://my-hit.org/film/13068/

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 18.01.2017 в 12:46, Посторонним В. сказал:

Последняя съёмка Рипли в саге... по её словам.:ak:Читал каменты на форуме, там чуваки рыдают от горя, говорят, что вся их сексуальная жизнь на её образе в 1 чужом построена. 

До речі, мені втілення Ріплі на екрані не сподобалось саме через те, що

1 час назад, олександр сказал:

 що книжка краща

...так, я читав книгу "Чужие" до того, як дивися фільм. І Сігурні Вівер мене вже не задовольнила... Я малював її зовсім іншою... Та і весь фільм не дотягував до моєї фантазії.

Тому можу порадити: Не читайте книг, якщо маєте дивитись фільм або не дивіться фільм, якщо читали книгу...:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

30 минут назад, ромео сказал:

Я малював її зовсім іншою...

А какой? Скиньте фото.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, Посторонним В. сказал:

А какой? Скиньте фото.

Так фантазию то не сфоткал... та и давно то было

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

13 години тому, ромео сказав:

Тому можу порадити: Не читайте книг, якщо маєте дивитись фільм або не дивіться фільм, якщо читали книгу...:umora:

 постараюсь помякше щоб не зачепити панський гонор.

 з чужим воно може й так :) але є книги багаторівневі які можна перечитувати і кожен раз знаходити щось нове не помічене раніше.

та й цікаво порівняти виплоди своєї і режисерської уяви.

Серіал Тихий Дон 2015 бачили?

 по гроздьям гніву претензія до обрубаності, цензура фільм зробила значно беззубішим.
 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 3 weeks later...

Дивлюсь Сєрж Ви все нє уймьотєсь? гроздья гнєва дивитись не бажаєте... ладно, давайте тоді про чужих.

розберемось в образі на якому побудована  Ваша сексуальна жизнь.

історія в основі примітивна. нехай чуть-чуть і видозмінена але це казочка про червону шапочку. :)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, олександр сказал:

розберемось в образі на якому побудована  Ваша сексуальна жизнь.

 

a5bcc58705a83f6c1d4772eb97d3bb2b.gif

Карьера длинноногой красотки с правильными чертами лица началась с эпизода в первом фильме кинофраншизы о Джеймсе Бонде «Доктор Но». Дело было так: на актрисе было белое раздельное бикини и в нем она вышла из воды на пляж, — все.

Этот пляж впоследствии переименуют в «пляж Джеймса Бонда», выход Андерс будут сравнивать с картиной Боттичелли «Рождение Венеры», а эпизод станет одним из самых известных в истории кинематографа и важной вехой в истории моды: буквально все мужчины в мире сошли с ума, а все женщины захотели себе «точно такой же купальник» (много лет спустя оригинал продадут на аукционе за несколько десятков тысяч фунтов). :)

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

17 хвилин тому, Посторонним В. сказав:

Этот пляж впоследствии переименуют в «пляж Джеймса Бонда», выход Андерс будут сравнивать с картиной Боттичелли «Рождение Венеры», 
 

не віляйте. пальці ж у Вас й ромео трусяться не від бондіани а від чужих...

от для початку скажіть мені в чому мораль казочки про червону шапочку?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 час назад, олександр сказал:

не віляйте. пальці ж у Вас й ромео трусяться не від бондіани а від чужих...

от для початку скажіть мені в чому мораль казочки про червону шапочку?

Мораль? Мораль...

А яка мораль у матусі, що відправила малолітню доньку саму у ліс, та ще й попередила: "Дивись - там Вовк":dntknw: Піклувалась про неї,  видно...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

18 минут назад, ромео сказал:

А яка мораль у матусі, що відправила малолітню доньку саму у ліс, та ще й попередила: "Дивись - там Вовк":dntknw: Піклувалась про неї,  видно...

Мне больше вот это понравилось: В этой сказке каждый герой стремится к действию почти любой ценой. Если брать результат таким, каков он есть на самом деле, то все в целом — интрига, в сети которой попался несчастный волк: его заставили вообразить себя ловкачом, способным одурачить кого угодно, использовав девочку в качестве приманки. Тогда мораль сюжета, может быть, не в том, что маленьким девочкам надо держаться подальше от леса, где водятся волки, а в том, что волкам следует держаться подальше от девочек, которые выглядят наивно, и от их бабушек. Короче говоря: волку нельзя гулять в лесу одному. При этом возникает еще интересный вопрос: что делала мать, отправив дочь к бабушке на целый день?:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 година тому, ромео сказав:

А яка мораль у матусі, що відправила малолітню доньку саму у ліс, та ще й попередила: "Дивись - там Вовк":dntknw: Піклувалась про неї,  видно...

уявіть собі сидить в посадці на соняшнику один авторитететний бджоляр інкогніто. з тоскою вдихає сумнівний аромат магазинних житомирських пєльмєнєй і читає якусь хрєнь що вже згубила не одного вовка...

 щось типу лоліти набокова чи прєступлєніє і наказаніє. тай думає собі- тварь я дрожащая чи право імєю підсипати антибіотиків нахабному промишлєннєку ?

але тут зявляється з  домашніми пиріжками прєлєсть .

ui-56cd44d0d6d8a3.67602301.jpeg
 

далі все трагічно   :ak:

а тепер порівняйте з чужими. в далекій -далекій галактиці жиє надзвір. тварюка що вважає себе за межею добра і зла. та тут прилітає  червона шапочка... і зразу стає ясно що насправді  не королева чужих а самка людини  суперзвір.

як на мене феміністична брєдятіна...

єдина різниця, що для пущого ефекту, мисливці які приходять на допомогу в чужих гинуть.

P/s нажаль Ромео - набір історій і персонажей обмежений але єсть нюанси. ;)
 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 часа назад, олександр сказал:

уявіть собі сидить в посадці на соняшнику один авторитететний бджоляр інкогніто. з тоскою вдихає сумнівний аромат магазинних житомирських пєльмєнєй і читає якусь хрєнь що вже згубила не одного вовка...

 щось типу лоліти набокова чи прєступлєніє і наказаніє. тай думає собі- тварь я дрожащая чи право імєю підсипати антибіотиків нахабному промишлєннєку ?

але тут зявляється з  домашніми пиріжками прєлєсть .

ui-56cd44d0d6d8a3.67602301.jpeg
 

далі все трагічно   :ak:

а тепер порівняйте з чужими. в далекій -далекій галактиці жиє надзвір. тварюка що вважає себе за межею добра і зла. та тут прилітає  червона шапочка... і зразу стає ясно що насправді  не королева чужих а самка людини  суперзвір.

як на мене феміністична брєдятіна...

єдина різниця, що для пущого ефекту, мисливці які приходять на допомогу в чужих гинуть.

P/s нажаль Ромео - набір історій і персонажей обмежений але єсть нюанси. ;)
 

А мораль для суперзвіра така, що не треба зачіпати "чужу дєвочку". Бо хто зна, що в неї на умі...

А, взагалі, вважаю, що все повинно вирішуватись "по взаємній згоді".

Так вигідніше і цікавіше. Особливо для нас - як глядачів кіно...;)

Похожее изображение

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 часа назад, олександр сказал:

уявіть собі сидить в посадці на соняшнику один авторитететний бджоляр інкогніто...

але тут зявляється з  домашніми пиріжками прєлєсть .

Для протокола, шоб вы знали - так ни разу. Ни одна прелесть в посадку добровольно не идет. Чужого легче встретить в посадке, больше шансов. Оттого и готовлюсь, настраиваюсь.:)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...