Перейти к содержанию

Кыно и немцы!


Bombus

Рекомендуемые сообщения

Голос мовчання (2016) HDRip тиць сюди

Нам вдалося здобути незалежність без крові. Такого не буває. Перша справжня кров пролилася на Майдані під час Революції Гідності. Тепер ми проливаємо кров, відстоюючи справжню-таки незалежність на фронтах Сходу України. Герої не вмирають! 

Жанр: Поетичне кіно

16101910345993750_f0_0.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Рекомендую до перегляду фільм "В лучах солнца" 

Фільм  знімали в Північній Кореї, але він вийшов не зовсім таким яким уявлявся північно-корейській владі, тому заборонений в прокаті в російських кінотеатрах.

Скачати я не знайшов де можна, але  подивитись он лайн в неті є можливість - через гугл.

Після таких фільм починаєш ще більше цінувати свободу....

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 weeks later...

Кто устал от ширпотреба, рекомендую :ay:.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 26 жовтня 2016 р. в 11:43, Бджолопотам сказал:

Рекомендую до перегляду фільм "В лучах солнца" 

Фільм  знімали в Північній Кореї, але він вийшов не зовсім таким яким уявлявся північно-корейській владі, тому заборонений в прокаті в російських кінотеатрах.

багато  хто про нього розказував, Ваша рекомендація була останньою краплею. подивився. люди як люди. не далеко ми від них у свій час були.

а враховуючи ще й різницю в менталітеті . думав що в них все набагато гірше.

 почав  сериал Мир Дикого Запада.


195523.jpg

1 серія багатообіцяюча, побачим що буде далі. 
 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

56 минут назад, shersand сказал:

Кто устал от ширпотреба, рекомендую :ay:.

 

Років ще п"ять тому бачив, цікавий фільм :umora::ay:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, олександр сказал:

думав що в них все набагато гірше.

Куда вже гірше:dntknw: Якщо все що мало зніматись на камеру являлось постановкою і знімалось з певною кількістю дублів?

Тобто це мав бути документальний фільм про простих людей а влада намагались з нього зробити пропагандистський фільм для  світу - мовляв ось як в нас чудово живуть люди і славлять свого великого вождя... 

Саме гірше те, що навіть проблиску змін на горизонті не видно.... Читав колись як почувають північнокорейскі люди яким пощастило втікти  в підену Корею - вони не можуть жити в тому світі, вони настільки непристосовані що являються проблемою для Південої Кореї... навіть після кількох місяців реабілітації...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, Бджолопотам сказал:

Тобто це мав бути документальний фільм про простих людей а влада намагались з нього зробити пропагандистський фільм для  світу - мовляв ось як в нас чудово живуть люди і славлять свого великого вождя... 

Політика заборонена на форумі. Прошу це врахувати в тому числі і  модераторів. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

З того що останнім часом дивився закарбувалось в пам"яті:

"Квітка пустелі" (2009 рік). Дивитись без дітей. Морально тяжкуватий фільм (особливо для жінок).

"Найпруткіший "Індіан" (2005). Засновано на реальних подіях, які надихають і показують приклад того, як потрібно насправді про щось мріяти або прагнути.

 

Приємного перегляду.

 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, Sanich сказал:

Політика заборонена на форумі. Прошу це врахувати в тому числі і  модераторів. 

Прошу вибачення якщо перегнув палку:hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Пару днів тому переглядав фільм

Нові амазонки (Сексмісія) / Seksmisja (1983) DVDRip Тиць сюди

Сам не очікував що такий кумедний фільм враховуючи рік випуску. Кількість еротики (як на той час) - зашкалює

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, Бджолопотам сказал:

Пару днів тому переглядав фільм

Колись було багато шуму навколо нього, бо в СРСР сексу небуло :umora:.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

35 минут назад, Sanich сказал:

Політика заборонена на форумі.

фільм цікавий і там справа не тільки в політиці...:IMHO1:


 

47 минут назад, Бджолопотам сказал:

Куда вже гірше:dntknw: Якщо все що мало зніматись на камеру являлось постановкою і знімалось з певною кількістю дублів?


 


 

Ви приміряєте їхню ситуацію на себе. і мислите нашими поняттями. 

 не можна  свої мірки застосовувати кругом... тай населення іншої половини кореї також мяко кажучи дивне. їхні фільми бачили ? подивіться 38 паралель і лєдяной цветок...

 


 



 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

55 минут назад, konoval_am сказал:

З того що останнім часом дивився закарбувалось в пам"яті:

"Квітка пустелі" (2009 рік). Дивитись без дітей. Морально тяжкуватий фільм (особливо для жінок).

"Найпруткіший "Індіан" (2005). Засновано на реальних подіях, які надихають і показують приклад того, як потрібно насправді про щось мріяти або прагнути.

 

Приємного перегляду.

 

 

хорошие фильмы. последним смотрел "Завещание Ленина" 12серийный, на реальных событиях.  Из англоязычных: "Вся королевская рать", "Гравитация", "Револьвер", "Побег из Шоушенка"..

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 1 month later...

@олександр, ну Шо, пока холодное варится... может по кино?

Таинственная страсть (Телесериал).

https://goo.gl/search/%D0%A2%D0%B0%D0%B8%D0%BD%D1%81%D1%82%D0%B2%D0%B5%D0%BD%D0%BD%D0%B0%D1%8F+%D1%81%D1%82%D1%80%D0%B0%D1%81%D1%82%D1%8C

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 17 грудня 2016 р. в 16:13, bombus сказал:

@олександр, ну Шо, пока холодное варится... может по кино?

:az:на вихідних дивився

 думав викласти в чоловічі слабкості бо тема перейшла на самі сіськи,:)

але сьогодні зявилось продовження...

p/s Сергій Миколайович Ви в клубі анонімних  тест проходите будете?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

24 минуты назад, олександр сказал:

 думав викласти в чоловічі слабкості бо тема перейшла на самі сіськи

Вы отстали от жизни, тема сисек, как я заметил, плавно  перекочевала в "Гы", где молодящиеся дедушки (вот такая особенность этого форума) пускают вслух слюну на профурсеток.

24 минуты назад, олександр сказал:

p/s Сергій Миколайович Ви в клубі анонімних  тест проходите будете?

После вашего просмотра "Таинственной страсти" я готов буду даже сдать анализы на детекторе. ;)

Передачи про мечи мне напомнили:

 

 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

56 минут назад, bombus сказал:

Вы отстали от жизни, тема сисек, как я заметил, плавно  перекочевала в "Гы", где молодящиеся дедушки (вот такая особенность этого форума) пускают вслух слюну на профурсеток.

После вашего просмотра "Таинственной страсти" я готов буду даже сдать анализы на детекторе. ;)

Передачи про мечи мне напомнили:
 


 

безобразіє, не могли ви подивитись все про душу самурая, яка знаходиться в мечі. я сам ще 2 частину не закінчив.:blink:

1. в теорії взриву я прожив пару років свого життя. хто був в армії той в цирку не сміється...

2. ладно, подивлюсь про Ваших шістдесятників -дегенератів. про нерозстріляне вчасно відродження.

можна 1 серію? чи щоб розпробувати треба весь сезон?


 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

13 минуты назад, олександр сказал:

можна 1 серію? чи щоб розпробувати треба весь сезон?

Можно. Только учтите, что

История повторяется дважды: первый раз в виде трагедии, второй — в виде фарса.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

тоді й був фарс. не розумію що вам там сподобалось.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Вы правы...  нет мечей, да ещё пять красивых женщин, любовная история, все живы остались...

чо там смотреть, чему учиться?!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 час назад, bombus сказал:

чо там смотреть, чему учиться?!

Командор не треба мене вчити . такі ілюзії  для мене смішні. є місця де очі в людини відкриваються... якщо хватає духу не закрити їх коли безодня дивиться на тебе.

  1. в мене нема ностальгії по тому часу.

2. не в захваті я від шістдесятників. в в 20-30х все було  цікавіше. але  обидва рази ці розгули свободомислія були для того щоб не допустити термідору... пафос та високі ідели тих кумирів були фальшивими.

3.сценарій паршивий. якщо б я вирішив знімати щось подібне взяв б булгакова- записки покойника...:ay:

але не це головне. невже Ви не відчуваєте бутафорності постановки? як казав один театрал- не вірю. пінопластовий присмак від таких фільмів. останнім часом в росії їх достатньо назнімали про Єсєніна маяковського висоцького ... реалізму ноль. ахмадуліну взагалі зробили замість хворої якоюсь принцесою...

недавно поперикидував свіже мило про распутіна. здавалось б тема благотна. загадка історії. і знову зняли якусь хрень кастровану. правда один момент мене все ж вразив. хворобу престолонаслідника я такою не уявляв. і вони носились з ним як з писаним яйцем. як на мене не має цар права на такі слабкості. за це довелось заплатити життями міліонів.

 

краще дивитись таке

 підозрюю що Ви в кращому випадку поперещолкуєте. тому подивіться з 8 по 11 хв. думаю подужаєте.

цікавий момент про те як жили дисиденти в еміграції.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...