Перейти к содержанию

Медовые напитки


sij

Рекомендуемые сообщения

44 минуты назад, Kepler42M сказал:

Не совсем понятно как быть с крепостью, почему во втором варианте при большем количестве меда градус оказался ниже?

 

Градус , при остаточной сахаристости , померять невозможно 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 1 year later...

Появились в магазині, що на форумі виноградарів, спиртові дріжджі DELTAFERM@AL-18. Пишуть, що вони доводять спиртуозність до 23 градусів, що значно більше за 18 в ЕС-1118, котрими  я користувався досі при медоварінні. Чи хтось використовував ці дріжджі для питних медів? Хочу отримати питний мед з міцністю вищою, ніж дають ЕС-1118, (теоретично 18, а реально певне 16-17 градусів). Якщо обіцяють 23, то 21-22 певне можна досягнути, та навіть 20 вже краще. Хвилює чи не добавлять ці дріжджі запаху чи смаку в мед, бо тоді прийдеться переганяти в самогон. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

15.11.2022 в 20:25, Alazon сказав:

Появились в магазині, що на форумі виноградарів, спиртові дріжджі DELTAFERM@AL-18. Пишуть, що вони доводять спиртуозність до 23 градусів, що значно більше за 18 в ЕС-1118, котрими  я користувався досі при медоварінні. Чи хтось використовував ці дріжджі для питних медів? Хочу отримати питний мед з міцністю вищою, ніж дають ЕС-1118, (теоретично 18, а реально певне 16-17 градусів). Якщо обіцяють 23, то 21-22 певне можна досягнути, та навіть 20 вже краще. Хвилює чи не добавлять ці дріжджі запаху чи смаку в мед, бо тоді прийдеться переганяти в самогон. 

природньо вище 18 ніби не реально, але десь чув,  що при підгодівлі дріждів (спеціальні, ніби, азотні ) може градус бути вищий. в мене 16 і більше не робив, ну і точно такий гарадус не виміряєш. роблю початкову цукристість 32, виброджує в 0. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

15.11.2022 в 20:25, Alazon сказав:

DELTAFERM@AL-18.  Пишуть, що вони доводять спиртуозність до 23

Якби назва гооврить про інше. :dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...