Jump to content
Форум на ТочкУ
Sign in to follow this  
sij

Медовые напитки

Recommended Posts

Відмінне запитання!Я теж ним переймаюсь ось вже два роки,а запитати форумчан чомусь недомислив...
Я знайшов по Україні підприємство, але воно знаходиться в Дніпропетровську і я не впевнений що там можна взяти невелику кількість.

Підкажіть де можна придбати, в роздріб, коркові пробки для пляшок.

Ось тут. Інтернет - магазин, здається. :hi:

Підкажіть де можна придбати, в роздріб, коркові пробки для пляшок.

Ось тут. Інтернет - магазин, здається. :hi:
Бортник мерси :hi: . Отличный сайт для "Избранного". Интересно есче, как обслуживание у них?

Отличный сайт для "Избранного". Интересно есче, как обслуживание у них?

Эти ребята регулярно торгуют своим скарбом на девятинах у деда Васыля, поэтому источник вроде надежный. :IMHO1:

Підкажіть де можна придбати, в роздріб, коркові пробки для пляшок. Заздалегідь вдячний

Мені прислав знайомий пасічник з Дніпропетровщини цілий мішок рік тому. Якщо актуально, то можу надати Вам його телефон. Замовляючи корки, обов"язково звертайте увагу на їх діаметр - вони є різні! :hi:

Підкажіть де можна придбати, в роздріб, коркові пробки для пляшок. Заздалегідь вдячний

Мені прислав знайомий пасічник з Дніпропетровщини цілий мішок рік тому. Якщо актуально, то можу надати Вам його телефон. Замовляючи корки, обов"язково звертайте увагу на їх діаметр - вони є різні! :hi:
Дуже вдячний за підказки, на діаметри я вже звернув увагу. Спробую замовити через магазин, на який дав посилання Бортник, якщо не вийде буду звертатись до вас.

Я теж вдячний Бортнику за підказку.А тепер ось міркую,яке співвідношення має бути між діаметром пляшки та коркА,щоб трималось добре і чи треба термоусадну обв"язку замовляти?

А тепер ось міркую,яке співвідношення має бути між діаметром пляшки та коркА,

Тут порадити нічого не можу, бо не знаю.
щоб трималось добре і чи треба термоусадну обв"язку замовляти?

Термоусадочний ковпачок використовують більш в естетичних цілях.

А тепер ось міркую,яке співвідношення має бути між діаметром пляшки та коркА,щоб трималось добре

Там вже все без нас обміркували. Ви поміряйте діаметр своєї пляшки і під нього замовляйте корок, бо корки роблять під стандарт горловини пляшок.

Там вже все без нас обміркували. Ви поміряйте діаметр своєї пляшки і під нього замовляйте корок, бо корки роблять під стандарт горловини пляшок.
цікаво а який стандарт??? допустим яким діаметром корки для звичайних пляшок з-під вина???

Дуже вдячний за підказки, на діаметри я вже звернув увагу. Спробую замовити через магазин, на який дав посилання Бортник, якщо не вийде буду звертатись до вас.
там мінімальне замовлення 100 грн. цікаво а доставка за чий рахунок???

цікаво а який стандарт??? допустим яким діаметром корки для звичайних пляшок з-під вина???

Корки різного діаметра, на тому сайті, на я давав посилання, можна спитати.

ще одне питання : як зберігається домашнє вино під наглухо закоркованою пробкою??? воно не може прокисати?? чи може перед закупорюванням потрібна додаткова обробка(пастеризація чи ще що..)...??? маю на увазі фруктово-ягідні вина :az:

як зберігається домашнє вино під наглухо закоркованою пробкою???

Як і будь-яке інше, дуже добре.

як зберігається домашнє вино під наглухо закоркованою пробкою???

Однозначної відповіді не може бути, бо багато чинників впливу. Назву основні, на мою думку. - Спиртуозність і вміст цукрів - повне припинення бродіння - остаточна оклейка (освітлення) - відсутність хвороб вина - умови зберігання (температура і т.д) - склад води для сусла ( вміст заліза, азотистих речовин і т.д) Можна продовжити.

Даю гарний рецепт Медової вишнівки У 3-х літровій банці 1 літр меду ( можна трошки менше) засипати майже до верху вишнями без кісточок і поставити на водяний затвор, або рукавицю і хай булькає... Через пару місяців можна пробувати - смакота, а "пяні" вишні можна їсти, або жінці на торт А ще рекомендую робити медовий оцет - 1літр меду на 4літра води кипяченої , накрити марлею і в теплому темному місці кілька місяців хай кисне... Вживати- на стакан води 2-3 чайні ложки оцету і трохи меду - дуже корисний і напій (як і яблучний оцет(уксус)- в інтернеті можна почитати. :az:

Підкажіть де можна придбати, в роздріб, коркові пробки для пляшок. Заздалегідь вдячний :hi:
Я використовую кришки від пласмасових пляшок - різьба підходить

post-2014-1280252863_thumb.jpg

post-2014-1280252934_thumb.jpg

После прошлогодних (считаю вполне обоснованных) замечаний по поводу диких дрожжей занялся я поиском нормальных реактивов для приготовления медового вина и не только. Вот предлагаю всеобщему вниманию сайт - там есть все! Реально все что я только мог себе представить ( даже сахаро спиртометр в одном), естьразличные винные элитные дрожжи по вменяемым ценам итп - короче смотриеть сдесь http://shop-vine.com/shop/category/domashnee-vinodelie/ Заказ приходит по почте, оплата по платежке в любом банке, платежка распечатывается у себя после оформления заказа в магазине. Там кстати есть и пробки - под бутылки, бутли итп. и инструмент для их запресовки. Кстати помогите советом. Если использовать покупные сортовые дрожжи - необходимо ли предварительно перед их добавлением устранять дикие дрожжи, которые содержатся в соке (виноградном например) и каким образом это сделать лучше ( чтобы не убить витамины и полезные вещества). PS Вчера разбирался с осадком медового вина на смородине - сижу на работе и прячу свои синие ногти)))

Edited by Pasha_max

После прошлогодних (считаю вполне обоснованных) замечаний по поводу диких дрожжей занялся я поиском нормальных реактивов для приготовления медового вина и не только. Вот предлагаю всеобщему вниманию сайт - там есть все! Реально все что я только мог себе представить ( даже сахаро спиртометр в одном), естьразличные винные элитные дрожжи по вменяемым ценам итп - короче смотриеть сдесь http://shop-vine.com/shop/category/domashnee-vinodelie/ Заказ приходит по почте, оплата по платежке в любом банке, платежка распечатывается у себя после оформления заказа в магазине. Там кстати есть и пробки - под бутылки, бутли итп. и инструмент для их запресовки. Кстати помогите советом. Если использовать покупные сортовые дрожжи - необходимо ли предварительно перед их добавлением устранять дикие дрожжи, которые содержатся в соке (виноградном например) и каким образом это сделать лучше ( чтобы не убить витамины и полезные вещества). PS Вчера разбирался с осадком медового вина на смородине - сижу на работе и прячу свои синие ногти)))
На наданному вами посиланні є форум, там можна задати всі запитання які вас цікавлять, доречі спеціалісти досить приязні і дають хороші рекомендації. Доречі повідомлення Бортника #277 містить це посилання, ви просто неуважно перечитували дану тему, зекономили б час. Edited by Богдан

Существует неплохая книжка И.И. Кораблёв "Медоварение и медофруктовое виноделие". Её можно приобрести, например, в Киеве на Петровке. Там, в 100 ряду, есть представитель от издательства. Но если нет желания Ехать на Петровку, можно выписать книжку по почте Но пересылка будет стоить дороже книги, по-этому одну книгу брать не выгодно.

Edited by vineshop

Запитання для проффі: 1. Якім основним критеріям повинна відповідати медовуха?( колир, смак,аромат, градус.) 2. Чому в різних рецептах порізний час варіння меду? Взагалі навіщо переварювати? 3. Як правільно поступити при ароматизації вина, медовухі добовляти ароматичні трави до бродіння чи після і взагалі чи потрібно це робити? 4. Як првільно зщберегти винні дріжжді після бродіння? (вмене доброджуе виноградне вино 12* 6% цікру ) :hi: Зараз читаю http://vina-net.ru/vino/z.php?v=75310353&s=0 може кому теж буде цікаво.

Edited by ura

Запитання для проффі:

На ці запитання є відповіді в книжці Горніча. Купив, прочитав і майже всі питання перестали існувати в принципі.

Запитання для проффі:

На ці запитання є відповіді в книжці Горніча. Купив, прочитав і майже всі питання перестали існувати в принципі.
+1 . Після прочитання книги, сам здивувався :blink: своїм жеж запитанням на форумі. Тим паче, що книгу придбати, що два пальці об асфальт :) .

Пане Struk 07 , наскільки я зробив для себе висновки, ви не "остання людина" в сфері медоваріння. Які прогнози "Гільдії медоварів", що до майбутнього славної, древньої професії? Які перспективи, плани? З пов. Богдан

Edited by Бджолопотам

Які перспективи, плани?

Да, да!... Особенно нас интересуют, так сказать, э-э-э... "творческие планы" на ближайшее будущее :ah:;):wave: