Перейти к содержанию

Медовые напитки


sij

Рекомендуемые сообщения

9 минут назад, konoval_am сказал:

 купив для цього:, ковпачки і закорковувачі 

 А я не можу продати укупорювач двуричажний .для корку за пiв цiни 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 минуты назад, Мико сказал:

 А я не можу продати укупорювач двуричажний .для корку за пiв цiни 

:( ох знаття б (. Але то така річ що їсти не просить. Ще знайдете йому застосування :az:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 07.04.2016в12:38, konoval_am сказал:

я ту медовуху особисто для себе і для рідних позіціоную не як пакетоване вино а як напій вищої якості.

Мабуть Ви праві. Низька ціна і клієнтура :friend_drink: роблять продукт не престижним. Помічав, дехто соромиться купувати, щоб його не прирівняли до :friend_drink:. Але ж і нищу нішу потрібно заповнювати. У мене по пів літра ніхто не бере, мінімум 1,5-2. Один солідний чоловік розкуштував і взяв одразу 100.

 

В 07.04.2016в12:38, konoval_am сказал:

заробити 20 грн. * 20 л (це якщо навіть з осадом продавати) = 400 грн? Ні дякую,

А Ви помножте 20 * 500 = 10 000 - і вже майже річна мінімальна пенсія, то вроді і нормально.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

27 минуты назад, nibond сказал:

Помічав, дехто соромиться купувати, щоб його не прирівняли до :friend_drink:.

А ви зробіть ціну за літр 100 грн. і :friend_drink: відразу відсіються. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 07.04.2016в13:24, Хадзуми сказал:

А ви зробіть ціну за літр 100 грн. і :friend_drink: відразу відсіються. 

Я це знаю. То якби черга стояла, а так і по 20 немає. Доводиться орієнтуватись на той попит, що є. Те, що пропонує konoval_am, це вже вищий рівень маркетингу і відповідно вищі витрати, як коштів, так і робочого часу. Я ж кажу, в мене своя споживацька ніша, хоч продукт за якістю заслуговує на вищу ціну.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, nibond сказал:

Низька ціна і клієнтура :friend_drink: роблять продукт не престижним. Помічав, дехто соромиться купувати, щоб його не прирівняли до :friend_drink:. Але ж і нищу нішу потрібно заповнювати. У мене по пів літра ніхто не бере, мінімум 1,5-2. Один солідний чоловік розкуштував і взяв одразу 100

Так, клієнтура визначається ціною - це загальноприйнята практика і в горілчаних і винних і в пиві коньяку і т.д. - саме ціною заохочується Покупець, який малою в генделику, а якийсь високою на банкетах. Колись питав у хлопців на коньячному заводі - в чому різниця: три зірочки, п'ять, сім - знизали плечима і кажуть :"Питайте там де етикетки клеють, а ми з однієї бочки ллєм..." То ж і Ви проявіть такий креативний хід та беріть на озброєння, скажете обман? Ні! Відфільтруйте той самий продукт і вже не бормотуха, додайте настоянки і вже інша етикетка, в іншу пляшку і вже інша ціна - комерціалізація ринку. smile419.gif

35 минуты назад, nibond сказал:

в мене своя споживацька ніша, хоч продукт за якістю заслуговує на вищу ціну.

а вмагазини не пробували здавати, бо знаю самогоном торгують, пальонкою теж,  то чому б і цією - вона ж дешевша, але ціну продажну траба ставити не зовсім малу я вважаю 40 - 50 гр  0,5 л.

smile380.gif

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Граніт сказал:

Это только потому, что они мою не пробовали. :) Я сам решил в этот год этот попит ограничить. Такая нужна самому, Тем более мед не дорогой по стоимости и бесценный по содержанию.

Та я не думаю що тут справа в якості продукту (хто в мене брав - всі задоволені), просто в багатьох людей - "финансы - поют романсы"

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, nibond сказал:

Я це знаю. То якби черга стояла, а так і по 20 немає. Доводиться орієнтуватись на той попит, що є.  Я ж кажу, в мене своя споживацька ніша, хоч продукт за якістю заслуговує на вищу ціну.

Обратил внимание, как часто завозят пиво в сельмаг. Нужно опустить цену до пивной и тогда спрос увеличится .Но тут опять проблема магазин отпускает в кредит( до 700 гр лимит .)В получку все отдают, иначе ни хлеба ни вермишели не видать .А ближайший магазин 10 км и там в кредит не дадут .За медовуху отпущенную в кредит денег можно не дождаться 

1 час назад, Любомир сказал:

 

а вмагазини не пробували здавати,

Так во ж поза законом .Можно i на 500000 гривнiв попасти 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 07.04.2016в15:18, Мико сказал:

а медовуху отпущенную в кредит денег можно не дождаться 

Буває. Такі набираються багато, по самі вінця, а потім шукають інше місце. Їх, як правило, вже знають.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, Мико сказал:

Так во ж поза законом .Можно i на 500000 гривнiв попасти 

ото ж бо й воно, що пальонку можна продавать (контрапакт), а якщо откажешся (тіпа: я - законопослушний і торгую тільки брендовою) то  так штрафануть по офіціозу і ще й  ліцензії позбудешся... (це за те що пальонку відмовишся продавать).  Краєм вуха чув у Гільдії   Діда Василя на Крузі, що ніби-то медові напої без ліцензування і акцизу дозволено продавати. Не впевнений що так є, але чув -  це відносно на 500000 грн попасти. Може хто це прочитає та прояснить.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Любомир сказал:

.  Краєм вуха чув що ніби-то медові напої без ліцензування і акцизу дозволено продавати.

Мечты должны сбыться. Только вот дата не известна .Продавать можно только на ярмарках ,типа народный промысел :IMHO1:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

20 минуты назад, Мико сказал:

Мечты должны сбыться. Только вот дата не известна .Продавать можно только на ярмарках ,типа народный промысел :IMHO1:

В нас на ринку постійно продають вино в пластикових пляшках - типу закарпатське.... Дуже сумніваюсь що в них є ліцензія... треба буде вияснити як вони при цьому не мають проблем з законом.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

22 часа назад, Бджолопотам сказал:

В нас на ринку постійно продають вино в пластикових пляшках - типу закарпатське.... Дуже сумніваюсь що в них є ліцензія... треба буде вияснити як вони при цьому не мають проблем з законом.

гасять відкатами, як у нас деякі магазини без ліцензій торгують усим підряд - ХАБАРІ їх величність.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 1 month later...

Всем привет, хочется попробовать сделать что-то вкусненькое, поделитесь рецептом, СПАСИБО

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

О чём вы думали зимой Сейчас запара

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 3 weeks later...
В 11.05.2016 в 21:27, millennium сказал:

Всем привет, хочется попробовать сделать что-то вкусненькое, поделитесь рецептом, СПАСИБО

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 1 month later...

 В одной из тем встречал рецепт одного из форумчан сладкой настойки из забруса, меда и сампродукта. Не могу сейчас найти.  Кто подскажет?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 weeks later...

Я очень люблю медовуху, она нереально вкусная. Конечно имею ввиду собственного приготовления)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 3 weeks later...

Робив два сусла. Пробні. На півтора літри газованої води дав 600 грн меду, трохи ізюму і сушини. Через 7 днів рукавичка стухла. Перелив в меншу ємність: цукор 8%, . Темп 25 градусів. Друге - в чотирьох літрах варив 2 кг меду десь дві години. Після охолодження цукор був 20%. додав винні дріжжі. Через сім днів рукавичка майже стухла. Цукор - 5%.  Що далі? 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 3 weeks later...
В ?01?.?08?.?2016 в 22:45, Locanus сказал:

Робив два сусла. Пробні. На півтора літри газованої води дав 600 грн меду, трохи ізюму і сушини. Через 7 днів рукавичка стухла. Перелив в меншу ємність: цукор 8%, . Темп 25 градусів. Друге - в чотирьох літрах варив 2 кг меду десь дві години. Після охолодження цукор був 20%. додав винні дріжжі. Через сім днів рукавичка майже стухла. Цукор - 5%.  Що далі? 

... Мийте руки та йдіть до столу!:umora::ay::az:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Cьогодні був у справах в пана Леоніда( ДобровоЛ). Пощастило двічі: і питання вирішили позитивно, і продегустували чудовий напій "Маde in МИКО". Важко підібрати слова і епітети, щоб передати цей чудовий смак. Одним словом - МАЙСТЕР!!!

Скидаю капелюха і ставлю найвищу оцінку(за шкільною системою) -   12+ !!!

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Merlin-2 сказал:

Cьогодні був у справах в пана Леоніда( ДобровоЛ). Пощастило двічі: і питання вирішили позитивно, і продегустували чудовий напій "Маde in МИКО". Важко підібрати слова і епітети, щоб передати цей чудовий смак. Одним словом - МАЙСТЕР!!!

Скидаю капелюха і ставлю найвищу оцінку(за шкільною системою) -   12+ !!!

 

О! Дякую, Вікторе за відгук. А я про це ж написав у темі "Альтернативні продукти":

"Щойно з двома пасічниками - друзями: Вікторем з Радужного масиву Києва та Сашком, в я кого пасіка в Поліському р-ні Київщини, продегустували першу вашу пляшечку, Романовичу, із жовтою кришечкою. Сказати, що ми поставили 12 по нинішній оцінці знань,- це нічого не сказати. Просто СУПЕРОВО! Дійсно,-  Божественний напій! Жалко, що не було молодиць між нами...:umora: Тепер стало очевидно і зрозуміло, як Мико уговорює своїх помічниць...:ax::evrika::rofl:"

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 часов назад, ДобровоЛ сказал:

Тепер стало очевидно і зрозуміло, як Мико уговорює своїх помічниць...:ax::evrika::rofl:"

Схоже, що після медухи вони його вговорюють.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В ?26?.?08?.?2016 в 07:39, Любомир сказал:

Схоже, що після медухи вони його вговорюють.

:rofl::evrika:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 23.08.2016 в 22:14, ДобровоЛ сказал:

... Мийте руки та йдіть до столу!:umora::ay::az:

Дякую. Може занадто неввічливим виявилось моє запитання.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...