Перейти к содержанию

О вечном


Бортник

Рекомендуемые сообщения

Земля пухом...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ушел из жизни Тубольцев Александр Иванович (metrolog).  Вечная память Александру Ивановичу!

Метролог  - цікавий співбесідник й розумна людина. Надзвичайно жалко... Царство йому небесне  і земля пухом.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Приєднуюсь до всього сказаного. Метролог залишиться у нашій пам'яті як непересічна особистість і справжній фанат своєї справи. А все інше для вічності не має значення. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

ВІЧНА ПАМЯТЬ.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ушел из жизни Тубольцев Александр Иванович (metrolog).  Вечная память Александру Ивановичу!

Вечная память .Очень интересный собеседник был. Собирался в этом  году приехать в гости .В одном районе стоим .Не срослось .На будущий год отложил.  Жаль Александра Ивановича  

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Царство небесное и вечная память

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Вічна память.Хай земля буде йому пухом.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Співчуваю.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

.Очень интересный собеседник был.

Так, скільки спорів він запроваджував. Які гарячі суперечки тривали!!!  З ним було цікаво. Сам думав, вчився, сумнівався, намагався розібратися  і тим самим інших стимулював до пізнання.   

Дякуємо, що Ви були!!!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 weeks later...

Нда-а-а!... Грустно как-то стало. Человек спорил, стремился к чему-то, любил, ненавидел, искал правду в этой жизни... И все это закончилось в один момент. Целый мир, неповторимый, ушел в небытие. Обидно до слез... Земля ему пухом.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только узнал... а я все ждал когда он вернется...

После окончания пчеловодного сезона отправился в отпуск по дорогам бурной молодости.

Получил массу информации и позитивных эмоций. 

Наверно так он снами попрощался...

Вечная память.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только узнал... а я все ждал когда он вернется...

После окончания пчеловодного сезона отправился в отпуск по дорогам бурной молодости.

Получил массу информации и позитивных эмоций. 

Наверно так он снами попрощался...

Вечная память.

А я йому в приват недавно написав що без нього скучно, де він пропав . Царство небесне! Співчуваю рідним і близьким.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А я йому в приват недавно написав що без нього скучно, де він пропав . Царство небесне! Співчуваю рідним і близьким.

Я в темі "Отзывы и предложения" я пропонував якимось способом виділяти ніки тих, хто покинув цей світ, щоб не виникало таких ситуацій. Але пропозиція залишилась без уваги адміністрації. Мабуть недоречна...:dntknw: 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я в темі "Отзывы и предложения" я пропонував якимось способом виділяти ніки тих, хто покинув цей світ, щоб не виникало таких ситуацій. Але пропозиція залишилась без уваги адміністрації. Мабуть недоречна...:dntknw: 

Мабуть технічні проблеми є...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 12/26/2015в13:45, ромео сказал:

Я в темі "Отзывы и предложения" я пропонував якимось способом виділяти ніки тих, хто покинув цей світ, щоб не виникало таких ситуацій. Але пропозиція залишилась без уваги адміністрації. Мабуть недоречна...:dntknw: 

Поскільки у мене немає відповіді на ваше питання, тому й відповідати не було що. :dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 26.12.2015в13:45, ромео сказал:

Я в темі "Отзывы и предложения" я пропонував якимось способом виділяти ніки тих, хто покинув цей світ, щоб не виникало таких ситуацій. Але пропозиція залишилась без уваги адміністрації. Мабуть недоречна...:dntknw: 

Все потребує часу і зусиль. Так, думаю, буде зрозуміло. В темі це відображається  одразу після ніка.

Тубольцев АИ.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 weeks later...

Щось не відкрив я цю тему в грудні. Думав ще колись побачимося...

Харків 2012-го

metrolog.JPG.7bb3e47abc206c57aa230fd88ac

Сильний практик! Зокрема завдяки йому(викладеній ним інформації) я тепер рої знімаю з таких висот, що раніше навіть і пробував.

Азартний теоретик! Дискусії ним започатковані завжди були змістовними і не одного спонукали до вивчення того чи іншого питання.

І просто приємна в спілкуванні людина.

Хай спочиває з Богом! Співчуття рідним!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

19 минуту назад, Petrovych61 сказал:

Щось не відкрив я цю тему в грудні. Думав ще колись побачимося...

Харків 2012-го

metrolog.JPG.7bb3e47abc206c57aa230fd88ac

Сильний практик! Зокрема завдяки йому(викладеній ним інформації) я тепер рої знімаю з таких висот, що раніше навіть і пробував.

Азартний теоретик! Дискусії ним започатковані завжди були змістовними і не одного спонукали до вивчення того чи іншого питання.

І просто приємна в спілкуванні людина.

Хай спочиває з Богом! Співчуття рідним!

Да, очень был интересный человек. Вечная память.

DSC08029.JPG.49ebffe098d00307e63f8a72fea

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Капец, только же недавно вспоминали в теме "Вгадай ник"

Царство небесное! Вечная память!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 минут назад, саныч сказал:

По просьбе жены сообщаю,что 10 Мая 2015 года перестало биться сердце Игоря (ник на форуме IGL) Для меня он останется в памяти как  очень интересный и очень эрудированный собеседник.

 

Вічна память. З Богом нехай спочиває , а ми його будемо пам'ятати. жаль.... :(

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Коли приходить трагічна звістка про колегу, побратима, нашого товариша - то поневолі задумуюсь про вічне і вічність.... відчуваю добрий слід його життя...

От так зненацька, в тую ж мить... біль перестає бути стражданням. Як тільки в безмежжі незнання зникають найменші сліди смислу, котрого ти набув своїм життям.

Ось так воно вмирати, щоб смерть втомилася і вибухнула як мить щастя серед усього мертвого.

Я бачу тільки дар -- брате мій сину мій  його повіки відкриті навколо намальованих очей Бога -- Бог живими не дивиться він сіється в мене світлом, а я темний мов земля... бо світло не має свого шляху. Шлях прокладається в мені. Він назавжди залишиться мною. Тепер мені цим шляхом мандрувати холодними ногами любові, а зворотня дорога називається        ж а л ь ...

Вічна память добрій людині.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 часа назад, саныч сказал:

По просьбе жены сообщаю,что 10 Мая 2015 года перестало биться сердце Игоря (ник на форуме IGL) Для меня он останется в памяти как  очень интересный и очень эрудированный собеседник.

Земля пухом. 

Блин, интересный собеседник, мне не хватает его "гимнастики". Все думал куда он пропал... :(

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

@igl был веселым человеком с тонким чувством юмора. Вот и в последнем его посте на форуме от 8-го мая он хотел нас повеселить. 

 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

 2015 р. був важкий на втрати серед форумчан. Нехай їм Земля буде пухом.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Sanich сказал:

Земля пухом. 

Блин, интересный собеседник, мне не хватает его "гимнастики". Все думал куда он пропал... :(

І  я думав, чого його так довго не видно. Знаю, що він був немолодою людиною (він згадував, що має внуків). Проте, за стилем спілкування, захопленнями, потужністю розуму і гумором досить довго всі вважали його молодим і енергійним.

Дійсно, молодість - у думках, відчуттях. Проте, фізичне тіло підводить.:(

Вічна пам'ять... 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...