Перейти к содержанию

Хмельницька сіра


Andri714

Рекомендуемые сообщения

7 часов назад, rudakov сказал:

 

Крім того хочу наголосити що морфометрія це не є якась модна фішка, її потрібно робити постійно, контролювати процес, бажано публічно результати дослідження зразків крил бджіл прикріпляти до родоводів http://bj.tochok.info/Breeder/Breeders , тільки маючи результати роботи розкладені по полочках можно говорити про шось конкретно, також тоді можна сказати в яку сторону рухаємося чистопородного розведення чи просто далі розмножуємо неконтрольовані помісі. 

У Вашей карпатки это все есть ?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

18 минут назад, цыганок сказал:

У Вашей карпатки это все есть ?

В моєї Карпатки багато що є:al: і її з легкістю можна видавати за сіреньку лінію Хмельницького типу.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, rudakov сказал:

В моєї Карпатки багато що є:al: і її з легкістю можна видавати за сіреньку лінію Хмельницького типу.

Универсалы :) . 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 минуты назад, rudakov сказал:

В моєї Карпатки багато що є:al: і її з легкістю можна видавати за сіреньку лінію Хмельницького типу.

Я так понял что у многих кто позиционирует своих пчел как породных на самом деле дела обстоят по другому . Для меня лично есть две породы -порода которая носит мед и порода которая не носит мед . А все эти крылышки , хоботки - не для меня . 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

05.12.2020 в 22:25, rudakov сказав:

Тут не просто треба ШО, для повної перемоги треба з Кіровоградської жовтою і Харківську сторожову додати :UA:

Кому Кіровоградську жовту?:)

Результат "селекції" від матки УС 2018 року на моєму трутневому фоні. "Повну перемогу" - гарантую:umora:.

22_05_2020.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 годин тому, amator сказав:

Кому Кіровоградську жовту?:)

Результат "селекції" від матки УС 2018 року на моєму трутневому фоні. "Повну перемогу" - гарантую:umora:.

22_05_2020.jpg

Такі матки Терентьєв збирав із всієї України. Торік я трішки вислав йому, таких жовтеньких. Але мабуть вони йому не підійдуть. Одна плідна матка, яка до нього поїхала, давала ідеально сіреньку бджолу. Хоча сама була жовтіша за бакфаст.  

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 часов назад, цыганок сказал:

Я так понял что у многих кто позиционирует своих пчел как породных на самом деле дела обстоят по другому . Для меня лично есть две породы -порода которая носит мед и порода которая не носит мед . А все эти крылышки , хоботки - не для меня . 

Носит неносит )))

Вариант

носит много 

носит средне 

носит мало ...

согласен ,что почти все остальные хпп лишь обоспечивают хорошую медистость  и возможность производительно работать на пасеке ...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 часов назад, amator сказал:

Кому Кіровоградську жовту?:)

Результат "селекції" від матки УС 2018 року на моєму трутневому фоні. "Повну перемогу" - гарантую:umora:.

22_05_2020.jpg

Дякую не треба:umora: бачив я ту Кіровоградську жовту на заборі і гілках:crazy:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, rudakov сказав:

Дякую не треба:umora: бачив я ту Кіровоградську жовту на заборі і гілках:crazy:

м'ясні і хворобостійкі породи в наступному році (в першій половині) знову будуть в тренді :IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

28 минут назад, Олександр Коваль сказал:

м'ясні і хворобостійкі породи в наступному році (в першій половині) знову будуть в тренді :IMHO:

Они от начала года и до конца, каждый год в тренде.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 годин тому, Mihail-ves сказав:

Такі матки Терентьєв збирав із всієї України. Торік я трішки вислав йому, таких жовтеньких. Але мабуть вони йому не підійдуть. Одна плідна матка, яка до нього поїхала, давала ідеально сіреньку бджолу. Хоча сама була жовтіша за бакфаст.  

Стверджують, що колір матки залежить від стабільності температури при розвитку личинки.  В мене такий колір "вистрілює" у 3-4 поколінні і температура в моєму випадку, на мою думку, ні при чому.

Так що: ШО наше ВСЕ!:)

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 1 month later...

кандидат на зразок хмельницької сірої  :IMHO:

Es6oNW3W4AEFbG6?format=png&name=small

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

17 годин тому, Олександр Коваль сказав:

кандидат на зразок хмельницької сірої  :IMHO:

Es6oNW3W4AEFbG6?format=png&name=small

Крильцями поділитесь? Хочу придивитись ретельніше :).

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

22 години тому, Олександр Коваль сказав:

кандидат на зразок хмельницької сірої  :IMHO:

Кількість крил в пробі, якщо не секрет?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 годин тому, Kumpel (Ігор Довгуник) сказав:

Крильцями поділитесь? Хочу придивитись ретельніше :).

Мені також, якщо крило повне. 

 

1 година тому, amator сказав:

Кількість крил в пробі, якщо не секрет?

За 50.:IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 години тому, Mihail-ves сказав:

За 50.:IMHO:

Я теж так думаю, але надіюсь, що може - 25...30:). Графіки красиві, але значне зміщення вліво  (геть як кавказянка?) - погано видно.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

45 хвилин тому, amator сказав:

Я теж так думаю, але надіюсь, що може - 25...30:). Графіки красиві, але значне зміщення вліво  (геть як кавказянка?) - погано видно.

46 крил

шановні колеги @Kumpel (Ігор Довгуник) , @Mihail-ves, @amator - крила для 8-ми точок тут

на жаль в повне крило в мене немає технічних можливостей, оскільки в мікроскопа відсутній штатив. Можу відправити підмор або наклеєні на скотч + папір. Якщо такий варіянт вас влаштує

в мене таких кавказянок був раніше вагон і тєлєжка, ось кращий зразок, брався позаминулого року. Прямо як по канону

EtAbJnWWMAMzmtu?format=png&name=small

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

07.12.2020 в 06:27, Mihail-ves сказав:

Такі матки Терентьєв збирав із всієї України. Торік я трішки вислав йому, таких жовтеньких. ....

З якою метою   він це робив, хотів відновити певну лінію чи створити нову, в чому особливість, .....

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Якщо є можливіть, то надішліть наклеєні. Цікавить саме ота попередня сім'я (і подібні) у повне крило. Але клеїти краще між дві смужки прозорого скотчу.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я без світла та зв'язку (4 добу), тому адресу можу надати потім 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 годин тому, Олександр Коваль сказав:

46 крил

шановні колеги @Kumpel (Ігор Довгуник) , @Mihail-ves, @amator - крила для 8-ми точок тут

на жаль в повне крило в мене немає технічних можливостей, оскільки в мікроскопа відсутній штатив. Можу відправити підмор або наклеєні на скотч + папір. Якщо такий варіянт вас влаштує

Зможу допомогти, десь - через неділь 3. Не раніше.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Новий шедевр, питання звідкіля в них гени від меліфери?

EtkXdIqWYAMFGRg?format=png&name=small

EtkXCvOXcAE62Ye?format=png&name=small

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

17 хвилин тому, Олександр Коваль сказав:

Новий шедевр, питання звідкіля в них гени від меліфери?

Меліфери тут немає.:IMHO:

То все СГК, або щось перехідне між цими двома породами. Але без повного крила, то все марно пророблена робота.

Ось придивіться ліворуч Ваша, праворуч СР Єнісейська.

b382dd70aa605bfc655d3afd2b168fdc.jpg

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 хвилини тому, Mihail-ves сказав:

Меліфери тут немає.:IMHO:

То все СГК, або що перехідне між цими двома. Але без повного крила, то все марна пророблена робота.

крило буде через пару тижнів, поки складаю зразки для відправки поштою

колега взявся допомогти

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...