Перейти к содержанию

Погода на пасіці (вчора, сьогодні, завтра, прогноз) 2.


ДобровоЛ

Рекомендуемые сообщения

9 минут назад, Иваныч сказал:

Ще пару днів і прогнозоване потепління:ole_ole:

То Ви радієте за грязюку під ногами?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 хвилини тому, ромео сказав:

То Ви радієте за грязюку під ногами?

Бджоли менше меду зїдять....  Я дивлюсь на ютюбі спеціалістів розвелось - серед зими сиропом годують... Але ж то все не правильно...

А так - тепла зима - дивись, меду до першого обльоту вистачить...

Чесно кажучи - якби такі морози стояли місяць - то я б теж почав би хвилюватись за своїх - чи не треба покласти якогось солодкого пляцка на верх.  

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Миколаїв на ранок мінус 14. Тепленько ще

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, Бджолопотам сказал:

Чесно кажучи - якби такі морози стояли місяць - то я б теж почав би хвилюватись за своїх - чи не треба покласти якогось солодкого пляцка на верх

А я би хотів зими. Нормальної. Може і менше було би випадкових людей в нашій справі.

І більше відео було би "цікавих"...:)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

49 минут назад, Бджолопотам сказал:

Я також спочатку так подумав, тому передивився 3 рази... було - 9. І зараз ця температура теж тримається...

Согласен :ay:https://www.ventusky.com/?p=49.4;32.4;5&l=temperature-2m

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 минут назад, Бджолопотам сказал:

Чесно кажучи - якби такі морози стояли місяць - то я б теж почав би хвилюватись за своїх - чи не треба покласти якогось солодкого пляцка на верх.  

Я бы тоже поволновался ,

но приняв валерьянки ,

остался бы лежать на диванчике 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Зранку -21*, зараз -16.5*.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Винодел сказал:

Кто перший вкаже що це за вІршована форма(назва, одне слово) і автор(відомий в вузьких колах знавців

Гугл даёт моментальный ответ 

21 янв. 2013 г. — Эту истину знает последний дурак. Бросим пить - и дотла разорится кабак. Перестанем грешить - озадачим Аллаха, -. Он проявит свое милосердие как? Счастлив тот ... Бросить пить и красоток забыть навсегда?
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 хвилину тому, Мико сказав:

Я бы тоже поволновался ,

но приняв валерьянки ,

остался бы лежать на диванчике 

Бо Ви пане Микола - занесли своїх в зимівник - в такому випадку я б теж залишився б на диванчику..

А я справедливо порахувавши що нормальної зими не буде (теперішній мороз не рахуємо - це просто тимчасове короткотривале суперпохолодання) - все таки вирішив своїх цього року не заносити, хоча до цього вже років 6 зимували в будиночку... Так що чекаємо і надіємось що це були перші і останні такі сильні морози цієї зими. Все ж таки сонечко що дня вище - день більшає.. І як там раніше казали - "тріщи не тріщи - а вже по Водохрищі.."

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 хвилину тому, Мико сказав:

Гугл даёт

А без гуглі...?

Особисто я ще зі школи запам'ятав про рубаї хаяма. І тільки згадується Хаям в мене виникає відразу асоціація зі словом рубаї...

І так... він дуже багато писав про вино.... зразу видно  - своя людина:ay:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, Бджолопотам сказал:

Бо Ви пане Микола - занесли своїх в зимівник - в такому випадку я б теж залишився б на диванчику..

А я справедливо порахувавши що нормальної зими не буде (теперішній мороз не рахуємо - це просто тимчасове короткотривале суперпохолодання) - все таки вирішив своїх цього року не заносити, хоча до цього вже років 6 зимували в будиночку... Так що чекаємо і надіємось що це були перші і останні такі сильні морози цієї зими. Все ж таки сонечко що дня вище - день більшає.. І як там раніше казали - "тріщи не тріщи - а вже по Водохрищі.."

Якщо Вам буде леше то 40 штук стоїть зовсім без дна на вулиці , корпус і дно з рейок підбитих сіткою , до сітки від рамок 3см ., далі до землі 20см вітер гуляє 

Зараз -18*С обіщають більше 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 хвилини тому, AVA сказав:

40 штук стоїть

В мене трішки менше

 

2 хвилини тому, AVA сказав:

зовсім без дна на вулиці , корпус і дно з рейок підбитих сіткою , до сітки від рамок 3см ., далі до землі 20см вітер гуляє 

Аналогічні умови... В мене лишилось три вулика з глухим дном  - цього року і вони будуть замінені і лишився один лежак... поки що його тримаю - ставлю туди після відкачки меду на осушку сітки для проціджування, підноса, вилки і т.д.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 години тому, Винодел сказав:

Підштовхнули ви , друзяки, мене до героїчних дій дрібнопобутового гатунку- слегка вдівшись пішов босоніж(для закалювання орг.)в інші будівлі обістя подивитись на термометри.......

Почитавши Ваш  допис вирішив і я поповнити запас дровець до котла в літніх шльопках, зробив три ходки, благо від гоподарских

дверей   топочної  до дров 5 кроків, на  цьому мій героїзм на сьогодні скінчився, потрібно хоч якісь носки одягнути.....

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

13 годин тому, Николай S сказав:

Так,  так, на сітці, пізно  рипатись, це тест на зимівлю,  природний відбір:ay:, треба набратись терпіння і дівок не турбувати....

А я бджілок хлопцями зову, не зовсім правильно, але вони ж у тільняшках. :dntknw: :umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, Бджолопотам сказав:

А без гуглі...?

Особисто я ще зі школи запам'ятав про рубаї хаяма. І тільки згадується Хаям в мене виникає відразу асоціація зі словом рубаї...

І так... він дуже багато писав про вино.... зразу видно  - своя людина:ay:

Правильно, цікава й дуже талановита особистісь, але не лише вино оспівував, а жінок теж, хоч був і мусульманин.:dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 годину тому, Бджолопотам сказав:

А без гуглі...?

Особисто я ще зі школи запам'ятав про рубаї хаяма. І тільки згадується Хаям в мене виникає відразу асоціація зі словом рубаї...

І так... він дуже багато писав про вино.... зразу видно  - своя людина:ay:

А я згадав 2 рядки і все... .І Хаям написав з помилкою,а про рубаї і не пам'ятав.Почитав гугл,"оновив" інфо:).

-14,сонячно.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Светит солнце и за бортом -11. Ходил в магазин руки подмёрзли штиль . Зимуем дальше .

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

55 хвилин тому, Роман Кременчук сказав:

А я згадав 2 рядки і все... .І Хаям написав з помилкою,а про рубаї і не пам'ятав.Почитав гугл,"оновив" інфо:).

-14,сонячно.

Приємно, що  Омара Хайяма ви знаєте. А це мій один з найповажніших поетів, хоча вином я й не зловживаю. 

Мій дослівний переклад його рубаї українською, я запам'ятав на все життя й навчав цьому сина :

" Не обирай дружиною ту,

з якою можна жить.

А одружуйся з тією,

без якої жить не зможеш..."   :hmm:

- 16 С  за бортом. І два км\год вітер.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 години тому, Мико сказав:

 

но приняв валерьянки ,

 

у Вас валер'янки йде, мабуть, більше як капусти.

-5. тихо, хмарно

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 годин тому, Мико сказав:

Минус 20 * однако 

То наверное минус 19 * :dntknw:

спросонья толком не досмотрелся 

Я теж тричі  придивлявся й окуляри міняв.

Але все ж "прояснюється" - вже -15С,  тобто почало холодати хоч і середина дня.

Небо синє, майже  без хмар.:wave:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

37 хвилин тому, blek-269 сказав:

Ходил в магазин руки подмёрзли 

треба було йти

4 години тому, Винодел сказав:

босоніж

руки би не змерзли

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, ДобровоЛ сказав:

А я бджілок хлопцями зову, не зовсім правильно, але вони ж у тільняшках. :dntknw: :umora:

ТО тільки Ваша уява:umora:, що там у наших монашок під верхнім вбранням тельніки чи може полосаті  спідниці  кожен бачить як хоче:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, Бджолопотам сказал:

він дуже багато писав про вино.... зразу видно  - своя людина

"Не та молодежь, что забившись на лужайку да в лодку

Прополаскивает водкой глотку"

Смотрим в окно на мороз, сидим дома в карантине, щас пойду хлебушка испеку свежего. А пчелы? "Я не сторож брату моему". Меду нанесли, в домики теплые сухие я их поселил, от клеща обработал. Ждем весны.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Пасмурно , мороз крепчает и -12 показывает градусник ,а было -10 . Смеркается и штиль дымок вьётся ровной струйкой верх .

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Друга спроба допису, перша після натискання не тіеї кнопки телепортувалась в безповітряний простір інтернету.

Всім послідовникам зимового босоніжходіння бажаю не зупинятись на досягнутому(капці на босу ногу) а продовжувати, заглиблятись і розширюватись в цій справі. Якась в цьому радість, задоволення зі знаком? і все ж. Чи то тільки в мене, багато загальновизнаних задоволень під ?"...и снова я один с своей тупой тоскою, хочу понять себя и немогу...".

Приемно було пересвічитись що: читаюсь форум"На точку", розділ "Погода...", мої дописи, підказки "Гугла", рубаї персько-таджицького поєта(і вченого)11-го століття Омара Хайяма. Правильно було б перелік почати з кінця. Другу книжку(брошура "Рубайат", переклад Германа Плисецкого, подстрочний переклад, складання і післямова М.-Н.Османова) мені подарував Олег Карпович Літвінов, добре відомий в вузьких кругах(фотогафія, малі фігуративні форми, скульптури) митців, зі словами:"Ось, це для тебе, про пиятство краще нього ніхто не написав віршів", ми в той час були в дружніх стосунках, випивали, балакали, допомогали дрібними побутовами справами. В мене була ,від батька, книга в жорсткій палітурці, як вияснилось пізніше схожі але жодного однакового рувайя(Ї) поки що не знайшов. Подобаються, навідь вивчив три:"Я школяр в этом лучшем из лучших миров..."К чему добро копить в пучине бытия...","Как там в мире ином...". Сам дивуюсь ,з яким скреготом, зусиллям мені вдалось запхнути їх до своеї пам'яті.

В недовгих роздумах. Кто мае право сподіватись на посилку? "Роман Кременчук" оголосивсь перший але ім'я поєта з малої букви  і буква одна не та, другого імені не пригадав, напевне зразу з "голови", що "вилетіло". "Бджолопотам" дав грунтовну відповідь, але другий. Воронін Микола Романович продемонстрував можливості "Всемогутнього" "Гугла" і вміння користуватись ним. Мав підозру що можуть бути підказки, напевне не знав, не перевіряв.

Родуми ,сумніви, закінчились чекаю адрес і побажань отримати. Вороніну пошана за те , що в свої роки навчивсь працювати з компютером і інтернетом.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

×
×
  • Создать...