Перейти к содержанию

Погода на пасіці (вчора, сьогодні, завтра. Прогноз)


Sanich

Рекомендуемые сообщения

Оригінальна тема із-за свого розміру відправлена в архів.

http://tochok.info/topic/10803-погода-на-пасіці-вчора-сьогодні-завтра-прогноз-архів/

Прошу продовжувати в цій темі. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 часа назад, Sanich сказал:

Оригінальна тема із-за свого розміру відправлена в архів.

http://tochok.info/topic/10803-погода-на-пасіці-вчора-сьогодні-завтра-прогноз-архів/

Прошу продовжувати в цій темі. 

А якже тепер @ДобровоЛ, як він тепер житиме, розуміючи, що відтепер не він  автор теми "Погода"? :dntknw::ak:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 хвилину тому, ромео сказав:

А якже тепер @ДобровоЛ, як він тепер житиме, розуміючи, що відтепер не він  автор теми "Погода"? :dntknw::ak:

Дозволяю йому перестворити тему, а я видалю. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 хвилин тому, ромео сказав:

А якже тепер @ДобровоЛ, як він тепер житиме, розуміючи, що відтепер не він  автор теми "Погода"? :dntknw::ak:

Я теж про це подумав і зайшов сюди написати - але  Ви випередили:umora::ay:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 годину тому, Sanich сказав:

Дозволяю йому перестворити тему, а я видалю. 

 Ну, правильно. Придумана мною тема побила усі рекорди. Тут орден би вчипити, а ви все видалили. :ooops::helpme:Популярності 'На ТочкУ' це точно не додасть.:IMHO:   Інші форуми для підвищення активності з шкіри лізуть , а ви...Та ви власник, з вами не посперичаєшся.  У 'Правилах' і про це є.:dntknw::az:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 хвилину тому, ДобровоЛ сказав:

Тут орден би вчипити, а ви все видалили.

Що означає видалив? Все доступно для читання. Просто писати в архівній темі неможливо. Ви б спочатку розібралися. :IMHO:

1 хвилину тому, ДобровоЛ сказав:

Популярності 'На ТочкУ' це точно не додасть.

Я вже попелом голову посипаю. 

2 хвилини тому, ДобровоЛ сказав:

 Інші форуми для підвищення активності з шкіри лізуть , а ви...

Якщо вам більш цікаво на інших форумах - ваше право там більше проводити часу або взагалі не заходити на Точок. Я ж роблю все можливе, щоб форум працював. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

+9 * с утра 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

+6 хмарно

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

+15 вітер західний доволі сильний

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

16 годин тому, Sanich сказав:

Що означає видалив? Все доступно для читання. Просто писати в архівній темі неможливо. Ви б спочатку розібралися. :IMHO:

Я вже попелом голову посипаю. 

Якщо вам більш цікаво на інших форумах - ваше право там більше проводити часу або взагалі не заходити на Точок. Я ж роблю все можливе, щоб форум працював. 

Так, Олександре. Не ціните ви активних дописувачів. А я по лайках ніби зразу ж за Мико стою...:ah::dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

+17, сонячно. Бджоли активно літали. Судячи з подальших прогнозів - можливо востаннє в цьому році

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, Яцков Андрій сказал:

+17, сонячно. Бджоли активно літали. Судячи з подальших прогнозів - можливо востаннє в цьому році

Нам до понеділка обіцяють,ще тепло,думаю трохи пролітають .

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А у мене на Троєщині +15С зараз. І батареї затопили, скотиняки. Рекламна дуже хитра кампанія - вибори - виборами, а платить нам доведеться половину пенсії...:dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 годин тому, ДобровоЛ сказав:

Так, Олександре. Не ціните ви активних дописувачів. А я по лайках ніби зразу ж за Мико стою...:ah::dntknw:

Мені здається я нікого не примушую писати, як і мене ніхто не примушує підтримувати форум. Тут все тримається на взаємному добровільному бажанні брати участь в спілкуванні в даній спільноті. Чому хтось має когось цінувати? Якщо завтра форум стане непотрібним - значить прийде час його закривати. У мене немає комерційного інтересу в даному проекті, щоб я турбувався на даний рахунок. Він мені лише цікавий, як площадка для вільного і рівного спілкування пасічників. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

24 хвилини тому, Sanich сказав:

Мені здається я нікого не примушую писати, як і мене ніхто не примушує підтримувати форум. Тут все тримається на взаємному добровільному бажанні брати участь в спілкуванні в даній спільноті. Чому хтось має когось цінувати? Якщо завтра форум стане непотрібним - значить прийде час його закривати. У мене немає комерційного інтересу в даному проекті, щоб я турбувався на даний рахунок. Він мені лише цікавий, як площадка для вільного і рівного спілкування пасічників. 

Тоді- сорі. :ah::hi:Бо я вважав, що як засновник такого розкрученого форуму ви б мали тут непоганий комерційний інтерес. Он навіть на Ютубі за власні канали дехто заробляє. А тут живий форум з десятками тисяч учасників... :ay:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Сегодня по теплее и на градуснику +10 . С утра покидал спиннинг    , ничего даже не ударило . Вчера хоть видел что гналась и вечером промазала . Зато вот что у меня в огороде 

IMG_20201022_154853.jpg

IMG_20201022_155001.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

 + 15 С зараз , ніби знову повернулось літо до нас на Троєщину... :ah:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Сейчас на градуснике +18 и некоторые облётываются после вчерашней обработки бипином  

IMG_20201023_122604.jpg

IMG_20201023_122446.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Sergei 08 сказал:

+19 в обід 

На завтра обіцяють також гарну погоду,а там малюють дощі. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

+ 10 хмарно

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Также +10 * Отопление отключил 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Sanich locked this тема

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

Гость
Эта тема закрыта для публикации ответов.
×
×
  • Создать...