Перейти к содержанию

Почём нынче мёд / ціна на мед / ціна меду


Рекомендуемые сообщения

2 хвилини тому, AVA сказав:

 акацука

Треба терміново реєструвати:umora:

  • Подобається 2
  • Дякую 1
  • Ха-Ха 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 часов назад, Wladimir_K сказал:

. Якщо хтось заключив вже дуже багато і відносно дешево і про це взнали окремі конкуренти.

Да не думаю что найдутся такие самоубийци что бы сейчас подписывать крупный контракт по минимальной цене. :IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 минут назад, Сергей Тюркин сказал:

Да не думаю что найдутся такие самоубийци что бы сейчас подписывать крупный контракт по минимальной цене. :IMHO:

Сергій спробуйте підписати чи знайти контракт? Навіть ціни серпня 2019 р. толком немає. А так думаю є на ринку експортери,які підписали досить багато до кінця цього року і якщо їм дійсно буде невистачати, то ціна може піднятися ще. А так поки більше йде інформаційна війна, то СМС по 45, то хтось здасть на склад по 46 і це настрою тим експортерам, кому потрібно багато не додає. Особисто я не бачу економіки для експортерів в теперішній ціні при закупці 45+3, але це не означає, що щось подібне не можливе, хоча на сьогодні більш реальне по Україні 41-44.

А так всі ознаки, що до весни можемо вирости до рекордів і вивезти все що є і було колись зібране.

І знову буде купа бажаючих на розширення, вкладання коштів і космічні мрії про багатство на бджолах.

  • Подобається 5
  • Дякую 1
  • Ха-Ха 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Wladimir_K сказал:

Сергій спробуйте підписати чи знайти контракт? 

Каждый должен заниматься своим делом. Начну заниматься контрактами потеряю пасеку. а оно нужно моим пчёлам ???  да и покуда вникнишь в эту кухню это ещё минус пару лет жизни а возможно и минус пару фур мёда.. так что я по накатанной . там всё основное уже есть и теперь минимум вложений.  тем более что получается как будто не совсем хуже чем у остальных.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

19 минут назад, Wladimir_K сказал:

 

І знову буде купа бажаючих на розширення, вкладання коштів і космічні мрії про багатство на бджолах.

Знову те ж саме ажіотаж , в столярів піт на чолі невисихає , пакети вигрібають  під нуль  . Потім качелі розчарування ітак далі ,, коні бігали по колу коням було весело,,

Булаб середня ціна 42  +- всі булиб щасливі.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

46 минут назад, Wladimir_K сказал:

І знову буде купа бажаючих на розширення, вкладання коштів і космічні мрії про багатство на бджолах.

Нехай багатіють на здоров*я! А ми їм допоможемо пакетами та породистими матками:ah:.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

44 минуты назад, Wladimir_K сказал:

А так всі ознаки, що до весни можемо вирости до рекордів і вивезти все що є і було колись зібране.

І знову буде купа бажаючих на розширення, вкладання коштів і космічні мрії про багатство на бджолах.

:hmm:Надо мінять всю технологію 

Весною продавать мед по рекордній ціні , за медом пасіку у виді пакетів , також по рекордній ціні і спокійно відновлювать бджіл до слідующих рекордів :umora:

Бачу ця тенденція качель і бардака цін у нас уже увійшла в привичку 

І ну його ту столярку і безтолкову працю в роки ціни меду 0.9 долара 

ну типу 

23 минуты назад, uam_63 сказал:

Знову те ж саме ажіотаж , в столярів піт на чолі невисихає , пакети вигрібають  під нуль  . Потім качелі розчарування ітак далі ,, коні бігали по колу коням було весело,,

 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

те кто имеют пасеки и возможность расширяться те расширятся при любой цене . а новых людей в пчеловодство даже цена в 50 гр не особо привлечёт.  знаю троих молодых парней которые буквально 5-3 года назад мечтали про пасеку. сейчас 2 из них в Польше а третий открыл 2 точки по торговле овощами и про пчёл никто и слушать не хочет.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

21 минуту назад, Сергей Тюркин сказал:

те кто имеют пасеки и возможность расширяться те расширятся при любой цене . а новых людей в пчеловодство даже цена в 50 гр не особо привлечёт.  знаю троих молодых парней которые буквально 5-3 года назад мечтали про пасеку. сейчас 2 из них в Польше а третий открыл 2 точки по торговле овощами и про пчёл никто и слушать не хочет.

Тенденції по збільшенню пасік з нуля думаю небуде .

зато існуючі  з кожним роком ростуть на 10-20% стабільно , в селі це хорошо видно 

що там балакать я сам живий приклад , ну розмножаются вони самі як кроліки :umora:

І це розмножиння більш стабільне і живуче , чим ажіотажні одноразові пасіки в сто сімей 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

43 минуты назад, AVA сказал:

Тенденції по збільшенню пасік з нуля думаю небуде .

зато існуючі  з кожним роком ростуть на 10-20% стабільно , в селі це хорошо видно 

що там балакать я сам живий приклад , ну розмножаются вони самі як кроліки :umora:

І це розмножиння більш стабільне і живуче , чим ажіотажні одноразові пасіки в сто сімей 

Когда этим живешь и потихоньку добааляешь то это нормально. А разово купил пакеты мед сдал и до весны. До следующих пакетов.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Wladimir_K сказал:

 

І знову буде купа бажаючих на розширення, вкладання коштів і космічні мрії про багатство на бджолах.

Да все уже поняли этот лохотрон. Экспортерам надо много дешевого меда.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

29 хвилин тому, Сіверянин сказав:

Экспортерам надо много дешевого меда.

Пасічники хочуть того ж самого: одержати багато дешевого меду і продати дорого.:IMHO:

  • Дякую 1
  • Ха-Ха 7
  • Сумно 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, asaltan сказал:

Пасічники хочуть того ж самого: одержати багато дешевого меду і продати дорого.:IMHO:

У нас нет понятия "получить много дешевого меда". Это вообще как? Типа поменьше затратить денег на его получение? Если нужно кормить пчел, мы кормим, если нужно тратиться на топливо, мы это делаем. Мы не можем удешевить производство просто отменив некоторые расходы. Тогда не будет меда ни у нас, ни у вас. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 години тому, uam_63 сказав:

Знову те ж саме ажіотаж , в столярів піт на чолі невисихає , пакети вигрібають  під нуль  . Потім качелі розчарування ітак далі ,, коні бігали по колу коням було весело,,

Булаб середня ціна 42  +- всі булиб щасливі.

 

Те, що ви б були щасливі з такою ціною, не означає що "всі б були щасливі", так що не треба "за всіх" розписуватися. А щодо кола, ну так приказки "чого бідне, бо дурне, чого дурне, бо бідне" ніхто не відміняв. І в цьому "замкнутому" колі є плюс для почекунів. Останні, як той мудрий індіанець на березі річки, котрий чекає поки попливуть трупи ворогів, будуть не віддавати мед за безцінь, притримають урожай за кілька сезонів і продадуть за нормальною ціною.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

30 минут назад, asaltan сказал:

Пасічники хочуть того ж самого: одержати багато дешевого меду і продати дорого.:IMHO:

Багато дешевого і продати дорого з нашими закупщиками це абсурд 

Пасічники цього не хочуть , я точно

Весною з початком розвитку стояла проблема , виходячи з урожаю 2019р вирисовувалась нехватка корпусів 145 з рамками десь штук 200 на мед і бочок штук +10 на цей мед і відповідно додаткова робота і затрати на 200 корпусів з рамками  та 10 бочок 

Также вирисовувалась перспектива сдать мед по 0.9 долара , зато багато і дешевого

Хорошо погода допомогла , ні корпуси ні бочки стали непотрібні ,

меду в два рази менше , роботи в два рази менше , кошти на корпуси і бочки дома , зато ціна думаю буде в 2 рази більша 

Так що непотрібно пасічникам багато і дешевого з нашими закупщиками ,  від цього тільки лишня робота без толку 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

52 минуты назад, asaltan сказал:

Пасічники хочуть того ж самого: одержати багато дешевого меду і продати дорого.:IMHO:

А як можна отримати дешевий мед на Ваш погляд? І коли мед на опті був дорого?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

54 минуты назад, asaltan сказал:

Пасічники хочуть того ж самого: одержати багато дешевого меду і продати дорого.:IMHO:

Мы всё приводим к евростандартам, комуналка газ услуги, только оплата труда самая низкая. Все жить с пасеки не смогут (смогут но только за еду). Многие местности уже перенасыщены пчелами. Легкого меда уже нет. Кочевать будут с малыми пасеками и профи. Много пасечников поехали осенью на зароботки и приехали весной. Пасека для большинства это связь с природой, а заработать пасечнику среди бизнесменов невозможно. :hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, Сіверянин сказал:

Мы всё приводим к евростандартам, комуналка газ услуги, только оплата труда самая низкая. Все жить с пасеки не смогут (смогут но только за еду). Многие местности уже перенасыщены пчелами. Легкого меда уже нет. Кочевать будут с малыми пасеками и профи. Много пасечников поехали осенью на зароботки и приехали весной. Пасека для большинства это связь с природой, а заработать пасечнику среди бизнесменов невозможно. :hi:

Пасека это выход из безвыходной ситуации для жителей сельской местности. Особенно если вокруг села обсевается подсолнухом. Лучшего варианта заработка для села не найти. В остальных случаях большая пасека это ярмо. Я с ужасом смотрю на пасеки в 200-300 семей и более. Это постоянно работающий двигатель который нельзя остановить. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Сьогодні дійшов слух, що знайомий заготовач збирає партію липового меду 65 грн/кг. Беруть навіть "партією" 50 кг.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 минуты назад, seim сказал:

Я с ужасом смотрю на пасеки в 200-300 семей и более. Это постоянно работающий двигатель который нельзя остановить. 

Двигатель то надо ещё и запустить.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

54 хвилини тому, Mаксим сказав:

У нас нет понятия "получить много дешевого меда".

Тим не менш одні пасічники якось розвиваються, продаючи по 1$/кг, а іншим 1,5$/кг - мало, тобто собівартість меду в усіх - різна. При цьому майже усі хочуть, щоб вона була мінімальною, точніше - загальний прибуток - максимальний при вкладенні прийнятних (для кожного своїх) сил і грошей.

Є, звичайно, такі, хто радіє тому, що бджоли гудуть, а в серпні є якийсь мед. Вони у веденні господарства ближчі до бджіл, до природи.:IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 минуты назад, asaltan сказал:

Тим не менш одні пасічники якось розвиваються, продаючи по 1$/кг, а іншим 1,5$/кг - мало, тобто собівартість меду в усіх - різна.

Китайці теж за тарілку рису працюють і розвивають своєю дешевою працею Китай, а німцям і амерканцям цього мало. Ви хочете щоб українські пасічники своєю дешевою працею розвивали експорт меду з України? 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 минут назад, Сіверянин сказал:

Двигатель то надо ещё и запустить.

Залезть на вершину проще чем удержаться на ней. Запускают крупные пасеки больше людей чем продолжают этим делом заниматься. А те кто продолжает заниматься выглядит обычно старше своих лет и замучанный жизнью.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

24 хвилини тому, seim сказав:

А як можна отримати дешевий мед на Ваш погляд? І коли мед на опті був дорого?

1. Не знаю.

2. Якщо китайці не будуть заливати ЄС і світ своїм дешевим медом, то закупівельна ціна 1,5$/кг - нормальна, бо продати можна за 2,2$/кг, а це 15% прибутку, що є прийнятним прибутком для експортних операцій з продуктами харчування.:IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 минуты назад, asaltan сказал:

закупівельна ціна 1,5$/кг - нормальна, бо продати можна за 2,2$/кг, а це 15% прибутку, що є прийнятним прибутком для експортних операцій з продуктами харчування.:IMHO:

А як аргентинські експортери умудряються заробити на експорті купуючи мед у аргентиських пасічників по 2 долара США? Невже вони його по 2,2 долара продають за 20 центів навару? Те що 2 долара оптова ціна в Аргентині було в таблицях яку хтось із вас викладав, а саме головне таку ціну називала людина яка безпосередньо проживає в Аргентині і займається там бджільництвом.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...