Перейти к содержанию

Почём нынче мёд / ціна на мед / ціна меду


Рекомендуемые сообщения

2 години тому, Мико сказав:

Так наши экспортёры за неё дадут , как за подсолнечный 

скажуть технічний мед, якого дуже повно в країнах Євразії. І навіть покажуть як індійці видавлюють його руками.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 годин тому, ЕГОР ВИННИЦА сказав:

Очень уж маленькая цена для Мануки

Мед мануки (деревовидний молочай) дуже відрізняється за вмістом МГО (метилгліоксаль), тому ціна дуже залежить від якості (як наша акація).:hi:

 

5 годин тому, Сергей Тюркин сказав:

И мы разорим Новозаландских пчеловодов. 

 Вирощувати мануку і торгувати медом із неї буду я, а Ви яким боком до неї?:umora:

Хоча, на Олешківських пісках можна спробувати вирощувати...:hmm:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

18 минут назад, asaltan сказал:

Вирощувати мануку і торгувати медом із неї буду я

Ви впевненні в своїх здібностях?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, asaltan сказал:

 

 

 Вирощувати мануку і торгувати медом із неї буду я, а Ви яким боком до неї?:umora:

 

Только этот мёд сначала попадёт в мои улья. и для того что бы Вы им дальше торговали Вам придётся  со мной договариваться :az: .. ну или я по вашему наставлению пройду боком мимо Вас к другому экспортёру :umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, asaltan сказал:

 

Хоча, на Олешківських пісках можна спробувати вирощувати...:hmm:

В плавнях там где близко грунтовые воды.  только есть небольшая проблемка она Выдерживает только до -5 градусов.  

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 18.11.2020 в 11:49, dandrew сказал:

Вчора приїздив до мене знайомий. У він теж тримає пасіку, приблизно 40-50 в. Його син проходив цього року якусь практику в Німеччині. І привід німцям рамку сотового меду. Так, каже що поділив стільник на 5 шматків, між німцями, а вони йому 50Є. І каже, що просили щоб привіз ще бо у них такого не купиш. А привезений з німеччини куплений в суперматкеті нікудишній...

Скоріш за все то були німці віком 50+, бо я чув, що в них більшість молоді (так само як і в нас) не дуже цінує бджолопродукти, мед більше йде в їжу просто як солодкий продукт. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

45 минут назад, asaltan сказал:

Мед мануки (деревовидний молочай)

Ви добре знаєте біологію \ботаніку...:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, asaltan сказал:

Мед мануки (деревовидний молочай) дуже відрізняється за вмістом МГО (метилгліоксаль), тому ціна дуже залежить від якості (як наша акація).:hi:

 

 

Этот  метилглиоксаль он как наш метилфурфурол.   единици с возрастом только добавляются и мёд с мануки становится дороже а с нашим подсолнухом наоборот отдай с под медогонки а то потом не возьмём..  ну в общем  там экспортёры сказочники придумали как Европейцев и Китайцев развести на покупку дорогого мёда а наши экспортёры только могут придумать сказку как пчеловода развести на дешёвый мёд. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 минут назад, ромео сказал:

Ви добре знаєте біологію \ботаніку...:umora:

Или ГАГЛ или еще по другому его называют Google.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 часов назад, nibond сказал:

Близько 1000 грн кг гуртова ціна. Може нам мануку спробувати садити.

Там далеко не всі бджолярі задоволені тим що відбувається у галузі, особливо ті пасічники, які давно займаються бджільництвом. Справа в тому, що шалені ціни на мануку спричинили те, що дуже багато людей кинулись в бджільництво, а місць, де вона росте на всіх не хватає. Іде шалена конкуренція за точки і з цим виникла купа проблем типу крадіжок та потрав бджолосімей. Велика кількість нових, незовсім досвідчених бджолярів і постійне збільшення кількості бджолосімей великими гравцями призвело до більшого розпосюдження американського гнильця. За хороші місця біля манукових лісів фермери беруть з бджолярів чималі гроші за кожен вулик,часто в незалежності від того що пасічник відкачає. В зв*язку з високими цінами на мануку-мед, виросли ціни на інвентар, бджолосім*ї і т.д., і тим хто добував наприклад тільки мед з конюшини важко залишатись на плаву, так як ціна цього меде порівняно невисока, а ціни на все високі, так високий рівень життя населення.  Це призводить до того, що "старі" бджолярі, які качали, наприклад, конюшиновий чи чебрецевий мед  і не хочуть чи не в змозі приймати участь у "мануковій лихоманці" виходять з бізнесу, але в них в країні розвинуті послуги по запиленню ківі, черешні, авокадо і т.д. і це ще якось допомагає їм залишатись на плаву. Короче кажучи бджолярі там "меди відрами не п*ють", є свої проблеми, плюси та мінуси. Цікаво , що в них приблизно 400 000 вуликів на всю країну, більше 90 % цих вуликів належать приблизно трьом стам промисловим бджолярам. Тобто середня пасіка виходить більше 1000 вуликів. Якось давно перечитував їхній форум, так там один колишній промисловець писав, що обслуговував близько 1000 сімей сам, але це було до появи в них кліща-варроа. Ця цифра дуже мене вразила, так я це просто шалені працездатніть і рівень самоорганізації, тож недивно, що колись британці контролювали 22% земної суші)

  • Подобається 5
  • Дякую 1
  • Ха-Ха 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 години тому, Сергей Тюркин сказав:

Только этот мёд сначала попадёт в мои улья. и для того что бы Вы им дальше торговали Вам придётся  со мной договариваться

Це мені нагадує байку про циганське лоша.:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 часов назад, asaltan сказал:

 

 

 Вирощувати мануку і торгувати медом із неї буду я, 

 

 

2 часа назад, asaltan сказал:

Це мені нагадує байку про циганське лоша.:umora:

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 години тому, Медвідь сказав:

Якось давно перечитував їхній форум, так там один колишній промисловець писав, що обслуговував близько 1000 сімей сам, але це було до появи в них кліща-варроа. Ця цифра дуже мене вразила, так я це просто шалені працездатніть і рівень самоорганізації, тож недивно, що колись британці контролювали 22% земної суші)

високопродуктивних добрі люди привезли :ay:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Надо вот так действовать  с мёдом  как эти фермеры , а у нас всё хитрят и хотят что бы мёд по два бакса :hmm:. :IMHO1: надо начинать с себя и тогда будет что хотим . Главная > Видеоновости В Испании уничтожают урожай из-за обвала цен (ВИДЕО)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

20 часов назад, nibond сказал:

Близько 1000 грн кг гуртова ціна. Може нам мануку спробувати садити.

 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 часов назад, asaltan сказал:

Хоча, на Олешківських пісках можна спробувати вирощувати...:hmm:

Вологи не вистачить

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

"Їмо" мед ось в цій темі... (всі пости про це вже там)

хто про ЦІНУ, то залишається тут...:baby:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

16 часов назад, Олександр Коваль сказал:

високопродуктивних добрі люди привезли :ay:

Так Ви праві, якщо я не помиляюсь, то дійсно одна з версій появи кліща-варроа в НЗ каже про те, що хтось із бджолярів нелегально замовив маток з-за кордону і разом з ними завіз кліща варроа. Але не слід виключати і те, що дикі рої бджіл можуть прививатися на кораблях і таким чином у порти можуть заходити кораблі з закліщеними роями, звучить дещо нереалістично, але це факт. Наприклад у Австралії в зв*язку з цим існує спеціальна служба, яка відловлює такі рої у місцевостях недалеко від портів.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что звонок. спрашивают или есть мёд на сдачу. говорю мёд есть но сдавать не спешу. спросили про обьём . потом предложили 44 гр. я сказал спасибо но мало. 

  • Подобається 8
  • Дякую 1
  • Ха-Ха 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 минут назад, Сергей Тюркин сказал:

Только что звонок. спрашивают или есть мёд на сдачу. говорю мёд есть но сдавать не спешу. спросили про обьём . потом предложили 44 гр. я сказал спасибо но мало. 

Сейчас такая цена.. От тонны 44 грн

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Triton сказал:

Сейчас такая цена.. От тонны 44 грн

так мне пока что цена не интересна вот и особо не слежу. но дней 5 назад было предложение 43. а здесь уже 44 вот и отписался.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

24 минуты назад, Сергей Тюркин сказал:

предложили 44 гр. я сказал спасибо но мало. 

А не мало это сколько , не спрашивали ?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

37 минут назад, Сергей Тюркин сказал:

Только что звонок. спрашивают или есть мёд на сдачу. говорю мёд есть но сдавать не спешу. спросили про обьём . потом предложили 44 гр. я сказал спасибо но мало. 

Спасибо за отписка. Это на склад или приедут заберут? 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Мико сказал:

А не мало это сколько , не спрашивали ?

да ещё не то время что бы я торговался. но если вам интересно то могу скинуть номер тел. Вам в личку и посмотрим сколько Вы из них видавите.  а я подожду. времени ещё вагон.

2 часа назад, Вячеслав Онуфриенко сказал:

Спасибо за отписка. Это на склад или приедут заберут? 

я не спрашивал. но так понимаю что если предлагают сами то это у меня дома. если звоню я то как договоримся :IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Мико сказал:

А не мало это сколько , не спрашивали ?

сколько это не мало мы уже на форуме обсудили.  что у них спрашивать время на подумать мы им дали . 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...