Перейти к содержанию

Пасічники і коронавірус


Oleksandr K.

Рекомендуемые сообщения

 

  • Подобається 2
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Если почитать о чесноке, то оказывается он весьма вреден для здоровья в больших количествах, особенно натощак. 

Имею отрицательный личный опыт. Не советую.

  • Подобається 2
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Вчені запропонували використовувати бджолину отруту проти COVID-19, https://agronews.ua/news/vcheni-zaproponuvaly-vykorystovuvaty-bdzholynu-otrutu-proty-covid-19/

Вчені запропонували використовувати бджолину отруту проти COVID-19

20.12.2020 11:13

9e10636d36a517fb53fe9a5974aef912

farmi-650.gif
 
case.gif

Бджолина отрута має противірусний ефект і здатна допомогти при COVID-19. Таке припущення висунули зарубіжні вчені. Дійсно, бджолина отрута – сильний адаптоген, що підвищує опірність організму до шкідливих впливів. Про повідомляє ukurier.gov.ua, пише  agronews.ua.

Німецькі вчені з клініки Ортенау Оффенбург і Йенского університету імені Фрідріха Шиллера вирішили перевірити гіпотезу про те, що бджолину отруту можна використовувати для лікування COVID-19 як профілактичний засіб.

Для цього вони попросили німецьких пасічників, які заразилися коронавірусною інфекцією, заповнити онлайн-анкету. У ній були як загальні питання (вік, стать, наявність хронічних захворювань), так і ті, що стосуються специфіки роботи — скільки часу тримають пасіку, скільки укусів бджіл вони отримали в 2020 році і яка була реакція на них.

Також автори роботи просили хворих на COVID-19 пасічників вказати на симптоми хвороби і заходи, прийняті для лікування. Крім того, у них запитали, контактували вони з людьми, які перехворіли COVID-19 і чи знають вони бджолярів, які померли від цієї хвороби.

Кілька сотень пасічників відгукнулися на прохання вчених і прислали заповнені анкети. 45 з них (22%) повідомили, що перенесли нову інфекцію. Двоє померли через COVID-19, уточнили їх друзі в анкетах.

41% опитаних повідомили, що не захворіли, хоча контактували з носіями SARS-CoV-2. 37% написали, що, можливо, контактували з інфікованими, проте не захворіли. Причому багато хто з цих двох груп в тому чи іншому вигляді вживали прополіс — речовину, що використовується бджолами для замазування щілин у вулику.

Реакція на укуси бджіл приблизно корелювала з тяжкістю деяких симптомів при COVID-19, сказано в дослідженні. Зокрема, постійна втома і біль у горлі були більш виражені у пасічників, які повідомили, що більш чутливі до бджолиних укусів. Люди з меншою або мінімальної реакцією на укуси рідше страждали від важких симптомів. На думку авторів, це пов’язано з загальними властивостями імунітету. В цілому ж бджолярі хворіють, як і інші люди.

За інформацією з інших зарубіжних статей, бджолина отрута і його головна діюча речовина мелітін може впливати на імунну систему і посилювати диференціацію регуляторних Т-клітин, які відіграють важливу роль у контролі коронавірусної інфекції. Зокрема, в експерименті зі свинями з’ясувалося, що отрута знижувала вірусне навантаження і тяжкість пневмонії, викликаної іншим патогеном.

 

«Оскільки противірусні ефекти бджолиної отрути були виявлені в кількох дослідженнях, ми не можемо виключати, що введення бджолиної отрути при захворюванні COVID-19 може мати прямий профілактичний або пом’якшувальний ефект», — заявили автори роботи.

Дослідники підкреслили, що для того, щоб бджолина отрута спрацювала, її потрібно застосовувати на початку хвороби.

 

 
  • Подобається 2
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 минуты назад, Валерій70 сказал:

Вчені запропонували використовувати бджолину отруту проти COVID-19

Когда я болел, мне знакомая врач рекомендовала дышать парами прополиса. Грел и дышал, а что делать.

  • Подобається 1
  • Дякую 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

37 хвилин тому, medhon сказав:

Ну в батьків та ж сама ситуація - їздять або в Калиновий кущ, або в Звенигородку в ліс до джерела. Але їм вистачає зараз літрів сто на 2 тижні. Для чого зараз багато?

Дружина отримала позитивний тест на ковід, нюх вже пропав. В мене також в носі крутить, думаю чи є сенс здати і собі чи і так все ясно

До речі, там де я набираю часто бачу автівки з київськими номерами. Беруть багато, для себе і на весь офіс. В нерезиновому вода вже по ціні бензину :IMHO:

  • Подобається 2
  • Сумно 5
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

25 хвилин тому, Олександр Коваль сказав:

Дружина отримала позитивний тест на ковід, нюх вже пропав. В мене також в носі крутить, думаю чи є сенс здати і собі чи і так все ясно

До речі, там де я набираю часто бачу автівки з київськими номерами. Беруть багато, для себе і на весь офіс. В нерезиновому вода вже по ціні бензину :IMHO:

А я вже два тижні перехворів на ковідлу. Причому найважче в квартирі - смак/нюх втратив, спина  боліла два дні просто здєц, температура трималася тиждень, упадок сил, запалення легень хоч і невелике, але було. Але обійшлося  без госпіталізації. У малого просто три дні температура висока трималася. У дружини окрім пропажі запаху/смаку, більш нічого не було. А найлегше перенесла теща, яка, швидше за все, ковідлу і принесла - півтора дні носом посьорбала, і все, її навіть ковідла не бере)) от така підступна бацила ;)

  • Подобається 2
  • Ха-Ха 6
  • Сумно 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

33 хвилини тому, Олександр Коваль сказав:

Дружина отримала позитивний тест на ковід, нюх вже пропав. В мене також в носі крутить, думаю чи є сенс здати і собі чи і так все ясно

Якщо теж пропаде смак/нюх, то точно є. У нас тільки я один здавав, бо ходю на службу, дружина в декреті, теща на пенсії, малий ще геть малий - сенсу їм не було здавати. Ну дізналися б шо воно є, шо далі? Лікувати всеодно супутні болячки, ковідло ж не лікується.

  • Подобається 5
  • Сумно 2
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

 

10 годин тому, medhon сказав:

А я вже два тижні перехворів на ковідлу. Причому найважче в квартирі - смак/нюх втратив, спина  боліла два дні просто здєц, температура трималася тиждень, упадок сил, запалення легень хоч і невелике, але було. Але обійшлося  без госпіталізації. У малого просто три дні температура висока трималася. У дружини окрім пропажі запаху/смаку, більш нічого не було. А найлегше перенесла теща, яка, швидше за все, ковідлу і принесла - півтора дні носом посьорбала, і все, її навіть ковідла не бере)) от така підступна бацила ;)

А в мене малий приніс зі школи,скоріш за все.Спочатку він,дружина,тепер я.Вони відбулись без госпіталізації.В мене смаку та нюху не має вже з днів 5.Сопель не має.Кашель сухий,не частий.Температура до 37.5.Завтра у лікарню,подивимось,що та як.

  • Подобається 2
  • Сумно 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, Роман Кременчук сказав:

 

А в мене малий приніс зі школи,скоріш за все.Спочатку він,дружина,тепер я.Вони відбулись без госпіталізації.В мене смаку та нюху не має вже з днів 5.Сопель не має.Кашель сухий,не частий.Температура до 37.5.Завтра у лікарню,подивимось,що та як.

Треба зробити обов'язково КАТЕ, шоб виключити, або лікувати запалення легень.

  • Подобається 2
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, medhon сказав:

Треба зробити обов'язково КАТЕ, шоб виключити, або лікувати запалення легень.

Так.З легенями будемо розбиратись.Запалення було десь з 1.5-2міс. тому.Два тести негативні були.Зараз хз.Завтра зробимо фотки і буде видно.Добре,хоч не всіх гуртом валяє.То я був "відповідальний",тепер дружина.Підступна гадюка,цей вірусок.

  • Подобається 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 хвилин тому, Роман Кременчук сказав:

Так.З легенями будемо розбиратись.Запалення було десь з 1.5-2міс. тому.Два тести негативні були.Зараз хз.Завтра зробимо фотки і буде видно.Добре,хоч не всіх гуртом валяє.То я був "відповідальний",тепер дружина.Підступна гадюка,цей вірусок.

Не спішіть робити КТ - це велике радіологічне навантаження на організм. Лише за призначенням лікаря. Мені КТ не робили - УЗД легень, аналіз крові, ренген, слухали та простукували легені. Я й так знаю, що у мене Ковід і ураження легень. Головне - оксигінація в нормі. Лікування від наявності КТ не міняється. 

  • Подобається 1
  • Дякую 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, Sanich сказав:

Не спішіть робити КТ - це велике радіологічне навантаження на організм. Лише за призначенням лікаря. Мені КТ не робили - УЗД легень, аналіз крові, слухали та простукували лешені. Я й так знаю, що у мене Ковід і ураження легень. Головне - оксигінація в нормі. Лікування від наявності КТ не міняється. 

Думав робити аналіз крові,слухать легені та сфоткать легені(рентгенн)або УЗД.

  • Подобається 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Тільки що, Роман Кременчук сказав:

Думав робити аналіз крові,слухать легені та сфоткать легені(рентгенн)або УЗД.

І контроль оксигінації, пульсу та частоти дихання. 

  • Дякую 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, Sanich сказав:

І контроль оксигінації, пульсу та частоти дихання. 

Є пульсоксіметр ,придбав,ще коли перший раз було запалення.

  • Подобається 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

За 10 днів і 20 тис.грн вилікувався від двобічної пневмонії. Ковідлу не знайшли. Під дією вірусу, чи препаратів почалося запалення зуба "мудрості" прийшлося видаляти. Тепер лікуємо запалення на місці видаленого зуба:(

  • Подобається 3
  • Сумно 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

22.12.2020 в 09:41, Роман Кременчук сказав:

Думав робити аналіз крові,слухать легені та сфоткать легені(рентгенн)або УЗД.

 

22.12.2020 в 09:47, Роман Кременчук сказав:

Є пульсоксіметр ,придбав,ще коли перший раз було запалення.

Зробив рентгенн легень-бронхіт.Кисень-96.Аналіз крові та результат тесту ПЛР-з наступного тижня буде відомо.Нюх та смак ще не відновилися.Фізично,трохи краще.Людей тьма,до сімейних та до УЗД і рентгенну.

  • Подобається 3
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

22.12.2020 в 09:08, Роман Кременчук сказав:

А найлегше перенесла теща, яка, швидше за все, ковідлу і принесла - півтора дні носом посьорбала, і все, її навіть ковідла не бере)) от така підступна бацила

Останнє слово в цій фразі вже й не певен, до кого відноситься. :hmm:

  • Ха-Ха 3
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, Svan сказав:

Останнє слово в цій фразі вже й не певен, до кого відноситься. :hmm:

Хоч і не моя це фраза,але Ви самі відповіли 

 

1 година тому, Svan сказав:

до кого відноситься. :hmm:

:)

  • Ха-Ха 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 годин тому, Роман Кременчук сказав:

до кого відноситься.

Ви молодець! Такі філологічні подробиці мало хто помічає. Я ще, коли писав, задумався: хотів написати "до кого чи до чого"  а потім вирішив — та хто там помітить, не парься! :):ay:

  • Ха-Ха 3
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 weeks later...
Цитата

Найдено подавляющее COVID-19 вещество

Флувастины могут оказывать влияние на зараженные клетки легких

"ХВИЛЯ" 06.01.2021 15:31:14
 
 
 

Немецкие и шведские ученые обнаружили, что применяющиеся для лечения гиперхолестеринемии флувастины могут подавлять коронавирус.

Об этом сообщает Хвиля со ссылкой на Лента.ру

Исследователи пришли к выводу, что флувастины могут оказывать влияние на зараженные клетки легких, тем самым препятствуя трансляции и репликации вируса.

Ученые выяснили, что статины оказывают положительный эффект на течение болезни у пациентов. При этом флувастатин не представляет никакой опасности для организма человека.

 

Немецкие ученые также выяснили, что коронавирус может подавлять глицирризиновая кислота, которая содержится в корне солодки. Специалисты выяснили, что водный экстракт из корня солодки обладает нейтрализующим эффектом.

 

Переболевших коронавирусом вакцинировать не нужно, это может стать для них дополнительным риском, - Голубовская

Врач-инфекционист Ольга Голубовская подчеркнула, что во время вакцинации от коронавируса необходимо ответственно отнестись к процессу.

Об этом инфекционист сообщила в интервью Цензор.НЕТ.

По словам Голубовской, плановые прививки во время пандемии делать необходимо, но нужно учитывать закономерности инфекционного процесса.

"Нельзя всех больных лечить одинаково. Я, например, против, когда больного ребенка чем-то вакцинируют. Особенно, если речь идет о вакцинации живыми вакцинами. Вы знаете мою позицию по этому вопросу, когда нам устроили массовую вакцинацию от кори в период эпидемии гриппа. Вакцинация живым вирусом в период роста гриппа, подвергала наших детей серьезной опасности", - объяснила врач-инфекционист.

Голубовская добавила, что заболевание очень тяжелое. Болеют группы риска, а средств специфического лечения пока нет даже на горизонте.

"Поэтому придется защищать хотя бы группы риска. И даже если вакцина будет работать по принципу работы вакцины против гриппа, то есть, предотвращать тяжелые формы заболевания, то, конечно же, сколько бы там тот иммунитет ни держался, наверное, надо будет вакцинировать. Потому что лечить больных из групп риска очень сложно. Другое дело, как будет организована кампания массовой вакцинации. Потому что, например, людей, которые уже болели и имеют антитела, не надо вакцинировать, это может стать для них дополнительным риском. Я очень надеюсь, что эти вопросы будут урегулированы по-человечески", - отметила Голубовская.

Полный текст интервью с инфекционистом Министерства здравоохранения Украины Ольгой Голубовской читайте здесь.

  • Подобається 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

26.12.2020 в 10:41, Роман Кременчук сказав:

 

Зробив рентгенн легень-бронхіт.Кисень-96.Аналіз крові та результат тесту ПЛР-з наступного тижня буде відомо.Нюх та смак ще не відновилися.Фізично,трохи краще.Людей тьма,до сімейних та до УЗД і рентгенну.

Вчора,закінчилась самоізоляція,тест був позитивним.Сьогодні зима,"ротом зіва":).Трошки повідкидав сніжку,потоптався на пасіці... .

А як же ж,смачненьке все.Наче,вперше куштую.Особливо,фрукти:).

Бережіть себе,близьких та рідних:az:.

  • Подобається 7
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

13.01.2021 в 10:15, Роман Кременчук сказав:

А як же ж,смачненьке все.Наче,вперше куштую.Особливо,фрукти:).

Знайомі відчуття....

  • Подобається 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Три тижні перехворів як перехворів цьою заразою!

На початку тиждень лежав в дома, а потім не хватило кисню то прийшлось госпіталізуватися.Скажу за нашу району лікарню вельми позитивний відгук.А також за наших лікарів , медсестер та санітарок.Рахую що вони як на " передовій" захищають   наше життя.Ліки приблизно 50 процентів дає лікарня, а половина за своі кошти.За тиждень пісьля курсу антібіотіків поіхав до дому.На мою думку до цьоі хвороби потрібно відноситися дуже обережно всім нам.Це не простий грип, чи пневмонія.Потрібно всім нам прислухатися до свого організму як ніколи уважно.При першіх недомаганнях йти на самоізоляцію, а не розносити цю заразу на роботі чи в іньших місьцях спілкування людей.

Постковідний сіндром дуже сильно бьє не тільки по фізичній формі організму ,але дуже впливає на психічний стан людини після хвороби .Скажу за себе , як виписався зі стаціонару то тиждень боровся з депресивним станом та безсоням.Але робота на пасіці " збивання рамок" та іньші клопоти коло наших комах поступово мене піднімало.

На рахунок про  бджолярів і короно вірус, скажу що в палаті крім мене був ще один пасічник з 40 - ка річним стажом.Так що хворіють люди всіх професій та статусів.Бережіть себе та рідних!

  • Подобається 5
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Перехворіли і ми родиною. Малий взагалі безсимптомно. Ми з дружиною трішки веселіше. Але загалом в досить легкій формі. В процесі хвороби значна ломота, котра вийшла за кілька днів у постійний гострий біль у спині. Заснути можна було лише під знеболюючими. Повна втрата запаху, часткова смаку, періодичні головні болі. Температура до 37.5. За період хвороби не пив ніяких "агресивних" ліків. Комплекс вітамінів, розгущувач крові, багато рідини, фізкультура, дихальні вправи. Але згодний з тим, що треба берегтись і потурбуватись про більш вразливу категорію. 

Дружина сказала: "Якби всі були такі правильні як ти в мене :ah:. Прогулянки ввечері родиною, подалі від людних місць, всі місця в під"їзді до яких торкалися - доводив до максимальної стерильності. В контакт з людьми не вступали. Продукти привозили і лишали під дверима, розрахунок на картку" і т.д. Думаю за час хвороби нікого не "нагородили".

А є ходять і ті "шмарклі" розносять де і кому тільки можна. Давайте будемо відповідальними !

 

Всім міцного здоров"я. 

  • Подобається 8
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Sanich locked this тема
Гость
Эта тема закрыта для публикации ответов.
×
×
  • Создать...