Jump to content
kochut

Пасічники і коронавірус

Recommended Posts

В Україні, як і у всьому світі, тема коронавірусу зараз дуже актуальна. Багато людей хворіє, багато чекає вакцини або просто коли закінчиться епідемія...Є інформація що бджолиний яд вбиває вірус імунодефіциту людини і є припущення, що бджолиний яд може протидіяти коронавірусу 19.

Ось тому мені цікаво чи хворів на цю недугу хтось із пасічників? Чи можливо справді апітерапія і тут допомагає?

• Like 1

А що дійсно цікаво, чи нашого брата бере ця недуга.

Edited by Сергій-апі
1

Думаю що серед пасічників буде не багато .

Надіслано від мого SM-A520F, використовуючи Tapatalk

Я важко хворів в січні і лютому, тоді ще тестів не було. В лікарні лежав півтора місяця. Після піврічної перерви їздив до цієї ж лікарні на обстеження. Лікарка сказала що підозрює що в мене був коронавірус.

Edited by Solo

У нас на сьогодні червона зона, кожного дня фіксуються нові випадки виявлення цієї зарази. Багато людей навіть не знають, що вони інфіковані, до поки їм не зроблять тест. Частина переносить без ускладнень маючи симптоми ГРВІ, ті хто підлягає госпіталізації - їх мало, але є вже 2 летальних випадки. Важко спрогнозувать як відреагує на вірус організм, що отримав за сезон курс апітерапії, а на собі якось перевіряти не хочеться. У мене колега хворіє в легкій формі, заразилась від чоловіка - в нього взагалі симптоми відсутні. В колективі знайшлись розумники, кажуть це все маячня і цей діагноз сьогодні ставлять всим із застудою - кажу: - то сходіть провідайте колегу, від мене аж відсахнулись з переляку:umora:

• Like 3

На початку жовтня жінка перехворіла з підтвердженим діагнозом. В мене було, чи не було - точно не знаю.

Судячи ,  що ніхто нічого не каже, у пасічників є все-таки специфічний імунітет)

21.09.2020 в 15:31, kochut сказав:

Ось тому мені цікаво чи хворів на цю недугу хтось із пасічників? 

У нас в районі один летальний випадок з пасічником, помер і той

. що допогав пасічнику при відкачці меду.

• Sad 3