Перейти к содержанию

Обкошування пасіки.


СерП

Рекомендуемые сообщения

Доброго дня.

Думаю на слідуючий сезон придбати аккумуляторний тример для обкошування пасіки, між вуликами та поряд. Оскільки зараз обкошую звичайною бензиновою мотокосою, а це значний шум, вихлопи, що провокує  агресію бджіл. 

Аккумуляторні коси значно тихіші. Але й значно дорожчі, та й потужність менша. Можливо хтось має досвід у експлуатації аккумуляторних тримерів, буду вдячний за відгук. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 минут назад, СерП сказал:

Доброго дня.

Думаю на слідуючий сезон придбати аккумуляторний тример для обкошування пасіки, між вуликами та поряд. Оскільки зараз обкошую звичайною бензиновою мотокосою, а це значний шум, вихлопи, що провокує  агресію бджіл. 

Акккумуляторні коси значно тихіші. Але й значно дорожчі, та й потужність менша. Можливо хтось має досвід у експлуатації аккумуляторних тримерів, буду вдячний за відгук. 

Провокує не шум і вихлоп , а запах скошеної трави

У бджіл природою заложено почули запах пожкодженої трави значить ведмідь :umora:близько підійшов до гнізда 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 години тому, СерП сказав:

Доброго дня.

Думаю на слідуючий сезон придбати аккумуляторний тример для обкошування пасіки, між вуликами та поряд. Оскільки зараз обкошую звичайною бензиновою мотокосою, а це значний шум, вихлопи, що провокує  агресію бджіл. 

Аккумуляторні коси значно тихіші. Але й значно дорожчі, та й потужність менша. Можливо хтось має досвід у експлуатації аккумуляторних тримерів, буду вдячний за відгук. 

Косіть не жилкою, а диском - агресії практично небуде

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

29 минут назад, davolodya сказал:

Косіть не жилкою, а диском - агресії практично небуде

Правильно диском по деревяним кілочкам і агресії даже непомітиш якщо успінеш втекти :umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Обкос ранним утром летом,часа в 4 пройдет на ура если по леткам косить не будете.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Косити варто в холодний день, коли бджоли по вуликах сидять і під вечір, щоб заспокоїлися до ранку. А на рахунок електричного тримера - не впевнений, що він вирішить проблему злоби. Я сапкою бур"яни обережно збивав і все одно бджоли гостро реагували, якщо це відбувалося перед льотками. Мабуть, все таки вони реагують на запах скошеної трави. Можливо, роль грає ще вид трави, який росте.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, Sanich сказал:

А на рахунок електричного тримера - не впевнений, що він вирішить проблему злоби. 

Та точно - ні...

Тут ручною, як казав кіногерой "бэз шуму и пыли" косиш, то вшиваєш по пасіці, як вертоліт. Пардон, гелікоптер...:)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Не знаю я кошу серпом на меня ноль внимания кошу когда хочу.... Обычно под вечер 16.00-17.00 но только потому что мне так удобно... За забором городские власти раз в месяц косят обочину... Косят бензокосилками проблем за последние 5 лет не было...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Тут ще є один нюанс висота вулика до землі, в мене стоять на піддонах льоток в дні то жилкою трохи проблема там де вулики стоять ще на старих підставка а вони висотою десь 45 см . то взагалі норм.

Надіслано від мого SM-A520F, використовуючи Tapatalk

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

23 минуты назад, uam_63 сказал:

Тут ще є один нюанс висота вулика до землі, в мене стоять на піддонах льоток в дні то жилкою трохи проблема там де вулики стоять ще на старих підставка а вони висотою десь 45 см . то взагалі норм.

Надіслано від мого SM-A520F, використовуючи Tapatalk
 

У меня ножки мебельные + поддон где-то 30 см...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 години тому, AVA сказав:

Правильно диском по деревяним кілочкам і агресії даже непомітиш якщо успінеш втекти :umora:

Кошу хоч вдень, хоч під вечір, диском - агресії нема. Раніше обкошував пасіку жилкою - то бджоли трохи злилися. Незнаю, чи то через диск, чи через миролюбиву породу - але кошу тоді, коли мені виходить, бо в сезоні часу завжди невистачає - проблем з обкошуванням немаю

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, Sanich сказав:

Можливо, роль грає ще вид трави, який росте.

 

9 хвилин тому, davolodya сказав:

Кошу хоч вдень, хоч під вечір, диском - агресії нема. Раніше обкошував пасіку жилкою - то бджоли трохи злилися. Незнаю, чи то через диск, чи через миролюбиву породу - але кошу тоді, коли мені виходить, бо в сезоні часу завжди невистачає - проблем з обкошуванням немаю

Так сталося, що вже другий рік пасіка стоїть на люцерні. Тому кошу диском, проблем не виникає. На мою димку жилка сильно розкидає дрібні шматочки трави, які летять в усі сторони, чим і сердить бджіл, диск цього не робить.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

18 часов назад, davolodya сказал:

Косіть не жилкою, а диском - агресії практично небуде

Та косив і так, і так (жилкою/диском) агресія всерівно є. Єдиний вихід косити раненько коли ледь світає, але всерівно деякі сім'ї дають прикурити. 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

16 часов назад, Sanich сказал:

Я сапкою бур"яни обережно збивав і все одно бджоли гостро реагували, якщо це відбувалося перед льотками. Мабуть, все таки вони реагують на запах скошеної трави. Можливо, роль грає ще вид трави, який росте.

Теж маю таке спостереження. Бджоли вкрай агресивно реагують на удари по землі біля вуликів, сапою, чи лопатою, чи коли кілок забиваєш. Думаю до запаху трави це не має відношення. Скоріше вібрацію вловлюють. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Часто на траве перед летком и под летком сидит пчела.Если ее зацепило,то сами понимаете.

А вообще маячить перед летком то на любителя.

Как по мне либо очень ранее утро,либо ночь с красным фонарем.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я так зрозумів, що аккумуляторного тримера ніхто з пасічників не має. Буду думати, може й мені не потрібен, все ж штука не з дешевих. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я так зрозумів, що аккумуляторного тримера ніхто з пасічників не має. Буду думати, може й мені не потрібен, все ж штука не з дешевих. 
Якщо ви 1 сот. зібрались косити то може і підійде, хоча нашо ті проблеми з акумуляторами через пару років.

Надіслано від мого SM-A520F, використовуючи Tapatalk

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 6 months later...

Якщо косити після дощу, коли трава мокра, або коли накрапає дощик, то хоч косою, а хоч тримером, або газонокосаркою, якщо не стукати по підставках, чи по вулику, то все буде гаразд.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

 Димом, димом і косимо. Якщо ви перфекціоніст - збрискуємо льотки рідким димом  і косимо,косимо

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 years later...

Таж проблема і в Африці, дуже агресивні, думав то бджоли такі а потім зрозумів що косили траву в ручну то всім попало навкруги

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 хвилини тому, Павло Кенія сказав:

Таж проблема і в Африці, дуже агресивні, думав то бджоли такі а потім зрозумів що косили траву в ручну то всім попало навкруги

Але що тут більш агресивні бджоли то це точно

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...