Перейти к содержанию

Осінь2020\ Зима2021


Бджолопотам

Рекомендуемые сообщения

1 година тому, Александр К. сказав:

За видео боком понял исправлю мед в сотах нормальный не кирпич...

"Цеглу" видно одразу,у вас,на вигляд,все норм.Тому,особисто і не питав,про нього.Вивчайте підмор,я би почав 

15.01.2021 в 21:10, Александр К. сказав:

Там под стенкой еще горка лежит.... 

...ось з горки і почав би,мож там і матку знайдете... .

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Наверное виновата пчела а не пчеловод :umora:

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

19 хвилин тому, tolik2362 сказав:

Наверное виновата пчела а не пчеловод :umora:

 

От я ніяк не можу зрозуміти оцих ...... Для чого показувати , що ти такий ...... ?! (самі вставте слово)

Гроші прагне  заробляти ? :dntknw:

"Поділився чим хотів...ПІДПИСУЙТЕСЯ на мій канал!" - от істина причина оцих відео.

 А те як він убого виглядає, на це таким блогерам просто наплювати. :IMHO:

А якби нормально, із знанням справи,  підготував сім'ю до зими цього точно не було б.

 Під суд пора вже отаких блогерів-убивць бджіл віддавати! :IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

23 минуты назад, tolik2362 сказал:

Наверное виновата пчела а не пчеловод :umora:

 

Мало меду пасічник залишив. Це видно по тій кількості меду у рамці, яка залишилась... Стільки не можна навіть у центральній рамці залишати. Прописна істина...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Вторая часть про туже семью.

22 часа назад, Роман Кременчук сказал:

 

Кинул вторую часть про подмор.

В 16.01.2021 в 12:27, Егор Юрьев сказал:

 

Кинул вторую часть про подмор.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Лайфхак. Як підгодувати канді :(

А це предісторія :crazy:

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Человек занимается закалкой пчел ,:ay:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

38 хвилин тому, tolik2362 сказав:

Человек занимается закалкой пчел ,:ay:

супер, і тільки один дизлайк :ay:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, ромео сказал:

Лайфхак. Як підгодувати канді :(

...покійників:(.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 години тому, Александр К. сказав:

Вторая часть про туже семью.

Кинул вторую часть про подмор.

Кинул вторую часть про подмор.

Ну,залишусь,при своїй думці,що більша частина сипонулась ще до зимівлі.Думаю,що перші грудневі морози(в нас було до -10 вночі,а у Вас?) їх вклали.Далі,менша частина намагалась зимувати клубом...Залишки і поштукатурили рамки наостанок.Матка була,майже,до останього.Крошки мало,бо вже клуб був малий,це видно по останніх 3-х рамках.Рамки перші 4,наче і не тронуті.То б то,бджола,наче і не готовила собі місце.

Чим обробляли?Могли сипатися поступово після обробки,хоч Ви їх і бачили,коли заглядали.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

19 минут назад, Роман Кременчук сказал:

Ну,залишусь,при своїй думці,що більша частина сипонулась ще до зимівлі.Думаю,що перші грудневі морози(в нас було до -10 вночі,а у Вас?) їх вклали.Далі,менша частина намагалась зимувати клубом...Залишки і поштукатурили рамки наостанок.Матка була,майже,до останього.Крошки мало,бо вже клуб був малий,це видно по останніх 3-х рамках.Рамки перші 4,наче і не тронуті.То б то,бджола,наче і не готовила собі місце.

Чим обробляли?Могли сипатися поступово після обробки,хоч Ви їх і бачили,коли заглядали.

Есть то же ощущение что отошли рано... Обработка последняя бипин пролив лил шприцом большим по 10мл в улочку как положено с одой бутылки всех.... Гипотезы это дело такое ... правды на сто процентов никогда и не узнаем....

Все равно спасибо за участие вам и всем остальным!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, Александр К. сказав:

Есть то же ощущение что отошли рано... Обработка последняя бипин пролив лил шприцом большим по 10мл в улочку как положено с одой бутылки всех.... Гипотезы это дело такое ... правды на сто процентов никогда и не узнаем....

Все равно спасибо за участие вам и всем остальным!

Ну,ще @Егор Юрьеввисловиться,досвіду більше.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 часов назад, Александр К. сказал:

Вторая часть про туже семью.

Кинул вторую часть про подмор.

Кинул вторую часть про подмор.

Хотів із-за собаки поставить :umora:, ну якось :hmm:, сімья пропала 

Як писав , як що кліщ і винуватий , то тільки заніс якийсь вірус , а не сам загриз бджолу 

Була якась причина що вони у клуб незібрались 

Всповнив ще один випадок , підсилив куплену матку карпатку , глянув матку ненайшов посіву нема , уже осінь була підсадив другий відводок з маткою

Глянув перша матка появилась , а з відводка нема , пустив у зиму карпату ( куплена все таки)

Так вона , як оказалось засіяла ще до нового року , тоді сніг ішов і я приїжав тільки на виходні 

Лягла сім*я десь у цей час приблизно , сніг розтаїв а перед вуликом веєром бджола лежить 

З*їли 6 рамок меду на 90% , а я тоді тільки повномедки в зиму ставив ,90% мінімум на рамкі 

Так і у Вас щось недало їм у клуб зібратся , бджола без клуба нежелець , при різких похолоданях 

От і зараз у багатьох осипется крайня вуличка де мало бджоли , завжди так було при різких перепадах,  у  крайні вуличкахбджоли  застивали на  рамках 

Раніше коли було менше вуликів старався забрать крайні рамки , щоб у крайній вуличкі ніколи небуло менше чим 0.5 літра бджоли , тоді виживають 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 минут назад, AVA сказал:

Хотів із-за собаки поставить :umora:, ну якось :hmm:, сімья пропала

Один из форумчан написал мне что конь у него улей толкнул и пчелы осыпались поэтому в конце и добавил что осыпь навряд ли связана с толчком.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, Александр К. сказал:

Один из форумчан написал мне что конь у него улей толкнул и пчелы осыпались поэтому в конце и добавил что осыпь навряд ли связана с толчком.

Та читав я :umora:

І писав що у мене циркулярка під вуликами стояла і нічого 

Хотя чуму стояла , пасіку то я виніс дальше на город , а зараз ИОшка там стоїть , віділив у безпечне місце за 3м від циркулярки :umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

18 часов назад, ромео сказал:

Мало меду пасічник залишив. Це видно по тій кількості меду у рамці, яка залишилась... Стільки не можна навіть у центральній рамці залишати. Прописна істина...

Плюс до того і бджоли обмаль. Адже споживання меду над головою (того, що доступний взимку) різко залежить від об'єму клуба. Утеплення, всупереч висновку автора, не має суттєвого значення. Прописні істини  проходять повз "кіношників".

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

18 часов назад, ДобровоЛ сказал:

От я ніяк не можу зрозуміти оцих ...... Для чого показувати , що ти такий ...... ?!

Я також не можу:dntknw:. Щось ми недогледіли.:hmm:Воно зайве, без користі, часом шкідливе, а множиться...  Ну не доводилось зустрічати на лікарських сайтах ролики про летальні випадки. А тут "розкрутка" на фоні загибелі божої комахи.:blink:

 

18 часов назад, ДобровоЛ сказал:

Гроші прагне  заробляти ? 

Не думаю... Нашому герою непосильний шлях Дм. Гордона. Тут щось інше.:ae:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

39 хвилин тому, Петрович 49 сказав:

Я також не можу:dntknw:. Щось ми недогледіли.:hmm:Воно зайве, без користі, часом шкідливе, а множиться...  Ну не доводилось зустрічати на лікарських сайтах ролики про летальні випадки. А тут "розкрутка" на фоні загибелі божої комахи.:blink:

 

Не думаю... Нашому герою непосильний шлях Дм. Гордона. Тут щось інше.:ae:

Так, з Дмитром особисто був знайомий по роботі у видавництві "Київської правди" якраз у момент його розкруток з отою "знаменитою" бабулею-знахаркою. Пан Дмитро, як би там не було, дуже талановитий журналіст. 

  А це якесь убожество, що й не те що журналістикою, а взагалі - навіть інформаційною публікацією - не варто й назвати. Просто відбирає у людей і час , і ресурси, не даючи взамін анічогісінько корисного. А все тому, що немає там абсолютно ніякого контролю над тими публікаціями, а вони несуть інколи й масу негативу, яку не варто було б й оприлюднювати.:IMHO:

Мабуть людина хоче покрасуватися в іннеті,"славу" хоч і досить сумнівну заробити.:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

15 хвилин тому, ДобровоЛ сказав:

 Просто відбирає у людей і час , і ресурси,

так ніби хтось заставляє його дивитися

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, gardener сказав:

так ніби хтось заставляє його дивитися

є попит - буде і пропозиція

слухав і я своїх на точку, де годував цукром - сидять тихо і рівно, в льотках підмору мінімум, снігу також мінімум

EsBhp47XYAASDlt?format=jpg&name=small

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 хвилин тому, Олександр Коваль сказав:

де годував цукром - сидять тихо і рівно, 

 

а де не годував?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Есть на пасике, 2 семьи безматочные. Так Осенью получилось, что в одной пчёлы матку поздно меняли и ничего из этого не вышло, а в другой я и тоже.... думал эти семьи, до НГ "того", а они нет, зимуют пока успешно, хотя я их со счетов, уже списал был. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 години тому, gardener сказав:

а де не годував?

туди ще не їздив :hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

17 минут назад, mits сказал:

зимуют пока успешно,

гнізда ще не обкакали???

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, larson сказал:

гнізда ще не обкакали???

До морозов, пока всё в норме было.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

×
×
  • Создать...