Перейти к содержанию
  • Объявления

Bombus

Поэтическая

В теме 361 сообщение

metrolog, , у Вас Алергія на оранжевий колір з 2004 чи була і раніше?

В цветотерапии оранжевый ценится благодаря стимулирующему воздействию, повышающему иммунитет, усиливающему сексуальную потенцию. Он считается приносящим счастье. Но не рекомендован легковозбудимым людям. Оранжевый цвет издавна использовался на флагах и гербах как демонстрация силы, выносливости и успеха. Оранжевый обладает стимулирующими свойствами, создает впечатление дружелюбия, открытости и склонности к авантюрам.
Можливо , ВАс оранжевий дратує. Мені подобаються усі кольори, герба не треба))) Изменено пользователем Кочут

Поделиться сообщением

Можливо , ВАс оранжевий дратує. Мені подобаються усі кольори, герба не треба)))
Вы сами на это ответили. :ah:
Если его использовать с умом, оранжевый может создавать впечатление неожиданности и шика, как бы согревая комнату огнем камина.
А сплошной фон оранжевого цвета с его всеми восхитительными свойствами пригоден только для АДА. Попробуйте выкрасить комнату , подобрать мебель и освещение оранжевого цвета, и поживите в нем месяц. :hi:
metrolog, , у Вас Алергія на оранжевий колір з 2004 чи була і раніше?
Вы так хорошо описали воздействие оранжевого на психику человека, и теперь поймете на кого был расчитан этот цвет. Он был расчитан на людей с расшатанной психикой. А для себя БЮТ выбрал иной цвет. Вот и делайте выводы. Меня на мякине не провести. Я ко всем цветам отношусь согласно своего восприятия, и применяю их по возможности так, что бы они помогали мне создать гармонию между вещами, событиями, настроением и поступками. :hi:

Поделиться сообщением

А сплошной фон оранжевого цвета с его всеми восхитительными свойствами пригоден только для АДА. Попробуйте выкрасить комнату , подобрать мебель и освещение оранжевого цвета, и поживите в нем месяц.

А сплошной чорний, червоний, коричневий, фіолетовий.... Якщо зробити так як Ви кажете через місяць з будь-яким кольором людина зійде з розуму. Точно так само як слухати пару днів одну ноту - ніхто не витримає, або місяць їсти тільки один мед, то і це перетвориться в пекло. Метролог , оранжевий всього навсього частина видимого спектру, а у Вас неприязнь цього кольору. а може і фобія
Боязнь цвета Цветов вообще - хромофобия Черного - меланофобия Пурпурного - порфирофобия Желтого - ксантофобия Красного - эритрофобия Белого - лейкофобия Оранжевого-.............
на кого был расчитан этот цвет

Тобто Ви думаєте Що якби цей колір вибрав Кучма, чи Медведчук, то ці ж самі люди вийшли на Майдан і кричали Мед-вед -чук, Мед- вед-чук.... Люди просто повірили що можуть щось змінити і колір тут не причому. А партій стільки, що кольорів вже давно не вистачає ))))

Поделиться сообщением

Тобто Ви думаєте Що якби цей колір вибрав Кучма, чи Медведчук, то ці ж самі люди вийшли на Майдан і кричали Мед-вед -чук, Мед- вед-чук.... Люди просто повірили що можуть щось змінити і колір тут не причому. А партій стільки, що кольорів вже давно не вистачає ))))
Вы опять все путаете. Хоть на людей, что вышли бы от Кучмы или от Ющенко, цвет знамен, оранжевый вызывает агрессию, все, что вы написали, точно так же как бой барабанов. Все эти штучки, помогают политикам, как шаману управлять психикой людей. И люди со слабой психикой идут на поводу, заражая себя и окружающих духом стадного животного. Готовы, как стадо баранов, идти куда угодно ,за козлом предводителем, не ограничиваясь от самоуничтожения, и броситься в ущелье. Творить что угодно режиссеру, не отдавая себе отчета.

Поделиться сообщением

Вы опять все путаете. Хоть на людей, что вышли бы от Кучмы или от Ющенко, цвет знамен, оранжевый вызывает агрессию, все, что вы написали, точно так же как бой барабанов. Все эти штучки, помогают политикам, как шаману управлять психикой людей. И люди со слабой психикой идут на поводу, заражая себя и окружающих духом стадного животного. Готовы, как стадо баранов, идти куда угодно ,за козлом предводителем, не ограничиваясь от самоуничтожения, и броситься в ущелье. Творить что угодно режиссеру, не отдавая себе отчета.
Наведіть приклади агресії- чи були бійки, чи били вітрини, чи палили машини?Чи Навпаки , це був мирний протест людей, які не хочуть бути слухняним стадом баранів, і абсолютно без каплі кров і без каплі агресії. Изменено пользователем Кочут

Поделиться сообщением

Напишіть будь ласка,чим це закінчилось для того стада ,яке як Ви написали, перестало бути слухняним,можно в віршах :hi:
""""" Друже, не думай, що ти вище, чи збоку, від інших.... Ти там, де усі. Джим Моррісон """"""" А усе закінчується одинаково для всіх- на цвинтарі- в могилці і для президентів/депутатів, І для слухняних/неслухняних, і для оранжевих/голубих, і прочая, прочая, прочая... Изменено пользователем Кочут

Поделиться сообщением

Ти не маєш душі. Ти і є душа. У тебе є тіло

Поделиться сообщением

Наведіть приклади агресії- чи були бійки, чи били вітрини, чи палили машини?Чи Навпаки , це був мирний протест людей, які не хочуть бути слухняним стадом баранів, і абсолютно без каплі кров і без каплі агресії.

Я на майдані не був не довелось :ah: але в той час я заочно навчавсь в семінаріїї в Києві а на квартирі був у Бучі під Києвом , повертаюсь під вечір з Лаври а тут мітингувальники з транспорантами, а я в підряснику , на запитання якої я віри чесно відповідаю Православний, такої лайки і слів які я почув тоді не довелося чути більш ні разу ;) правда все словами і закінчилось . Осадок зостався , так що не знаю про бійки і вітрини але те що люди (принаймні частина) були настроєні агресивно це точно. :hi:

А це ви точно підмітили :ay:

Поделиться сообщением

але те що люди (принаймні частина) були настроєні агресивно це точно

І серед священників є частина "не дуже правильних", Ви самі знаєте... Так і усюди. :hi:
Ти не маєш душі. Ти і є душа. У тебе є тіло А це ви точно підмітили

Це Льюіс К.С,

Поделиться сообщением

..Одно благочестивое сердце способно изменить тысячи.. но никакие тысячи не способны изменить поистине благочестивое сердце.. (с)

Поделиться сообщением

Поделиться сообщением

Вдогонку... к матам. ;)Страшные москали!
Щось посилання не спрацьовує.Про користь матюгана так і не дізнався.А кортить почитати-побачити.Оновіть,Бомбусе! :hi:

Поделиться сообщением

Будьте добріші, коли це можливо. А це можливо завжди.

Поделиться сообщением

gavrilko2.jpg Михайло Гаврилко: повернення із забуття Народився Михайло Гаврилко — видатний український скульптор, художник, поет і вояк — 1882 року на Козацьких Хуторах поблизу Рунівщини під Полтавою у багатодітній родині. На мапах царської Росії, які віднайшов рунівщинський сільський голова Володимир Сухаренко, позначено 11 хуторів (серед них — і хутір Гаврилки, де нині залишилося лише два будинки дачників), на яких і справді селилися непокріпачені козаки. Тут чимало жовтої й червоної глини, придатної для гончарства. Своїх перших коників та півників Михайлик ліпив із цієї глини… ...М. Гаврилко став одним з організаторів війська — Українських січових стрільців та Сірої дивізії армії УНР. ...Він створив козацький загін, який орудував у районі Диканьки й Божкового. У жовтні 1920 року М. Гаврилка ЧК спалили живцем у топці паровоза на станції Полтава. ...Комуністичний режим знищив майже всю творчу спадщину Михайла Гаврилка. 1956-го, через три роки після смерті Сталіна, за вказівкою з Москви (радянська влада не забула тих, хто боровся проти неї навіть далекого 1920-го!), всі його роботи винесли у двір Львівського художнього музею, потрощили і спалили. Тож іще більшою є цінність поодиноких артефактів, що вціліли в родині, приватних колекціях, музеях Європи. Дві студентські роботи Михайла Гаврилка зберігаються і у фондах Миргородського краєзнавчого музею. Це рисунок олівцем (портрет міщанина Пищимухи) та єдина збережена олійна робота (портрет Софії Пищимухи). ... znak_gavrilko_httpcossackland.org_.ua__0.jpgСайт

Поделиться сообщением

.Комуністичний режим знищив майже всю творчу спадщину

Допоможіть, знайти і зрозуміти творчу :umora: спадщину Шевченка :wave: ... чи її тоже знищів комуністичний режим :angry:
Що саме вам треба знайти? Поезія, проза, картини? І чому після слова "творча" шкірять зуби? У вас є якісь сумніви? Може за світоглядом вам ближчий Іван Семенович?
Тарас Бульба зрадник чи ГЕРОЙ УКРАІНИ??? :hi:
Треба враховувати історичну епоху. Богдан Хмельницький теж ніби видатна постать, але від того ж Шевченка отримав не один докір, хоча його заслуг при цьому ніхто не применшує.

Поделиться сообщением

Величайшая из проблем — говорить слепым о свете. Но каждый может исцелиться. Слепой может размышлять о свете, но как бы напряженно он ни думал, это не даст ему никакого представления о свете. Он даже может поверить в свои мысли. А если слепой начинает верить в свои мысли о свете, он забывает о том, чтобы позаботиться о своих глазах, найти врача и исцелиться. Есть прекрасная история из жизни Будды. Однажды Будда остановился в одном селении, и жители селения подвели к нему слепого и сказали: «Этот слепой не верит в существование света, он доказывает, что света нет. Мы знаем, что свет есть, но у него такой острый интеллект и логический ум, что он почти убедил нас, что света нет. Его аргументы настолько сильны, что мы не можем их опровергнуть. Он говорит: «Если есть свет, я хочу прикоснуться к нему, потому что я познаю вещи через осязание». А ведь свет невозможно потрогать. Он говорит: «Я узнаю вещи на вкус, но свет нельзя попробовать. Я могу понюхать вещи, но свет не пахнет». Он говорит: «Ударьте свет, как вы бьете в барабан — тогда я смогу услышать, как он звучит». У него нет других дел. Вся его жизнь посвящена только одному — убеждать людей, что света нет и что нет зрения. Может быть ты, великий просветленный, сможешь доказать этому слепому глупцу, что свет существует». И Будда ответил: «Этот слепой прав. Дня него света не существует. Почему он должен верить в нечто такое, что он не может сам испытать? Люди этой деревни поступают неправильно. Вместо того, чтобы переубеждать его, вам надо было бы отвести его к врачу. Я не могу исцелить его слепоту, но могу позвать своего врача». Слепой спросил: «А как же спор?» Будда ответил: «Пускай врач осмотрит твои глаза». Врач осмотрел и сказал: «Ничего серьезного. Понадобится, самое большее, полгода, чтобы вылечить его». И Будда сказал врачу: «Оставайся здесь, пока не вылечишь этого человека. Когда он увидит свет, то приведи его ко мне — тогда будет смысл в обсуждении. Сейчас бесполезно говорить о свете — этот слепой не видит даже тьмы. Глаза нужны даже для того, чтобы видеть темноту». Через полгода слепой со слезами радости пришел к Будде и сказал: «Я хотел спорить о том, что неоспоримо, я хотел доказательств там, где возможно только переживание. Ты отнесся ко мне с большим состраданием, отказавшись спорить. А я всю жизнь спорил и терял время — я давным-давно мог вылечить глаза. Жить, не имея глаз — значит вовсе не жить. Я мог бы умереть, так ничего и не узнав о красоте восходов и закатов, о великолепии звездного неба, о цветах, радуге».

Поделиться сообщением

Допоможіть, знайти і зрозуміти творчу :umora: спадщину Шевченка :wave: ... чи її тоже знищів комуністичний режим :angry:
Приморський, не зразу зрозумів суть питання. Я думаю, що коли б Шевченко жив в час "продразвйорсток", заганяння селян в комуни, погромів церков, масових розстрілів і репресій ні в чому невинних людей, то він не мовчав би, а був серед борців в першій лінії. Бажаю вам прозріння.

Поделиться сообщением

коли б

История не знает сослагательного наклонения.

Поделиться сообщением

Поделиться сообщением

.Комуністичний режим знищив майже всю творчу спадщину

Прочитайте та осмисліть хоча б містерію "Великий льох". Неприкаяна душа за таке: А я в Каневі родилась. Ще й не говорила, Мене мати ще сповиту На руках носила, Як їхала Катерина В Канів по Дніпрові. А ми з матір'ю сиділи На горі в діброві. Я плакала; я не знаю, Чи їсти хотілось? Чи, може, що в маленької На той час боліло? Мене мати забавляла, На Дніпр поглядала; І галеру золотую Мені показала, Мов будинок. А в галері Князі, і всі сіли Воєводи... і меж ними Цариця сиділа. Я глянула, усміхнулась... Та й духу не стало! Й мати вмерла, в одній ямі Обох поховали! От за що, мої сестриці, Я тепер караюсь, За що мене на митарство Й досі не пускають. Чи я знала, ще сповита, Що тая цариця — Лютий ворог України, Голодна вовчиця!.. Скажіте, сестриці? А за ваші погляди? Хоча тепер у вік матеріалізму ? Але один єврей , коли йому "комсомольці" радили іти глумитися у церкві казав - я знаю что Бога нет, а єслі он єсть?

Поделиться сообщением

Наведіть приклади агресії- чи були бійки, чи били вітрини, чи палили машини?Чи Навпаки , це був мирний протест людей, які не хочуть бути слухняним стадом баранів, і абсолютно без каплі кров і без каплі агресії.

Я на майдані не був не довелось :ah: але в той час я заочно навчавсь в семінаріїї в Києві а на квартирі був у Бучі під Києвом , повертаюсь під вечір з Лаври а тут мітингувальники з транспорантами, а я в підряснику , на запитання якої я віри чесно відповідаю Православний, такої лайки і слів які я почув тоді не довелося чути більш ні разу ;) правда все словами і закінчилось . Осадок зостався , так що не знаю про бійки і вітрини але те що люди (принаймні частина) були настроєні агресивно це точно. :hi:

А це ви точно підмітили :ay:
Повертались Ви під вечір ,тому й непомітили сині прапори мітингувальників. ;)

Поделиться сообщением

То в них ноги були обуті в американскі валянки :umora: ,а руки були заняті апельсінами (якраз відбулася вечірня роздача) :umora::umora::umora: ,та й намахалися бідненькі гамселячі цілий день в металеві бочки :IMHO1:
А я все думав- хто ж писав тези для виступу дружині кандидата у президенти каденції 2004-2010рр. Піднімається завіса -і автор в студії...

Поделиться сообщением

То в них ноги були обуті в американскі валянки :umora: ,а руки були заняті апельсінами (якраз відбулася вечірня роздача) :umora::umora::umora: ,та й намахалися бідненькі гамселячі цілий день в металеві бочки :IMHO1:
Можете гиржати скільки завгодно - це просто примітивно. PS. Подарую примірник Кобзаря. І "Записки укр. самашедшего" - там є на цю тему. Серйозно, куплю і вишлю вам, Приморський, якщо хочете.

Поделиться сообщением

PS. Подарую примірник Кобзаря. І "Записки укр. самашедшего" - там є на цю тему. Серйозно, куплю і вишлю вам, Приморський,

Не поможет :dntknw: ... Там невиліковно :ak::hi:

Поделиться сообщением

Поделиться сообщением

Для публикации сообщений создайте учётную запись или авторизуйтесь

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать учетную запись

Зарегистрируйте новую учётную запись в нашем сообществе. Это очень просто!

Регистрация нового пользователя

Войти

Уже есть аккаунт? Войти в систему.

Войти