Перейти к содержанию

Домашня птиця на пасіці


sitava

Рекомендуемые сообщения

19 минут назад, yu1986ra сказал:

І на скільки "викошують" під вуликами?

Не так,як викошують,в основному затолочують.А підмор бджіл збирають на УРА.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

На наступний рік знову спробую 20 мулардів, 22 сотки, 50 вуликів (якщо встигну загородити точок). Але, думаю, качині втрати неминучі.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Много пробовал заводить кур, бройлеров, гусей, уток пекинок, уток мускусов.. чего еще. а цесарки были - всё это для приработка ЕРУНДА. Нужна либо ферма, либо просто вся пасека в говне..:) да еще и время и деньги. Но деньги хоть как то худо-бедно возвращают хоть не все и не всегда. а вот времени ни разу не вернули.

Теперь хочу завести просто семью голубых настоящих джерсийцев. так просто для понту и всё.:)

только вот материала так чтоб продавец с головой дружил и сразу с совестью одновременно пока рядом не видел.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Тільки що, Cfif сказав:

Много пробовал заводить кур, бройлеров, гусей, уток пекинок, уток мускусов.. чего еще. а цесарки были - всё это для приработка ЕРУНДА. Нужна либо ферма, либо просто вся пасека в говне..:) да еще и время и деньги. Но деньги хоть как то худо-бедно возвращают хоть не все и не всегда. а вот времени ни разу не вернули.

Теперь хочу завести просто семью голубых настоящих джерсийцев. так просто для понту и всё.:)

только вот материала так чтоб продавец с головой дружил и сразу с совестью одновременно пока рядом не видел.

В мене пташки тільки для домашнього вжитку. Гівна не боюсь, там садок буде - все піде на користь :).

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

08.06.2020 в 09:59, Oskar сказав:

Домашні білі качки їдять бджіл на ура...

Підтверджую - особливо весною, коли бджоли ще кволі, стоїть, падло, біла льотка і тільки бджілка покажеться, тут же її хапає 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 годин тому, medhon сказав:

Підтверджую - особливо весною, коли бджоли ще кволі, стоїть, падло, біла льотка і тільки бджілка покажеться, тут же її хапає 

Бачив таке в гусей осінню при похолоданнях.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

07.06.2020 в 12:45, sitava сказав:

Усім доброго часу.

Чи випускає хто на територію пасіки домашню птицю для підїдання нею трави, мурахів, мишей?

Маю бажання запускати не невеличкий точок в 5 соток трохи птиці, до 10 голів. Та не знаю чи не спровокує це агресію бджіл і яку саме птицю можна запустити.

Кури, індики та цесарки мишей ловлять. Але кури гребтимуть ями. Гуси сильно галасливі, може качки? Індики та цесарки мабуть їстимуть бджіл.

У когось є подібний досвід?

Чи переносить домашня птиця якісь хвороби бджіл?

пасіка знаходиться  в брата, відгороджено десь до 5-ти соток де стоять вулики, я як орендар :umora:, косив по 3-4 рази на рік, а то і більше в залежності від погоди. років 5 тому завів курей 15 шт. і з тих пір я перестав косити. курей називаємо динозаврами, що зловлять те і їдять, слимаки, жаби, миші, вужі, ящирки. але вони сидять в вольєрі бо там є ще одні динозаври, хижі птахи, якщо невслідкував то - курка чи півень. але їм вистачає часу щоб підстригти газон. лишаються лише бур'яни. трохи підривають але біля вуликів дуже рідко. так що на вашому місці завів би  курей.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

13 часов назад, СЄРЖ сказал:

пасіка знаходиться  в брата, відгороджено десь до 5-ти соток де стоять вулики, я як орендар :umora:, косив по 3-4 рази на рік, а то і більше в залежності від погоди. років 5 тому завів курей 15 шт. і з тих пір я перестав косити. курей називаємо динозаврами, що зловлять те і їдять, слимаки, жаби, миші, вужі, ящирки. але вони сидять в вольєрі бо там є ще одні динозаври, хижі птахи, якщо невслідкував то - курка чи півень. але їм вистачає часу щоб підстригти газон. лишаються лише бур'яни. трохи підривають але біля вуликів дуже рідко. так що на вашому місці завів би  курей.

Дякую усім за поради. Мені найкраще качки підходять та гуси - огорожа не висока, всього 1.2м, рабиця. Приглядяюсь до качок хакі-кемпбелів, несуться не гірше курей і погано літають. Або щось курам робити щоб не перескакували.

Кури, індики чи цесарки перелітатимуть мабуть. А за огорожою ліс - лисиця, тхори, єнотовидні собаки шастають. Хоча перепелиць теж чимало бігає, якось виживають...

А голів 6-8 (на яйце для себе) болота може не зроблять з 5 соток.

Ще кролів може на випасі..

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

54 минуты назад, sitava сказал:

Дякую усім за поради. Мені найкраще качки підходять та гуси - огорожа не висока, всього 1.2м, рабиця. Приглядяюсь до качок хакі-кемпбелів, несуться не гірше курей і погано літають. Або щось курам робити щоб не перескакували.

Кури, індики чи цесарки перелітатимуть мабуть. А за огорожою ліс - лисиця, тхори, єнотовидні собаки шастають. Хоча перепелиць теж чимало бігає, якось виживають...

А голів 6-8 (на яйце для себе) болота може не зроблять з 5 соток.

Ще кролів може на випасі..

Качки и гуси в мене ходять миж вуликами,  але якщо у вас що небудь буде з пинополистиролу, то и одни и други будуть нещадно клювати. Утята писля двох мисяцив починають линяти, пир'я портитиме красоту.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А я терпіти не можу ніяких качок і гусей на пасіці ,як бачу ,що десь зайшла то жену її в шию - бісять вони мене! 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 15.09.2020 в 12:04, sitava сказал:

Ще кролів може на випасі..

На випасі краще нутрій. Вони невибагливі до корму, можуть захиститися від собак та котів, та і звір більший, не боліють..

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

18 часов назад, Cfif сказал:

На випасі краще нутрій. Вони невибагливі до корму, можуть захиститися від собак та котів, та і звір більший, не боліють..

 

А вони підкопи не роблять як кролики? 

От у мене заець-цьоголіток живе на території, то не копає. І дерева-виноград не гризе, видно трава та зерно смачніше ніж кора. Хвою соснову іноді пожує, але то не шкода. Зайців розводити чи що...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 часов назад, sitava сказал:

Зайців розводити чи що...

А Ви не думали чого їх не роводять?? Адже красотень, парканом обгородив, сіна накидав і вуаля -сотні зайців за огорожею бігають...)) Не боліють... не копають...

5 часов назад, sitava сказал:

А вони підкопи не роблять як кролики? 

Можуть зробити. осболиво де грязюка. Але це повільний процес і далеко не завжди. Вони не землекопи як кролі, ті шо земснаряд фугують землю.. нутрія набагато спокійніше до цього ставиться. але може рийнути якшо шо..:)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Нутрії треба вода і дерева садові, мабуть, з'їсть точно. Хто вам сказав, що зайці не хворіють - здорових нема, є недооглянуті.

Зимою той заєць всі дерева в загорожі як не з'їсть, то понадкушує.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

22 часа назад, yu1986ra сказал:

Нутрії треба вода і дерева садові, мабуть, з'їсть точно.

А кому вода непотрібна?? І точно чи мабудь??))

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

14 хвилин тому, Cfif сказав:

А кому вода непотрібна?? І точно чи мабудь??))

Кролям на випасі. Перевірте.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

08.06.2020 в 09:59, Oskar сказав:

Домашні білі качки їдять бджіл на ура...

То така ненажерлива зараза, що якби могла, то й пасічником закусила б! :rofl:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, yu1986ra сказал:

Кролям на випасі. Перевірте.

Вода потрібна всім! А те що кролі використовують росу. це не означає що вода їм не потрібна.

Якщо вже так і визначати. то нутріям вода потрібна наймеш из усіх тварин. Вони в природі можуть жити у мангрових лісах і використовувати лише воду в їжі. А от кролі такого не можуть довго робити. для кролів це знущання, а для нутрії природньо. Хочь вона, звісно, і не відмовится від дуже великої кількості води... ось такий парадоксік з нутріями.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

13.09.2020 в 22:41, Cfif сказав:

 

Теперь хочу завести просто семью голубых настоящих джерсийцев. так просто для понту и всё.:)

 

Цікаво, а що то є ? :ah:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 часов назад, ДобровоЛ сказал:

Цікаво, а що то є

https://picua.org/image/MIror0

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 годин тому, Cfif сказав:

Вода потрібна всім! А те що кролі використовують росу. це не означає що вода їм не потрібна.

Якщо вже так і визначати. то нутріям вода потрібна наймеш из усіх тварин. Вони в природі можуть жити у мангрових лісах і використовувати лише воду в їжі. А от кролі такого не можуть довго робити. для кролів це знущання, а для нутрії природньо. Хочь вона, звісно, і не відмовится від дуже великої кількості води... ось такий парадоксік з нутріями.

Нутрія болотна тварина, живе поблизу водойм, в носі має м'язи що перекривають ніздрі під час пірнання, між "пальцями" має перетинки щоб добре плавати, може гризти під водою гілку і не захлинутись.... Що з цього переліку є у кролів? Кому більше треба вода для нормального життя?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 часов назад, yu1986ra сказал:

Кому більше треба вода для нормального життя?

Кролям)))

Ви порівнюєте непорівнюване. того і пишите дурниці. Та ще і незнаєте біології одного з двух порівнюваних звірів від слова взагалі. Я незнаю що Вам відповісти ні на перетинки на пальцях ні на ніздрі....  Та і нутрія зовсім не болотна а полуводна.

6 часов назад, yu1986ra сказал:

може гризти під водою гілку і не захлинутись....

Ви забули про щоки. які сходяться поза передніми зубами для цього)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 години тому, Cfif сказав:

Кролям)))

Ви порівнюєте непорівнюване. того і пишите дурниці. Та ще і незнаєте біології одного з двух порівнюваних звірів від слова взагалі. Я незнаю що Вам відповісти ні на перетинки на пальцях ні на ніздрі....  Та і нутрія зовсім не болотна а полуводна.

Ви забули про щоки. які сходяться поза передніми зубами для цього)

Та й, думаю, не кожен кріль може затримати подих під водою на 10 хвилин.

Які тонкощі біології нутрій вам ще потрібні?  Я вважаю, якщо ви хочете утримувати групу тварин на пасіці (з найменшою витратою часу на них, бо ви пасікою займаєтеся), то треба утримувати їх в найбільш природних умовах. Для кролів наявність водойми не обов'язкова (бо плавати вони не люблять), для нутрій водойма дуже бажана (бо плавають вони залюбки).

Це моя особиста думка, яка може не збігатися з вашою.....

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 минут назад, yu1986ra сказал:

то треба утримувати їх в найбільш природних умовах.

Це зовсім не так

7 минут назад, yu1986ra сказал:

Я вважаю, якщо ви хочете утримувати групу тварин на пасіці (з найменшою витратою часу на них, бо ви пасікою займаєтеся)

Ось саме ця скадна задача не має прямолінійного рішення.... Або щоб тримати групу тварин в своєму природньому середовіщи на пасіці. яб завів би мишей..))

Хочя я Вас переконувати не буду. написав свою думку. а заводити все ж таки Вам. :az:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 15.09.2020 в 12:04, sitava сказал:

голів 6-8 (на яйце для себе)

 

В 15.09.2020 в 12:04, sitava сказал:

до качок хакі-кемпбелів, несуться не гірше курей 

А хіба качині яйця можна їсти?:hmm:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...