Перейти к содержанию

Перевізники в Україні. Хто і на яких умовах бере бджіл до відправки.


coto

Рекомендуемые сообщения

9 часов назад, СЄРЖ сказал:

це повідомлення стосується відправників

Сергей, тут может быть не обязательно вина отправителей :IMHO1: У меня такая ситуация: отделение НП #11 через дорогу, но уже несколько раз посылки приходили на #1, а это как раз один из немногих районов города, куда от меня плохо ходит транспорт. Я тут грешу на НП, возможно, им удобней "потерять" цифру и привезти на центральный склад #1. Отправители убеждают меня, что отправляли на 11-ое. Кто упустил ту цифру - сказать тяжело :dntknw: 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 02.06.2017 в 04:26, Алёнка сказав:

Сергей, тут может быть не обязательно вина отправителей :IMHO1: У меня такая ситуация: отделение НП #11 через дорогу, но уже несколько раз посылки приходили на #1, а это как раз один из немногих районов города, куда от меня плохо ходит транспорт. Я тут грешу на НП, возможно, им удобней "потерять" цифру и привезти на центральный склад #1. Отправители убеждают меня, что отправляли на 11-ое. Кто упустил ту цифру - сказать тяжело :dntknw: 

все може бути але коли забрав посилку то на коробочці наклейка ФІО, № тел., і НП №1 - чому так :dntknw:.  можливо на самій НП питають яке відділення й підказують самі.

доречі ота послуга щоб посилка прийшла в те відділення що треба теж фуфло. передзвонила оператор НП і каже чи підтверджую я перенаправлення. я перепитав і що вияснилося, посилка приходить в відділення №1, а потім через два дні, один з них вихідний, я можу забрати в своєму відділенні.:blink:  то я і відмовився. лише відправник може перенаправити куди мені потрібно. якийсь дебілізм, і це прогрес, доставка майбутнього.:dntknw::at:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 3 weeks later...

Можливо комусь пригодиться інформація... Як важливо перевіряти посилки на Новій Пошті і вказувати адекватну суму страховки...

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 weeks later...

Може десь i була така iнформацiя 

Але дам ссилку , як прослiдкувати мiсцезнаходження вiдправки НП 

i коли саме посилка забрана замовником 

Важлива iнформацiя для вiдправникiв 

http://uacargo.com.ua/tracking

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 1 year later...

В настоящее время Нова Пошта перешла на 7-ми дневный график работы и работает без выходных.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

32 минуты назад, Мико сказал:

В настоящее время Нова Пошта перешла на 7-ми дневный график работы и работает без выходных.

Таки да, но не везде.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Таки да, но не везде.
Тоді якщо Ваше відділення НП не працює в суботу/неділю дзвоніть їм на гарячу лінію і вимагайте пояснень.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, Вадим Попов сказал:
9 часов назад, Oskar сказал:
Таки да, но не везде.

Тоді якщо Ваше відділення НП не працює в суботу/неділю дзвоніть їм на гарячу лінію і вимагайте пояснень.

В суботу працює до 15:00, а в неділю ні.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 годин тому, Мико сказав:

В настоящее время Нова Пошта перешла на 7-ми дневный график работы и работает без выходных.

Толку  з того. Саме відділення працює, а доставки і відправлень в неділю нема, можна лише отримати чи здати на відправку в понеділок, принаймні у нас так.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

21 хвилину тому, davolodya сказав:

Толку  з того. Саме відділення працює, а доставки і відправлень в неділю нема, можна лише отримати чи здати на відправку в понеділок, принаймні у нас так.

Хоч так. і то вже краще

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 3 months later...

Сьогодні забирав посилку з НП. На ящику у супровідній пише вартість доставки 65 грн, а на касі сказали 85, Чому різниця - пояснити не змогли, видали чек де вказана сума 85. Ось такі пироги- наглості немає межі.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 4 months later...
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Колезі посилка вже 10 днів неможе доїхати, мабуть недоїде.

Надіслано від мого SM-A520F, використовуючи Tapatalk

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, uam_63 сказал:

Колезі посилка вже 10 днів неможе доїхати, мабуть недоїде.

Чудом забрал рамки , на следующий день уже никто не работал 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Чудом забрал рамки , на следующий день уже никто не работал 
Пощастило, а колеги посилка походу пропала а там саджанці черешні неможливо нічого вияснити капець просто.

Надіслано від мого SM-A520F, використовуючи Tapatalk

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 1 month later...

До речі - Укрпошта змінила правила пересилкі пакетів , тепер якщо заявляєте , що в ящиках бджоли - то тільки експрес-доставка і платити за доставку необхідно при відправці ... Враховуйте це , коли будете домовлятись з покупцями . Наприклад з Луцька до Дніпра чи до Миколаєва 50-55 грн за 12-14кг.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 минут назад, Георгий14 сказал:

До речі - Укрпошта змінила правила пересилкі пакетів , тепер якщо заявляєте , що в ящиках бджоли - то тільки експрес-доставка і платити за доставку необхідно при відправці ... Враховуйте це , коли будете домовлятись з покупцями . Наприклад з Луцька до Дніпра чи до Миколаєва 50-55 грн за 12-14кг.

Наложений платіж не відмінили?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

30 хвилин тому, Георгий14 сказав:

До речі - Укрпошта змінила правила пересилкі пакетів , тепер якщо заявляєте , що в ящиках бджоли - то тільки експрес-доставка і платити за доставку необхідно при відправці ... Враховуйте це , коли будете домовлятись з покупцями . Наприклад з Луцька до Дніпра чи до Миколаєва 50-55 грн за 12-14кг.

Скільки часу займає доставка пакетів? Маленька бандеролька з Києва в Львівську обл до мене йшла тиждень!:blink: Для відправки пакетів чи маток з укрпоштою боюся навіть зв*язуватися... Нова пошта за добу доставляє...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

41 минуту назад, Valik740 сказал:

Наложений платіж не відмінили?

Наложеним платижем бджіл пошта не відправляє.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

38 минут назад, davolodya сказал:

Скільки часу займає доставка пакетів?

Мені з Бродів, до мене в село, прийшов за півтори доби. Було вже літо, до йшли добре, не запарились. Іван Михайлович подарував ціну матку, і відправив її в гарному пакеті

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, davolodya сказал:

Скільки часу займає доставка пакетів?

З Луцька (відділення біля З.Д.Вокзалу) в Миколаїв , Херсон , Одесу , Дніпро , Запоріжжя - пакети прибували за півтори доби - відправляв з 17 години.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Valik740 сказал:

Наложений платіж не відмінили?

Та ХЗ , я тільки з передоплатою працюю... І ще одне - тепер обов’язково вимагають наклейки :

E7B87D59-CBC4-4EAE-AD33-027C19F633AF.jpeg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 5 weeks later...

Шановні колеги. Стикнувся з проблемою відправки бджолиних маток. Суть полягає в тому, що пеоевізники відмовляються брати бджіл до відправки. Укрпочта взяла до відправки посилки 13.05 а сьогодні ( 15.05)вони повернулися з написом вручну" Недостатньо документів. Дооформити" При відправці пакетів проблем не було. Паспорт пасіки пред"являв, але сказали що непотібно. Хто знає що то твориться?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Нова пошта Вам в помощь. Да дорого, но доставят. Единственное трекинг проверяйте по дате доставки. Бывает не совпадает.:hmm:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

37 хвилин тому, alexnazar сказав:

Нова пошта Вам в помощь. Да дорого, но доставят. Единственное трекинг проверяйте по дате доставки. Бывает не совпадает.:hmm:

Нова почта,бджіл на пересилку не бере,і це категорично,не вводьте людей в оману.:hmm:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...