Перейти к содержанию

Как бросить курить


Александр 2

Рекомендуемые сообщения

НЕТ!!!!
Попробуйте скурить пару оладьев,может попустит.И еще в тему:бросить курить?Нет ничего проще!Я уже раз 20 бросал.(М Твен)А если еще серьезней,знаю способ,как бросить курить,и вообще,как избавиться от любой вредной привычки со 100% гарантией.Сам курил 20 лет,не курю 10-й год. :)
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Насправді мені здається що людина не може АБСОЛЮТНО кинути курити. Якась залежність все таки залишається. Ось в мене як тільки почує поряд запах гарного тютюну - щось в середині просинається (дракон живий?) одного разу - закурив (після 6 років без цигарок) - просто перевірити реакцію організму.... чуть не блюнув - цілий вечір нудило, але... в ранці проснувся і відразу захотілось курити - ось вона сила нікотину:). Вже 7 рік не палю - і не планую починати.... :ay:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Насправді мені здається що людина не може АБСОЛЮТНО кинути курити. Якась залежність все таки залишається. Ось в мене як тільки почує поряд запах гарного тютюну - щось в середині просинається (дракон живий?)
Читайте уважно - 100% гарантія.Провірено на Своїй шкурі - десь через 3 дні після того,як кинув, був в санаторії в Східниці - уже була стійка відраза як до тютюнового диму,так і до табачного запаху ,дивувався,як люди в такому раю курять - в горах,кругом ліс,так навкруги все пахне!......
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Насправді мені здається що людина не може АБСОЛЮТНО кинути курити. Якась залежність все таки залишається. Ось в мене як тільки почує поряд запах гарного тютюну - щось в середині просинається (дракон живий?)
Читайте уважно - 100% гарантія.Провірено на Своїй шкурі - десь через 3 дні після того,як кинув, був в санаторії в Східниці - уже була стійка відраза як до тютюнового диму,так і до табачного запаху ,дивувався,як люди в такому раю курять - в горах,кругом ліс,так навкруги все пахне!......
Буду благодарен если поделитесь способом. К алкоголю равнодушен. Но без сигареты с ума схожу.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

НЕТ!!!!
Ну так ведь не курите, но - едите :umora:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Кушать то всегда хочется.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Кушать то всегда хочется.
А никто и не спорит!Хотя если действительно Всегда(!!!?),без малейших перерывов - это лечить нужно...Главное,четко видеть границу между "кушать" и "жрать".Одна из реальных ее очертаний - 18.00.После 18.00 даже кушать нежелательно(это не предположение,а десятилетиями и сотнями примеров проверенная инфо)
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Насправді мені здається що людина не може АБСОЛЮТНО кинути курити. Якась залежність все таки залишається. Ось в мене як тільки почує поряд запах гарного тютюну - щось в середині просинається (дракон живий?) одного разу - закурив (після 6 років без цигарок) - просто перевірити реакцію організму.... чуть не блюнув - цілий вечір нудило, але... в ранці проснувся і відразу захотілось курити - ось вона сила нікотину:). Вже 7 рік не палю - і не планую починати.... :ay:
На рахунок Абсолютно - згоден на 100%.Не палив 6 років , тоді не мов криша поїхала навіть вночі снилися. А коли показували по телевізору якусь кралю з пивом та сигаретою я з кімнати виходив. :( Не втримався - закурив днів через 5 відпустило. Після цього не палю 15 років . Але ХОЧЕТЬСЯ!!!
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Цитата(Бджолопотам @ 23.1.2013, 23:05) * Насправді мені здається що людина не може АБСОЛЮТНО кинути курити. Якась залежність все таки залишається. Ось в мене як тільки почує поряд запах гарного тютюну - щось в середині просинається (дракон живий?) одного разу - закурив (після 6 років без цигарок) - просто перевірити реакцію організму.... чуть не блюнув - цілий вечір нудило, але... в ранці проснувся і відразу захотілось курити - ось вона сила нікотинуsmile.gif. Вже 7 рік не палю - і не планую починати.... ay.gif На рахунок Абсолютно - згоден на 100%.Не палив 6 років , тоді не мов криша поїхала навіть вночі снилися. А коли показували по телевізору якусь кралю з пивом та сигаретою я з кімнати виходив. sad.gif Не втримався - закурив днів через 5 відпустило. Після цього не палю 15 років . Але ХОЧЕТЬСЯ!!! Пользователь в офлайнеКарточка пользователяОтправить личное сообщение Известить модератора об этом сообщенииВернуться в начало страницы +

Звами згідний на всі 1000%, кожного щоб знову не закурити утримує сила волі. А кого і таке.post-1970-1359273160_thumb.jpg
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Тільки що скурив останню сигарету :umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Тільки що скурив останню сигарету :umora:
поздравляю
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

поздравляю
Та нема з чим. Прийдеться, мабудь, в магазин йти...
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

поздравляю
Та нема з чим. Прийдеться, мабудь, в магазин йти...
Почалося
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Прийдеться, мабудь, в магазин йти...

Терпіть, я терплю від п`ятниці. Пока що нормально, а там буде видно. :hi:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Терпіть, я терплю від п`ятниці

Что магазин не работает??? :)
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

У меня работает :umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Працює магазин, і іти до нього 3 хвилини. Просто пробую лишитися цього пустого. Буде 30 років курити, я так думаю, а чи вийде чи ні побачу. :dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 9 months later...

Маю власний стаж паління 37 років. То є хвороба. І досвід оздоровлення від нього з лютого 2010 року - вже понад 3 роки жодної сигарети - і без ТАБУ. Молодість повернулася.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Маю власний стаж паління 37 років. То є хвороба. І досвід оздоровлення від нього з лютого 2010 року - вже понад 3 роки жодної сигарети - і без ТАБУ. Молодість повернулася.
Досвідом не поділитеся?
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Досвідом не поділитеся?
http://tochok.info/forum/index.php?showtopic=1491&st=60 ;):wave:http://tochok.info/forum/index.php?showtopic=1491&st=40 http://tochok.info/forum/index.php?showtopic=1491&st=80 Еще раз спасибо Форумчанам! НЕ КУРЮ и не манит. :hi:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Маю власний стаж паління 37 років. То є хвороба. І досвід оздоровлення від нього з лютого 2010 року - вже понад 3 роки жодної сигарети - і без ТАБУ. Молодість повернулася.
Досвідом не поділитеся?
ще раз передивився тему і бачу, що вже ділився свїм досвідом... і, от і до нині ділюсь все тим же http://tochok.info/forum/index.php?showtopic=1491&st=80. Стабільно не палю і як кинув - жодної. Додам тільки, що потрібно боротись не проти куріння, а за своє здоров'я. Стати здоровим! Це наліпше бажання яке спонукає на подвиг. Якщо застосуєте методу Шичко Г.А. яку викладає В.Г.Жданов то зверніть увагу на те що програмуватись потрібно в стверджувальній формі. Тобто частку НЕ - не вживати. Коли людина говорить :"Я не буду курити" - то наша свідомість сприймає :"Буду курити". тому, що частка НЕ - це заперечення, яке не може бути програмою чи позитивним значенням. Взагалі, то мені було дуже цікаво з допомогою Жданова В.Г. розібратись в постулатах з психіки людини. Я зрозумів, що СИЛОЮ ВОЛІ кидати курити - це хибний шлях. Потрібно знищувати программу на вживання тютюну, сигарет, яку ми називаємо "шкідлива звичка". В Гуглі корекция зрения Жданов и взять типа этих: http://www.pslan.com/details.php?id=27591 http://www.torrentino.com/torrents/139439, а там 2-й видеоурок. Кидайте цю гидоту скоріше. Скажіть собі правду - куріння самообман. От і весь досвід. На здоров'я.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Надіюсь комусь допоможе ;) Легені курця і людини яка ніколи не курила 1384316592_1510833461.gif

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 months later...

Ужэ пол года не курю благодаря любимой: от запаха дыма ей становится плохо. Пришлось принять нелёгкое решение и бросить курить. Сечас низакакие коврижки невозьму эту соску для взрослых.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Всем привет. Расскажу и я о своем горьком опыте курильщика. Курил 15 лет. Решил бросить: 1. прочитал книгу - неделю не курил. 2. кодировка (иглоукалывание) - месяц не курил. Прошел год и не выдержал "психанул" - за час выкурил пачку (одну за одной), до рвоты но всё равно стойко втягивал в себя эту гадость. Итог: никотиновое отвращение на многие годы..... В январе было 7 лет :) p.s. Потом мне занкомый доктор говорил, что так делать опасно т.к. можно получить никотиновое отравление.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Прошел год и не выдержал "психанул" - за час выкурил пачку (одну за одной), до рвоты но всё равно стойко втягивал в себя эту гадость.

Потом мне занкомый доктор говорил, что так делать опасно т.к. можно получить никотиновое отравление.

Так можно и "коньки" отбросить :IMHO1:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...