Перейти к содержанию

Как бросить курить


Александр 2

Рекомендуемые сообщения

Вже майже два тижня некурящий і довольний собою. Колись дивився на некурящих друзів і жаба давила, як можна некурить, вважав себе „неповноцінним паровозом”, руки завжди воняють димом (феее), на 5 етаж ледве доходив (задишка) для мене позорно і тд і тп. Короче з'їв себе з середени або самогіпноз, як кому подобається.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А зараз на

5 етаж
як?
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Как я бросал. Правда курил не долго лет 7-8. Женился, жена с меня не слазила пока не бросил. Вещи свои собирала из дома собиралась уходить, пришлось уступить. Последний год когда курил то утром одну, две выкурю обязательно до 12 часов, а то вечером с работы придешь почувствует запах, крик стоит. Сигареты прятал повсюду, до сих пор находятся иногда... но скажу по одной в день это лучше чем пачку, когда одна за одной шла не было того удовольствия от выкуренной сигареты. Еще помню работал в охране по ночам тогда самое больше курил пачки в день не хватало ночью просыпался от желания курить... вспоминаю мурашки по коже. В общем спасибо супруге излечила. Так что вариант бросить курить - ищите хорошую девушку, кто не женат. :wave:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А зараз на
5 етаж
як?
А Ви, як вважаєте за 2 тижні організм вже відновився? Думаю на відновлення підуть роки, як кажуть мудрі люди „за все треба платить”.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А зараз на
5 етаж
як?
А Ви, як вважаєте за 2 тижні організм вже відновився? Думаю на відновлення підуть роки, як кажуть мудрі люди „за все треба платить”.
Сказавши собі:"Я вільний від куріння!" Ви дійсно усвідомите, що ви є незалежний від тієї гидоти - вільний - значить Ви володієте собою - а значить світом. :hi::wave:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А Ви, як вважаєте за 2 тижні організм вже відновився?
Так я ж того й питаю...
Думаю на відновлення підуть роки, як кажуть мудрі люди „за все треба платить”.
Я так розумію. платити прийдеться снами :umora: ЗІ Дядько мій, (не курив вже років двадцять), казав: думаєш я не хочу курити? хочу, ще й як.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А Ви, як вважаєте за 2 тижні організм вже відновився?
Так я ж того й питаю...
Думаю на відновлення підуть роки, як кажуть мудрі люди „за все треба платить”.
Я так розумію. платити прийдеться снами :umora: ЗІ Дядько мій, (не курив вже років двадцять), казав: думаєш я не хочу курити? хочу, ще й як.
gardener, у наступному році буде вже 30 років, як я не палю,- з часу Чорнобиля. І не тягне, а навпаки верне від самого найменшого запаху. Так що на перших порах лиш важко, це прада, навіть дуже. Але далі - все стане в норму. Тоді й медок можна буде вживати... ну й проколів з дамами не буватиме, це перевірено. :umora:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Щоб кинути палити потрібно напрацювати здатність це зробити. 1-й крок - Усвідомлення необхідності формується з часом і інформацією. Просто так "тра-ля-ля" перекидати з пустого в порожнє - це занадто довгий шлях до прояву бажання звільнитись від пагубної звички, стати незалежним і бути здоровим. Але хоч би як будьте в цій темі - інфа накопичується і обов'язково спрацює. Другий крок - рішуча дія.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Вчора зустрів компанію знайомих, один все намагався мене пригостить мене цогаркою, але я ні-ні кажу самі травіться. Дурні думки в голову лізли, але я їх бистро відганяю.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Маю стаж куріння 8 років. Вже півтора роки не курю, і біля курця не можу встояти дим заважає дихати. Як покинув? ...Зайшов до знайомого фармацевта (перед цим скурив цигарку) отримав моральної "бамбуліни" і рекомендацію пігулок "табекс" (не сприйміть за рекламу)....два дні пив по 6 таблеток, на третій день після першої тяги, викинув сигарету з думкою "як таку гидоту можна курити" :at: Вистачило однієї пластинки таблеток (ціна була близько 10грн.)...коли покинув порахував, що в рік витрачаю 600$ на нікотин...курив "синій честер".

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Вчора зустрів компанію знайомих, один все намагався мене пригостить мене цогаркою, але я ні-ні кажу самі травіться. Дурні думки в голову лізли, але я їх бистро відганяю.
то похваліть себе - перед сном писнув би на папырець: " Я молодець! Утримався від паління. Це успіх. Я кинув палити. Вперед до перемоги".
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Хворому на голову неможливо докозати чи довести що він хворий саме на голову а не на тютюнову залежність. І відмовки . а ти вот попробуй кинь або мене тягне так що янеможу нічого зробити із цим. Це все відмовки. Будь мужиком один із другим кинь курити .вдихни на повні груди.подивись на світ не через хмару диму. Будь людиною а не слабодухим створінням. ЗВЕРНЕННЯ УЗАГАЛЬНЕНЕ НІ ДО КОГО ОСОБИСТО,

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Маю стаж куріння 8 років. Вже півтора роки не курю, і біля курця не можу встояти дим заважає дихати. Як покинув? ...Зайшов до знайомого фармацевта (перед цим скурив цигарку) отримав моральної "бамбуліни" і рекомендацію пігулок "табекс" (не сприйміть за рекламу)....два дні пив по 6 таблеток, на третій день після першої тяги, викинув сигарету з думкою "як таку гидоту можна курити" :at: Вистачило однієї пластинки таблеток (ціна була близько 10грн.)...коли покинув порахував, що в рік витрачаю 600$ на нікотин...курив "синій честер".
Мені табекса хватиль по 2 шт в день, ну бажання було желізне. Я по грошам не рахував, але думаю теж не менше 500 баксів. За такі гроші можна прожить 5 місяців в селі, але справа не в грошах, хоча для деяких і це стимул. Цей бонус вже відчуваю добре, тим паче при нинішній ситуації в нашій країні.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Вже півтора роки не курю,
Вітаюю. Це перемога, можливо, найважливіша.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Близько місяця вільний від нікотину. Самопочуття покращилось, не травлю близьких і рідних, мозги краще працують, фінансово теж ввиграші і т.д і т.п одні плюси. Сьогодні йду побігать в футбольчік, думаю пора вже і спортом зяйняться. Доречі вирішив і з спіртним пів'язать, хоча і не часто випивав (раз в два місяці). Бджолярі, скажем НІ ШКІДЛИВИМ ЗВИЧКАМ. :umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Близько місяця вільний від нікотину. Самопочуття покращилось, не травлю близьких і рідних, мозги краще працують, фінансово теж ввиграші і т.д і т.п одні плюси. Сьогодні йду побігать в футбольчік, думаю пора вже і спортом зяйняться. Доречі вирішив і з спіртним пів'язать, хоча і не часто випивав (раз в два місяці). Бджолярі, скажем НІ ШКІДЛИВИМ ЗВИЧКАМ. :umora:
Скоро і аромати квіток будете розрізняти, а як бузок цвістиме... а акація, ото від чого треба п'яніти... і бджола вас не кусатиме і жінка по новому кохатиме :ay: ради цього варто кинути паління. Ні! :ah: шкідливим звичкам! :at:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Близько місяця вільний від нікотину. Самопочуття покращилось, не травлю близьких і рідних, мозги краще працують, фінансово теж ввиграші і т.д і т.п одні плюси. Сьогодні йду побігать в футбольчік, думаю пора вже і спортом зяйняться. Доречі вирішив і з спіртним пів'язать, хоча і не часто випивав (раз в два місяці). Бджолярі, скажем НІ ШКІДЛИВИМ ЗВИЧКАМ. :umora:
Скоро і аромати квіток будете розрізняти, а як бузок цвістиме... а акація, ото від чого треба п'яніти... і бджола вас не кусатиме і жінка по новому кохатиме :ay: ради цього варто кинути паління. Ні! :ah: шкідливим звичкам! :at:
Підтримую на усі сто! :ole_ole: Тільки, не дай Боже, тобі спробувати хоч одну затяжку,- буде наче й не кидав! Сам кинув з часів Чорнобиля. :az:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Скоро і аромати квіток будете розрізняти, а як бузок цвістиме... а акація, ото від чого треба п'яніти... і бджола вас не кусатиме і жінка по новому кохатиме :ay: ради цього варто кинути паління. Ні! :ah: шкідливим звичкам! :at:
Робив ревізію і за 2 дня одне вжалення отримав, такого ніколи навіть близько не було. Живець дякую, тепер маю розумне пояснення мінімальному бджоловжаленню це відсутність неприємних запахів (сигаретний, нікотиновий). Ще один плюс, який я не помітив.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

я перепробовал много способов бросания(методики,жвачки ,таблетки,пластыри)а бросил по Карру.Но не сразу!Первый раз пробыл некурящим недели две до первой попойки..утром проснулся и обнаружил в кармане пачку сигарет и желание курить.Потом в течении двух лет периодически прочитывал книгу Карра,но эффект был уже слабым,потом несколько раз смотрел фильм снят по этой же книге..а потом однажды вечером скурил большими затяжками сигаретину и оценив всю приятность и нужность этого действа бросил нахрен...и уже не курю почти два года! на всякий случай бросил пить..вообще,что бы не повадно было)) это кагбэ переоценка ценностей что ли..курил 15 лет..лошара)) очень жаль тех людей которые еще курят..особенно тех кому нравится поговорка "кто не курит и не пьет..." Люди!Жить нужно КАЧЕСТВЕННО!А не абы как...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Близько місяця вільний від нікотину.

Вітаю зі свободою! Бо коли наміряєшся лишитись палива, то здається, що позбуваєшся чогось дуже важливого в житті, а коли вже звільнишся від цього, тоді відчуваєш себе вільним від надзвичайного тягару, який "приємно" гнітив тебе весь той час. :az:
я перепробовал много способов бросания(методики,жвачки ,таблетки,пластыри)а бросил по Карру.Но не сразу!Первый раз пробыл некурящим недели две до первой попойки..утром проснулся и обнаружил в кармане пачку сигарет и желание курить.Потом в течении двух лет периодически прочитывал книгу Карра,но эффект был уже слабым,потом несколько раз смотрел фильм снят по этой же книге..а потом однажды вечером скурил большими затяжками сигаретину и оценив всю приятность и нужность этого действа бросил нахрен...и уже не курю почти два года!

Власне в Карра і написано, що в кожного "час істини" приходить по різному... Не важливо як позбутися цього, головне, щоб не почати знов. Паління - це насправді серйозна хвороба, а тютюн - це справжній наркотик, який ще й до того легалізований державою. Особливість тільки в тому, що психологічна залежність курця набагато сильніша фізичної(никотинової). Кому вдається скоріше "промити" собі мізки, той і позбувається паління легше. Щодо тих, хто палить... Добре бути мудрому, коли вже став некурящим, а коли палив - то теж шукав купу причин, чому цього не слід кидати. ;) 8400 грн в рік! Це ж грубо 420 л бензини по нинішніх цінах! Мені 21 раз з'їздити на пасіку, та ще й по місту вистачить...! Здуріти можна! :blink: Для тютюнових королів добрий заробіток на легенях курців... :dntknw:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 1 month later...

Не курю більше 2-х місяців, самопочутя суттево покращилось. Вчора дивився програму, що приховує пачка цигарок, я в шоці, яка це гидота цигарки, рекомендую подивиться в неті всім курцям.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Не курю більше 2-х місяців, самопочутя суттево покращилось. Вчора дивився програму, що приховує пачка цигарок, я в шоці, яка це гидота цигарки, рекомендую подивиться в неті всім курцям.
2 місяці - то вже хороший термін, але це ще не все. Наркотична програма на вживання цієї гидоти в підсвідомості діє до поки не буде замінена іншою - на здоровий спосіб життя. Утримування від паління пройшло за рахунок сили волі, а не знищення програми. Після 2-х місяців викурити цигарку занадто шкідливо. Потрібно собі закарбувати у підсвідомість "Я кинув палити НАЗАВЖДИ і БЕЗПОВОРОТНО! Я ПРАГНУ БУТИ ЗДОРОВИМ. Я ВІЛЬНИЙ ВІД ПАЛІННЯ і я РАДИЙ ЦЬОМУ" Запишіть це ручкою на папері (в свій щоденник) перед сном (в просонному стані). Це є програма, яка запишеться на місце тої гидотної. Вам стане ще легше ви набудете сили і впевненості і в безповоротності і в перевагах здорового життя вільного від паління. Якщо відчуваєте потребу то пишіть це частіше. А з часом забудете і про паління і про ці записи.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 3 months later...

Так за пів року так ніхто і не приєднався, полишить цю пагубну звичку.

Завдяки точківцям і їх порадам вже більше пів року, як перестав бути курцем, зараз наавіть стоят біля курящих неприємно.

Якісь життя змінилась кадинально, здоров'я покращалолось, по фінансам теж відчувається (але гроші неголовне), та і бджоли менше жалять.

Браття підвязуєм бо Ми того варті.

 

А зараз на 5 етаж

 

як?

А от зараз, на 5 етаж легко і без задишки, навіть з лишніми 10-15кг. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Та за пів року так ніхто і не приєднався, полишить цю пагубну звичку.

 

 

Як це не приєднався, Я ось знов почав курити 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Як це не приєднався, Я ось знов почав курити 

:umora::umora::umora: Романович, Ви приєднались до табору "димоходів". Кидайте каку, а то на відео у Вас такий кашель аж мені погано стало.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...