Перейти к содержанию

Как бросить курить


Александр 2

Рекомендуемые сообщения

В январе было 7 лет :)
Зимой проще бросит курить :IMHO1: Я также бросил курить в январе (не этого года) :ay:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ужэ пол года не курю благодаря любимой: от запаха дыма ей становится плохо. Пришлось принять нелёгкое решение и бросить курить. Сечас низакакие коврижки невозьму эту соску для взрослых.
Сейчас ты терпишь, но ОНО напоминает о себе, особенно в компании. Делай! От имени первого лица в утвердительной форме (это программы, установки) перед сном напиши на бумаге ручкой. Я бросил курить. Я свободен от никотина. Я чувствую себя здорово так как бросил курить. Я доволен собой без курения. Для НАЧИНАЮЩИХ: Куренье вредит моему здоровью. Завтра я удержусь от курения. Сегодня я закурил, но завтра я удержусь от курения. И ложись спать. Эта программа во время сна перезапишется на место программы потребления никотина, которая сидит в подсознании и время от времени даёт о себе знать. Нельзя писать: Я не буду курить. Я не хочу курить. Мне нужно бросить курить Решил бросить курить Это запретительная или повествовательная формы - не есть программы. Частица НЕ не регистрируется, а КУРИТЬ заносится в регистр и ... получается обратный эффект: КУРИТЬ. У кого вопросы будут - отвечу. Сам ни единой не выкурил и не тянуло 4 года. Зимой в феврале бросил.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я не палю вже 3-й рік і не тяне... Ален Карр допоміг. Головна фішка успіху в тому, щоб не кидати палити, а стати знову некурящим... Перехід до цього стану відбувся швидко і безболісно. Зранку через силу викурив останню цигарку, і навіть в обід після легкого фуршету в честь чийогось дня народження я вже не побіг зі всіма "забивати цвяха в груди" Я ПРОСТО СТАВ НЕКУРЯЩИМ!!! :ole_ole: Чого і всім тютюнонаркоманам бажаю! :hi:
А мені допоміг цей метод.З 18 листопада жодної цигарки.Стаж курця більше 30 років.За місяць +7 кг.,від постоянного жування.На сьогодні вже 3 кг.скинув,все нормалізувалося.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Так можно и "коньки" отбросить :IMHO1:
Это вряд ли, но отвращение даже к сигаретному дыму надолго... :)
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Маю власний стаж паління 37 років. То є хвороба. І досвід оздоровлення від нього з лютого 2010 року - вже понад 3 роки жодної сигарети - і без ТАБУ. Молодість повернулася.
А когда в этом году тот день что Вы упоминали?
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Маю власний стаж паління 37 років. То є хвороба. І досвід оздоровлення від нього з лютого 2010 року - вже понад 3 роки жодної сигарети - і без ТАБУ. Молодість повернулася.
А когда в этом году тот день что Вы упоминали?
Ни дня ни числа не запоминал. Думаете, что это имеет значение? И это делается не один день всего, а неделю -две, могут быть пропуски. Я думаю, что мне помогло самокодирование, потому что я в это верил. Чувство веры - вещь очень сильная во всех жизненных ситуациях. Вот сейчас нарыл:
ну и Жданов В.Г. во главе угла
меня он убедил.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Может кого заинтересует, случайно набрёл Там ниже ещё много коментов: Lena Adorable В США уже несколько лет используют эти магниты. Всем помогает, кого знаю. Однозначно, заказывайте. Стас Щедрин На западе давно все эту методику уже применяют. И довольно успешно. До нас как всегда с запазданием всё доходит...
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Может кого заинтересует, случайно набрёл Там ниже ещё много коментов: Lena Adorable В США уже несколько лет используют эти магниты. Всем помогает, кого знаю. Однозначно, заказывайте. Стас Щедрин На западе давно все эту методику уже применяют. И довольно успешно. До нас как всегда с запазданием всё доходит...

РАЗВОДИЛОВО! :IMHO1:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

300 грн, неплохо, деньги на ветер. Если не захочешь - не бросишь. Я бросил сам после 7-8 лет стажа, долго, тяжело, но уже 10 лет без этого, а отцу сказали - туберкулез (диагноз не подтвердился), но он не смотря на свой стаж в более, чем 25 лет бросил моментально. так что только желание и стимул

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Хлопці,в мене є залізобетонний метод.Єдине,що він не кожному сподобається.Особливо тим,хто з чорним гумором не товаришує...Я вже 45 днів не палю,навіть від згадки про цигарку мене викручує навиворіт...Секрет простий,я проходжу курс хіміотерапії...Пишу не для того,щоб когось налякати,адже ніхто ще не довів абсолютної залежності паління та онкології.Тут скоріш я бачу зв'язок з Чорнобилем.Крім того,я реально шкодую,що в мене, на разі,немає можливості накрапати собі грамів зі сто п'ятдесят віскі і запалити смачну сигарку,або люльку з голандським тютюном...Життя таке коротке і чи варто іноді відмовляти собі в маленких задоволеннях...Звичайно,в житті є багато іншого.Важливого,необхідного,не надто важливого і не надто необхідного...Істина десь посередині,десь в балансі...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Хлопці,в мене є залізобетонний метод.Єдине,що він не кожному сподобається.Особливо тим,хто з чорним гумором не товаришує...Я вже 45 днів не палю,навіть від згадки про цигарку мене викручує навиворіт...Секрет простий,я проходжу курс хіміотерапії...Пишу не для того,щоб когось налякати,адже ніхто ще не довів абсолютної залежності паління та онкології.Тут скоріш я бачу зв'язок з Чорнобилем.Крім того,я реально шкодую,що в мене, на разі,немає можливості накрапати собі грамів зі сто п'ятдесят віскі і запалити смачну сигарку,або люльку з голандським тютюном...Життя таке коротке і чи варто іноді відмовляти собі в маленких задоволеннях...Звичайно,в житті є багато іншого.Важливого,необхідного,не надто важливого і не надто необхідного...Істина десь посередині,десь в балансі...
Держись, ЄВГЕН З ОДЕСИ! Хай тобі Бог помагає... :hi:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Працює магазин, і іти до нього 3 хвилини. Просто пробую лишитися цього пустого. Буде 30 років курити, я так думаю, а чи вийде чи ні побачу. :dntknw:
Наберіть у гуглі "алан каар легкий способ бросить курить" скачайте бескоштовно його книгу,допомагае в 85%. Вже некурю більше 4х років :ole_ole: якщо дуже захотіти то можливо все :IMHO1:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

... ніхто ще не довів абсолютної залежності паління та онкології.Тут скоріш я бачу зв'язок з Чорнобилем....Істина десь посередині,десь в балансі...
Держись, ЄВГЕН З ОДЕСИ! Хай тобі Бог помагає... :hi:
але ж, думаю, що і Ви погодитесь, що шкідливі речовини сигаретного диму від паління негативно впливають (пряма дія) на імунну систему, яка в свою чергу перестає боротись з вільними радикалами та поганими клітинами. Істина дійсно в балансі - до поки імунна система справляється - доти і баланс. Бережіть своє здоров'я.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Наберіть у гуглі "алан каар легкий способ бросить курить" скачайте бескоштовно його книгу,допомагае в 85%. Вже некурю більше 4х років :ole_ole: якщо дуже захотіти то можливо все :IMHO1:
я ввійшов в тих 15%. Не хочу, мабудь.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Бросил курить с таблетками ТАБЕКС просто и легко! Даже все не допил.Не курю 2 года и не тянет.Стаж 20 лет.Бросайте курить жизнь есть и после сигареты!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я колись давно, ще як була земля тонка. теж пробував кинути з ТАБЕКСОМ. Потім почав розуміти, що мене тягне вже не на сигарети, а на таблетки. Тому залишив те дурне діло.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Бросил курить с таблетками ТАБЕКС просто и легко! Даже все не допил.Не курю 2 года и не тянет.Стаж 20 лет.Бросайте курить жизнь есть и после сигарет
Вы правы,Табекс помогает очень хорошо,но только в том случае если ты настроился бросить. Если ты чувствуеш в нутри себя сильное желание,да я брошу.Тогда успех гарантирован и таблеток используеш минимум. :)
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 1 year later...
Бросил курить с таблетками ТАБЕКС просто и легко! Даже все не допил.Не курю 2 года и не тянет.Стаж 20 лет.Бросайте курить жизнь есть и после сигарет
Вы правы,Табекс помогает очень хорошо,но только в том случае если ты настроился бросить. Если ты чувствуеш в нутри себя сильное желание,да я брошу.Тогда успех гарантирован и таблеток используеш минимум. :)
Став некурящим 5 днів тому. Теж допоміг табекс, але вживав їх менше чим написант в інструкції. Колеса дійсно ядрьоні, але від нікотинової ломки допомагає. Скажу одне, якщо бажання слабеньке, то ніякий табекс не допоможе. Скажем ні філіп морісам і іншим. Хто підтримує??? Хлопці будьмо здорові.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Став некурящим 5 днів тому.
Поки що Ви курящий який тимчасово утримується від паління. От як не покурите 2-3 місяці, тоді можна буде Вас привітати. Я перший раз кидав, то закурив через 7 місяців. Другий раз як кинув то до цього не палю - 10 років вже :ah: Тримайтесь...
Хлопці будьмо здорові.
:az:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Став некурящим 5 днів тому. Хто підтримує??? Хлопці будьмо здорові.
В наших звичках багато парадоксів: "Вип'ємо (алкоголь) за здоров'я!" - "На здоров'я!" - Нонсенс, але він існує, хоча і не на користь нашого здоров*я. Бажання кинути курити мотивоване "Заради здоров'я" свого своєї сім'ї, дітей і т.ін. Якщо таке бажання вже є зробіть таке: Коли вже аж покачує перед сном - то є просонний стан, в якому свідомість наша вже відключається і вся інформація поступає на рівень підсвідомості - то є наш комп'ютер, реєстр і власне програми). В такому стані напишіть ручкою на папері кілька гасел (програм) - від свого імені : "Я, - (в стверджувальній формі): кинув курити (палити) Куріння самообман! Я кинув курити! Я хочу бути здоровим! Куріння мені надто шкодить! І входьте в сон, засинайте не гаючись. Пам*ятаймо, що програми (звички) в нашому реєстрі перезаписуються під час сну - саме тоді проходить перезавантаження. На місце старої програми, яка під час наркотичної ломки (коли хочеться курити) підказує нам про те що треба трішки добавити нікотину і ломка припиниться, пройде. На місце цієї програми будуть записи - Я кинув курити! Мені і так добре. Куріння самообман!" Якщо Ви "попали" і не стримались та викурили в компанії цигарку, не переймайтесь не все пропало. Перед сном напишете типу:"Я сьогодні не стримався - викурив цигарку, АЛЕ! Завтра зась. Я стримаюсь, це не важко. Я відмовляюсь від усіляких експериментів над собою по припиненню куріння. Я кинув курити. Крапка. Я буду здоровим. Я стану прикладом для своїх дітей. і т.п. Але ні в якому разі не треба писати в заперечувальній формі : "Я не буду курити!" Заперечення НЕ - не є програмою і воно нашою психікою не сприймається, а сприймається " .. буду курити" - тому маємо зворотній ефект - підсилюємо на психологічному рівні бажання курити. Навіть якщо Ви напишете :" Мені потрібно кинути курити .." - це тверження не є мобілізуючим. Писати Вам прийдеться недовго, якщо утримаєтесь від жодної цигарки - 5-7 діб, якщо будете здавати позиціїї (курнете) то - довше. При появі бажання курнути повторіть своє самопрограмування, чи самокодування перед сном - адже це саме воно і є самокодування. На рахунок безпеки - це саме безпечне самокодування, адже це робите Ви, а не хтось під гіпнозом керує Вашою психікою. На здоров'я.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Став некурящим 5 днів тому. Хто підтримує??? Хлопці будьмо здорові.
В наших звичках багато парадоксів: "Вип'ємо (алкоголь) за здоров'я!" - "На здоров'я!" - Нонсенс, але він існує, хоча і не на користь нашого здоров*я.
Та ну, ну не будьте такі категоричні, інколи випити трошки навіть дуже корисно, інша справа бухати безпробудно ))
Якщо Ви "попали" і не стримались та викурили в компанії цигарку, не переймайтесь не все пропало.
А це дуже важливо для тих хто кидає курити. :IMHO1: Не курю вже майже 3-й рік, тільки як був на морі минулого року то з дружиною викурив кілька цигарок, задоволення не було ніякого, тільки сморід. А взагалі нелегка це справа кинути курити. Ще як варіант для віруючих замість курити, ходити в церкву, молитись.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Та ну, ну не будьте такі категоричні, інколи випити трошки навіть дуже корисно, інша справа бухати безпробудно )) А це дуже важливо для тих хто кидає курити. :IMHO1: Не курю вже майже 3-й рік, тільки як був на морі минулого року то з дружиною викурив кілька цигарок, задоволення не було ніякого, тільки сморід. А взагалі нелегка це справа кинути курити. Ще як варіант для віруючих замість курити, ходити в церкву, молитись.
з Вами погоджуюсь, та й Ви мені не перечите. Інколи випити - це інше. А от якщо ви самопрограмуєтесь від паління то будьте категоричні - значить розумні - користуйтесь знаннями. Алкоголь послаблює силу волі - знімає гальма (як масло в тормозні колодки) - людина тому і не утримується від паління - особливо жінки. Молитва - це теж самопрограмування. Тому чим частіше ви молитесь - тим більше Вам Бог допомагає. Особливо молитва дієва і тому цінна перед сном - тобто в просонному стані. Основные положения учения Шичко: У человека есть в подсознании программы, в том числе вредные. Ложную программу можно найти и разрушить. Вместо неё можно записать полезную программу. Слово, написанное, прочитанное и услышанное перед сном (когда человек находится в так называемом «просонном состоянии»), действует очень эффективно. Такое слово полноценно и содержательно входит в мировоззрение человека, и если оно противоречит вредным программам, убеждениям, взглядам, то последние вытесняются. Нужно выявить ложные программы, придумать заменяющие их полезные программы, перед сном писать (левой рукой) самовнушения – новые полезные программы. Писать от первого лица, без частицы «не», без «я постараюсь, я попробую» (надо «я обязательно и с радостью сделаю») Четыре основных вопроса психоанализа Шичко: 1. В каком случае некоторые люди (вредная привычка)? 2. Зачем они это делают? 3. Что в этом неправильного, плохого? 4. Как в этом случае поступите вы? Суть метода Метод Шичко – это ведение дневника, записи в который ведутся перед тем, как лечь спать. Рекомендуется делать записи следующих типов: Самоотчет. Самоанализ. План на завтра. Самовнушение.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Молитва - це теж самопрограмування.
Для мене це більше звертання до Бога у своїх потребах. Але це вже зовсім інша тема. :wave::az:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Живець, я взяв та й кинув - раз і назавжди- без усіляких "підкормок". Ось вже скоро 30 років, як не палю. Головне - НЕ ПОЧАТИ ЗНОВУ! Хоч раз візьмеш в зуби цигарку,- це все одно що й не кидав! Тож пам"ятайте про це, і не обдурюйте себе тим, що думаєш - ось раз закурю, а опісля не буду палити! Це чистий самообман. А сомонавіювання діє. І це правда :ay:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Куряща людина якщо усвідомлює що куріння це недобре і шкідливо і неможе навести хоть один аргумент на користь тютюну ідля яких життєвих функцій організму він потрібен . ця людина хвора на голову а не на тютюнову залежність. :hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...