Jump to content
Николай S

Потрави бджіл,.....

Recommended Posts

4 години тому, Strelec сказав:

Подтверждаю, пчелы на горох летят очень хорошо. Нектар взять не могут из-за строения цветка,а вот пыльцу травленную берут очень хорошо. 

Скоріш за все бджоли беруть нектар і пилок з бур'янів,які ростуть разом з горогом,наприкла хресточвіті,волошки і інші бр'яни.:IMHO:

• Like 1
В 03.10.2020 в 16:31, Ворон сказал:

Скоріш за все бджоли беруть нектар і пилок з бур'янів,які ростуть разом з горогом,наприкла хресточвіті,волошки і інші бр'яни.:IMHO:

От мені цікаво: в якій області, на якому полі нині можна знайти квітуючі бур'яни в полі серед культур? :dntknw:

Я вже забув коли живу волошку бачив...:(

• Like 1
1 година тому, ромео сказав:

От мені цікаво: в якій області, на якому полі нині можна знайти квітуючі бур'яни в полі серед культур? :dntknw:

Літом зфоткаю,нагадайте.:hi:

1 минуту назад, Ворон сказал:

Літом зфоткаю,нагадайте.:hi:

А я Вам у відповідь сфоткаю наші поля. Де окрім стебел посіяної культури нічогісінько більше не росте... Хімія, мать її...

• Like 1
04.10.2020 в 20:23, ромео сказав:

Бждоли можуть  оброблене поле перелітати.Коли вітер  летять над обробленим  полем 1м .Мої бджоли цього року так потравились.По кукурудзі вносили  в день начебто гербіциди може ще щось  а за обробленим полем зацвіла акаційова лісосмуга. Взагалі нашо шось придумувати вже все придумано. Недопустити отруєнь дуже просто, якісні сертифіковані пестициди вносяться після заходу сонця. Сонце зайшло оприскувачі працюють,    сонце зійшло орискувачі зупинились.

• Like 3
В 03.10.2020 в 11:50, ромео сказал:

Це точно. Я літом викладав фото бджіл на цвітові картоплі...

Особисто я бачив масовий збір  пилку з полину.  Заносили в вулик, і виносили з вулика. Кущі полину гуділи.

Колись я навідь збирав монофлорний пилок з полину, такого лимонно-жовтого кольору. Все змінюеться, не те, щоб пилону по лісосмугам нестало чи на узбіччях тільки давно вже не спостерігав массового приносу пилку такого кольору

• Like 1
В 04.10.2020 в 20:23, ромео сказал:

У нас на полях с зерновыми просто огромное количество мака, поля стоят красные. Но я не знаю является ли мак медоносом.

6 годин тому, Макарыч57 сказав:

У нас на полях с зерновыми просто огромное количество мака, поля стоят красные. Но я не знаю является ли мак медоносом.

Мак це пилконос,нектару немає,але якщо росте мак в зернових,зачить і росте друг маку,це волошка,яка чудовий медонос.:hi:

904994.jpeg

Edited by Ворон
  • Like 2