Jump to content
Форум на ТочкУ
Sign in to follow this  
Шурік

Матки Карніка ІО

Recommended Posts

Продам матки карніки ІО від В Ліпатова 2019 року.

ціна 1500 грн

92689845_1309490546106952_7259469034981163008_n.jpg

Edited by Шурік

Шурик а с ценами вы ничего не напутали матка 4мкл без проверки у Виталия стоит 500 гривен вы использовали её прошлый сезон спермы осталось мало и вы решили продать её в трое дороже?

За 150, то можна подумати

Шурик а с ценами вы ничего не напутали матка 4мкл без проверки у Виталия стоит 500 гривен вы использовали её прошлый сезон спермы осталось мало и вы решили продать её в трое дороже?
На фейсбуці ціна взагалі 2 тис

Надіслано від мого Redmi Note 7, використовуючи Tapatalk

11 часов назад, F.A.V. сказал:

у Віталія будуть тільки влітку, а тут продають вже зараз. І що це взяли за моду заглядати сусіду до кишені?:dntknw:

Edited by Гурович

10.04.2020 в 23:28, F.A.V. сказав:

1.на форумі уже в традицію починає входити рахувати чужі кошти? А порахувати затрати часу які автор оголошення витратив щоб отримати із неперевіреної перевірену ви не забули?

2. Шурік виставила на продаж товар (так він його оцінив) - не підходить - закрили і забулись, зацікавило - можливо можна і зторгуватись. До чого тут "с ценами вы ничего не напутали"  і для чого срач в темі розводити?

3. І на останок: перед тим як закидати що автор використовував "....её прошлый сезон спермы осталось мало" хоча б уважно глянули б на паспорта, якщо не вкурсі то поцікавились як такі матки підсажуються і куди. Я вже мовчу що ІО це завжди лотерея і часом запліднена дозою 8мкл  менше служить а ніж та що 4 мкл.

Edited by Lefty
  • Like 5

2 часа назад, Lefty сказал:

1.на форумі уже в традицію починає входити рахувати чужі кошти? А порахувати затрати часу які автор оголошення витратив щоб отримати із неперевіреної перевірену ви не забули?

Чужие деньги не считаю я высказал  своё мнение что цена сильно завышена. Сделать отводок и подсадить матку это такие неимоверные усилия нужно приложить и ночами не спать, не смешите пожалуйста.

2 часа назад, Lefty сказал:

3. І на останок: перед тим як закидати що автор використовував "....её прошлый сезон спермы осталось мало" хоча б уважно глянули б на паспорта, якщо не вкурсі то поцікавились як такі матки підсажуються і куди. Я вже мовчу що ІО це завжди лотерея і часом запліднена дозою 8мкл  менше служить а ніж та що 4 мкл.

Матки которых я взял у Виталия всего на 4 дня старше чем у Шурика. И как подсаживать и куда знаю. Поэтому не надо рассказывать сказок. А с жабой нужно бороться это помогает адекватно оценивать товар и свои затраты.

• Like 2
  • Haha 1

38 хвилин тому, F.A.V. сказав:

Чужие деньги не считаю я высказал  своё мнение что цена сильно завышена. Сделать отводок и подсадить матку это такие неимоверные усилия нужно приложить и ночами не спать, не смешите пожалуйста.

Матки которых я взял у Виталия всего на 4 дня старше чем у Шурика. И как подсаживать и куда знаю. Поэтому не надо рассказывать сказок. А с жабой нужно бороться это помогает адекватно оценивать товар и свои затраты.

1. ІМХО  це виглядає саме  як рахуєте чужі гроші. 

2. Надумаєте продавати своїх маток поставите ціну котра   буде не завишеною.

3. Про яку жабу і казки мова? Підсадити успішно  не перевірену ІО потрбно повозитися. Звідки Ви знаєте скільки людина приклала зусиль щоб отримати перевірених ІОшок і в даному випадку  тільки вона вправі вирішувати як оцінити їй свій труд. Більше того людина ризикувала грошима (саме ось тими пятиста гривнями).

4. Раз  Ваші матки одного віку і знаєте як  і куди підсажуються такі матки і напевно чудово розумієте що невелика частина  сперми від тих 4 мкл була використана ними за місяць з хвостиком літа і мах два місяці осені - тому ще більше дивує  Ваше  " вы использовали её прошлый сезон спермы осталось мало и вы решили продать её в трое дороже"

5. Не потрібно засирати чужу тему в стилі "...а с ценами вы ничего не напутали ...",  Вашого ІМХО  там і бизько немає.

• Like 3

1. ІМХО  це виглядає саме  як рахуєте чужі гроші. 
2. Надумаєте продавати своїх маток поставите ціну котра   буде не завишеною.
3. Про яку жабу і казки мова? Підсадити успішно  не перевірену ІО потрбно повозитися. Звідки Ви знаєте скільки людина приклала зусиль щоб отримати перевірених ІОшок і в даному випадку  тільки вона вправі вирішувати як оцінити їй свій труд. Більше того людина ризикувала грошима (саме ось тими пятиста гривнями).
4. Раз  Ваші матки одного віку і знаєте як  і куди підсажуються такі матки і напевно чудово розумієте що невелика частина  сперми від тих 4 мкл була використана ними за місяць з хвостиком літа і мах два місяці осені - тому ще більше дивує  Ваше  " вы использовали её прошлый сезон спермы осталось мало и вы решили продать её в трое дороже"
5. Не потрібно засирати чужу тему в стилі "...а с ценами вы ничего не напутали ...",  Вашого ІМХО  там і бизько немає.
А що там возиться з підсадкою ? Підсажується так же само як і неплідна матка. На рахунок 4 мкл що їх вистачить надовго то є гіркий досвід що її надовго не хватає.

• Like 3

1 годину тому, Taras NTG сказав:

А що там возиться з підсадкою ? Підсажується так же само як і неплідна матка. На рахунок 4 мкл що їх вистачить надовго то є гіркий досвід що її надовго не хватає.

На скільки вистачить - вже вище писав що лотерея (проте як і з усіма ІО): в одних два і навіть три сезони протягує в інших і за рік може струтневіти. На рахунок підсадки -  можна  підсажувати як просту неплідку тільки куплена ІОшка 500грн. коштує, можливо для Вас то не гроші. Я ж при підсадці таких маток перестраховуюсь тому  часу більше йде роботи прибавляється і всеодно ризик що грохнуть і гроші на вітер залишається. Та ІМХО все  це в чужій темі про про продаж не має значення.

ЗІ: Дивують люди які  дозволяють собі чи то прямим текстом чи то натяками  розповідати авторам оголошень що вони дорого продають свій товар (бо бачте вони, тобто ці люди, вважають що автор ціну зависив) та щей в хамовитій формі до всього. І таке уже не перший раз зустрічаю тут на форумі. 

ЗІЗІ: Кому ну дуже хочеться поумнічати що ціна завищена - сходіть в магазин чи в аптеку і там своє "ФЕ" покажіть. Чи там слабо а тут можна?

ЗІЗІЗІ: Повторюсь: ІМХО автор вправі поставити ціну яку він вважає для нього прийнятноюю . Прочитали,  не підходить,  закрили оголошення і забули.

• Like 1

В 08.04.2020 в 09:25, Шурік сказал:

Продам матки карніки ІО від В Ліпатова 2019 року.

ціна 1500 грн

92689845_1309490546106952_7259469034981163008_n.jpg

Так это наверно цена за 3 матки,не гнобите человека:IMHO1:

• Like 1

Шановний продавець-уточніть ціну свого товару,бо суперечкам не буде краю:umora:

2 часа назад, Сергей 10 сказал:

Шановний продавець-уточніть ціну свого товару,бо суперечкам не буде краю:umora:

:IMHO1:каждая матка стоит 1500 гривен но матки разные и на них человек выложил документы :hi:

• Like 1

не партесь матки успішно продані. По 1500 кожна . Не цінете свій труд працюйте на шарка і далі. тільки не кажіть що погано живемо. не скаржтеся що ціна на бджолопродукти низька не вмієте цінити свій труд то перекупи Вас не оцінять, а нагнуть ще дальше. А на рахунок не перевірена і перевірена можете побачити що ціна відрізняється суттєво. У Віталіка брав не перевіреною підсадив перевірив і різницю поклав у карман.  Нікому не навязую свій товар і повторюсь ще раз продавав за ненадобності, так як займаюсь бакфастом і на карніку не планую переходити. 

• Like 1

У Віталіка брав не перевіреною підсадив перевірив і різницю поклав у карман. 

Ви забули саме основне-це кількість сперми у перевіреної і неперевіреної які продає Віталій!!!! В перевірених 3+3 чи 8, а в не перевірених 4 і тут перевіряй чи не перевіряй такої матки максимум на 2 роки.

Скільки реально сперми влазиься в матку?

Чи є різниця в кількості сперматозоїдів в 1 мкл розведеної та чистої сперми?

В мене є матка від Котелевського 4 роки і слава Богу сіє все нормально. Все залежить від того як її використовувати. якщо ви берете ІО матку то тільки коли тестуєте використовуєте на повну, а потом як курку яка несе золоті яйця. Чи у вас плем сімї мед носять на повну потужність? 

Скільки реально сперми влазиься в матку?
Чи є різниця в кількості сперматозоїдів в 1 мкл розведеної та чистої сперми?
В мене є матка від Котелевського 4 роки і слава Богу сіє все нормально. Все залежить від того як її використовувати. якщо ви берете ІО матку то тільки коли тестуєте використовуєте на повну, а потом як курку яка несе золоті яйця. Чи у вас плем сімї мед носять на повну потужність? 

В мене на пасікі коли тестуються то і мед носять)), після на зжатом гнізді, але в мене острівні, від іо відмовився.
Були в мене і не провірені від Віталія, в кінці липня підсадив в травні зтрутилась, в колеги так само, може бракова партія((
Через те і написав що головна відмінність в кількості сперми, а не "купив перевірив і вона вже перевірена".

• Like 2

1 година тому, Taras NTG сказав:

Були в мене і не провірені від Віталія, в кінці липня підсадив в травні зтрутилась, в колеги так само, може бракова партія((
Через те і написав що головна відмінність в кількості сперми, а не "купив перевірив і вона вже перевірена".

аналогічно  матка ІО  не перевірена  відрацювала  рік і один тиждень . гніздо було на 5р.р дадан