Jump to content
Форум на ТочкУ
Олександр Коваль

КОРОНАВИРУС, будь он неладен

Recommended Posts

10 хвилин тому, Cfif сказав:

то що до весни доживуть не всі - майже не сумніваюсь. 

ше ні до однієї весни всі не дожили. так що прийдешня - не виняток

• Like 3
  • Thanks 2
  • Haha 1
9 минут назад, gardener сказал:

ше ні до однієї весни всі не дожили.

навіть не посперечаєшся..)

• Haha 1
В 09.10.2020 в 20:51, gardener сказал:

ше ні до однієї весни всі не дожили. так що прийдешня - не виняток

А до цієї не доживе більше ніж не дожили до інших...:unsure:

• Sad 1
48 минут назад, ромео сказал:

А до цієї не доживе більше ніж не дожили до інших...:unsure:

Може буть. Все печально. 

• Like 1

До слова, у мережі вже показали, як диво-вакцина діє на звичайних росіян. Схоже, мозок відшибає повністю.

1433397_14647414.png?202010150438

https://24tv.ua/naysmishnishi-memi-tizhnya-zavaktsinovaniy-naysvizhishi-novini_n1433397

• Haha 1

Моя мама снова в больнице.

В сентябре она тяжело переболела COVID19. Лежала в реанимации под кислородом. Примерно три недели назад и примерно через 25 дней после появления симптомов ее тест показал отрицательный результат. Маму сразу же выписали из больницы долечивать пневмонию дома.

Она выздоравливала медленно. Первую неделя могла вставать только в туалет. Затем понемногу становилось лучше, она даже начала было возиться на кухне.

И вот опять ухудшение. Температура 37,5, кашель (которого во время ковидной пневмонии не было вообще), страшная слабость (не может стоять), очень сильные боли в боку. И низкая (90-92) сатурация.

Выходные дни. Госпитализироваться практически невозможно. Это очень трудно сейчас и в будние дни, потому что много больниц, которые я знаю как неплохие, перепрофилировали под ковидных и не ковидных пациентов туда не принимают ...

Надо делать КТ, но даже в частных клиниках очереди вперед на неделю ... К пульмонологу - так же, трудно попасть даже к терапевтам.

Едем в частную клинику, делаем рентген. Он показывает пневмонию, плеврит, фиброз, жидкость в легких ...

Не буду вас грузить, но мама снова в больнице. Ей очень плохо. Подозревали еще и инфаркт, из-за плохой кардиограммы, но, к счастью, этот диагноз не подтвердился.

Врачи мне объяснили, что ковид разрушил ей сосуды, и поэтому в легких образовался застой, из-за которого началась бактериальная пневмония, а в сосудах возникли тромбы.

Я была сегодня на записи телепередачи ко Дню защитника. Поехала туда из больницы (хотела отменить свое участие, но мама не позволила, потому что я типа пообещала быть), и сейчас снова собираюсь в больницу. В студии попросила о "социальной дистанции" и сидела на диванчике одна, отдельно от других гостей. Мне сейчас нельзя болеть. Стоило не снимать в эфире респиратор, но я не решилась, из-за чего собой недовольна.

А вы давайте, дальше высовывайте носы из масок. Я тут на днях разговаривала с бывшим подчиненным, сказала ему, что у меня мама тяжело переболела ковид. Парень был очень удивлен: "А он что, правда существует?". Как в разных странах, разных мирах живем.

10.10.2020 в 22:29, Avgust Vadim Poltava сказав:

Може буть. Все печально. 

А таки працює активна підготовка до продажу вакцин по скажених цінах!!! Хоча на момент надходження вакцин у продаж у більшості населення вже буде природній імунітет

• Like 1
В 12.10.2020 в 09:56, язичник сказал:

А таки працює активна підготовка до продажу вакцин по скажених цінах!!! Хоча на момент надходження вакцин у продаж у більшості населення вже буде природній імунітет

Где-то читал рассказ переболевшего, который сказал, что лечение ему обошлось в 2 недели лежания в больнице и 500$. На фоне этой информации какую цену за вакцину считать нормальной? Хотя по прогнозам цен, некоторые страны будут вакцинировать за счет государства, другие называли цену 5-6$, а что и когда будет у нас ?

11 годин тому, Макарыч57 сказав:

Хотя по прогнозам цен, некоторые страны будут вакцинировать за счет государства, другие называли цену 5-6$, а что и когда будет у нас ?

А в Україні обіцяли і обіцяють безкоштовне тестування. Мабуть, 2000 грн. за якісний тест- це для теперішньої влади безкоштовно. В деяких країнах деяких людей дійсно будуть вакцинувати за державний кошт ( це за рахунок моєї пенсії???), але при наявності довідки про негативний результат тесту за 2000 грн.

Спочатку  з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Science («Са́йенс», з англ. — «Наука») — науковий журнал, який вважається одним з найпрестижніших для публікації результатів досліджень з усіх галузей науки[1][2]. Коефіцієнт впливовості журналу становив 31.477 в 2012 році (Thomson ISI). Існує велика конкуренція серед науковців щоб мати можливість опублікувати свої результати в Science. Статті спочатку проходять рецензування і лише менше ніж 10 % поданих статей з'являються в журналі. Адміністрація журналу базується у Вашингтоні (США) та в Кембриджі (Англія).

Дальше....критикується шведський досвід .Хто не хоче читати ...скажу що в Швеції,також хворих не встигають ....довести до лікарні...Неприродньо висока смертність в порівнянні з країнами, які дотримуються жорсткого карантину типу Їзраїль.
Якось,так!
Потрібно зрозуміти в що в ЧАС ПІК ,наша система охороно здоровя -не витримає навантажень!Ось ,тепер ,якось-так!
  • Like 1
2 години тому, ромео сказав:

Марічка Падалко не зреагувала на будь- яку першу можливу ознаку захворювання, зокрема кашель, і поплатилася розповсюдженням інфекції на бронхи і легені з відповідними наслідками. Себе, коханого, потрібно берегти, щоб потім не шукати винуватих

• Like 1

Просто цікаво. Коли весною захворювали 20 людей в день, ввели жорсткий карантин, відмінили пасажирські перевезення, масові заходи, нормальне навчання, і навіть церковні служби. По радіо вмикали оповіщення строгим голосом: "сидіть вдома", "Україна долає коронавірус разом з ЄС" і подібну маячню. Зараз ніби-то 6000-7000 за добу, і вони проводять ці кумедні, нікому не потрібні вибори, вірніше потрібні місцевим царькам, які будуть ділити нові райони. Не зійти мені з цього місця, після виборів знову буде повний локдаун. Вони явно тягнуть цю комедію до виборів, щоб потім на фоні великих цифр "з чистою совістю" закрити країну. За останніми даними смертність в Україні 1,86%, в світі - 2,72%. Масочна пропаганда, окрім Китаю, в усіх нормальних країнах (у нас також) сприймається без ентузіазму. Телевізор продовжує нагнітати, як вони це добре вміють робити, а ще кажуть не поширювати фейків. В Європі цей номер не проходить. Там повно скептиків, які не вірять своїм владам і телевізорам, на відміну від китайців.

Попалась мені стара районна газетка 2009 року, листопада місяця, а там масочна пропаганда проти пташиного чи свинячого грипу. Тоді в світі померло кілька сотень людей. Навіть якщо це природний процес, і вірус прекинувся з популяцій якихось тварин в наслідок руйнування їхніх природних екосистем, то наша цивілізація демонструє явний прогрес в саморуйнуванні. Якщо вірус штучно створений або його взагалі не існує, то це ще цікавіше. :af:

• Like 2
1 час назад, Arius сказал:

Не зійти мені з цього місця, після виборів знову буде повний локдаун.

Міністр охорони здоров’я Максим Степанов розповів, що чекає на країну при зростанні кількості хворих на коронавірус. Так, коли кількість інфікованих сягне 15 тисяч в день, то у країні розгорнуть роботу мобільних госпіталів та проведуть повну мобілізацію медиків, в тому числі – інтернів.

Якщо ж добовий приріст хворих сягне 20 тисяч – лікарі будуть змушені обирати, кому надавати медичну допомогу. Про це Максим Степанов розповів під час традиційного брифінгу МОЗ, передає 24 канал.

1441701.jpg?202010092258

Він зауважив, що максимальна кількість ліжок, які готові виділити під хворих на COVID-19 в Україні, становить 52 тисячі. Виходячи з цього, у МОЗ розрахували, яку кількість хворих на добу може витримувати система охорони здоров’я.

Логіка підв’язана до єдиного критерію – здатності системи охорони здоров’я надавати допомогу,
– наголосив Степанов.

Відтак, є 4 рівні таких розрахунків.

Рівень 1: до 8 тисяч хворих в день

Україна перебуває зараз на цьому рівні. На ньому МОЗ продовжує збільшувати кількість ліжкомісць для хворих, готуватись до зростання кількості інфікованих, нарощує тестування тощо.

Рівень 2: до 10 тисяч хворих в день

На цьому рівні МОЗ має ввести в дію вже всі 52 тисячі ліжок. У деяких регіонах почнуть розгортати мобільні, польові госпіталі.

Починається перша хвиля мобілізації медиків.

Рівень 3: до 15 тисячі хворих

Коли добовий приріст хворих на коронавірус в Україні зросте до 15 тисяч, то в державі будуть змушені ввести повний перелік обмежень, які передбачає червона карантинна зона. Фактично йдеться майже про новий локдаун.

Окрім того, розгорнеться система роботи мобільних госпіталів, а також буде проведена повна мобілізація медиків, включно з лікарями-інтернами.

Рівень 4: до 20 тисяч хворих за добу

При такому сценарії заповненість ліжкового фонду може скласти до 100%.

В такому випадку ми змушені будемо запроваджувати протоколи вибору. Тоді лікарі будуть обирати, кому надавати медичну допомогу саме у стаціонарних умовах. Я не хочу нікого лякати, але МОЗ проводить максимально відкриту політику. І ви маєте знати весь спектр дій, які ми будемо робити далі. Вважаю, що ми не маємо опинитися на 4 рівні,
– наголосив Степанов.

Він додав, що МОЗ зараз дуже розраховує на те, що після місцевих виборів Рада прийме законопроєкт щодо посилення штрафів за порушення карантину. Документ подали до парламенту ще у червні.

https://news.24tv.ua/lokdaun-povna-mobilizatsiya-medikiv-stepanov-garyachi-novini_n1441734

• Like 1
  • Haha 1
9 годин тому, Arius сказав:

Якщо вірус штучно створений або його взагалі не існує, то це ще цікавіше

Він таки існує! Серед моїх знайомих вже не залишилось, тих хто скептично ставився до цієї зарази. У нас район маленький, багато людей знає один одного,  вже багато знайомих, або знайомих знайомих захворіло. На минулому тижні в тяжкому стані госпіталізували батьків, мого знайомого з коронавірусом - спочатку швидка навіть їхати на виклик не хотіла, коли дізнавались симптоми і вік пацієнтів (70+)

• Like 2
  • Sad 1
33 минуты назад, Seos сказал:

Він таки існує! Серед моїх знайомих вже не залишилось, тих хто скептично ставився до цієї зарази. У нас район маленький, багато людей знає один одного,  вже багато знайомих, або знайомих знайомих захворіло. На минулому тижні в тяжкому стані госпіталізували батьків, мого знайомого з коронавірусом - спочатку швидка навіть їхати на виклик не хотіла, коли дізнавались симптоми і вік пацієнтів (70+)

Поки ті хто скептично ставлять до цього всього самі не перенесуть це "китайське добро" чи рідні, мозок не виправити.

В принципі окремі і після цього ще будуть скептично відноситися, якщо перенесуть у легкій формі.

Дуже значний відсоток населення переніс або хворий на цю дату, але до піку думаю ще з 2-3 місяці.

До речі, імунітет за дослідженнями виробляється всього десь на 3-4 місяці і потім знову все по кругу.

• Like 1
  • Haha 1

Мій кум перехворів досить важко. Здоровий чоловік, без хронічних хвороб, 43роки, за три тижні зі 110кг схуд до 80... Ніби викарабкався. Так думалось...

А це знову все поновилося... 

• Like 1
  • Thanks 1
  • Haha 1
5 часов назад, Мико сказал:

Від деякого часу перестав його дивитися... 

Цей адвокат заробляє популярність на хайпі...

• Like 3
  • Thanks 1
3 години тому, ромео сказав:

Цей адвокат заробляє популярність на хайпі...

Крім того говорить про речі в яких зовсім не розуміється,  Щеплення  від віспи, яку побороли завдяки вакцинації в нього бачите нема (він правда думає, що то від туберкульозу:rofl:) До речі про це розповідають дітям в школі на уроках біології.   Може адвокат він і нормальний, (хоча видно пробіли в загальноосвітніх знаннях) але не треба лізти куди собака свій х.. не сунула:IMHO:

• Like 1
20 годин тому, ромео сказав:

Рівень 1: до 8 тисяч хворих в день

Рівень 2: до 10 тисяч хворих в день

Рівень 3: до 15 тисячі хворих

Рівень 4: до 20 тисяч хворих за добу

А який рівень був, коли весною ввели "локдаун"? Заради чого те все було? Я просто шукаю логіку в діях влади і не знаходжу. Можу припустити, що то була репетиція. Ніхто не заперечував, що на осінь буде друга хвиля. Алла Мазур розповідала про "пік" і "плато". На людей нагнали паніку, і на деякий час "локдаун" спрацював. Я добре пам'ятаю всі ті побрехеньки, в тому числі про намордники, про вітання ліктями, про соціальну дистанцію... Поступово мандраж проходив і люди повертались до реальності. 

20 годин тому, ромео сказав:

Україна перебуває зараз на цьому рівні. На ньому МОЗ продовжує збільшувати кількість ліжкомісць для хворих, готуватись до зростання кількості інфікованих, нарощує тестування тощо.

Навіщо нарощувати тестування? Щоб швидше перейти на вищий рівень? Уявімо, що вони зроблять за день в десять разів більше тестів - і все, системі охорони здоров'я капець. А якщо не зроблять - система охорони здоров'я нормально працює. Якось так все відносно і непевно. :dntknw:

• Like 3
12 годин тому, Wladimir_K сказав:

Поки ті хто скептично ставлять до цього всього самі не перенесуть це "китайське добро" чи рідні, мозок не виправити.

До речі, імунітет за дослідженнями виробляється всього десь на 3-4 місяці і потім знову все по кругу.

Вітаємо у Світлому Майбутньому. Запасаємо попкорн і зброю - відстрілювати зомбаків.:af:

3 минуты назад, Arius сказал:

Вітаємо у Світлому Майбутньому. Запасаємо попкорн і зброю - відстрілювати зомбаків.:af:

Кому ми там потрібні?. Значна частина населення сильно переоцінює свою важливість.

Достатньо "правильне" кіно по телебаченню прокрути інше потрібно більш нічого.

• Haha 1
2 години тому, Wladimir_K сказав:

Кому ми там потрібні?. Значна частина населення сильно переоцінює свою важливість.

І я про це. Якщо це все буде крутитись з періодичністю 4 місяці, а ще вірус почне мутувати, то це явно Світле Майбутнє. Я з десяток фільмів про вірус бачив, починаючи з "Я легенда". :umora: І ось ви підтверджуєте мою думку, що ми нікому не потрібні. То якого, вибачте, вірити, що нас хтось хоче рятувати: Степанов, депутати, ВООЗ... Вони сьогодні кажуть одне, завтра інше. Наприклад, чи передається вірус через різні поверхні, чи потрібна тотальна дезинфекція вулиць хімією, як в Китаї, який сенс в носінні намордника... Нехай китайці вірять, що партія їх рятує. Щодо віруса я не є скептик. Ця хрінь підчищає популяцію від слабких, старих або людей з певним генотипом :IMHO: чи це зроблено навмисно, чи природний процес, це вже інше питання.

• Like 2