Jump to content
Форум на ТочкУ
Олександр Коваль

КОРОНАВИРУС, будь он неладен

Recommended Posts

1 час назад, davolodya сказал:
1 час назад, Wladimir_K сказал:

Тож настоятель стверджував недавно, що праведних коронавірус небере.

Видно зверху видніше

В Ужгороді коронавірусом інфіковано родину  священика. Його та батька госпіталізовано.

В Ужгороді коронавірусом інфіковано родину священика 1992 року народження, повідомили у міськраді.

Його батько нині перебуває у важкому стані в обласній інфекційній лікарні. Туди ж госпіталізовано і самого священика.

Його дружина має легку форму захворювання, тому лікується вдома. Захворіла також 6-місячна дитина, яка перебуває вдома з матір’ю. Їй тест робитимуть завтра.

• Sad 1

1 час назад, davolodya сказал:

Була інформація, що у  10-и  чоловік на чолі з настоятелем  виявили короновірус

Так, бо куди ж  депутати після Крушавелю каятись побігли? 

• Like 1
  • Haha 2

а в Германии от коронавируса не умирают... ВО! как?

• Like 1

Я сильно не удивлюсь если у немцев кроме техники и медицина одна из лучших- там не знают что такое воровство на предприятии где работаешь  а у нас єти маски копеечніе тірят и перепродают на каждом углу

• Like 2

2 години тому, Wladimir_K сказав:

Тож настоятель стверджував недавно, що праведних коронавірус небере.

сьогодні бачив цікаву картину біля місцевої філії МП - прихожани один за одним заходили в Храм в масках. Вертаюся через деякий час назад і бачу як на моїх очах сталося диво! Прихожани вже стоять біля Храму без масок з задоволеними обличчями

• Like 1
  • Haha 5

11 часов назад, Стахановский сказал:

По подробнее можно про пчел на лопатки.Личный опыт или посмотрели где?

Личный. Уже года три как практикую на себе. Если нет аллергии на укусы пчёл, то можно использовать.

Был у меня кашель, пошёл на бронхи, начинало уже в груди клекотать, была две пчелы дома, привозил соседу для его поясницы.

Одну пчелу поставил соседу, одну себе. 

Через день пошёл к врачу, там где поставил пчелу - чисто, там где нет - бронхит.

Кто интересуется, почитайте есть достаточно много в сети информации, в том числе англоязычной. Если коротко, то апитоксин (яд) разрушает оболочку любого вируса, а клетки человека застовляет заняться перестройкой не достающих звеньев. В общем я использую. 

• Like 4

• Like 2
  • Confused 1

Я все понимаю, но! Никакая благая цель, не может оправдать нарушение закона. И тем более нашими чиновниками! Если не будет ответственности за подобное грубое нарушение, то государства нет, у нас анархия.

• Like 3
  • Haha 2

Мало хто знає як працює коронавірус.

• Like 2

не розумію я взагалі ту шМарув

https://urod.ru/insert/20200407/UrodRu20200407prodnabor.mp4

• Like 2

2 часа назад, davolodya сказал:

"Єдине, що від нас сьогодні потрібно, — молитися, постити, ходити в храм, причащатися та причащати дітей. Не дивіться, старше покоління чи молодше, — всі поспішайте до храму. Читайте псалтир, Євангеліє, обійміть одне одного, покрийте все любов’ю»

Це слова настоятеля Київської лаври - отця Павла, який вважав все це  дурницею.

Але нині сам у важкому стані...

У відео згадується прем'єр Великобританії Борис Джонсон. Він також скептично відносився до коронавірусу. Нині сам у реанімації...

І взагалі дивують висновки типу :"смертність в Італії не змінилась порівняно із минулими роками". Дозвольте запитати, а звідки такі висновки? Де Ви взяли дані? Давайте хоч посилання на якісь джерела...

Edited by ромео
  • Like 4
  • Thanks 2

19 хвилин тому, ромео сказав:

"Єдине, що від нас сьогодні потрібно, — молитися, постити, ходити в храм, причащатися та причащати дітей. Не дивіться, старше покоління чи молодше, — всі поспішайте до храму. Читайте псалтир, Євангеліє, обійміть одне одного, покрийте все любов’ю»

У відео згадується прем'єр Великобританії Борис Джонсон. Він також скептично відносився до коронавірусу. Нині сам у реанімації...

Я не кажу, що проблеми нема, але це все роздування паніки, жорсткий карантин доходить до маразму... Закрили ринки - і в той же час на повну силу працюють супермаркети,  ввели обов*язкове носіння документів і масок, в той час, коли ВОЗ чітко вказує, що маски повинні одівати лише хворі/заражені. Зараз нас можливо чекає ще одне * покращення* - заборона пересування власним транспортом - ця ідея вже активно обговорюється. В цивілізованих державах будують лікарні, а у нас заздалегідь 600 могил викопали, і ломбарди повідкривали - мабуть будуть надавати життєво необхідні послуги... Не так давно Ви запитували кому це вигідно - насьогодні навіть у нас в країні вся ця вигода чудово прослідковується... Все зводиться до того, що багач ще більше  збагатіє, а бідний стане жебраком

На все воля Божа, хто має згоріти в вогні, той в воді непотоне. Розслабтеся, і не панікуйте ...

Edited by davolodya
  • Like 8
  • Thanks 1

3 минуты назад, davolodya сказал:

Я не кажу, що проблеми нема, але це все роздування паніки, жорсткий карантин доходить до маразму... Закрили ринки - і в той же час на повну силу працюють супермаркети,  ввели обов*язкове носіння документів і масок, в той час, коли ВОЗ чітко вказує, що маски повинні одівати лише хворі/заражені. Зараз нас можливо чекає ще одне * покращення* - заборона пересування власним транспортом - ця ідея вже активно обговорюється. В цивілізованих державах будують лікарні, а у нас заздалегідь 600 могил викопали, і ломбарди повідкривали - мабуть будуть надавати життєво необхідні послуги... Не так давно Ви запитували кому це вигідно - насьогодні навіть у нас в країні вся ця вигода чудово прослідковується...

На все воля Божа, хто має згоріти в вогні, той в воді непотоне. Розслабтеся, і не панікуйте ...

Раніше Ви були трохи іншої думки щодо самого вірусу. І дане відео саме на тему, що вірус - фігня. 

А наші внутрішньокраїнні реалії вже інша сторона медалі. Те, що в нас відбувається, то звісно і мені не до вподоби...

6 минут назад, davolodya сказал:

Розслабтеся, і не панікуйте ...

Я й не панікую. Скажу по секрету, я навіть по подвір'ю без маски ходжу... Тільки ж Ви нікому...:al:

:umora:

• Like 2
  • Haha 2

11 хвилин тому, davolodya сказав:

маски повинні одівати лише хворі/заражені

маски повинні одягати всі потенційно контактні і безсимптомні тому, що вірусоносійство ніхто не відміняв.

Edited by Любомир
  • Like 4

1 хвилину тому, Любомир сказав:

маски повинні одягати всі потенційно контактні і безсимптомні, тому що вірусоносійство ніхто не відміняв.

а тут Ваші думки співпадають з Вашою точкою зору?

• Like 1
  • Haha 2

10 хвилин тому, Любомир сказав:

маски повинні одягати всі потенційно контактні і безсимптомні тому, що вірусоносійство ніхто не відміняв.

Щоб нерозносити заразу, якраз і придумали карантин і дотримування дистанції. А поправляючи маску, навіть здорова людина має величезний шанс заразитися, Ви ж небудете маску міняти кожні 10-20 хвилин? В місті бачив, як старші люди носять засмальцьовані маски, які неміняли  мабуть від початку карантину...

13 хвилин тому, ромео сказав:

Я й не панікую. Скажу по секрету, я навіть по подвір'ю без маски ходжу.

Я теж. Мало того, навіть в машині неодіваю...

13 хвилин тому, ромео сказав:

Раніше Ви були трохи іншої думки щодо самого вірусу. І дане відео саме на тему, що вірус - фігня. 

А наші внутрішньокраїнні реалії вже інша сторона медалі. Те, що в нас відбувається, то звісно і мені не до вподоби...

Я і зараз свою думку незмінив.  Не настільки страшний вірус, як роздута паніка

• Like 2

13 минут назад, davolodya сказал:

Я теж. Мало того, навіть в машині неодіваю

А маску пасічника непробували , інтересна реакція ГАЇ :umora:

• Like 1
  • Haha 6

Не бачив, чи тут було у нас це  посилання. Але інформація цінна для пасічників про мед і корона-вірус :

https://www.honeyprice.ua/blog/myod-kak-preventivnaya-panatseya-ot-koronavirusa-gipotezy-nablyudeniya-fakty/?fbclid=IwAR0URUwwPvKsn43TlW6duWoKYBgepWuL_1HOWnpg4xH1_IA60XQgXg3qeiU

Edited by ДобровоЛ

4 години тому, ромео сказав:

І взагалі дивують висновки типу :"смертність в Італії не змінилась порівняно із минулими роками". Дозвольте запитати, а звідки такі висновки? Де Ви взяли дані? Давайте хоч посилання на якісь джерела...

Цей Павло закінчив наш факультет журналістики КДУ ім. Т.Шевченка. Колись ми брали у нього інтерв'ю. То на мене справив враження не дуже приємне. Тобто "собі на умі".

А щодо вірусу, то міг би й сказати, що щира  молитва вдома аж нічим не різниться від такої ж у храмі.:IMHO:

• Like 1

06.04.2020 в 08:30, briz07 сказав:

.... государства нет, у нас анархия.

О! Це вже слова мудрого діяча!  І я з вами згоден повністю!  :IMHO:

Це чистий "Цирк на дроті".:crazy::rofl:

• Like 1

5 годин тому, gardener сказав:

а тут Ваші думки співпадають з Вашою точкою зору?

в даному разі Ваші думки співпадають з моєю точкою зору...:crazy:

Edited by Любомир
  • Haha 1

Відео дня :ay:

• Confused 1