Перейти к содержанию

Эстафета пчеловодов


Рекомендуемые сообщения

В этом видео принимаю популярную сейчас среди пчеловодов эстафету с вопросами и рассказываю об истории создания нашего Youtube канала "Пчеловодство и Природа".

Передаю эстафету всем пчеловодам блогерам.

Ответьте в своих видео на эти 3 вопроса:

1. Для чего вы создали свой Youtube канал и как вы к этому пришли?

2. О чем ваш канал?

3. Как относиться ваша семья к блогерству и пчеловодству?

 
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Все у кого открыта монетизация канала ,

создали его для получения дополнительного дохода ,

так как само пчеловодство семью не кормит 

Многие каналы кроме :ae::ae::ae: не несут в массы ничего 

Особенно убивает когда на весь мир показывают задрыпаные ульи ,

драньё вместо утеплителей и рамки черные как подошвы 

Реклама украинского пчеловодства на весь мир 

А слёзные просьбы подписаться добивают 

  • Подобається 5
  • Дякую 3
  • Ха-Ха 2
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

13 часов назад, Андрей Пчеловод сказал:

Передаю эстафету

Така собі естафета.

Має бути чітко вказаний наступний учасник. І в чому "фішка" естафети? Адже про це і говорять блогери. 

Треба робити щось нестандартне. Обливатись холодною водою для прикладу...

А так...:dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, Мико сказал:

 

Особенно убивает когда на весь мир показывают задрыпаные ульи ,

драньё вместо утеплителей и рамки черные как подошвы 

Реклама украинского пчеловодства на весь мир

И потом удивляются почему это наш мед по одному баксу.....  Глядя на  те тряпко- утеплители  грибково- плесневелые  хочется не меда а блевать..   А самое печальное что мало кому это доходит , и врядли чтото изменится ....  Пусть  зделают эстафету под названием '' Избавляюсь от грязных юбко-штано- трусо утеплителей ,  и крашу улья, навожу порядок на пасеке ''.  Может  быть тогда со временем к нашому меду и изменится отношение .   А пока ......

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, Valiko740 сказав:

И потом удивляются почему это наш мед по одному баксу.....  Глядя на  те тряпко- утеплители  грибково- плесневелые  хочется не меда а блевать..   А самое печальное что мало кому это доходит , и врядли чтото изменится ....  Пусть  зделают эстафету под названием '' Избавляюсь от грязных юбко-штано- трусо утеплителей ,  и крашу улья, навожу порядок на пасеке ''.  Может  быть тогда со временем к нашому меду и изменится отношение .   А пока ......

Так-так, саме в цьому і криється причина падіння ціни на мед,  а не в бажанні декого збагатитися за рахунок бджолярів! Досить вже цих казочок про "неналежні умови утримання бджіл і викачки меду"! Люди й самі знають що до чого і так далі - "Купуйте бочки і здавайте мед в бочках!", казали вони, "Ми дамо вам більшу ціну аніж за "тазики з мішками"!", казали вони:rofl:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

29 минут назад, medhon сказал:

Так-так, саме в цьому і криється причина падіння ціни на мед,  а не в бажанні декого збагатитися за рахунок бджолярів! Досить вже цих казочок про "неналежні умови утримання бджіл і викачки меду"! Люди й самі знають що до чого і так далі - "Купуйте бочки і здавайте мед в бочках!", казали вони, "Ми дамо вам більшу ціну аніж за "тазики з мішками"!", казали вони:rofl:

Як Ви вважаєте що думають громадяни європи та америки коли дивляться в ютубі відео з наших пасік?  Чи можливо ви думаєте що вони не дивляться і не цікавляться країною походження того чи іншого продукту.   Коли Ви  дивились як добувають мед індуси , і бачили ті умови ,  ви би захотіли їсти той мед?   Те що нас експортери  дурять  то зовсім друга історія.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

50 хвилин тому, Valiko740 сказав:

Як Ви вважаєте що думають громадяни європи та америки коли дивляться в ютубі відео з наших пасік?  Чи можливо ви думаєте що вони не дивляться і не цікавляться країною походження того чи іншого продукту.   Коли Ви  дивились як добувають мед індуси , і бачили ті умови ,  ви би захотіли їсти той мед?   Те що нас експортери  дурять  то зовсім друга історія.

    Точно! Передивитися пару тих відосів, що у нас любителі жовтої преси тут виставляли один поперед одного , то не те що нашого меду, а й нас бачити вони не захочуть! Бо там на тих відосах одних варварів попідбирали. Мабуть і самі ті виставляльники  не так далеко від них пішли.:IMHO::ah:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 часов назад, Мико сказал:

Особенно убивает когда на весь мир показывают задрыпаные ульи ,

драньё вместо утеплителей и рамки черные как подошвы 

Реклама украинского пчеловодства на весь мир 

 

2 часа назад, Valiko740 сказал:

И потом удивляются почему это наш мед по одному баксу.....  Глядя на  те тряпко- утеплители  грибково- плесневелые  хочется не меда а блевать..   А самое печальное что мало кому это доходит , и врядли чтото изменится ....  Пусть  зделают эстафету под названием '' Избавляюсь от грязных юбко-штано- трусо утеплителей ,  и крашу улья, навожу порядок на пасеке ''.  Может  быть тогда со временем к нашому меду и изменится отношение .   А пока ......

Звичайно ви в чомусь беззаперечно праві. Але з іншого боку.....

1) якість утеплювача на якість меду не впливає, чи це буде ідеально біла подушечка з сінтапоном чи дідова стара куфайка, просто естетично це негарно;

2) в Канаді, Новій Зеландії і т.д. на промислових пасіках використовують "чорні" рамки і на якість меду це теж не впливає, так як ці рамки використовуються тільки в гнізді,  погоджусь, що часта вибраковка рамок  позитивно впливає на здоров*я сім*ї, але з іншого боку трапляються хворі  бджолосім*ї на світлій суші і абсолютно здорові сім*ї на рамках типу "кирзовий чобіт";

3) є пасіки з гарними, як на картинці вуликами, але там рамки "торохкотять", або хворі бджоли, а є пасіки в старих лежаках, з кріпкими сім*ями і завжди з медом;

4) ну і з такою ціною на мед звідки діду в селі взяти гроші на фарбу , матеріал для пошиву утеплення?;

5) в інтернеті європейські пасіки виглядають звісно гарно, але й ціни на мед у них теж гарні, якби вони здавали мед по 90 євроцентів, то як часто вони б обновлювали свою матеріально-технічну базу, фарбували вулики і т.д.? ;

Ну а з приводу викладу таких роликів в інтернет,  то вони більше розраховані на аудиторію СНГ (якщо звісно,  вони без назви англійською мовою) і я сумніваюсь, що багато зарубіжних оптових покупців меду їх взагалі дивляться, так як це здебільшого хобі-пасіки .

Ще раз повторюсь ваші коментарі справедливі, але є нюанси нашої сьогоднішньої реальності. Думаю з часом ситуація виправиться.

Що мені не подобається найбільше, то це коли обробляють від кліща і потім з цих же рамок качають мед і цим "грішать" дуже багато наших пасічників, ось це реально негативно впливає на якість меду. Все таки поняття "гнізда" , яке обробляється противароатозними препаратами і медової частини вулика, яка ніколи нічим не обробляється має стати для наших бджолярів аксіомою.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

58 минут назад, Медвідь сказал:

в Канаді, Новій Зеландії і т.д. на промислових пасіках використовують "чорні" рамки

только это пластик чёрный ,а не сушь предпенсионного возраста 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Медвідь сказал:

ну і з такою ціною на мед звідки діду в селі взяти гроші на фарбу , матеріал для пошиву утеплення?;

Год назад принимали по 52 ,на  любую краску хватит ,да и подушка 20 гривен стоит на 30 лет хватит её 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Микола Романович іменно суш чорна і в Канаді, і в США, і в Новій Зеландії. Є ролики на ютубі, де це видно і наші співвітчизники, що працюють/працювали там на промислових пасіках теж про це казали. Мені також було в це важко повірити, але це факт. Рамка і її відбудова це час і кошти, тому там їх використовуюють по максимуму , може не всюди, але переважно так і є.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, Медвідь сказал:

 іменно суш чорна і в Канаді, і в США, і в Новій Зеландії.

В цих країнах бджіл використовують в першу чергу для запилення ,    вимоги 5-8 сімей на гектар, про який мед іде мова?    Деякі пасіки після такого запилення треба відчухувати до осіні .  А мед вони можуть і купляють у нас , але вимоги до меду нашого  ого- го.  Ті які працюють на мед сімї також використовують магазинні надставки , і також до меду у них високі вимоги . Багато пасік працює тільки на опилення то їм байдуже які там рамки .     Там дурних немає.   Контролюючі органи за фаберже можуть взяти  так шо ....

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, Мико сказал:

Год назад принимали по 52 ,на  любую краску хватит ,да и подушка 20 гривен стоит на 30 лет хватит её 

Романович, погоджуюсь, що хороший хазяїн вулики обновить/підкрасить, хоча б ПФ - кою  в любому випадку. Але знову ж таки скільки років та ціна в 52 гривні протрималась?  Подушки я вже десь років шість не використовую взагалі, продав разом з лежаками. Подушки купляв в Київоблбджолпромі і тоді вони, якщо не зраджує пам*ять, були по 35 грн (долар тоді був по 8 грн), на кожен лежак брав дві штуки, тобто майже 9 доларів на один вулик. Припустимо що в якогось діда є 20 лежаків, то це треба всю пенсію на подушки віддати, його баба за таку покупку з хати вижене ))) -жартую звісно,. Подушки теж можна при бажанні знайти дешевші, або на крайняк пошити самому чи купляти поступово, було б бажання. Просто при нормальній і стабільній  ціні на мед це все було б набагато швидше.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Проблема не в подушках, хай люди використовують що хотять ,   Проблема в тому що неадеквати викладають в ютюб відео з цими тряпками і тд і тп .  Ате що нас дивиться тільки снг ,  Ви сильно помиляетесь, 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 минуты назад, Valiko740 сказал:

В цих країнах бджіл використовують в першу чергу для запилення ,    вимоги 5-8 сімей на гектар, про який мед іде мова?    Деякі пасіки після такого запилення треба відчухувати до осіні .  А мед вони можуть і купляють у нас , але вимоги до меду нашого  ого- го.  Ті які працюють на мед сімї також використовують магазинні надставки , і також до меду у них високі вимоги . Багато пасік працює тільки на опилення то їм байдуже які там рамки .     Там дурних немає.   Контролюючі органи за фаберже можуть взяти  так шо ....

Так там запилення розвинуте, але чимало і суто медових пасік, особливо в Канаді і НЗ. І чорні рамки також використовують на медових пасіках під гніздо. Пошукайте в ютубі відео з їх промислових медових пасік і самі все побачите. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 минут назад, Valiko740 сказал:

  Ате що нас дивиться тільки снг ,  Ви сильно помиляетесь, 

Може й так, спорить не буду.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

20 минут назад, Медвідь сказал:

Так там запилення розвинуте, але чимало і суто медових пасік, особливо в Канаді і НЗ. І чорні рамки також використовують на медових пасіках під гніздо. Пошукайте в ютубі відео з їх промислових медових пасік і самі все побачите. 

Я думаю що по результатам аналізу їхнього меду , вони зрозуміють  чи піде  той мед на внутрішній ринок , чи на ринок країн третього світу.  Ціна питання також буде різною

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

13 минут назад, Valiko740 сказал:

Я думаю що по результатам аналізу їхнього меду , вони зрозуміють  чи піде  той мед на внутрішній ринок , чи на ринок країн третього світу.  Ціна питання також буде різною

Продають вони свій мед по дуже хорошій ціні, в тому числі і за кордон в розвинені країни. Канада продає багато меду  в США, Нова Зеландія в Японію.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Те що наш пасічник бідний це наглядно видно по інвентарю, цехах і т.і., але якщо Ви дійсно вважаєте що там кращий мед, я Вас засмучу! Мед в них кращий тому що він їхній, і вони так вважають, і як я бачу, і Ви так вважаєте! Там сиропу намішано врази більше чим Ви собі можете уявити, але вони при будь яких розкладах підтримують свого і своє! А ми? А ми друг друга готові з гам..м змішати за одного СКАТА, на вищому рівні, гидко читати .... 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, M_Oleksandr_V сказал:

але якщо Ви дійсно вважаєте що там кращий мед, я Вас засмучу! 

Я не вважаю, що їхній мед кращий, я такого не писав, але те що вони його можуть продати по хорошій ціні це факт. Я особисто люблю гречаний і липовий український мед і вважаю його найсмачнішим.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

13 годин тому, Мико сказав:

Год назад принимали по 52 ,на  любую краску хватит ,да и подушка 20 гривен стоит на 30 лет хватит её 

Це у кого ж по такій ціні приймали? А пацан..., а діди-то не вкурсі!?:dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...