Jump to content
Форум на ТочкУ
Укроп

Весна-Літо 2020

Recommended Posts

9 хвилин тому, Cfif сказав:

Кульбаба в нас цього року шикарна. толку тільки з неї 0.

DSC00020_240.jpgi.gif

Я про те, що мій наставник помітив три тижні до цього, що вона низенька й йому це не сподобалось :unsure: Аномалія... на  весні 

6 часов назад, Niland сказал:

Я про те, що мій наставник помітив три тижні до цього, що вона низенька й йому це не сподобалось :unsure: Аномалія... на  весні 

Закономірне явище. Трави буяють , коли гримлять грози - бють блискавки з дощем випадає окис азоту . Немає блискавок, невистачає азоту і тому трави не буяють. Кругообіг азоту в природі.

• Like 8

9 часов назад, Cfif сказал:

DSC00020_240.jpgi.gif

Як то 0?:blink:

А візуально-естетичний ефект?

Не обіжайте художників...;)

• Like 1
  • Haha 5

15 часов назад, Cfif сказал:

заправив учора 50 кг. соняшникового палива. Сьогодні глянув -пусто. сьогодні заправив вже цукру 50 кг. підозрюю що завтра буде така ж картина. кудись наліво паливо зливают падлюки..))) Ще пара бензовозів і паливо скінчиться вже у мене....

А тундра від сахари майже по медовиділенню не відрізняеться...:dntknw:

Мед взагалі це харчі для зими . В критичних ситуаціях я давав цукор в пакетах на потолочину  і обовязково повина бути вода на пасіці. Давати рідкий це постріл в небо . Цукор потихенько забирають , активізується сімя, матка краще червить і тд. Звичайно це не при сухих рамках . Зараз головне в кого криза не рахувати гроші, а зробити все можливе щоб матки не тормознулися :IMHO: 

• Like 2
  • Confused 1

1 час назад, Пахомич сказал:

я давав цукор в пакетах на потолочину  і обовязково повина бути вода на пасіці. Давати рідкий це постріл в небо . Цукор потихенько забирають ,

Вперше про таке чую.

А не викинуть вони його просто у сміття?

• Like 4

13 годин тому, Cfif сказав:

DSC00020_240.jpgi.gif

Ще навіть не переорали... 

• Like 3
  • Thanks 1

5 часов назад, ромео сказал:

Вперше про таке чую.

Якщо положити на рамки то посипеться на дно, якщо на потолочину з доступом бджіл , то будевсе в нормі

7 часов назад, ромео сказал:

Вперше про таке чую.

Краще спробувати ніж почути. Проблема ваша:hi:

7 часов назад, Sanich сказал:

Ще навіть не переорали...

Це заливний луг (був до цього року). А то вже давно б переорали.

11 часов назад, ромео сказал:

Як то 0?:blink:

А візуально-естетичний ефект?

Не обіжайте художників...;)

То може замовити художникам повні бочки меду?

• Like 1
  • Thanks 1
  • Haha 3

"Заправив" трохи своїх на ніч, на наступні дні обіцяють ще похолодання, аж до заморозків, з цією весною, м"яко кажучи, сезон екстремальний. Хоч би до соняшника дотягнути, на акацію вже надії мало, по різнотрав"ю і липі теж велике питання через посуху.

Пам"ятаю, десь 5-7 років тому також рамки торохтіли в червні, що доводилось підгодовувати. І тоді холодрига здається була майже до липня.

• Sad 1

6 минут назад, Серж 82 сказал:

То може замовити художникам повні бочки меду?

Американських сіро-зелених портретів)):ah:

• Like 1

26 минут назад, Ivan S сказал:

Американських сіро-зелених портретів)):ah:

Це стаття! А бочки з медом на стіні хоч якось будуть гріти душу

• Like 1
  • Haha 1

У мене з кормами краще. Сильніші сім'ї натягали по магазину, нектар крапає. Великі поля ріпаку поруч. Деякі сім'ї залили гніздо, а в магазині завели розплід. Погода не сприятлива для взятка, лише для роїння. Одна відпустила роя. Застав молоду, які пікала біля маточників. Піймав дві матки на виході, "імпровізував" два відводки. Ще одна в передройовому настрої, дав вощину, ще магазин. Інші ніби нормально, роздав ще суш.

Навколо ріпаку кукурудзи забацали що дурні. Сою вже обвалили, тепер мрію Хрущова в дійсність! Цілими днями кроплять бур'яни. Раніше, мені здається, з ними боролись рихлінням. Падіння бджоли поки не бачу, окрім по декілька бджіл під вуликами, або взагалі чисто. А під одним чогось сипонулась ціла гірка трупиків. Не знаю, що думати. Цікавіше стане, коли почнуть травити шкідників. Соняшника багато. Хто все те добро має запилювати, чим ті люди думають? 

Домашні бджоли хоч і тягають пилок, але не такі активні як на взятку. Просто так літати на вітрі й холоді не вигідно. Магазини порожні. 

• Like 8

Три дні тому корми в гніздах не було, матки пригальмували. Дав по 300-400 мл сиропу. Наступні два дні похмура погода і трохи накрапав дощ. Пил на асфальті прибив, але землю не промочив. Акація без квітів. Гледичія ще не цвіте. Величезні софори по 15 м мають листя тільки до висоти 4 метрів, вище гілки як засохлі. На липі квіти є, але чи буде виділяти? Але бджоли почали працювати, щось знаходять.

• Like 3

Що це за чудіки сидять? 

IMG-ed7f4e99a6874204f0653ca8db72d358-V.jpg

• Like 1
  • Haha 1

Потроху несуть пилок з чистотілу, якого багато по посадках. Зацвіли залишки акації, що не померзла, але виділення нектару немає- дуже холодно. :(

• Like 1

42 минуты назад, Inna сказал:

Що це за чудіки сидять? 

пчела- миндаль Andrena fulva.

• Thanks 1

15 хвилин тому, Cfif сказав:
пчела- миндаль Andrena fulva.

Це рій такий їх?:) Живі, дригають лапками.

33 минуты назад, Inna сказал:

Це рій такий їх

це голод такий у них. Вони одинаки, хоч і селяться групами один біля одного чи одної...

• Sad 1

7 хвилин тому, Cfif сказав:

це голод такий у них. Вони одинаки, хоч і селяться групами один біля одного чи одної...

ГОЛОД:ak:Я їм можу якось допомогти? Ну реально шкода(((  щей дубак на вулиці(( хоч би не померзли на тому шніт луку((

Edited by Inna

1 минуту назад, Inna сказал:

ГОЛОД:ak:Я їм можу якось допомогти?

Нажаль ні. Їм може допомогти тільки Сонце і потепління.

• Sad 1

1 хвилину тому, Cfif сказав:

Нажаль ні. Їм може допомогти тільки Сонце і потепління.

Нам його тут не бачити до наступного  тижня.Шніт пахне, от вони і сіли там купкою.Я вже думала їх в коробку забрать і меду дать.

1 минуту назад, Inna сказал:

Нам його тут не бачити до наступного  тижня

Вони не замерзнуть. холоду вони не бояться. потепліє - зігріються і полетять. а от голод це гірше. але вони 99% не їстимуть нічого без квітки. Їм треба пилок для личинок, ось і чекають...)) У них процес живлення трохи складніший. нічого не вдієш. Це природа, вона разбереться.

• Like 1
  • Thanks 2
  • Sad 1

Сколько наблюдаю за пчелами но такого не видел. Приноса нет, пчелы сидят, в ульях пусто ипри всем при этом нет напада на выставленную рамку, на открытый магазин. Парадокс. Неужели экономят силы, семьи изгза голода? Вспомнились слова Пахомович кому то, чтобы горючки пчелами поддал для того чтобы полетели. Никогда об этом не задумывался. Что то в этом есть. Завтра не стимуляуией нужно заниматься а пополнением кормовых  запасов, а то то так и без трутня можно оказаться. 

• Like 2