Перейти к содержанию

Весна-Літо 2020


Укроп

Рекомендуемые сообщения

53 минуты назад, AVA сказал:

Меду нема , так щоб тара для меду безтолку негуляла :umora:

Хочаб  китайці не почули . Три відра сотового, липового ,пахнючого ....

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 часов назад, Dimitrij сказал:

У меня трута выгоняют как в сентябре, и расплод выкидывают, а маточники то уже на выходе в воспиталках, видно много маток останутся девственницами

корма мало?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Romaha82 сказал:

У нас каштан массово цветет и черемуха,но погода не подводит,семьи ушли в роевое состояние,даже не знаю что делать.Корпусов для отводков нет вощины нет,вообщем одни ростройства.

Два магазина на дно фанера сверху пленка и лист железа... это бюджетный вариант работает на время а перед взятком соединить назад....  А то может быть и так....

IMG_20200515_142454.jpg

или так...

IMG_20200518_141924.jpg

три дня от кого-то рои летят уже тара заканчивается....

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Александр К. сказал:

корма мало?

Мало не те слово...

Тільки на крайніх трохи, решта - сухі. Підкормка по 1л - це як вода в розпечений пісок: лийнув і сліду нема...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Александр К. сказал:

корма мало?

Конечно, вчера и сегодня давал сироп 1:1 с бочек на улице, контрольный улей показал за 2 дня +600 грамм

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

38 минут назад, Dimitrij сказал:

Конечно, вчера и сегодня давал сироп 1:1 с бочек на улице, контрольный улей показал за 2 дня +600 грамм

Потому и трутня гонят:IMHO1:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Станом на 18.05.2020

IMG_20200518_230207_613.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Цьогоріч рої доводиться не знімати, а збирати і змітати :)

матка_рій.jpg

рій.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

15 годин тому, Romaha82 сказав:

У нас каштан массово цветет и черемуха,но погода не подводит,семьи ушли в роевое состояние,даже не знаю что делать.Корпусов для отводков нет вощины нет,вообщем одни ростройства.

А в нас крім залишків кульбаби і декоративних квіток тільки бузок один, на якому бджоли і пасуться. Є такий точок, на якому в радіусі 5 км. кукурудза одна. В тещі картина веселіща - там ще є ріпак, канадський клен, каштан, в лісочку чистотілу повно. Хвости нектаром залилися

Висновок: якщо в селі є справжні любителі бджіл і деревної рослинності - то є з чого бджолам харчуватися. А якщо любителі розширитися "по-Баскевичу" до повного ГГГ та ідейні дровосєки (то їм затіняє, то листя сиплеться) - то тільки сподіватися а милість холдінга, що він там щось посіє

 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

У мене також повний нуль по садках майже всі маломедні використав ,зацвітає гірчиця та на неі мало надіі ,бо жодного толкового дощу не було

IMG_20200519_093909_829.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Вчора їду з роботи, колега дзвонить каже рій сів у нього в саду, здоровенний, приїдь зніми собі. Я не дуже мав час, маточне молочко потрібно було збирати, поїхав десь половина дев'ятої вечером. Приїзджаю, рій дійсно великий, та колега опустив один момент мені повідомити,  груша на якій сидить рій має років 100, а рій на висоті димоходу 3-х поверхового будинку. Але ж я вже приїхав... поставили 6-ти метрову драбину, дивлюсь менше половини відстані по драбині, дальше як мавпа. Виліз я туди струсив рій в ящик, поки бджоли всідались, думаю - ну нафіга мені той рій потрібен був, невідомо що за бджоли, які болячки тай своїх повен сад, а ще якщо з відси навернутися.... з такими думками почав спускатися на землю:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 години тому, Сергій-апі сказав:

Вчора їду з роботи, колега дзвонить каже рій сів у нього в саду, здоровенний, приїдь зніми собі. Я не дуже мав час, маточне молочко потрібно було збирати, поїхав десь половина дев'ятої вечером. Приїзджаю, рій дійсно великий, та колега опустив один момент мені повідомити,  груша на якій сидить рій має років 100, а рій на висоті димоходу 3-х поверхового будинку. Але ж я вже приїхав... поставили 6-ти метрову драбину, дивлюсь менше половини відстані по драбині, дальше як мавпа. Виліз я туди струсив рій в ящик, поки бджоли всідались, думаю - ну нафіга мені той рій потрібен був, невідомо що за бджоли, які болячки тай своїх повен сад, а ще якщо з відси навернутися.... з такими думками почав спускатися на землю:umora:

:umora: :umora: :umora:А зліз та й подумав : "Дякувати Богу - все добре. Рій гарний, напевно без болячок. Пригодиться на хозяйстві !!!" :umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

На вагах стабільний мінус. За вчора було -600. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Бджола гуде на високих ялинках, що вони там роблять? IMG_20200519_145653-01.thumb.jpeg.fa8c3e5ae28ca28ff9ca5bd35c7a9282.jpeg 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Падь забирать скоріш за все

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Почитав про хвойний мед(дуже корисний), дійсно різновид падевого меду, але деякі різновиди хвойних дерев можуть виділяти нектар.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

15 минут назад, САХНЮК сказал:

Бджола гуде на високих ялинках, що вони там роблять? IMG_20200519_145653-01.thumb.jpeg.fa8c3e5ae28ca28ff9ca5bd35c7a9282.jpeg 

Пыльцу собирают 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

55 хвилин тому, САХНЮК сказав:

Бджола гуде на високих ялинках, що вони там роблять?

Збирають пилок, нектар і смолу (живицю) останню напевно використовують як один із градієнтів для виготовлення прополісу.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

22 часа назад, ромео сказал:

Початок сезону 2020...:( ні словом сказать, ні пером...

 ... матюками можна...

Не те слово... набираю мед, сироп. кому шо і терміново годую бо діло пахне " керосином"....

А прогнозують ще більш жорстке похолодання.

 

Ще акусь неділю назад з рамок просто текло. перли нектар.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Сфотографува сьогодні суцвіття акаціі як то кажуть картина маслом ще всі суцвіття не розкрились а нижні вже згоріли

IMG_20200519_192704_684.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, Cfif сказал:

Не те слово... набираю мед, сироп. кому шо і терміново годую бо діло пахне " керосином"....

А прогнозують ще більш жорстке похолодання.

 

Ще акусь неділю назад з рамок просто текло. перли нектар.

Закінчив цвисти  рапс і все стало,вощина не тягнуть ,матки збили обороти,навіть роїтись передумали.Акація чьорна таке відчуття що посохла.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Вчора на вагах: -0,5кг.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 часов назад, Sanich сказал:

На вагах стабільний мінус. За вчора було -600. 

Сьогодні після 15ої  нарешті щось схоже на весняну погоду... Гарно обльотувались, трутні вийшли похизуватися і навіть якісь там краплі нектару принесли (не трутні)...

Зварив чергову порцію "дотації"... 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

×
×
  • Создать...