Перейти к содержанию

Весна-Літо 2020


Укроп

Рекомендуемые сообщения

не весна, а "краш тест"

станом на сьогодні, кожна сімя розширялася лише медовими рамками (по 4 на кожну)  і згодовано по 5-8 л цукрового сиропу

заглянув в вулик...а там пусто, потрібно ще кормити. До можливого підтримуючого взятку з акації ще 10-15 днів, а враховуючи прогноз погоди то днів 20.

перспективи не радують

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 часов назад, ss77 сказал:

. Если матка запарилась, то почему они не выгрызли маточник?

Потому что он пустой.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 часов назад, ss77 сказал:
23 часа назад, Серж 82 сказал:

Хтось мені розказував що один пасічник закривав на ніч матку з трутнями у кліточку титова, щоб вони переспали

Може і мені так зробити?):)

Пробуйте, лиш нікому не розказуйте.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Вопрос глупый но все же кто когда открывает донную сетку а то первую весну живу на дне сетке до этого донья глухие были... Вот открыл как потеплело а сейчас страшновато как-то а то похолодало...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 годин тому, Александр К. сказав:

Вопрос глупый но все же кто когда открывает донную сетку а то первую весну живу на дне сетке до этого донья глухие были... Вот открыл как потеплело а сейчас страшновато как-то а то похолодало...

А я їх і не закриваю. Зиму зимують з відкритою сіткою і весною чудово себе почувають 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 часов назад, Александр К. сказал:

Вопрос глупый но все же кто когда открывает донную сетку а то первую весну живу на дне сетке до этого донья глухие были... Вот открыл как потеплело а сейчас страшновато как-то а то похолодало...

Я відкриваю коли починається цвісти акація, і стає жарко. І не закриваю до наступної весни. Але маю сталу думку що з сітчастим дном, життєвий ресурс матки менший, ніж без сітчастого. Взимку напевно що вони розходують більше життєвої енергії, з сітчастим дном

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 часов назад, Гурович сказал:

Потому что он пустой.

Куда же труп девался?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 минуты назад, ss77 сказал:

Куда же труп девался?

Засох и в маточнике сидит. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 минут назад, ss77 сказал:

Куда же труп девался?

Личинка оторвалась от молочка и засохла

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

 

 

1 минуту назад, Мико сказал:

Личинка оторвалась от молочка и засохла

Я думал пчёлы всё равно должны маточник почистить.

Рапс сгорел, на акации цвет даже не появился, подсолнуха в округе вообще не наблюдаю. Каштан закончился, начинается подкормка. Похоже пчёлам в этом году придётся сахаром питаться, а нам раскошеливаться.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, ss77 сказал:

 

 

Я думал пчёлы всё равно должны маточник почистить.

Рапс сгорел, на акации цвет даже не появился, подсолнуха в округе вообще не наблюдаю. Каштан закончился, начинается подкормка. Похоже пчёлам в этом году придётся сахаром питаться, а нам раскошеливаться.

В новостях показывали аграриев одесских и про засуху тоже говорили 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

По календарю зацветает акация! А по факту - рапс отцвел, ульи ломятся от пчелы, делать нечего, вчера отбивал нуклеусы от воровок :(

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В Кривом Роге единичные деревья акации начали цвести.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Проїхав 4 км,в радіусі,навколо точку.На око,700-800 га соняху на відстані від 200м до 4 км,від пасіки.Зрощуміло звідки був осип бджоли,як вносили зерно.Акація стоїть чорнява,вершки,де-не-де,ледве зеленіють.Мабудь,буде прольот,аби хоч собі трохи принесли.Добре,що було в запасі маломедок.Розширяв ними.Вощини ще не ставив взагалі.Будівельні ледве відбудували.Бджола є,але чи всидить вона до акації,хз.Боюсь,що полетять і карніки,і баки,і всі,кому не ліньки.Митиму забрус і даватиму.Далі-минулорічний сонях.Якось так цей сезон проходить... .

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 годин тому, valik1986 сказав:

не весна, а "краш тест"

станом на сьогодні, кожна сімя розширялася лише медовими рамками (по 4 на кожну)  і згодовано по 5-8 л цукрового сиропу

заглянув в вулик...а там пусто, потрібно ще кормити. До можливого підтримуючого взятку з акації ще 10-15 днів, а враховуючи прогноз погоди то днів 20.

перспективи не радують

Я, правда, ще ні разу сиропом не годував. Але усі рамки з медом торішні  вже точно згодував. Другі корпуси поставив у багатокорпусників. Але дивлюся, що пустувато у  них стало. Немає взятку. Може хоч сьогодні що 'на пропітаніє' собі принесуть...:ah::dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 часов назад, Мико сказал:

Личинка оторвалась от молочка и засохла

Так и оказалось, маточник пустой. Хотел об"единять, но нашёл свежий маточник. Добавлял печатный расплод, видать нашли подходящую личинку. Задача! Думал уменьшить количество семей, чтобы меньше кормить, но теперь на распутье. маточник вроде вполне нормальный.  Думаю оставить. Хотя в прошлом году отводок разграбили воровки. :dntknw:

IMG_6020.JPG

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я ще такого засобу не зустрічав...:blink:

2279791488_w640_h640_tsvintar-8-ml.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, ss77 сказал:

Так и оказалось, маточник пустой. 

 

Похоже с него вышла таки матка ,   присмотреться крышечка вроде подгрызена была 

Часто маточник после выхода матки пчёлы закрывают пустой 

а  подставленный расплод спровоцировал опять маточники тянуть ,

при неплодной матке так почти всегда бывает 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 годин тому, Мико сказав:

Личинка оторвалась от молочка и засохла

Або згнила.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 годин тому, Мико сказав:

В новостях показывали аграриев одесских и про засуху тоже говорили 

А Кузьмича @Кузьмич там в об'єктиві не засвітили?.. :ah:Давно його вже не чутно...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 11.04.2020 в 23:03, Петр Павлович сказал:

Був на Житомирщині у сестри. Аналогічна ситуація. Два тиждні назад почали вносити добрива під посіви соняшника та кукурудзи. Біля вуликів почали з'являтись мертві бджоли, деякі навіть з пилком, одні гинули зразу інші повзали падаючи з боку на бік, потім перекидались на спину та снували лапками

Продовження цієї історії. Зі слів сестри. З фірми, що проводила обробку земель та посів, почали звільнятись працівники, які виконували ці роботи. Основна причина - погіршення здоров'я після застосування хімікатів.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

13 часов назад, Мико сказал:

Личинка оторвалась от молочка и засохла

Романович, коли источник  запечатаюсь то личинка уже заляльковуэться і їй корм вже непотрібний. Чи може я неправий?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 часов назад, Роман Кременчук сказал:

Проїхав 4 км,в радіусі,навколо точку.На око,700-800 га соняху на відстані від 200м до 4 км,від пасіки.Зрощуміло звідки був осип бджоли,як вносили зерно.Акація стоїть чорнява,вершки,де-не-де,ледве зеленіють.Мабудь,буде прольот,аби хоч собі трохи принесли.Добре,що було в запасі маломедок.Розширяв ними.Вощини ще не ставив взагалі.Будівельні ледве відбудували.Бджола є,але чи всидить вона до акації,хз.Боюсь,що полетять і карніки,і баки,і всі,кому не ліньки.Митиму забрус і даватиму.Далі-минулорічний сонях.Якось так цей сезон проходить... .

В мене 50 кг вощини вже потягнули. Погода не радує, день працюють два сидять на воді бо холодно. Якщо не дотягнуть до акаціі то можуть і полетіти.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Завтра буду ставити кормушки,які тиждень тому зняв ,бо думав ,що все пішло поїхало (((корму дуже мало !!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 хвилини тому, asot сказав:

Завтра буду ставити кормушки,які тиждень тому зняв ,бо думав ,що все пішло поїхало (((корму дуже мало !!

У моїх сьогодні +0,5 кг, але каштан і клен почали сипатись, глід облетів.....відберу, що принесли собі на корм, та буду кормити соняшником, благо не здав по такій ціні.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

×
×
  • Создать...