Перейти к содержанию

Весна-Літо 2020


Укроп

Рекомендуемые сообщения

6 часов назад, Yaroslav сказал:

Це всі такі, чи ви вибрали найкращих? Дана сім"я брала у якомусь пізньому медозборі? Бо в мене одиниці такі, в більшості сидять на 6 рамках(брали участь у медозборі пізньої гречки). Але мене влаштовує. У тих сім"ях, які займають 8-9 рамок, розплід на 3-4 рамках і купа корму в запас

))) Переглянув сьогодні десь 40% пасіки, таких сімей нарахував штук 20, основна маса 6-7 р. є трохи і на 5 але то пізніші відводки з молоденькими матками. Сильніші сім'ї ті які в очі не бачили соняха, а під осінь паслись на золотарнику! Розплоду не багато, але місця підготовленого під засів і яєць вдосталь!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

 +18 в тени ,на солнце +26, вся пасека заработала, тянут пыльцу, воду. Зимовка 100%.

IMG_20200304_140545.jpg

IMG_20200304_134754.jpg

IMG_20200303_110959.jpg

IMG_20200304_130303.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Да, красота!  Ну, а у нас сегодня  сидят по ульях.:dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Робив першу капітальну ревізію, розплоду в третини зовсім нема

 надоїло яйця шукать , щоб узнать чи матка сіє 

В основном личинки які тільки луплятся .поодинокі печатні і взрослі личинки 

В звязку з тим що матки не сіяли , бджоли мед неїли , бо була тепла зима 

а пилок уже пішов , склалась аномальна ситуація, так я у зиму пускаю тільки на повномедках 

Я цей рік забирав у бджіл мед і носив на склад , а із складу взамін із складу по одній майжи пустій  рамкі,  бо деяким маткам реально нема  де сіять 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 минут назад, AVA сказал:

Робив першу капітальну ревізію, розплоду в третини зовсім нема

 надоїло яйця шукать , щоб узнать чи матка сіє 

В основном личинки які тільки луплятся .поодинокі печатні і взрослі личинки 

Таке саме. Як не дивно, розплоду мало зовсім. Може ще рано. Таки початок Березня тільки.

Добре сьогодні літали. З обножкою. У деяких тільки перший обліт після зімовки. 

 Яка вдень температура була не знаю, але вже як сіло сонце, було +13.

 Всіх вітаю з початком сезону!!!

Міцного здоров'я, вдалого сезону і приємних цін!!!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Карлівка теж сьогодні облітувалась. Вирішив сьогодні спробувати класти плівку на дно і ставити корпус, цікаво який від того ефект буде, чи не буде як у парнику, і як скорочувати гнізда, дуже чи ні. Зверху теж плівка буквою П

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 минут назад, Dimitrij сказал:

як скорочувати гнізда, дуже чи ні.

Навіщо скорочувати?:dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 хвилини тому, Dimitrij сказав:

Карлівка теж сьогодні облітувалась. Вирішив сьогодні спробувати класти плівку на дно і ставити корпус, цікаво який від того ефект буде, чи не буде як у парнику, і як скорочувати гнізда, дуже чи ні. Зверху теж плівка буквою П

Якщо сім*ї сильні, нема потреби дуже закутувати...  Максимально утепляв тільки слабачків, але таких на пасіці  зараз практично нема, слабких в зиму непускаю. Плівку зверху гнізда  використовую весь активний сезон, скорочувати варто в розумних межах, щоб всі рамки були добре обсиджені

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 хвилин тому, ромео сказав:

Навіщо скорочувати?:dntknw:

Для кращого старту... До того ж піджата сім*я  переважно має розплід від бруска до бруска, що дуже добре для пакетів

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, davolodya сказал:

Для кращого старту... До того ж піджата сім*я  переважно має розплід від бруска до бруска, що дуже добре для пакетів

Головне не перестаратися, щоб було матці де сіяти коли піде массовой пилок

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 хвилини тому, Dimitrij сказав:

Головне не перестаратися, щоб було матці де сіяти коли піде массовой пилок

звичайно,

 

18 хвилин тому, davolodya сказав:

скорочувати варто в розумних межах

і  вчасно розширювати

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

17 минут назад, davolodya сказал:

 

37 минут назад, davolodya сказал:

скорочувати варто в розумних межах

і  вчасно розширювати

Тоді знову постає питання:

40 минут назад, ромео сказал:

Навіщо скорочувати?:dntknw:

:hmm:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

16 хвилин тому, ромео сказав:

Тоді знову постає питання:

:hmm:

Коли в сім'ях є лишні рамки, матка сіє на всіх потрохи, розплоду багато, але він розкиданий по всіх рамках, а мені для якісних пакетів треба розплід від бруска до бруска... У мене розплід зазвичай починають вирощувати дуже рано, тому компактне піджате гніздо сприяє гарному старту і розвитку, і його легше обігрівати... Якщо нема бажання забирати лишні рамки, їх можна переставити за заставну...

До речі, я сім'ї весною нескорочую, бо пускаю в зиму на стиснутих повномедних гніздах, частину сімей весною навпаки доводиться при ревізії розширювати...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Обльот на славу :ay:

так що позапланово довелось автівку мити, посилено носили жовтий і помаранчевий пилок

кілька вуликів продивилися - є засів і печатаний розсплід

підмору на дні майже не було - бджоли за два теплих дні все повиносили

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Сьогодні було +17.Дівчата літали гарно.Робив ревізію.Мінус матка та мінус нук.А так підмору мало,кормів достатньо(є пару сімей,де замінив 2 рамки на повномедні).Несли пилок з ліщини та пролісків.Брали воду,неактивно.Розплоду на одній рамці,з півдолоні печатного та яйця,невеличкі п'ятачки.Утеплив,почистив дена.Далі будем видіти... .

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Сегодня хороший облет и сразу в работу, несли пыльцу до вечера. Пыльца в основном с лещины. Перезимовали хорошо.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

34 минуты назад, davolodya сказал:

До речі, я сім'ї весною нескорочую, бо пускаю в зиму на стиснутих повномедних гніздах, частину сімей весною навпаки доводиться при ревізії розширювати...

О! Це вже по нашому... :ay:

Може і треба коли скорочувати, але не цьогорічної зими...

Сьогодні окремим підставляв рамки...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

У брата мигдаль гарно цвіте, і виділяє. Сім’ї ростуть як на дріжджах

588637E1-96C9-4958-8A61-65E94BCCDC9A.jpeg

37E63712-430D-4284-BA26-59FA75E5F6F1.jpeg

31A87207-587B-4530-BD27-A7F7960F9EF1.jpeg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

14 минут назад, Укроп сказал:

У брата мигдаль гарно цвіте, і виділяє...

... і копієчку непогану ...;)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

16 минут назад, Укроп сказал:

У брата мигдаль гарно цвіте, і виділяє. Сім’ї ростуть як на дріжджах

588637E1-96C9-4958-8A61-65E94BCCDC9A.jpeg

37E63712-430D-4284-BA26-59FA75E5F6F1.jpeg

31A87207-587B-4530-BD27-A7F7960F9EF1.jpeg

Реально здорово :ay::ay::ay::ay:

Рос у соседа миндаль, большое старое дерево, зацветало раньше абрикоса, но ураган его повалил. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

18 минут назад, Олексiй Бджола сказал:

Рос у соседа миндаль, большое старое дерево, зацветало раньше абрикоса, но ураган его повалил. 

В нашей местности растет миндаль? 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Юг, Одесская область растет миндаль. Специально садоводы высаживают миндаль, а потом прививают на него персик или абрикос.

Вот расти то он растет, но плодоносит крайне редко, так как рано зацветает и  вымерзают цветы при возвратных холодах.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 часов назад, Олексiй Бджола сказал:

Вот расти то он растет, но плодоносит крайне редко, так как рано зацветает и  вымерзают цветы при возвратных холодах.

Думаю, что причина, по которой миндаль плохо плодоносит, кроится немного в другом - этому дереву нужен опылитель. Если садить его в гордом одиночестве - от него толку не будет. А цветет миндаль у меня примерно вместе с персиками, но они же не вымерзают. Так что причина скорее всего не в возвратных заморозках.

К сожалению, очень мало у нас информации по возделыванию этой культуры

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 хвилин тому, shersand сказав:

кроится немного в другом - этому дереву нужен опылитель.

Маю в цьому сумнів. Служив в Севастополі на КПП ріс мигдаль поруч до 200 метрів точно інших не було, але плодів було як винограду.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

30 минут назад, shersand сказал:

Думаю, что причина, по которой миндаль плохо плодоносит, кроится немного в другом - этому дереву нужен опылитель. Если садить его в гордом одиночестве - от него толку не будет. А цветет миндаль у меня примерно вместе с персиками, но они же не вымерзают. Так что причина скорее всего не в возвратных заморозках.

К сожалению, очень мало у нас информации по возделыванию этой культуры

Для мигдалю потрібно обов’язково щоб бджоли запиляли. Без бджіл врожаю не буде. Як би це було не так, то Американські фермери, не платили б пасічникам такі гроші за запилення. У брата в цьому році сім’ї гарні,то підписав контракт 200$ за сім’ю. В кого слабші то 160-180$ мають. Вчора мені казав що дуже багато пасічників Америки вирішили не приймати участь у медозборі. Таким чином хочуть підняти ціну на мед, і вирівняти ринок. В них реальна проблема із здачею меду, його просто не купують. Всі намагаються домовлятись щоб запиляти садки. На авокадо ціна 60-70$, на люцерку 20-30$, черешня, персик, і все інше в межах 70-80$

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

×
×
  • Создать...