Перейти к содержанию

Весна-Літо 2020


Укроп

Рекомендуемые сообщения

33 минуты назад, Ворон сказал:

Палити заборонено законом.

FB_IMG_15854825829403783.jpg

Передають похолодання на 4 дні,мед розстане моментом.:hi:

То не та дупа , щоб пересмородіти  Китай . Українці ! Де ваші мозги? Навіщо  підпалюєте очерети? Вам,шо від того легше? Погрілись , чи по приколу?

https://www.windy.com/ru/-Показать---добавить-слои/overlays?cosc,2020-04-01-00,51.618,26.191,4,m:e5tagSe

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Подивіться і зрівняйте. Панове то варварство! 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Тільки що, Пахомич сказав:

Подивіться і зрівняйте. Панове то варварство! 

Якщо в голові немає,в аптеці не купиш.:hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, Ворон сказал:

Якщо в голові немає,в аптеці не купиш.:hi:

Скоріш за все безграмонтність. 1000  людей  будуть думати , як сворити, а один.....кинув сірник

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Працюють і радують око..

Підливають з верби(котиківIMG_20200329_142859-01-01.thumb.jpeg.60a37bf09d9e7ce324d3a6bdf9adf3a9.jpegIMG_20200329_142812-01-01.thumb.jpeg.0d1a71dd37a3d6c0bf4900c09b9fc394.jpegIMG_20200329_143311-01-02-01.thumb.jpeg.1ced0492a91e3df56049799daa9ec476.jpeg) і пилок пруть..

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

32 минуты назад, Ворон сказал:

Якщо в голові немає,в аптеці не купиш.:hi:

В загалі на ті кртинці мені встидно називатись укранцем

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

51 минуту назад, Ворон сказал:

Якщо в голові немає,в аптеці не купиш.:hi:

Я дотошний - чому Україна димть? Шкарить сало на природі?Можливо  нехватка мозгів?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

41 минуту назад, Пахомич сказал:

Можливо  нехватка мозгів?

100%

Моя дружина працює вихователем у дитсадку, так з того, що чую від неї, то 

45 минут назад, Пахомич сказал:

нехватка мозгів

буде тільки усугубляться.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Гарний день сьогодні. Видудлили 30 літрів води, почав цвісти абрикос, з вуликів пахне ароматом. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, Пахомич сказав:

Я дотошний - чому Україна димть? Шкарить сало на природі?Можливо  нехватка мозгів?

Як кажуть американці, -,, У нас немає проблем з наркотиками, у нас проблеми з поліцією''. Під час недавніх пожеж в Австралії було спіймано більше 200 паліїїв. Їх усіх спіймали з допомогою дронів

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

IMG_20200329_180439.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

16 минут назад, M_Oleksandr_V сказал:

IMG_20200329_180439.jpg

Твоя ! А в чому ціль показу?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 години тому, Пахомич сказав:

Я дотошний - чому Україна димть? Шкарить сало на природі?Можливо  нехватка мозгів?

пенсіонерки всьому виною. Гребуть цілий день, а потім чекають доки стемніє, замість того щоб в мішок і в сміттєвий контейнер викинути, підпалюють і стоять над тією купою, чадять аж до опівночі. Неодноразово спостерігав і цікавився нащо то роблять, чому не палять вдень, коли вітер. В відповідь тільки дулі і прокльони

який в цьому кайф - не знаю, але моя думка, що то данина радянським традиціям, коли влаштовували вдень масові толоки, а ввечері колективні попойки і оргії. Так комуняцькі відьми правлять свій шабаш

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты



Півтори-дві - це надто мало. Мої зараз мають по 3-4 рамки. Хіба що парочку слабших.


Не знаю, що там у Вас, у мене засів не на двох-трьох, а півтори-дві у перерахунку на цілу рамку, в карніки майже вдвічі більше. І це ситуація ще 2 тижні тому, так як у вулики не дивився від 15 числа.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Сьогодні оглянули з колегою його 10-12 сім., було цікаво порівняти з моїми.Рутівська система: РР 3-6_(в одній 3 , в одній 6), кормів 2-6кг., пилку створено запас, в криючих і навколо розплоду, рідко де бачили наприск-попробували на смак і вирішили, що то прошлогодній корм(сироп з полинью), трутовий критий , відкритий і засів.По останньому пункту виникае думка-немае мозгів у комах, навіщо намагатись в таких умовах виводити трутів. Бджіл мало але схоже мінімум пройдено.Критий розплід строкатий(дірявий) звичне явище для ранньої весни. Порівняно з моїми ,годованими, помітно , що більше наприска в рамках. Ваговий баланс-відємний десь 0,3-0,5кг.  за два-три дні. Сьогодні був 15-тий день фіражирування. На диво , в 10-12 год (самий початок льоту) інтенсивно працювали на кленкові який порчав квітувати і відвідуватись бджолами ще до похолодання. Деревина абрксоси в затишку будівль почала квітувати до похолодання , з теплими днями гуділа від комах(сьогодні третій день),пилок носили переважно кленовий(відсотків 80), бачив перші квіти кульбаб, культурних тюльпанів, продовжують калюжниця, "кашка", проліски. Цього року по кількості розп. відповідно календаря -випереджання , клени почали торік  7-го квітня, абрикоси 9-го.

Згідно написаного в "Підсадка і заміна бджолиної  матки" М.Л. Горнича бджоли в ситуації коли приходиться розпечатувати і споживати чарунки меду в гнізді поводяться схоже на нас,українців, коли приходиться брати гроші з "заначки"- переходять в статус "виживання"- жорстокої єкономії кормів, самі менше споживають, хуже годують матку і лялечок. В якомусь з "наших" журналів було наведено "думку" нашої науки про мінімальну кількість вуглеводних кормів в ранньовесняний період як страховий запас на випадок негоди і відсутності приносу нектару(в нашій місцевості річ звична) - це 4кг. Медові рамки з запасу, ще массово не добавляв, мала кількість бджіл  і присутній страховий запас(дуже можливо для деяких сім.-хибна думка).Думаю після похолодань (вівторок,середа) буду розширяти медовими.Цими днями надзвичайно сухе повітря вдень і вночі-18-30%, такого небувало і влітку,перевірив за допомогою гігрометричного  психрометра ВИТ 1-виходе дійсно так, не помиляеться китайський єл. прилад.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Твоя ! А в чому ціль показу?
Мабуть, що пилку піднесли гарно
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Придбав сьогодні сім'ю Бакфаст на 145-ій рамці в двох "рогатих" корпусах.

Відкрив льоток. Після перевезення за 200 км. вели себе спокійно. Через п'ять хвилин вертались у вулик з обніжкою. Вирішив пересадити у свій вулик (привезли в корпусах продавця) і побачив:

 Бджіл, як в непоганому пакеті. Матку бачив. Засіву трохи на трьох рамках. Перший корпус виявився пустий. Одні стільники. Мій наставник - подививсі - голодна сім'я. Поклав на рамки канді.

Після дзвінка, продавець скинув ціну вдвічі ( і на том спасибі) 

Витягну сім'ю (пакет)? :dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 минут назад, Niland сказал:

Придбав сьогодні сім'ю Бакфаст на 145-ій рамці в двох "рогатих" корпусах.

Відкрив льоток. Після перевезення за 200 км. вели себе спокійно. Через п'ять хвилин вертались у вулик з обніжкою. Вирішив пересадити у свій вулик (привезли в корпусах продавця) і побачив:

 Бджіл, як в непоганому пакеті. Матку бачив. Засіву трохи на трьох рамках. Перший корпус виявився пустий. Одні стільники. Мій наставник - подививсі - голодна сім'я. Поклав на рамки канді.

Після дзвінка, продавець скинув ціну вдвічі ( і на том спасибі) 

Витягну сім'ю (пакет)? :dntknw:

Пакет сейчас под цветение садов аж бегом разгонится.... :IMHO1: Лишь бы был взяток....

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 минут назад, Niland сказал:

Після дзвінка, продавець скинув ціну вдвічі ( і на том спасибі) 

Витягну сім'ю (пакет)? 

Очень тяжело ,Не понятно зачем покупать калеч по дешовке ,что бы нажить себе головной боли 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Похолодання чотири дні :(

Я купляв за таку ж ціну як у Вас:hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, Александр К. сказал:

Пакет сейчас под цветение садов аж бегом разгонится..

Ещё не совсем понятно сколько рамок покрывают пчёлы ,

может рогатый 8 рамочный был 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Так. І в 8-ми рамочних він і водить. І привіз в них. Але ж я не відкривав їх на дорозі при перевантаженні в мою машину. Побачив вже на пасіці 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 хвилин тому, Niland сказав:

Похолодання чотири дні :(

Максимально утеплити і забезпечити кормами. Я б розмістив сімейку в двох корпусах по 4 рамочки, теплі заставні теж лишніми небудуть. На майбутнє, такі малі сімейки нема сенсу купувати навіть за дешево, бо це лишня морока і непередбачуваний результат, зимувала бджола в слабачках відходить швидше, ніж народжується молода

Економія вийшла невдала, після похолодання  варто сімейку підсилити за рахунок інших сімей

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2500 дешево?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 хвилин тому, Мико сказав:

Ещё не совсем понятно сколько рамок покрывают пчёлы ,

может рогатый 8 рамочный был 

 

Похолодає, подивлюсь через плівку клуб 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

×
×
  • Создать...