Jump to content
Форум на ТочкУ
Укроп

Весна-Літо 2020

Recommended Posts

9 часов назад, Петрович 49 сказал:

Я завтра їду:ole_ole:  Може фальш - старт :hmm:?

Я вчера тоже планировал сегодня ехать 

Но что то особого желания нет 

Учитывая  , что на дорогах выставят 

• Like 3

стимулія весняна однозначно дає ефект-недаром є такий старий вислів-Годуй бджоли до Івана-вони зроблять з тебе пана.

• Like 1
  • Thanks 2
  • Haha 2

1 час назад, wwlo сказал:

стимулія весняна

Звучить як латинська назва якоїсь квітки...

• Like 2
  • Haha 1

Стимулирующую подкормку при помощи угловых наружных кормушек буду давать до начала цветения абрикосы

Edited by bvvvvd
  • Haha 1

3 часа назад, wwlo сказал:

стимулія весняна однозначно дає ефект-недаром є такий старий вислів-Годуй бджоли до Івана-вони зроблять з тебе пана.

https://ikona-i-molitva.info/imeniny-ivana-po-pravoslavnomu-kalendaryu/

• Like 1
  • Haha 2

Поубирал кормушки стимулирующей подкормки со всех сильных семей - принос нектара и пыльцы сейчас достаточный: цветет абрикос, верболозы, клен, много всякого разнотравья. Летной пчелы добавилось, т.к. вышло уже достаточно много молодой пчелы и занимается внутриульевой работой. С вчерашнего дня идет хороший медосбор, погода стоит теплая, правда мешает достаточно сильный ветер.

• Like 4
  • Confused 1

13 хвилин тому, Охмалина сказав:

Поубирал кормушки стимулирующей подкормки со всех сильных семей - принос нектара и пыльцы сейчас достаточный: цветет абрикос, верболозы, клен, много всякого разнотравья. Летной пчелы добавилось, т.к. вышло уже достаточно много молодой пчелы и занимается внутриульевой работой. С вчерашнего дня идет хороший медосбор, погода стоит теплая, правда мешает достаточно сильный ветер.

Ніби в іншій країні живемо. А сусідні ж області! Біля моєї дачі не те що меду — пилку практично не знайдеш! Кілька дерев кизилу та жменька садових квітів, переважно крокусів.

Edited by Svan
  • Like 2
  • Haha 2
  • Confused 1
  • Sad 1

1 година тому, Охмалина сказав:

Тоже удивляюсь, вроди вы на Марсе!:dntknw::(

У нас вот только сегодня начался принос. А то было глухо, как в танке.:ah:

Edited by luka
  • Like 2
  • Confused 1

9 годин тому, wwlo сказав:

Не правильное толкование Годуй бджоли для Івана-вони зроблять з нього пана.

• Like 2
  • Thanks 1
  • Haha 3

1 годину тому, luka сказав:

Не правильное толкование Годуй бджоли для Івана-вони зроблять з нього пана.

Ще жодного разу непідгодовував навесні бджіл, в  моїх умовах розвиток чудовий без всяких стимуляцій

• Like 4
  • Thanks 1

Нарешті почався взяток, бджоли на поїлці значно поменшало... З самого ранку вся бджола в роботі, цвіте верба, у вуликах чудесно пахне свіжим нектаром, з рамок аж ллється... В кількох сім'ях бачив печатний трутневий розплід, в деяких вже є молодий трутень, трутневого засіву є досить багато...

IMG_20200327_151550.jpgIMG_20200327_152049.thumb.jpg.6cf535bbbd71338790053542ac6064c6.jpg

Edited by davolodya
  • Like 9
  • Thanks 2

Нарешті мої бджоли почали носити масово пилок,а то я вже почав переживати-до цього часу майже не носили......я про бакфаст!!!

Edited by Павло Михайлович

52 минуты назад, Павло Михайлович сказал:

Нарешті мої бджоли почали носити масово пилок,а то я вже почав переживати-до цього часу майже не носили......я про бакфаст!!!

Заведіть карніку, і переживати відразу перестаните

• Like 1
  • Thanks 1
  • Haha 1

7 часов назад, Укроп сказал:

Заведіть карніку, і переживати відразу перестаните

Вы на что намекаете ? 

Не продавать 100 евровую пешец и прививаться от неё

• Like 1
  • Haha 1

Поміняти бакфаст на карніку  - не зовсім розумно:IMHO:.   

9 часов назад, Павло Михайлович сказал:

Носят одинаково. Была бы пыльца. 

• Like 3

1 час назад, Мико сказал:

Вы на что намекаете ? 

Так прививка у Вас буде після акації , от акація і покаже хто на що способний 

Я завжди по результатам  акації маток бракую , сонях любий дурак  (порода ) носитеме,  якщо погода і сонях є 

• Like 2

47 минут назад, AVA сказал:

Так прививка у Вас буде після акації , от акація і покаже хто на що способний 

Я завжди по результатам  акації маток бракую , сонях любий дурак  (порода ) носитеме,  якщо погода і сонях є 

Перезимовали 14 пешетц

Вот устрою им брейк-ринг а по итогам этих танцев приму решение.В любом случае первыми баки пойдут ,не смог постоянных даже заломленной ценой отпугнуть 

• Like 5

2 часа назад, Мико сказал:

Вы на что намекаете ? 

Звичайно що так. Карніка вона і в Африці карніка

15 минут назад, Мико сказал:

первыми баки пойдут ,не смог постоянных даже заломленной ценой отпугнуть 

Воно то так. Тільки як подумаю що мед нічого не вартує, то якось і не хочеться дерти десять шкур з пасічника. 

• Like 1

13 часов назад, davolodya сказал:

Нарешті почався взяток, бджоли на поїлці значно поменшало...

І воду стали менше брати і навіть рамки перестали осушувати! Уже персик зацвів. Тільки вітер заважає. Тиждень вже дме.

• Like 2

13 часов назад, Павло Михайлович сказал:

Так бакфаст разный бывает. У меня после облета чистокровных неплодок на Федотовой косе (06.2018г.) из 18шт. после тестирования(2019г.) оставил только 6шт.С ранним развитием только 2шт. Особенно на рапсе это еще заметно.  А к акации семьи почти всех выравниваются. На подсолнухе уже работают лучше те, что стартуют попозже.

• Like 6

11 часов назад, ss77 сказал:

І воду стали менше брати і навіть рамки перестали осушувати! Уже персик зацвів. Тільки вітер заважає. Тиждень вже дме.

Та ветер этот уже достал, солнце светит , тепло , абрикос, клён, алыча цветет, сколько пчелы губит. 

• Like 2

Сегодня две семейки в новые улья переселял, одна семья удивила, сидела на семи рамках. Заставные все в пчеле аж свисали и две медовые за заставной в пчеле. Пересадил на десять рамок.

• Like 8

27.03.2020 в 19:04, davolodya сказав:

Нарешті почався взяток, бджоли на поїлці значно поменшало... З самого ранку вся бджола в роботі, цвіте верба, у вуликах чудесно пахне свіжим нектаром, з рамок аж ллється... В кількох сім'ях бачив печатний трутневий розплід, в деяких вже є молодий трутень, трутневого засіву є досить багато...

в нас нічого не ллється, але здорово сиплеться - всі бджоли вертаються з пилком

десяток продивився - розплоду на 3-5 рамок, активно полірують і звільняють від меду бокові

цвіте клен, верба, ряст, декоративні проліски - всі летять туди. На розцвівший кизил ніхто й не дивиться крім диких бджіл

на старті абрикоса

• Like 8

Активно несут пыльцу, добавил по 1-2 рамки. 

• Like 4