Перейти к содержанию

Весна-Літо 2020


Укроп

Рекомендуемые сообщения

37 хвилин тому, ромео сказав:

Якого року?

2018

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

18 минут назад, Иван Иваныч сказал:

 

Ну а после такой зимы рассчитывать на хороший медосбор не стоит

Можливо і ціна піде в гору.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 хвилин тому, Женя Циба сказав:

Вологи в землі після такої зими мало,у нас навіть снігу не було,думаю це все скажеться на медозбір.  

Як де, у нас вологи поки що вистачає, дощі проходять регулярно, інколи навіть занадто...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

17 хвилин тому, Женя Циба сказав:

Вологи в землі після такої зими мало

А толку з того снігу, коли земля мерзла - сніг тане і тече в низовини. 

Особисто в мене проблем з вологою не має... Калюжі стоять і до пасіки можна дійти тільки пішки - транспорт загрузне....

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Переглянув своїх зверху через плівку, деяким дав меду в пакетах. Судячи з поведінки тих, кому давав мед, обльоту у мене не було - трохи бджолу придавиш і вона зразу видає "порцію". Та й температура не піднімалась більше 9 градусів. Весь лютий читав про обльоти на вінничині, хмельниччині, львівщині й тільки дивувався.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 хвилин тому, Петр Павлович сказав:

Весь лютий читав про обльоти на вінничині, хмельниччині, львівщині й тільки дивувався.

Обльоти були, але є окремі сім'ї, які ще зимують в щільних клубах, у них літали хіба що поодинокі бджоли

В більшості сімей вже навіть ревізію зробив, а у тих, що в клубі, лиш перевірив наявність кормів

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Иван Иваныч сказал:

Нет не пойдет,даже и не надейтесь.Цена будет и дальше падать не зависимо от медосбора.

Інколи деякі особи, намагаючись показати переконливість своїх тверджень, ідуть на різні показові кроки.

От Ви, що пообіцяєте пасічницькому загалу для підтвердження своїх прогнозів і незворотності процесу? 

З'їсте свого капелюха чи пробіжитесь голяка по центральній вулиці свого села/міста в разі невдачного пророцтва, тощо?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 хвилин тому, ромео сказав:

чи пробіжитесь голяка 

592088748_.thumb.PNG.7d64dbce50900129f2d6b4e41bb4aefc.PNG

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Мои зиму перезимовали все класно, хотя облётов среди зимы я не видел...:ay:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Сьогодні виніс своїх 6 рамочних на точок, у вівторок-середу повинні облетітися.

З того, що побачив при перегляді, то зиміля була легка, бджоли у нас періодично літали, підмору фактично немає.

Один точок страждав від полівок, хоча наявність їх слідів не призвела до втрат.

В окремих корму під'їли на днях буде обліт потрібно буде додати, в окремих ще на одну зиму.

З втрат один шестирамочник, більш всього пропала матка на початку зими і сильно шуміли і одна середня сім'я по якійсь з причин не вистачило корму ну і все.

Думаю при контролі, ще буде 3-5 безматочних, як зазвичай.

А так поки одна з найпростіших зим на моїй пам'яті.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 часа назад, Бджолопотам сказал:

Вперше за 7 років  бджіл не заніс в зимівник і не прогадав.... Щось я відчуваю що зимування в зимівниках скоро буде в минулому. :IMHO:

На одном точку не занёс пчел, вроде бы всё нормально, но очень "постарели" улья.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 минут назад, Сіверянин сказал:

На одном точку не занёс пчел, вроде бы всё нормально, но очень "постарели" улья.

Что есть - то есть, улья на улице зимой довольно быстро приобретают печальный вид. Сам оставил пару магазинов с медовыми рамками на улице - зрелище, посравнению с зимовавшими в помещении корпусами, удручающее. Так это можно сказать, что и зимы то толком небыло.

Своих подопечных вскользь просмотрел, вроде бы все благополучно, кроме одного отводка, который зимовал с семьей через перегородку в лежаке. Уходил в зиму на трех улочках - сегодня глянул, осталась жменя пчел и матка, рамки опоношены. Что им не так? :dntknw:  Ждем полноценный облет.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

31 минуту назад, shersand сказал:

Что есть - то есть, улья на улице зимой довольно быстро приобретают печальный вид. Сам оставил пару магазинов с медовыми рамками на улице - зрелище, посравнению с зимовавшими в помещении корпусами, удручающее. Так это можно сказать, что и зимы то толком небыло.

Своих подопечных вскользь просмотрел, вроде бы все благополучно, кроме одного отводка, который зимовал с семьей через перегородку в лежаке. Уходил в зиму на трех улочках - сегодня глянул, осталась жменя пчел и матка, рамки опоношены. Что им не так? :dntknw:  Ждем полноценный облет.

Броди.В мене сьогодні пилок пішов на повну.Де 17 лютого був печатний розплід- вийшла молода бджола,і засів по кругу.

P00301-153603.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, igorstep сказал:

Броди.В мене сьогодні пилок пішов на повну.Де 17 лютого був печатний розплід- вийшла молода бджола,і засів по кругу.

Ну запад Украины всегда на пару недель опережал остальную территорию, у меня +14 синоптики обещают только со вторника, и то очень ветрено передают, что в итоге неблагоприятно скажется и на облетах, и на первых пыльценосах, которых и так в степи не густо. Некоторые отводки до молодой пчелы могут и недотянуть - растеряют летную пчелу при ветреной погоде.  

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 минуты назад, shersand сказал:

Ну запад Украины всегда на пару недель опережал остальную территорию, у меня +14 синоптики обещают только со вторника, и то очень ветрено передают, что в итоге неблагоприятно скажется и на облетах, и на первых пыльценосах, которых и так в степи не густо. Некоторые отводки до молодой пчелы могут и недотянуть - растеряют летную пчелу при ветреной погоде.  

І в мене з вівторка обіцяють +15 ,сьогодні обіцяли+9-по факту+11і сонячно.До вуликів не лізу-корма в достатку ,нехай працюють.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, shersand сказал:

оторый зимовал с семьей через перегородку в лежаке. Уходил в зиму на трех улочках - сегодня глянул, осталась жменя пчел и матка, рамки опоношены. Что им не так? :dntknw:  Ждем полноценный облет.

Один из недостатков при зимовке слабого отводка через перегородку с семьей это то, что отводок прижимает я к перенородке, там же матка сеет засевая под расплод большую площадь, на рамке этой корм заканчивается,, достать корм семье из за слабости тяжело,. Семья чувствует недостаток корма на рамке, волнуется, ещё больше потребление корма и в результате осыпь на этой рамке и переполнение кишечника. Сам с таким сталкиваюсь. Прозевал лепешку к перегородке поставить - может быть беда. Это один из возможных вариантов, а там кто его знает. Вам на месте виднее

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, К. А. Е. сказал:

Один из недостатков при зимовке слабого отводка через перегородку с семьей это то, что отводок прижимает я к перенородке, там же матка сеет засевая под расплод большую площадь, на рамке этой корм заканчивается,, достать корм семье из за слабости тяжело,. Семья чувствует недостаток корма на рамке, волнуется, ещё больше потребление корма и в результате осыпь на этой рамке и переполнены кишечник. Сам с таким сталкиваюсь. Прозевал лепешку к перегородке поставить - может быть беда. Это один из возможных вариантов, а там кто его знает. Вам на месте виднее

Все возможно. В гнезда еще не заглядывал (наверное потому что видеокамеры нет :umora:). Я и не хотел его (отводок) в зиму пускать, но матку запасную захотелось. Так повелось, что если запасные матки есть, то они весной не нужны, но если их нет... - то обязательно понадобятся. 

А матку сосед уже забронировал.:)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

29.02. на улице +8 в тени , штиль. Пчела пошла на лещину. В феврале было три облёта. Две слабых семейки (рой, и отводок с запасной маткой) ещё сидят в клубе ,не летают. Остальные всё в работе, корма есть , утеплил.

IMG_20200229_124158.jpg

IMG_20200229_124204.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

ураааааа. в мене перша зимівля на 100 %:Jumpy:. корм майже не підїли де сіли там встали. підмору дуже мало.

доречі інфа для Добровола і інших "старовєров" які радять загодовувати і обробляти в серпні. я привіз з золотарика в жовтні качнув в нуль дав по 7 літрів сиропу остальне долили виноградом , розплід гнали до морозів (димів влистопаді) і все гуд.

єдине що в деяких крайня рамка трошки має плісняви особливо в пінопласті. які є варіанти що з ними робити? меду в них багато викидати шкода, думаю кинути в морозилку а через 1-2 місяці віддати.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

14 годин тому, Николай S сказав:

Поки, що лише підготовка до виносу з зимівника, обліт планується на середу- четвер,всіх з весною:baby:

Так як не дуже хотілось відривати  помічника з роботи в будні дні то вирішили винести сьогодні, в сутінках закінчили, ..... перше враження --зимівля найбільш вдала за останні роки, на підлозі в зимівнику можна назмітати  підмору пару літрів з сотні сімей, втрат вроді немає, декілька сімей  пробували висунутись з вулика і зрозуміти хто їх турбує,  одна з них  пісьля виносу залишила декілька крапель  на передній стінці, решта підозри на опоношення нема, друга сімейка досить активна та підозріло легкуватий вулик завтра перевірю корма, нюхом чую там проблема з маткою. Звичайно, що я не втерпів і заглядав під положок до всіх хто сидів занадто тихо, 75-80 % сімей в стадії рихлого клубу.

Хоч обльоту ще не було,  попередньо завершення зимівлі можна вважати вдалим, чого і всім бажаю.:hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 часов назад, Женя Циба сказал:

у нас навіть снігу не було

у нас на місцях куч та в звтінках ще є залишки

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Доброго здоров'я! Сезон почався! 25 лютого виніс ~70 з зимівника, з них 10 нуклеуси.  Інші зимували на дворі. Підмору у кілька разів менше ніж минулої зими. Кормів спожили мізер, візуально і по масі не споживали. Бджола бадьора, на перший погляд все ок! Сьгодні і позавчора передивився, утеплив. У 7 сімей є п'ятаки печатного розплоду. Десь 60-65% ще у щільних клубах, в інших тільки з'явилися яйця і то п'ятаки. Зимовкою майже задоволений, втрат поки що не має, але деяким(слабким з осені) додав по рамці бджоли з сильних сімей. Тепер почалась породьба з пізніми відводками, будемо навздогоняти повноцінні сім'ї.  Чекаємо з вівторка перший пилок, сої в цьому році бойкот..економим кошти! Багато рапсу насіяли, тому скрещуємо пальці.

Всім бажаю вдалого сезону! 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

З першим днем весни всіх і початком сезону! Хоть сьогодні і сонячно (+8...9*С в тіні), але вітряно і літали не дуже, в основному на першоцвіти, мабуть внизу біля землі менший вітер, а на фундук ще не йдуть:P00227-150154(2)(2).thumb.jpg.72098a9e6ae973276adcc5b2541a62d9.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

серед тижня був на дачі, там стоїть пять сімей, всі сидять тихенько в щільних клубах і не шевеляться. таке відчуття що і не облітувалися, утеплив, ще потрібно на основний точок попасти теж поутеплювати.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Сегодня было прохладно но с пыльцой проскакивали.Выборочно заглядывал расплод у всех...........

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

×
×
  • Создать...