Перейти к содержанию

Весна-Літо 2020


Укроп

Рекомендуемые сообщения

3 години тому, davolodya сказав:

Молоді соти сильніше не покрутиш - рве...

 

4 хвилини тому, ромео сказав:

В мене ламались практично через одну

 

В мене хоч в основному медова рамка 145 , але і в не великій кількості приходиться качати 300-ту , так від коли (3-4роки) поставив зварні касети  , то забув що це таке порвані рамки. Ну і звісно електропривід , хоча від нього менший вплив ніж від касет:IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, Конструктор сказал:

зварні касети

Це які?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 минут назад, ромео сказал:

В мене ламались практично через одну. Тоді я прийняв рішення залишати по дві повномедні молоді рамки на зиму, для збереження цілісності стільника. Добре, що вощини цього року відбудовано небагато: по 2-4 рамки...

А я своїх майже повністю на свіжих рамках в зиму пущу: багато паді було, тому, щоб не гадать все підозріле забираю, світлі залишаю.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 хвилину тому, ромео сказав:

Це які?

 Ось такі...

20200810_180912.thumb.jpg.c3fe1bafcc6ef115fb3980431355de67.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

44 хвилини тому, Конструктор сказав:

 Ось такі..

А який діаметр дроту, з якого зварені касети?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Вертикальні 3мм , горизонтальні 4мм 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 години тому, Конструктор сказав:

 Ось такі...

20200810_180912.thumb.jpg.c3fe1bafcc6ef115fb3980431355de67.jpg

Мелісовські? У мене схожі. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

23 хвилини тому, Sanich сказав:

Мелісовські? У мене схожі. 

Так касети Меліса 93.

Купував приблизно 5 років тому , на той час схожі були в АВВ 100 , але Мелісовскі на мою думку були кращі. :IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 години тому, Конструктор сказав:

 

В мене хоч в основному медова рамка 145 , але і в не великій кількості приходиться качати 300-ту , так від коли (3-4роки) поставив зварні касети  , то забув що це таке порвані рамки. Ну і звісно електропривід , хоча від нього менший вплив ніж від касет:IMHO:

У мене такі ж зварні касети, але якщо сильніше крутнути - рамки рве

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 хвилини тому, davolodya сказав:

У мене такі ж зварні касети, але якщо сильніше крутнути - рамки рве

Крутіть в міру.

А ще краще електропривід , як настроїш так і покрутить.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 часа назад, Конструктор сказал:

В мене хоч в основному медова рамка 145 , але і в не великій кількості приходиться качати 300-ту ,

А  я в цім році настроїв магазиних рамок як дурнуватий німиць патронів, на взятку пів пасіки були на два корпуса через турецьку решітку ( доречі, решітка турція агонь :ay:) і пів пасіки на два, а деякі  на один магазин, всі сімї на два корпуса на 300 принисли два корпуса меду як на 10 так і на 12 рамок при тому маток зажали помірно,  сімї з такоюж силою принисли два магазина одиниці, деякі по пару рамок в магазині, зате гнізо залили все та кругом і маток позаганяли на одну рамку, ліпили язики перемички і т.д а в магазин не йшли, магазини накинув ще перед акацією, в магазини ставив через одну суш - вощина, магазину вощину відбудували вісотків на 95, а при взятку соняха більшість сімей в магазин тільки заглядали ...

Мій висновок такий: як добра погода та гарний взяток заливають все та кругом, а як спека та взятку тиждень то рамка на 300 рулить :IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Цікавий рік, ті хто продали пакети за даром локті кусають, хоча ще в кінці травня думали що на коні!

IMG_20200810_231443.jpg

IMG_20200807_225500_856.jpg

IMG_20200804_143143.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А  я в цім році настроїв магазиних рамок як дурнуватий німиць патронів, на взятку пів пасіки були на два корпуса через турецьку решітку ( доречі, решітка турція агонь :ay:) і пів пасіки на два, а деякі  на один магазин, всі сімї на два корпуса на 300 принисли два корпуса меду як на 10 так і на 12 рамок при тому маток зажали помірно,  сімї з такоюж силою принисли два магазина одиниці, деякі по пару рамок в магазині, зате гнізо залили все та кругом і маток позаганяли на одну рамку, ліпили язики перемички і т.д а в магазин не йшли, магазини накинув ще перед акацією, в магазини ставив через одну суш - вощина, магазину вощину відбудували вісотків на 95, а при взятку соняха більшість сімей в магазин тільки заглядали ...
Мій висновок такий: як добра погода та гарний взяток заливають все та кругом, а як спека та взятку тиждень то рамка на 300 рулить :IMHO:
А яка ціна турецької решітки , бо я прикупив наш ,,нікот,, то хіба що кольором відрізняється а все решта на висоті.

Надіслано від мого SM-A520F, використовуючи Tapatalk

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 09.08.2020 в 21:51, Север сказал:

Оси є? Цьогоріч лиш поодиноких бачу:hmm:

Ос тьма . Как и шершня .

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

26 минут назад, цыганок сказал:

Ос тьма . Как и шершня .

У меня на удивление ос нет вообще в этом году...  Но уже третьего шмеля в улье нахожу а шершней уже десятка три перебил тапком ... Летают как в столовую...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 минуты назад, Александр К. сказал:

У меня на удивление ос нет вообще в этом году...  Но уже третьего шмеля в улье нахожу а шершней уже десятка три перебил тапком ... Летают как в столовую...

:) тоже  тапком орудую . Сегодня два раза видел как шершни хватали ос . Возле семей особо не крутятся , а вот возле нуков - просто напасть .

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Вчора чисто випадково попало на очі відео в ютюбі, канал "пасіка з бородою", де о. Олексій, розказує, що не потрібно скупитись та пускати бджіл в зиму на меду, а не на сиропі, а якщо хтось поскупився то сиропу повинно бути мінімум. В коментарях початківці йому дякують, кажуть що вагалися, а зараз він їх переконав і залишать бджілкам мед в зиму. До чого я це все пишу - не потрібно рівняти всі регіони під одну гребінку, треба вказувати на якому меду можна зимувати бджіл, у мене зараз масово пішла падь, якщо залишити бджолам такий мед, весною потрібно буде тільки позамітати вулики. Вчора залишив машину під липою, вечером була ніби ситою облита. Також є високогірні райони де медозбір на круг з сім'ї складає 10- 15 л., якщо їм залишите це в зиму, тоді немає смислу утримувати бджіл і так дальше...

Це все одно, що сказати, хто не відкачав вербовий мед 25 квітня той не пасічник.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

20 часов назад, uam_63 сказал:

А яка ціна турецької решітки , бо я прикупив наш ,,нікот,, то хіба що кольором відрізняється а все решта на висоті.

Надіслано від мого SM-A520F, використовуючи Tapatalk
 

 На 12 рамок розмір 500 х 500 по 49грн, ( зимою бачив по 40 грн )такого розміру випускають ще  нікот по 95грн та віндулінові по 45грн виробника не пам'ятаю, але віндулінові на:IMHO:це знущання на бджолами, маю 10ток решіток 10ти рамочних.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

23 часа назад, ромео сказал:

Як тільки отримаю "совєти" від тих, хто "в темі" обіцяю прибрати переписку у відповідну тему...:ah:

Обговорення щодо ноутбуків переніс у нову тему

http://tochok.info/topic/15202-вибираємо-конфігурацію-ноут-системний-блок-тощо/

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10.08.2020 в 23:23, M_Oleksandr_V сказав:

Цікавий рік, ті хто продали пакети за даром локті кусають, хоча ще в кінці травня думали що на коні!

Нічого подібного, хто не продав, той бджіл цілий місяць сІропом годував

Крім того, Ви вже мед здали чи продали?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

43 хвилини тому, Олександр Коваль сказав:

Нічого подібного, хто не продав, той бджіл цілий місяць сІропом годував

Для чого так радикально, хтось годував, хтось не годував, а окремі цілий сезон годують не залежно від продажу пакетів.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 хвилин тому, Сергій-апі сказав:

Для чого так радикально, хтось годував, хтось не годував, а окремі цілий сезон годують не залежно від продажу пакетів.

Радикально, бо в нас травень-червень був флеш-моб - хто більше натрусить цвіту окації, а Західна заливалась ріпаком по 43 грн/кг

Так що це вам тепер треба закуповувати карніку і бакфаст, а нам - переходити на сІроп і м'ясні породи :ay:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 хвилину тому, Олександр Коваль сказав:

Західна заливалась ріпаком по 43 грн/кг

Ви помиляєтесь, у Західній 150 грн/літра ріпаку

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Почав відкачувати гречано - соняшниковий:)

20200812_111759.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

22 хвилини тому, Сергій-апі сказав:

Ви помиляєтесь, у Західній 150 грн/літра ріпаку

це поки у вас порода місцева, а підвезуть високопродуктивних і підключать блогерський конвеєр - буде як і у людей (приблизно як на фото вище, тільки масштаби інші) :ay:

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

×
×
  • Создать...