Jump to content
Форум на ТочкУ
Укроп

Весна-Літо 2020

Recommended Posts

він найдальше від мене

52 минуты назад, gardener сказал:

На соняшнику квітки вже десь сантиметрів 5 в діаметрі. 

Як думаєте, коли зацвіте?

26 хвилин тому, Дмитрий 94 сказав:

Як думаєте, коли зацвіте?

не знаю

Сьогодні пракатався на соняшник думаю ще десь 3 тижні соняшник такого розміру.

Надіслано від мого SM-A520F, використовуючи Tapatalk

bb16f41d6b0a5c8a6161a84a78357ec4.jpg

• Like 2

1 час назад, gardener сказал:

в мене   вже десь до плечей на одному полі, а через дорогу - до мого пупа:umora:, а ше дальше - до  колін. Хоча сіяли весь разом.

-А Ви як міряли? 

- Через плече. :umora:

• Haha 4

7 часов назад, Олександр Коваль сказал:

самого дорого елітного гречаного медку скуштувати та рідню пригостити

Родня не ест ни акациевый , ни тем более гречневый 

Полевое разнотравье с подсолнухом 

мягкий  , маслообразный не поменяют ни на  какой  другой 

А гречневый это чисто технический  , для кондитерки не заменим :IMHO1:

при длительном хранении расслаивается ,сверху юшка  потом кристализованый 

Хотя качался весь печатный :(

• Like 2
  • Sad 1

6 часов назад, uam_63 сказал:

Сьогодні пракатався на соняшник думаю ще десь 3 тижні соняшник такого розміру

Я тоже покатался вчера 

• Like 3
  • Thanks 1

44 минуты назад, Мико сказал:

А гречневый это чисто технический  , для кондитерки н

Его, гречневый, ещё продать нужно уметь. Их, покупателей, не поймёшь. Когда нет гречневого спрашивают его. Есть-не берут. Да и сдать - не принимают. А вот у коллеги как то идёт. В купаже к подсолнечнику, растопив-берут зимой на ура. А вообще мед лучший то т, который можешь и хочется кушать, а не тот который стоит на столе. Толку с того аромата, если он не всем идёт. Тяжёлый. Подсолнух не такой агрессивный. Как то это название мёда незаслуженно обходят стороной. Назовёшь полевым разнотравье-сразу ценность его в глазах покупателей поднимается 

• Like 4

4 часа назад, К. А. Е. сказал:

. Подсолнух не такой агрессивный. Как то это название мёда незаслуженно обходят стороной. Назовёшь полевым разнотравье-сразу ценность его в глазах покупателей поднимается 

А для того что бы подсолнух назвать разнотравьем нужно на бидон подсолнуха добавить 3 литра хорошей гречки ...  и сразу появится и вкус и запах и цвет разнотравья 

• Like 8

3 години тому, Сергей Тюркин сказав:

А для того что бы подсолнух назвать разнотравьем нужно на бидон подсолнуха добавить 3 литра хорошей гречки ...  и сразу появится и вкус и запах и цвет разнотравья 

В мене минулого року гречка і сонях цвіли одночасно. Дуже смачний був мед гречано - соняшниковий з домішками золотарника

• Like 1

• Like 2

Я вже почав забувати які бувають агресивні бджоли, навіть на своїх почав самому собі  скаржитись що коли не коли тай вжалять 3 - 4 рази, аж вцьому році впіймав доволі агресивних два роя. То якісь маньяки, а не бджоли:blink::hunter:Ще толком не вспів зняти кришку з плівкою як на руках вже з десяток жал торчить, жах.  Сьогодні мов лицарь в обладунках пішов давити маток та буду підсаджувати своїх лагідних.

Відразу відчувається різниця між племінним матеріалом та хто зна з чим.

• Like 12

В 28.06.2020 в 21:07, gardener сказал:

цвіте повним ходом. сьогодні в обід, при жарі бджоли повно на липі. На соняшнику квітки вже десь сантиметрів 5 в діаметрі. 

В мене липа вже доцвітає. Бджіл на липі вже небагато, а бджола з пасіки сплошним потоком іде десь вверх по течії Дністра. З’явився на пасіці запах того червоного меду, який щороку носять в жару, але з чого носять вже який рік ні я ні сусід не можемо догнати.

• Like 3

9 минут назад, Серж 82 сказал:

В мене липа вже доцвітає. Бджіл на липі вже небагато, а бджола з пасіки сплошним потоком іде десь вверх по течії Дністра. З’явився на пасіці запах того червоного меду, який щороку носять в жару, але з чого носять вже який рік ні я ні сусід не можемо догнати.

Можливо то водяна мята чи ще щось що в воді росте. 

Я два роки не міг зрозуміти звідкіля носять нектар з присмаком ментолу, аж тільки в цьому році помітив бджіл на водяній мяті. 

• Like 1
  • Haha 1

2 минуты назад, Артем7 сказал:

Можливо то водяна мята чи ще щось що в воді росте. 

Навряд, пару днів назад Дністер розлився так що затопило все що можна. Зараз лиш намулу купа по берегах.

Запах сильно виражений і в сотах мед червоного кольору. Може буркун?

2 часа назад, Серж 82 сказал:

Запах сильно виражений і в сотах мед червоного кольору. Може буркун?

Ні. не буркун. З  єспарцета мед червонувато темний, але для нього вже й пізно... А може по лісі подивитись. послухати де гудуть, може і не на медоносах. а просто по деревах. кленах, вязях наприклад??))

• Like 1

2 часа назад, Артем7 сказал:

Я два роки не міг зрозуміти звідкіля носять нектар з присмаком ментолу, аж тільки в цьому році помітив бджіл на водяній мяті.

Водяна мята цвіте на початку серпня. Ви щось плутаєте... Липовий трохи тхне ментолом. особливо тим що його ще не куштували взагали поліклініка ввижається..))

2 часа назад, Серж 82 сказал:

Може буркун?

Думаю то осот або лофант (многоколосник).

4 часа назад, Cfif сказал:

Водяна мята цвіте на початку серпня.

На тому тижні гуляв з собакою понад річкою і бачив квітуючу м'яту в воді поміж камишом. Можливо якийсь гібрид???

10 годин тому, Серж 82 сказав:

. З’явився на пасіці запах того червоного меду, який щороку носять в жару, але з чого носять вже який рік ні я ні сусід не можемо догнати.

Можливо ваточник з міхурником

13 годин тому, Серж 82 сказав:

Запах сильно виражений і в сотах мед червоного кольору.

Згадав...Колись бачив червоний мед з цибулі на насіння. І пахне специфічно. При достатніх площах посадки може давати товарний мед. Наразі масово квітне материнка і лаванда. І фермери теж їх достатньо сіють

13 часов назад, Cfif сказал:

Водяна мята цвіте на початку серпня. Ви щось плутаєте... Липовий трохи тхне ментолом. особливо тим що його ще не куштували взагали поліклініка ввижається..))

До речі гарний мед виходить.

Тьфу, тфу... Похоже в этом году и качну что-нибудь. Сегодня уже второй дождь. Первый промочил на два пальца, второй похоже  такой же. Обещают ещё. Подсолнух какой-никакой да будет. На днях наверное зацветёт. В прошлом году зацвёл 28-го, в этом запаздывает, из-за засухи. Сосед сказал, что может ещё быть поздний подсолнух. Вроде один фермер пересеял, сгоревшую пшеницу.

Обычно аморфа дает красный мед