Jump to content
Форум на ТочкУ

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Укроп

Весна-Літо 2020

Recommended Posts

3 години тому, Алексей84 сказав:

Уважаемые знатоки, прошу помощи. 

Есть улья 10 рам. 300 + 145. В каждом по 2 магазина суши. Хочу оттянуть еще по 2 магазина вощины на подсолнухе. Как это правильней сделать? Подставлять целый магазин вощины над гнездом, или чередовать с сушью? 

Саме головне щоб була достатня сила сім'ї і взяток , тоді відстроять навіть пусті рамки. 

Від стінки завжди ставлю суш , в середині вощину тягнуть краще , буває і через одну тоді буває не дотягують , але на слідуючий рік дотягнуть. 

2 часа назад, Конструктор сказал:

Я обрізав маленьким ножом. 

Дякую за допомогу!

1 час назад, Мико сказал:

Канцелярский нож и постоянно окунать лезвие в воду 

Дякую за допомогу!

7 часов назад, ромео сказал:

Краще 2, а трохи згодом, по мірі занесення нектаром і відбудовування вощини, кидати "врозріз" нові... Але тут важливо не прогавити момент...

Якщо ставити через одну, то суш роздувають, а вощину недотягують...

В центрі 4-5 вощин краще

Я ставлю три по центру вощины две по краям и норм тоже . Ну да если чередовать при сильном взятке могут и роздуть 

9 часов назад, Алексей84 сказал:

Получается что по центру должен быть как бы колодец  из вощины на 3-4 магазина? Спасибо! 

Зачем  делать колодец на 4 магазина ,это не правильно 

13 годин тому, Алексей84 сказав:

Есть улья 10 рам. 300 + 145. В каждом по 2 магазина суши. Хочу оттянуть еще по 2 магазина вощины на подсолнухе. Как это правильней сделать? Подставлять целый магазин вощины над гнездом, или чередовать с сушью? 

Ставлю з одного краю 3 суші,з іншого крайня суш,далі будівельна,потім 2 суші.І в середину 4 вощини.

Може хтось з форумчан проживає рядом. 

Хорошому дядькові потрібно заселити,або допомогти в заселенні будиночка.

Рівенська обл.

Якщо є така можливість звоніть дам координати.

IMG-81e17e0628c613cfa5a647797de975ca-V.jpg

IMG-ad7b8fed7d86fc326edd97d979378958-V.jpg

16 часов назад, Алексей84 сказал:

Поставить в корпус крайними 2 рамки суши, а в центр 8 вощин. Корпус сразу на гнездо. Только семья должна быть соответствующая, а не на 10 рамках.

Так делаю я, делаю ежегодно, потому что магазинной суши всегда не хватает. За 5 дней эти 8 полурамок оттягивают

35 минут назад, Абсолютный максuмум сказал:

потому что магазинной суши всегда не хватает

чому?

54 минуты назад, ромео сказал:

чому?

Расширение втрое сказывается 

2 часа назад, Мико сказал:

Расширение втрое сказывается 

Скорее отсутствие в селе подсолнуха, на котором 80% пасечников как раз и получают запас суши;) 

А у нас магазинки строят в основном на акации. А она короткая, взамен вощины вощину уже не поставишь. Как на Харьковщине при изоляции от соседних пасек 7 км:baby:

Пообщался сегодня с десятком коллег по цеху. Пятеро сказали что матки "кинули якорь" - расплод вышел, ячейки отшлифованы и ни одного яйца. В ульях гуляет ветер, а до подсолнуха еще три недели. Очень тяжелый сезон. Днепровщина.

2 часа назад, Абсолютный максuмум сказал:

Скорее отсутствие в селе подсолнуха, на котором 80% пасечников как раз и получают запас суши;) 

А у нас магазинки строят в основном на акации. А она короткая, взамен вощины вощину уже не поставишь. Как на Харьковщине при изоляции от соседних пасек 7 км:baby:

В этом году благодаря гречке отстрою всё запланированное до подсолнуха 

Но можно и те 400 штук  ,что уже сбитые дома в Харькове стоят ,отстроить 

Дать 2 раза  и 400 шт можно продать поле откачки ,иначе хранить негде ,сотохранилище под завязку  и 300 рам  корпусах зимовали в доме  зимой

Сегодня дал по три шт 

предыдущие 5 штк отстроены и частично засеяны и частично залиты 

Шось трохи з липи стали носити...

Рівень взятку - "лише б з голоду не померти"...

Більшість рам медового вінця не мають...

Зате по рамці вощини роздав... :ak:

3 часа назад, Мико сказал:

залиты

Гречкой залиты?

Сьогодні їздив на точок роздавати деяким сім'ям магазини бо вже залиті ті що тиждень тому підставляв.

Вперше в мене квітує волошка і досить гарно виділяє нектар. Також несуть з неї білувату обніжку. Цікаво який з неї мед на смак?

IMG_20200627_193522.jpg

IMG_20200627_193448.jpg

8 часов назад, ved сказал:

Гречкой залиты?

В основном 

Є в мене один дружбан, дідусь який все життя бджіл тримає. Зараз сили його вже лишили та зір на нулі, але п"ять вуликів у дворі ще стоять.

Сьогодні дзвонить мені, розпитує як правильно бджіл годувати. Каже скільки живу, стільки й бджіл тримаю але НІКОЛИ в житті їх не годував.

В 27.06.2020 в 18:52, ромео сказал:

Шось трохи з липи стали носити...

Рівень взятку - "лише б з голоду не померти"...

А я заколотив ще два мішки цукру - роздаю і баста. Хай як хотять так і виживають до сояшника.

Пів тони вже злопали. Немає більше сил моїх калапуцати сироп.

В мене бджола сьогодні ожила, почала цвісти липа. До соняха днів з 10-14 ще, в принципі думаю трохи собі принесуть., одне поле гарбуз те ж вже почало цвісти. Період без взятку у нас був напевне днів з 7 на попередній неділі, коли і толком нічого не цвіло і дощ кожен день поливав.

Сьогодні провів контроль засіву на 2 точках,де проблеми виправляю.

15 годин тому, Мико сказав:

В основном 

не може буть такого, що Ви не спокусили Долю - не обмежили маток і не залишили десяток вуликів з магазинами із старою сушшю

щоб самого дорого елітного гречаного медку скуштувати та рідню пригостити :ay:

Останні минулі роки в цю пору соняшник вже цвів...

Зараз найшвидший достає трохи вище пупа... (хоча дивне порівняння - у кожного пуп знаходиться на різній висоті :hmm:... якшо шо, то в мене високо:umora:), інший десь до пояса. 

Думаю, що рух буде після Купайла. Отже ще 10-12 днів фори - усунути недоліки і підійти в "повній бойовій"...

Останній шанс...

15 хвилин тому, Wladimir_K сказав:

почала цвісти липа.

цвіте повним ходом. сьогодні в обід, при жарі бджоли повно на липі. На соняшнику квітки вже десь сантиметрів 5 в діаметрі. 

4 хвилини тому, ромео сказав:

Зараз найшвидший достає трохи вище пупа...

в мене   вже десь до плечей на одному полі, а через дорогу - до мого пупа:umora:, а ше дальше - до  колін. Хоча сіяли весь разом.

12 минут назад, gardener сказал:

в мене   вже десь до плечей на одному полі, а через дорогу - до мого пупа:umora:, а ше дальше - до  колін. Хоча сіяли весь разом.

Зазвичай після 9 серпня з соняху вже ніякого толку у наших краях.

Тільки що, Wladimir_K сказав:

Зазвичай після 9 серпня з соняху вже ніякого толку у наших краях.

та не думаю щоби він аж до серпня протягнув

4 минуты назад, gardener сказал:

та не думаю щоби він аж до серпня протягнув

То й що по коліна протягне.

• Create New...