Перейти к содержанию

Весна-Літо 2020


Укроп

Рекомендуемые сообщения

1 час назад, Мико сказал:

Вторые сутки на привозной воде со станции ,село без воды

Наши сожгли глубинный ,сутками качают воду для "Стрекоз " ,

Льют яды на пшеничку , а её 4500 га 

Я, таким стрекозлам обычно говорю сынок ты потенциальный пациент обл. Онко диспансера, подумай про себя и наследство. Некоторые бегут. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, davolodya сказал:

Можливо... Але крім упаковки має значення виробник.

А за виробником... ЩО в списку?

Умієте маневрувати... 

21 минуту назад, davolodya сказал:

Це не звикання

ось  інформація із сайту 

Картопля Колорадський жук* Обприскування в період вегетаціі 0,045 - 0,05

 

*на більшості території України виявлена резистентність колорадського жука до імідаклоприду

https://inagrotech.com.ua/product/kanonІr

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 хвилин тому, ромео сказав:

А за виробником... ЩО в списку?

Умієте маневрувати... 

ось  інформація із сайту 

Картопля Колорадський жук* Обприскування в період вегетаціі 0,045 - 0,05

 

*на більшості території України виявлена резистентність колорадського жука до імідаклоприду

https://inagrotech.com.ua/product/kanonІr

Ромео, я немаю бажання сперечатися. Мабуть я не в Україні живу, а можливо у мене якийсь жук особливий, але у себе з жуком справляюся без проблем... У мене препарати працюють, і той же протруйник з імідаклопридом теж робочий...

А що до хімії - довелося трохи вивчити це питання, після того, як більшість препаратів з базару і магазину перестали працювати, або треба було вдвічі-втричі збільшувати дозу для нормальної дії...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Липа дрібнолиста з дня на день зацвіте, минулого року відцвіла за два дні із-за спеки, а позаминулого був хороший взяток, як буде цьогоріч невідомо.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, davolodya сказал:

Ромео, я немаю бажання сперечатися.

Та і я...:az:

3 минуты назад, davolodya сказал:

У мене препарати працюють,

Ну і слава Богу...

1 минуту назад, davolodya сказал:

можливо у мене якийсь жук особливий,

слабачок попався...:af: 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 хвилини тому, ромео сказав:

слабачок попався...

Навряд. Я раніше теж перебирав різну хімію, і безрезультатно - вона  або взагалі жука небрала, або дуже слабо. Трохи поміняв підхід до проблеми - і проблеми нестало

Спробуйте Маврік, він точно жука бере, перевіряв особисто, і не один сезон

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А у меня жук картошку не нашёл  :ole_ole:...  как то и самому не верится но ни разу не брызгал а жука нету.  наверное прошлые года з голодухи вымер .

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 годин тому, davolodya сказав:

Спробуйте Маврік, він точно жука бере, перевіряв особисто, і не один сезон

Вже другий рік користуюсь АКТАРОФІТОМ. Після обробки днів 10-12 жука і близько не має на картоплі, гинуть навіть личинки.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 минут назад, Seos сказал:

гинуть навіть личинки

Так ніби саме вони і повинні загнутися...:hmm:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 хвилини тому, ромео сказав:

Так ніби саме вони і повинні загнутися...:hmm:

Препарат починає працювати через 8-12 годин і має тривалу дію, гинуть всі шкідники, які знаходяться на кущах під час оприскування в тім числі і відкладені яйця. Також гинуть ті, які налітають пізніше. В цьому сезоні перший раз обробив після прополювання, другий позавчора - картопля вже цвіте.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 хвилин тому, Seos сказав:

Препарат починає працювати через 8-12 годин і має тривалу дію, гинуть всі шкідники, які знаходяться на кущах під час оприскування в тім числі і відкладені яйця. Також гинуть ті, які налітають пізніше. В цьому сезоні перший раз обробив після прополювання, другий позавчора - картопля вже цвіте.

Актарофіт відноситься до біопрепаратів, а у них є суттєвий недолік - працюють лиш до першого дощу. Так, як у нас вже тривалий час дощить, то обробляти доведеться кожен день. В таких умовах краще вже використати системник - той же Маврік, захищає до 2-ох тижнів, лиш би після обробки 2 години небуло дощу.

Картоплю ще не оприскував - нема потреби, жука нема

49 хвилин тому, Сергей Тюркин сказав:

А у меня жук картошку не нашёл  :ole_ole:...  как то и самому не верится но ни разу не брызгал а жука нету.  наверное прошлые года з голодухи вымер .

Мабуть вночі садили?:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 хвилин тому, davolodya сказав:

нема потреби, жука нема

 

 

7 годин тому, davolodya сказав:

 Трохи поміняв підхід до проблеми - і проблеми нестало

 

То ж поділіться підходом, а не Мавриком

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 хвилин тому, davolodya сказав:

Актарофіт відноситься до біопрепаратів, а у них є суттєвий недолік - працюють лиш до першого дощу. Так, як у нас вже тривалий час дощить, то обробляти доведеться кожен день. В таких умовах краще вже використати системник - той же Маврік, захищає до 2-ох тижнів, лиш би після обробки 2 години небуло дощу.

У нас теж літо дощове цього року, старався щоб в день обробки не було дощу. А далі навіть після кількох дощових днів жук на картоплі не з'являвся. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

56 хвилин тому, gardener сказав:

 

То ж поділіться підходом, а не Мавриком

Трошки вище писав - картоплю при посадці обробляю протруйником + стимулятором росту.  Протруйник на основі імідаклоприду, тримає 45 днів - до цього часу жука нема. Жук з'являється вже після цвітіння, пізніше при потребі буде 1-2 обробки мавриком і все. Сусіди до цього часу вже по 2-3 рази оприскують, а я ще жодного...  Після того, як став брати хімію не на ринку, а  в перевірених місцях - і проблем нестало.  У мене сусід по гаражу продає на ринку хімію в дрібній розфасовці - то ж не раз бачив, зберігають її в зимку в промерзлому гаражі, а ми потім хочемо, щоб препарати працювали...

Чудово розумію, що будь-яка хімія - зло, але краще один раз обробити протруйником, ніж пізніше 5-6 разів за сезон бігати з оприскувачем:IMHO:...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 години тому, Сергей Тюркин сказав:

А у меня жук картошку не нашёл  :ole_ole:...  как то и самому не верится но ни разу не брызгал а жука нету.  наверное прошлые года з голодухи вымер .

Кажуть, що фазани полюбляють жуків. Може у вас тих фазанів більше, ніж жуків

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

49 хвилин тому, davolodya сказав:

+ стимулятором росту.

Після обробки стимулятором рослина інтенсивно витягує з ґрунту все, шо там є- важкі метали, небезпечні хімічні сполуки з продуктів розпаду різних отрут

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 годин тому, ромео сказав:

дуже схоже... крім дощу  і сили сімей

о!

EbBKZVKXQAAz_Z8?format=jpg&name=small

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, язичник сказав:

Після обробки стимулятором рослина інтенсивно витягує з ґрунту все, шо там є- важкі метали, небезпечні хімічні сполуки з продуктів розпаду різних отрут

Звідки інформація? Є посилання на першоджерела, чи це  з розряду "одна баба казала"?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, davolodya сказал:

Протруйник на основі імідаклоприду, тримає 45 днів - до цього часу жука нема.

 

2 часа назад, davolodya сказал:

Жук з'являється вже після цвітіння,

У Вас вона зацвітає через  45 днів від посадки?

Цього року після посадки в грунт, картопля зійшла більше, ніж через місяць: пролежала днів 40 (грунт був холодний). 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 хвилин тому, ромео сказав:

 

У Вас вона зацвітає через  45 днів від посадки?

Цього року після посадки в грунт, картопля зійшла більше, ніж через місяць: пролежала днів 40 (грунт був холодний). 

Якщо чесно, ніколи не засікав, скільки часу проходить від посадки до цвітіння. Цього року садили зразу після Великодня,  зійшла досить швидко і зараз саме починає цвісти - жука на ній ще не бачив, то ж оприскувати від жука  її доведеться ще не скоро. Місцями проросла минулорічна, що перезимувала в грунті - її личинки вже доїдають. 

45 днів -  ця цифра ніяк не відноситься  до цвітіння картоплі. Це термін, який працює протруйник, він може бути чуть більшим або меншим, але в середньому -  45 днів

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 годин тому, davolodya сказав:

Звідки інформація? Є посилання на першоджерела, чи це  з розряду "одна баба казала"?

Інформація з телепередач про екологічно чисту продукцію.

Інформація від багаторічного практика по вигодовуванню свиней: Після споживання буряка, вирощеного на стимуляторах, свині кілька днів взагалі не їдять буряків. Буряки без стимуляторів свині їдять кожного дня без зупину

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

38 хвилин тому, язичник сказав:

Інформація з телепередач про екологічно чисту продукцію.

Інформація від багаторічного практика по вигодовуванню свиней: Після споживання буряка, вирощеного на стимуляторах, свині кілька днів взагалі не їдять буряків. Буряки без стимуляторів свині їдять кожного дня без зупину

 

Це не інформація, це здогадки. Якби висновок зробила незалежна лабораторія - інша справа. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

38 минут назад, davolodya сказал:

Це не інформація, це здогадки. Якби висновок зробила незалежна лабораторія - інша справа. 

Від кого в нашій країні може бути незалежна лабораторія ? Від тих людей, кому робить висновок ? Чи від агрохолдингів ? ;)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Вдалось сьогодні трішки відкачати медку.... Трішки в шоці....  Не знаю... як для гречки трохи зарано, Та й немає її ніде поблизу.І смак і запах - нічого спільного  з гречкою...

Мені нагадує  смак згущеного молока...:dntknw: Ліс поблизу...  

3ad2765a5c56.jpg 67657cc7639f.jpg

0fc376cd6d63.jpg  7a4eebcf0057.jpg

f79e9f4d0df2.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 минуты назад, Бджолопотам сказал:

Трішки в шоці.... 

Не гадайте, то падь.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

×
×
  • Создать...