Перейти к содержанию

Весна-Літо 2020


Укроп

Рекомендуемые сообщения

2 часа назад, wwlo сказал:

тижні безвзяточного періоду.Мрак.

 

mem-sho-opyat_vxC7ddvfQN.jpeg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 05.06.2020 в 09:27, Сергей 10 сказал:

,чуть не пропустил-надоже сегодня  прививку зделать-полнолуние

Так, Віталій молодець. Вся Україна уже прививається після його відео. Всі хочуть дебелих маток. І це добре. :)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Сегодня осматривал гнёзда. Пчёлы смирные, маску можно было не надевать! Защищать было нечего. Кормов 0, но расплода много. Всё уходит на кормёжку. Давал по 500 через день, сегодня начну по 1000 мл. В одной семье вчерашний сироп не взяли. Пчелы и расплода у них много. Почему не берут? Такое было в отводке, дал в рамке начали брать и матка зачервила. Теперь и этим залью рамку. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 часа назад, wwlo сказал:

.але пройшли дощі і цвіте маслина.

Оливки шо ли ?  На Николаевщине  :blink: ?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 часов назад, Cfif сказал:

Ні. це зовсім різні рослини. Не чув щоб свидина давала швидку садку.

Дякую. Кажу сусіду що це різні рослини, а від каже що одне.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

23 минуты назад, цыганок сказал:

Оливки шо ли ?  На Николаевщине  :blink: ?

Лох вузьколистий (дика маслина).

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Блін, я вже не хочу годувати... 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Серж 82 сказал:

Лох вузьколистий (дика маслина).

Як кажуть, без лоха и жизнь плоха :)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 часов назад, chajka2005 сказал:

Романовичу, давайте вже результат за добу! 

Больше шокирующих привесов по 10 кг выкладывать не буду 

А то цена мёда точно на 18 гривен сползёт 

Сегодня первый рабочий день пчела работает 

+27 ,5 * было на 16-00 уже 26 * 

Даже с рамок при наклоне капает 

Прививку делал , стол весь в напрыске нектара 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 часа назад, chajka2005 сказал:
В 05.06.2020 в 09:27, Сергей 10 сказал:

чуть не пропустил-надоже сегодня  прививку зделать-полнолуние

Так, Віталій молодець. Вся Україна уже прививається після його відео. Всі хочуть дебелих маток. І це добре. 

21 новолуние Луна растёт , а вместе с ней и прививка 

А сейчас убывает 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Так что, даст или не даст? Вашему вниманию обзор медоносов на 1июня.Перезалил видео, т.к забыл кое-что в него добавить ранее.  Приятного просмотра, и не переживайте за сезон, все будет хорошо!!!
https://youtu.be/4oR88aY6G4o

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

На пасіці смердить потними шкарпетками, з рамок гарно капає. Свидина гарний медонос, осінью буду розсаджувати її ще більше

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Сьогодні 6 червня о 19:00 бджоли як по наказу всі пішли на білу акацію, навіть малину залишили...

З ранку хвилювався. ніби і цвіте вже, ну майже вже половина дерев, а у бджіл повний ігнор.... на 19 годину все змінилося.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Одна семья гонит трута. Пчелиного расплода конечно гораздо больше, но трутня очень много. Пчёлы отстраивают новые трутневые соты в центре и с краёв рамок. В эту семью я весной добавил пчёл из безматочной семьи, но в ней трутневого расплода не было. И трутни крупные, нормального размера. Портят сушь. От чего такое может быть?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, ss77 сказал:

Одна семья гонит трута. Пчелиного расплода конечно гораздо больше, но трутня очень много. Пчёлы отстраивают новые трутневые соты в центре и с краёв рамок. В эту семью я весной добавил пчёл из безматочной семьи, но в ней трутневого расплода не было. И трутни крупные, нормального размера. Портят сушь. От чего такое может быть?

Кандидат на роїння :IMHO:

2 часа назад, Скептикъ сказал:

не переживайте за сезон, все будет хорошо!!!

Ну, раз сказав Скептик... значить буде в рази краще...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, Укроп сказал:

На пасіці смердить

Також запашок присутній, але меду у вуликах краплі...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, ромео сказал:

Також запашок присутній, але меду у вуликах краплі...

Так сьогодні перший день коли бджоли працювали, і було тепло. До цього було місяь зими, і бджоли не літали. Я місяць бджіл годував, щоб не пішли у небуття. Ріпак почав від мене 50 метрів ярий цвісти, так що справа думаю піде веселіше

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 годин тому, wwlo сказав:

виручив рапс і сімї підросли  і піднесли трохи медку,була мисля відкачати ,але переніс після акації,тому не прийшлось кормити.Акація майже не цвіла.але пройшли дощі і цвіте маслина.

треба було посіяти фацелії. Ваші бджілки б сказали велике дякую! і не тільки ваші, а й сусідові також :rolleyes:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

31 хвилину тому, Олександр Коваль сказав:

треба було посіяти фацелії. Ваші бджілки б сказали велике дякую! і не тільки ваші, а й сусідові також :rolleyes:

Скільки треба га фацелії що з неї був толк,і скільки треба викинути грошей на обробіток землі під посів фацелії?:hi::hmm:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

39 минут назад, Олександр Коваль сказал:

треба було посіяти фацелії. Ваші бджілки б сказали велике дякую! і не тільки ваші, а й сусідові також :rolleyes:

А де ж її сіяти,  як своєї землі немає? 

І між вуликами не виходить,  бо стоять на платформах з якими постійно кочуємо. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 вечора а бджоли шурують в сторону лісу... Акація почала цвісти... Біля хати 60 соток - половину засіяв ехінацеєю - вже є гарні сходи, а половину сьогодні засіяв фацелією. Земля мокра - має зійти гарно. Меду може буде і небагато моїм бджолам, але щоб поле бур'янами не заростало - саме те...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 хвилин тому, Ворон сказав:

Скільки треба га фацелії що з неї був толк,і скільки треба викинути грошей на обробіток землі під посів фацелії?:hi::hmm:

 

в залежності скільки сіяти. В мну пішло десь 400 грн. на насіння, два дні на посів руцями і тягання граблів (5 + 3 соток)

Тепер думаю, що можна було б вкластися в 200 грн., бо вона зійшла густо і вже майже по коліно

До речі, міф про те що її треба обов'язково сіяти в вологий ґрунт спростовано - посіяли в переважно сухий в середині квітня, там насіння бродило аж до травневих дощів

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 хвилин тому, Надія сказав:

А де ж її сіяти,  як своєї землі немає? 

І між вуликами не виходить,  бо стоять на платформах з якими постійно кочуємо. 

не пам'ятаю на якому точно, але десь відео є, як відомий полтавський блогер її в прилягаючий до точка неудоб посіяв

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

 

в залежності скільки сіяти. В мну пішло десь 400 грн. на насіння, два дні на посів руцями і тягання граблів (5 + 3 соток)

Тепер думаю, що можна було б вкластися в 200 грн., бо вона зійшла густо і вже майже по коліно

До речі, міф про те що її треба обов'язково сіяти в вологий ґрунт спростовано - посіяли в переважно сухий в середині квітня, там насіння бродило аж до травневих дощів

Я фацелію сіяв на зиму потім досівав у березні. Сходи почалися тільки недавно перша пішла тащо з зими а під нею весняна.

 

Надіслано від мого Redmi 5, використовуючи Tapatalk

 

 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 часа назад, Укроп сказал:

На пасіці смердить потними шкарпетками, з рамок гарно капає. Свидина гарний медонос, осінью буду розсаджувати її ще більше

Аналогічно. Сусід сказав що з мене не злізе поки не взнаю як себе поводить мед з свидини на рахунок кристалізації, бо трохи перед цим занесли залишків акаціі.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

×
×
  • Создать...